Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Immigratie en integratie
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Immigratie en integratie Het forum bij uitstek voor discussies over thema's zoals vreemdelingenbeleid, integratie versus assimilatie, (verplichte) inburgering,...

Antwoord
 
Discussietools
Oud 26 mei 2010, 08:57   #21
Gwyndion
Minister-President
 
Gwyndion's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 december 2007
Locatie: Mechelen
Berichten: 4.967
Stuur een bericht via MSN naar Gwyndion
Standaard

Plakker ik vind inderdaad dat het ons recht is ons te moeien in Israël. De situatie daar is veroorzaakt door Europa/Amerika. De aanslepende situatie daar is een gevaar voor ons doordat dit onze eigen houding ondermijnt als we zulk geweld laten doorgaan. Ik besef dat dit mogelijk tegenstrijdig klinkt maar we kunnen niet het geweld tegen ons steeds afkeuren terwijl we het geweld ginder al dan niet stilzwijgend goedkeuren. Recent is er al iets meer protest en ik hoop dat dit eindelijk tot een oplossing kan leiden. (relatieve) Stabiliteit in die regio zou moslimextremisten van een groot deel ammunitie verlossen.

Heiden ik zeg ook niet dat we dat doen. Ik stel gewoon dat zij de nuancie niet zien dat we tegen het geweld daar zijn terwijl we ook tegen hun daden zijn. Ze hebben vaker een "if you're not with me you're against me" mentaliteit :S. En de holocaust is gebeurd, erg triest, trek er lessen uit, maar sommige zionisten gebruiken het excuus om een holocaust tav de palestijnen te voeren. Op veel kleinere schaal, maar...
Gwyndion is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 mei 2010, 09:18   #22
Karma
Europees Commissaris
 
Karma's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 12 april 2005
Berichten: 6.611
Standaard

Ik zou hen tegemoet komen door de maatregel te halveren. Enkel de vrouwen krijgen boerkaverbod ... voor de mannen is het toegelaten.
Karma is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 mei 2010, 11:43   #23
Carnivore
Staatssecretaris
 
Carnivore's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 augustus 2009
Berichten: 2.569
Standaard

Ik zou ze liever tegemoet komen aan hun islam-paradijs, ticketje afghanistan (enkeltje, afgouden van hun ocmw-uitkering natuurlijk) en daarna;
iedereen gelukkig; zij in hun utopie,
wij verlost van deze godsdienstwaanzinnigen.
__________________
Are we not savages innately destined to maim and kill?
blame it on the environment, heredity or evolution - we're still responsible
our intelligence may progress at geometric rates
yet socially we remain BELLIGERENT NEONATES!

Carnivore is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 mei 2010, 13:53   #24
Wimpeus
Gouverneur
 
Geregistreerd: 5 oktober 2006
Berichten: 1.049
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gwyndion Bekijk bericht
Plakker ik vind inderdaad dat het ons recht is ons te moeien in Israël. De situatie daar is veroorzaakt door Europa/Amerika. De aanslepende situatie daar is een gevaar voor ons doordat dit onze eigen houding ondermijnt als we zulk geweld laten doorgaan. Ik besef dat dit mogelijk tegenstrijdig klinkt maar we kunnen niet het geweld tegen ons steeds afkeuren terwijl we het geweld ginder al dan niet stilzwijgend goedkeuren. Recent is er al iets meer protest en ik hoop dat dit eindelijk tot een oplossing kan leiden. (relatieve) Stabiliteit in die regio zou moslimextremisten van een groot deel ammunitie verlossen.
Moslimextremisten verklaren dat ze niet zullen rusten vooraleer de islam regeert in gans Europa en, bij uitbreiding, in gans de wereld.
Dat maakt uw bovenstaande stelling totaal naïef en ongeloofwaardig daar het toegeven in het Palestijns conflict door extremisten juist zal beschouwd worden als een stap in de voor hen juiste richting. Daarbij is het zelfs niet uitgesloten dat zulke toegevingen juist nog veel meer gelijkaardig extremisme zullen kweken ten gevolge van het klaarblijkelijke succes ervan.
Vergelijk het maar met allerlei integratieprocessen waarbij faciliteiten worden toegekend aan bepaalde minderheden. Deze faciliteiten worden nooit gebruikt om zich verder te integreren en naar matigheid te evolueren. Deze faciliteiten worden altijd gebruikt om nog verder de verschillen in de verf te zetten, deze als verworven onaantastbare rechten te beschouwen en als basis te laten fungeren voor nog meer en verdergaande eisen.
Wimpeus is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 mei 2010, 13:54   #25
backfire
Minister-President
 
