![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#5981 | ||
Banneling
Geregistreerd: 18 februari 2003
Berichten: 26.968
|
![]() Citaat:
Citaat:
En bijkomende aandacht voor fireproofing en een backup-systeem voor watertoevoer. WTC 7 is ingestort door een uitzonderlijke samenloop van omstandigheden en bijgevolg zijn alle andere soortgelijke gebouwen nog steeds relatief veilig. |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#5982 | |||
Staatssecretaris
Geregistreerd: 26 augustus 2006
Berichten: 2.872
|
![]() Citaat:
De kern van de definitie ligt hier: Citaat:
Citaat:
Nog geen week geleden wist u te vertellen dat u niet zomaar het officiële verhaal geloofde. Enkele dagen terug noemt u zichzelf een scepticus. En nu komt u hier gewoon alles herhalen simpelweg omdat een authoriteit het gezegd heeft. En dan nog op andere beginnen schieten omdat ze "ongeloofwaardig" zijn? Niet moeilijk dat mensen zich beginnen afvragen met welke motivatie jij hier komt posten. |
|||
![]() |
![]() |
![]() |
#5983 | ||
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 20 september 2003
Locatie: Brussel
Berichten: 23.102
|
![]() Citaat:
Daar werd duidelijk wie wat wegliet en leugens vertelde, om over bizar maar te zwijgen, bizar was dat het enige verweer was..."ze kunnen zeggen wat ze willen", klonk als een klein kind. ![]()
__________________
Citaat:
Laatst gewijzigd door illwill : 22 augustus 2008 om 15:45. |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#5984 | |
Provinciaal Gedeputeerde
Geregistreerd: 28 februari 2008
Berichten: 911
|
![]() Citaat:
Ik dacht dat jij zo goed op de hoogte was van die officiele rapporten. Zoals akufen al opmerkte, als men er maar een technische term opplakt, is het goed voor u, de "scepticus". Nist doet het uitschijnen dat wanneer een gedeelte ergens instort er automatisch een volledige instorting volgt, wat nochthans nog NOOIT is gebeurd bij eender welk ander gebouw. Trouwens blijft nog steeds de grote vraag; stel dan nog dat het gebouw het zou begeven, hoe is in hemelsnaam mogelijk dat het perfect symetrisch naar beneden komt? Demolition experts moeten berekeningen maken en perfect de timing van de explosieven instellen teneinde een mooie synchrone collapse te bekomen. Dit is zo'n huzarenstukje dat er werelwijd maar enkele compagnies zijn die dit kunnen. Decennia lang hebben eigenaars van gebouwen die dienden gesloopt te worden ettelijke duizenden euro's betaalt aan zulke bedrijven. Nu blijkt dat gewoon een vuurtje stoken op een willekeurige plaats op een willekeurige verdieping hetzelfde effect bereikt als die dure demolition compagnies. I don't buy that. Maar voor u, de scepticus, is het dus voldoende als men wat lult over "speciale constructie, progressive collapse en thermische expansie". Het zij zo. U gelooft wat u wil geloven. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5985 |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 24 januari 2005
Locatie: de BH van V
Berichten: 19.826
|
![]() Juist Turkje, alweer een volkomen correcte conclusie
__________________
KEEP CASH ALIVE!!!! |
![]() |
![]() |
![]() |
#5986 | |||
Banneling
Geregistreerd: 18 februari 2003
Berichten: 26.968
|
![]() Citaat:
Lees eerst eens goed wat NIST nu juist zegt, je lijkt gewoon al hun argumenten te negeren bij voorbaat. Speciaal voor jou, een paar Q&A'S over WTC 7 : http://www.nist.gov/public_affairs/f...qa_082108.html Citaat:
Citaat:
Laatst gewijzigd door parcifal : 22 augustus 2008 om 18:01. |
|||
![]() |
![]() |
![]() |
#5987 |
Vreemdeling
Geregistreerd: 8 augustus 2008
Berichten: 73
|
![]() Eum , was het niet zo dat jullie heel geloofsysteem gebasseerd was op het feit dat dat vliegtuig niet in heel grote brokstukken werd teruggevonden en dat dit volgens jullie nog nooit gebeurd is (ook al geeft de term "plane crashes" in google je honderden voorbeelden). Nu heb je er eentje live op het nieuws, doet dat niet pijn?