backfire's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 juni 2007
Locatie: Thuis
Berichten: 5.172
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bali-belly Bekijk bericht
ANTWERPEN - ""Ik waarschuw België. Als het boerkaverbod gehandhaafd blijft, dan is dat een pad dat rechtstreeks naar geweld zal leiden.' Anjem Choudary, leider van het in Engeland verboden Islam4UK, klonk gisteren in Antwerpen bijzonder dreigend. 'Wij zullen pas rusten als de vlag van de islam overal wappert.""

http://www.nieuwsblad.be/article/det...subsection=156

Het lijkt erop dat men het geweld van het midden-oosten ook naar onze oorden wil exporteren.

Het enige juiste antwoord kan zijn dat wij hier de baas zijn en dat wij al die onzin uit het midden-oosten hier niet willen hebben.
'al' die onzin lijkt me wat overtrokken, maar 'al' wat fundamentalistisch is en zich niet wil schikken naar wat wet en norm is in onze toch al tolerante maatschappij... : eruit.
__________________
It all makes perfect sense, expressed in dollars and cents, pounds, shillings and pence.
backfire is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 mei 2010, 13:58   #26
Kodo Kodo
Eur. Commissievoorzitter
 
Kodo Kodo's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 april 2009
Berichten: 8.624
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gwyndion Bekijk bericht
Stabiliteit in die regio zou moslimextremisten van een groot deel ammunitie verlossen.
Na 1453 was er ook "stabiliteit" in Constantinopel, en twee eeuwen later stond de stabiliteit voor Wenen, maar het belangrijkste deel van hun ammunitie zijn ze nog steeds niet kwijt: de koran.
__________________
Harry Truman, 1941: “If we see that Germany is winning we ought to help Russia and if Russia is winning we ought to help Germany, and that way let them kill as many as possible"
Henry Kissinger: “To be an enemy of America can be dangerous, but to be a friend is fatal.”
Kodo Kodo is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 mei 2010, 18:39   #27
den dinges
Banneling
 
 
Geregistreerd: 23 december 2009
Locatie: midgard
Berichten: 12.674
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Heiden Bekijk bericht
Daar zit iets in. Maar wat Amerika daar doet, daar zijn het ook niet alle "vuile Westerse honden" mee eens he. Deze uitspraken echter zijn niet alleen bedreigend, maar ook krankzinnig: ze zullen niet rusten vooraleer de islam in Europa heerst? Komaan zeg. Ik hoop echt dat dit maar een marginaal groepje is.
De eerste christenen en moslims waren ook maar met een klein groepje. En vandaag ? Hoeveel bloed hebben die twee godsdiensten tezamen al niet laten vloeien sinds hun ontstaan ?
den dinges is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 mei 2010, 18:46   #28
Hoomer
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Hoomer's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 mei 2005
Locatie: Springfield
Berichten: 11.837
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Heiden Bekijk bericht
Zelf zeggen ze dat er 40milj. Europese moslims achter hen staan. Gelukkig maar een klein percentje van alle moslims die ondertussen in Europa zitten (). Nee, alle gekheid op een stokje, je hebt inderdaad gelijk: we moeten voet bij stuk houden met dat verbod.