__________________
Those who can't , blog. |
![]() |
![]() |
![]() |
#5988 | ||
Staatssecretaris
Geregistreerd: 26 augustus 2006
Berichten: 2.872
|
![]() Citaat:
Citaat:
![]() Laatst gewijzigd door Akufen : 22 augustus 2008 om 20:43. |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#5989 |
Vreemdeling
Geregistreerd: 8 augustus 2008
Berichten: 73
|
![]() Dus dat van die vlucht is niet echt zo jullie sterkste punt , maar al de rest wel ? Dat heb ik nog wel vaker gelezen op jullie prachtige websites.
Kan je me trouwens nog eens vertellen wat er met al die verdwenen slachtoffers is gebeurd? Jobje bij de overheid was het zeker?
__________________
Those who can't , blog. |
![]() |
![]() |
![]() |
#5990 |
Vreemdeling
Geregistreerd: 8 augustus 2008
Berichten: 73
|
![]() Ok sorry misschien is uitlachen niet de juiste methode. Laat me het over een andere boeg gooien.
Is het jullie nooit voor de geest gekomen dat de bronnen waar jullie je op basseren komen van mensen zoals jezelf? Niks slecht mee bedoeld, gewoon : mensen die nooit ter plaatse zijn geweest, weinig tot niets afweten van de dingen waar ze over praten (architectuur etc.), nooit experten op het terrein consulteren, maar wat lukrake dingen op hun blog zetten,... . Ik geef maar een voorbeeldje: Appels zijn ongezond! Ze zijn een tool van het kapitalisme! De grootste appeluitvoerder is USA, zij willen je doen geloven dat appels gezond zijn. Dit terwijl ze vreselijk giftige stoffen bevatten als (... en hier kan ik een hele wetenschappelijke uitleg doen, straight from wikipedia...en ja hoor,appels bevatten suikers en een stof waaraan vogels kunnen sterven staat er te lezen,kun je wat mee aanvangen in de complotwereld.) . Boycot appels! Zie je hoe het werkt?
__________________
Those who can't , blog. |
![]() |
![]() |
![]() |
#5991 | |
Europees Commissaris
Geregistreerd: 10 maart 2004
Berichten: 6.654
|
![]() Citaat:
Schitterend! Daar hadden wij idd nog nooit aan gedacht. Wat u nu zegt toont prachtig aan hoe u verkeerdelijk en totaal ongenuanceerd vooropstelt hoe "wij" of "believers" denken. En vanuit die verkeerde premisse trekt ge uiteraard een waardeloze conclusie. Garbage in-Garbage out. Los van deze algemene doch zeer belangrijke tegenwerping wil ik de volgende punten maken: 1. De bronnen die de meesten onder ons hanteren zijn o.a. afkomstig van verenigingen en organisaties van architecten, ingenieurs, piloten, onderzoeksjournalisten, universiteisprofessoren, demolition experts, whistleblowers, voormalige CIA agenten etc. Er zijn tal van zulke organisaties en ze zijn ten opvervloede vermeld en aan bod gekomen hier. Ik ga ze niet voor de tienduizendste keer herhalen. 2. Hebt gij er nooit bij stil gestaan dat de toegang tot bewijsmateriaal volledig ontzegd is aan anderen dan de partij die het meeste baat heeft bij zo'n aanslag. Dat diezelfde partij tevens zowel rechter, als onderzoeksrechter als beklaagde is , enz enz. Dit alleen al is genoeg om op zijn minst ernstige vermoedens van gesjoemel te uiten. 3. Hebt gij er nooit bij stilgestaan dat dezelfde partij tevens het monopolie heeft op het verspreiden van alle informatie, dat dezelfde partij de mediakanalen controleert. Dat deze partij enkel technocraten en industrielen bevat met banden naar het militair, industrieel en energiecomplex.? 4. Hebt ge al eens onderzocht hoe "spin" werkt, hoe propaganda werkt. Hoe classified information tot stand komt en wie inzage krijgt in wat, hoe de CIA en FBI in detail werken? En hoe en aan wie welke groepen verantwoording moeten afleggen. 5. Hebt gij al eens gehoord van Majestic 12? 6. Hebt gij al gehoord van "motief" en "who stands to gain most?" 7. Hebt gij al gehoord van cover up en van zovele false flag operations,et c etc. Etc En nog dit: neen, ik draag geen geitewollen sokken, ik ben geen amerika hater, ik ga niet betogen tegen alles en nog wat, en ja ik functioneer nog heel behoorlijk in de maatschappij en heb ze nog allemaal op een rijtje.