"Democratie is de hel" allez komaan! Wat een arrogantie, het is dankzij diezelfde "helse" democratie dat ze hier hun "paradijselijke" islam kunnen uitleven, he.
Na de bewuste oproep tot geweld of waarschuwing voor geweld van onze verrijkers diende het VB klacht in.
Het persbericht verscheen gisteravond weliswaar op Belga, maar in de kranten van vandaag is er geen spoor van de strafklacht van de Vlaams Belang-kopstukken tegen de moslimfundamentelisten Choudary en Imran te bekennen. Dat het bittere ernst is, bewijst vandaag nochtans een nieuwe uitspraak van ‘Sharia4Belgium’-leider Abu Imran. “Wat is het probleem?”, vraagt Imran zich af in De Standaard. “De Shelter is een integratiecentrum. Wel, wij hebben Belgen duidelijk gemaakt dat ze maar beter integreren in de islam.”
__________________
A woman cannot survive on wine alone, she also needs a Hoomer.
Hoomer is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 mei 2010, 18:57   #29
Steve_M
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Steve_M's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 januari 2005
Berichten: 13.586
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoomer Bekijk bericht
Na de bewuste oproep tot geweld of waarschuwing voor geweld van onze verrijkers diende het VB klacht in.
Het persbericht verscheen gisteravond weliswaar op Belga, maar in de kranten van vandaag is er geen spoor van de strafklacht van de Vlaams Belang-kopstukken tegen de moslimfundamentelisten Choudary en Imran te bekennen.
Oeioei, die stoute pocolinkse media toch:

http://www.standaard.be/artikel/deta...=vlaams+belang

http://www.nieuwsblad.be/article/det...38060026100525

http://www.hln.be/hln/nl/957/Belgie/...nde-taal.dhtml

http://www.vt4.be/nieuws/vlaams-bela...um-en-islam4uk

http://nieuws.be.msn.com/politiek/ar...ntid=153520717

http://trendstop.rnews.be/nl/belga/1...-islam4uk.aspx

Jaja, ze worden echt doodgezwegen.
Steve_M is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 mei 2010, 19:15   #30
Hoomer
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Hoomer's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 mei 2005
Locatie: Springfield
Berichten: 11.837
Standaard

Heu, het is vandaag woensdag en niet dinsdag.
En het gaat hier over een persmededeling die niet gepubliceerd wordt.

Namens het Vlaams Belang dienden Filip Dewinter en Bruno Valkeniers gisteren bij de procureur des Konings te Antwerpen een strafklacht in tegen Abu Imran en Anjem Choudary, de vertegenwoordigers van ‘Islam4UK’ en ‘Sharia4Belgium’. Dit op basis van artikel 327 van het Strafwetboek (oproepen tot geweld). “Dat een democratisch politicus als Geert Wilders de toegang tot Groot-Brittannië wordt ontzegd, maar dat een Engelse moslimfundamentalist in België geen strobreed in de weg wordt gelegd, is te gek voor woorden,” aldus Valkeniers en Dewinter in een persmededeling.
__________________
A woman cannot survive on wine alone, she also needs a Hoomer.
Hoomer is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 mei 2010, 19:21   #31
Steve_M
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Steve_M's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 januari 2005
Berichten: 13.586
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoomer Bekijk bericht
Heu, het is vandaag woensdag en niet dinsdag.
En het gaat hier over een persmededeling die niet gepubliceerd wordt.

Namens het Vlaams Belang dienden Filip Dewinter en Bruno Valkeniers gisteren bij de procureur des Konings te Antwerpen een strafklacht in tegen Abu Imran en Anjem Choudary, de vertegenwoordigers van ‘Islam4UK’ en ‘Sharia4Belgium’. Dit op basis van artikel 327 van het Strafwetboek (oproepen tot geweld). “Dat een democratisch politicus als Geert Wilders de toegang tot Groot-Brittannië wordt ontzegd, maar dat een Engelse moslimfundamentalist in België geen strobreed in de weg wordt gelegd, is te gek voor woorden,” aldus Valkeniers en Dewinter in een persmededeling.
Ah zo, nu zijn de kranten al verplicht de persberichten van politieke partijen zonder meer te publiceren. Volgens mij moeten kranten berichten over wat er gebeurt. Dat is in dit geval gebeurd. Trouwens, dat Geert Wilders niet binnen mag in Groot-Brittannië heeft bar weinig te maken met die drie klojo's in Borgerhout.
Steve_M is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 mei 2010, 19:28   #32
Hoomer
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Hoomer's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 mei 2005
Locatie: Springfield
Berichten: 11.837
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Steve_M Bekijk bericht
Ah zo, nu zijn de kranten al verplicht de persberichten van politieke partijen zonder meer te publiceren. Volgens mij moeten kranten berichten over wat er gebeurt. Dat is in dit geval gebeurd. Trouwens, dat Geert Wilders niet binnen mag in Groot-Brittannië heeft bar weinig te maken met die drie klojo's in Borgerhout.
Wat hebt ge dan op deze commentaar te zeggen uit De Standaard.?
“Wat is het probleem?”, vraagt Imran zich af “De Shelter is een integratiecentrum. Wel, wij hebben Belgen duidelijk gemaakt dat ze maar beter integreren in de islam.”
__________________
A woman cannot survive on wine alone, she also needs a Hoomer.
Hoomer is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 mei 2010, 19:36   #33
Steve_M
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Steve_M's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 januari 2005
Berichten: 13.586
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoomer Bekijk bericht
Wat hebt ge dan op deze commentaar te zeggen uit De Standaard.?
“Wat is het probleem?”, vraagt Imran zich af “De Shelter is een integratiecentrum. Wel, wij hebben Belgen duidelijk gemaakt dat ze maar beter integreren in de islam.”
Tja, dat is uiteraard dikke bullshit. Maar wettelijk vrees ik dat je daar weinig op kan zeggen. Er is geen duidelijke bedreiging geuit en dat is het criterium om "oproep tot geweld" te bepalen.

Het is trouwens wel grappig dat uitgerekend FDW, toch de zgn. grote voorstander van de vrijheid van meningsuiting, net degene moet zijn die deze klacht moet neerleggen.

Oh, en voor je me verwijt dat ik met twee maten en gewichten werk: ik heb altijd al gepleit tegen allerlei wetten die de vrijheid van meningsuiting aan banden leggen. Van mij mag FDW het dus gerust over "makakken" hebben, mogen anderen rustig beweren dat de holocaust nooit heeft plaatsgevonden en mogen skinheads hun feestjes organiseren. Maar dan mag deze lul ook truut verkopen, zoals ze dat hier zo mooi zeggen. Een oproep tot geweld is nog wat anders.

EDIT: de fundamentele vraag is natuurlijk of zulke idioten een gesubsidieerde zaal tot hun beschikking moeten krijgen. Het antwoord op die vraag ligt voor de hand.

Laatst gewijzigd door Steve_M : 26 mei 2010 om 19:36.
Steve_M is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 mei 2010, 20:40   #34
Cdude
Banneling
 
 
Geregistreerd: 1 april 2010
Berichten: 14.352
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Steve_M Bekijk bericht
Tja, dat is uiteraard dikke bullshit. Maar wettelijk vrees ik dat je daar weinig op kan zeggen. Er is geen duidelijke bedreiging geuit en dat is het criterium om "oproep tot geweld" te bepalen.

Het is trouwens wel grappig dat uitgerekend FDW, toch de zgn. grote voorstander van de vrijheid van meningsuiting, net degene moet zijn die deze klacht moet neerleggen.

Oh, en voor je me verwijt dat ik met twee maten en gewichten werk: ik heb altijd al gepleit tegen allerlei wetten die de vrijheid van meningsuiting aan banden leggen. Van mij mag FDW het dus gerust over "makakken" hebben, mogen anderen rustig beweren dat de holocaust nooit heeft plaatsgevonden en mogen skinheads hun feestjes organiseren. Maar dan mag deze lul ook truut verkopen, zoals ze dat hier zo mooi zeggen. Een oproep tot geweld is nog wat anders.

EDIT: de fundamentele vraag is natuurlijk of zulke idioten een gesubsidieerde zaal tot hun beschikking moeten krijgen. Het antwoord op die vraag ligt voor de hand.
²

Vrijheid van meningsuiting zoals in de US dus.
Cdude is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 mei 2010, 23:09   #35
grimbergen
Banneling
 
 
Geregistreerd: 2 januari 2009
Berichten: 3.033
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoomer Bekijk bericht
Wat hebt ge dan op deze commentaar te zeggen uit De Standaard.?
“Wat is het probleem?”, vraagt Imran zich af “De Shelter is een integratiecentrum. Wel, wij hebben Belgen duidelijk gemaakt dat ze maar beter integreren in de islam.”
Dat is de ware islam. Veroveren en oorlog voeren. Het links verdriet dat ze dat net voor de verkiezingen doen. Dus hou het stil heel erg stil. Links gaat altijd en eeuwig plat op de buik. Zoals echte angsthazen.
grimbergen is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 mei 2010, 07:45   #36
Wautd
Parlementslid
 