__________________
6666. Closing off. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5992 | ||
Staatssecretaris
Geregistreerd: 26 augustus 2006
Berichten: 2.872
|
![]() Citaat:
Het aantal ingenieurs en architecten die 9/11 openlijk in vraag stellen is groter dan het aantal dat de officiële verklaring steunt. Zie jij wel hoe het werkt, of flap je er zomaar dingen uit? Citaat:
Goh ja, want mensen ombrengen in een complot waar er al 3000 sterven zou natuurlijk een brug te ver zijn hé. Laatst gewijzigd door Akufen : 22 augustus 2008 om 22:48. |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#5993 | ||
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 20 september 2003
Locatie: Brussel
Berichten: 23.102
|
![]() Citaat:
Wat perfect dan ook moge betekenen in deze context. Zowiezo zijn onbeantwoorde vragen geen reden om dan maar los te zeggen, inside job. Daar heb je bewijzen voor nodig. Komt nog bij dat men in de BBC reportage klaar en duidelijk hebben uitgelegd hoe het gebouw naar beneden is kunnen komen.
__________________
Citaat:
|
||
![]() |
![]() |
![]() |
#5994 | |||
Gouverneur
Geregistreerd: 19 mei 2006
Locatie: Selfish-land
Berichten: 1.111
|
![]() Wel, voor wat ik al gelezen heb, is dit bijzonder ontgoochelend. Claims zonder backup, leugens, negeringen, enz...
De explosies hypothese werd 'investigated carefully', nl. Citaat:
1 2 En gedurende de instorting heb je gewoonlijk geen explosies meer, meestal komen die ervoor niet? en geen getuigenissen van explosies gerapporteerd ... Puur B..ls..t. Ze wuiven Barry Jennings getuigenis weg, met het motief dat, moest hij de explosies gehoord hebben die WTC 7 deed instorten, hij het niet kon overleefd hebben.... Wat hij helemaal niet beweerde, want toen hij die explosies hoorde, stonden de twee torens (WTC 1 & 2) er nog!!! Ze laten de 'progressive demolition' theorie er volledig uit. Hoofdargument; Citaat:
Citaat:
En dan bestempelen ze de voorbereiding van de CD van WTC 7 (net als thermate) als 'unlikely', punt, terwijl er wel aanwijzingen zijn dat het kon. en ook de twee simulaties komen absoluut niet overeen met de videos van de instortingen!!! COVER UP!!! Laatst gewijzigd door eti1777 : 23 augustus 2008 om 13:37. |
|||
![]() |
![]() |
![]() |
#5995 | |
Staatssecretaris
Geregistreerd: 26 augustus 2006
Berichten: 2.872
|
![]() Citaat:
Jaja de wetenschap ![]() ![]() Laatst gewijzigd door Akufen : 23 augustus 2008 om 13:41. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5996 | |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 20 september 2003
Locatie: Brussel
Berichten: 23.102
|
![]() Vanalles kan maar dat maakt het nog niet zo.
__________________
Citaat:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5997 |
Gouverneur
Geregistreerd: 19 mei 2006
Locatie: Selfish-land
Berichten: 1.111
|
![]() Be more explicit? No need. Trust me, I have autority in this subject, just trust me.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5998 | |
Banneling
Geregistreerd: 23 januari 2003
Berichten: 12.310
|
![]() Citaat:
gezien bovenstaande uitspraak in het vet, hoe hebben ze dan op voorhand rekening kunnen houden met de exacte impact en gevolgen van een vliegtuiginslag en met de exacte impact en intensiteit van een brand? |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5999 | |
Provinciaal Gedeputeerde
Geregistreerd: 28 februari 2008
Berichten: 911
|
![]() Citaat:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#6000 | |
Staatssecretaris
Geregistreerd: 26 augustus 2006
Berichten: 2.872
|
![]() Citaat:
|
|
![]() |
![]() |