Wautd's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 12 juli 2006
Locatie: Ankh-Morpork
Berichten: 1.864
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gwyndion Bekijk bericht
Op zich moet ik wel opmerken dat ze deze zaken, niet geheel onterecht, normaal vinden door al het geweld dat Amerika etc pleegt in Afghanisten, Iraq,...
Het meeste geweld in Irak wordt wel niet door de Amerikanen gepleegd he. Dat is eerder een burgeroorlog tussen soennieten en sjiieten
__________________
“Give a man a fire and he's warm for a day, but set fire to him and he's warm for the rest of his life.” - Terry Pratchett

Laatst gewijzigd door Wautd : 27 mei 2010 om 07:46.
Wautd is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 mei 2010, 09:17   #37
Gwyndion
Minister-President
 
Gwyndion's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 december 2007
Locatie: Mechelen
Berichten: 4.967
Stuur een bericht via MSN naar Gwyndion
Standaard

Neen mijn stelling is niet naïef. Ik stel niet dat als we de Palestijnse kwestie oplossen er geen moslimextremisten zijn, gewoon dat ze het moeilijker krijgen om gematigden mee te sleuren. Ik stel ook niet dat we hen een voorkeursbehandeling moeten geven, gewoon dat we consequent zijn wanneer nodig. Je moet mijn uitspraken wel juist kaderen. Ze gaan nog steeds moslims kunnen meeslepen etc., ik wil het hen gewoon zo simpel mogelijk maken.

Choudary zijn arrogantie is echt mateloos. Hij komt naar hier en wij moeten integreren in zijn cultuur...Ik zou normaal verbaasd zijn maar die kerel is zo zot als een achterdeur, net zoals Abu Imran en al die rommel.
Gwyndion is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 mei 2010, 11:23   #38
NOEKIE
Schepen
 
Geregistreerd: 3 juli 2009
Berichten: 424
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gwyndion Bekijk bericht
Neen mijn stelling is niet naïef. Ik stel niet dat als we de Palestijnse kwestie oplossen er geen moslimextremisten zijn, gewoon dat ze het moeilijker krijgen om gematigden mee te sleuren. Ik stel ook niet dat we hen een voorkeursbehandeling moeten geven, gewoon dat we consequent zijn wanneer nodig. Je moet mijn uitspraken wel juist kaderen. Ze gaan nog steeds moslims kunnen meeslepen etc., ik wil het hen gewoon zo simpel mogelijk maken.

Choudary zijn arrogantie is echt mateloos. Hij komt naar hier en wij moeten integreren in zijn cultuur...Ik zou normaal verbaasd zijn maar die kerel is zo zot als een achterdeur, net zoals Abu Imran en al die rommel.
Al die marokkanen hier geven geen moer om de palestijnse kwestie. Behalve als ze gratis kunnen rellen.

Dit zal blijven duren totdat wij kei hard terugslaan. Voorbeelden stellen en nationaliteit afnemen en terug sturen.

http://www.gva.be/antwerpen/kiel/alw...=all#rcomments
NOEKIE is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 mei 2010, 11:31   #39
Gwyndion
Minister-President
 
Gwyndion's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 december 2007
Locatie: Mechelen
Berichten: 4.967
Stuur een bericht via MSN naar Gwyndion
Standaard

Oh daar ben ik ook een voorstander van hoor, ons gerecht is veel te laks op quasi alle vlakken.
Gwyndion is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 mei 2010, 11:35   #40
Cdude
Banneling
 
 
Geregistreerd: 1 april 2010
Berichten: 14.352
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Wautd Bekijk bericht
Het meeste geweld in Irak wordt wel niet door de Amerikanen gepleegd he. Dat is eerder een burgeroorlog tussen soennieten en sjiieten
Ik vraag me af aan welke ze leveren.
Cdude is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:01.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be