Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Bekijk resultaten enquête: Wat was het resultaat van de Quiz(eerlijk)?
Liberaal 15 37,50%
centrist 6 15,00%
rechts conservatief 8 20,00%
links socialist 9 22,50%
fascist/communist 2 5,00%
Aantal stemmers: 40. Je mag niet stemmen in deze enquête

Antwoord
 
Discussietools
Oud 7 juli 2004, 23:15   #61
luc broes
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 30 augustus 2002
Berichten: 15.667
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door oriana
Komaan Luc, nu zeg je weer dat het over jou en mij gaat maar je haalt er wel de progressieven bij en hun law and order-standpunt. Dan de Dalaï lama en hoe de Chinezen daar tegenover staan.
1* Ik reageer daar op en wat ik daarover schrijf negeer je nu volkomen 2* en je gaat mij nogmaals 'bedekt' verwijten dat ik niet zo verdraagzaam ben als de Dalaï Lama, die man is ook vrij uniek hé en het is moeilijk in zijn voetsporen te volgen.
Je zegt dat je niet persoonlijk wordt maar je schrijft wel :
Citaat:
Dat lijkt mij niet erg verdraagzaam. Ik denk niet dat je 'buurman' de Dalai Lama zo zou reageren.
Enkel en alleen omdat ik u doorheb en uw posts geregeld als provocatief erken? Ik reageer toch nog steeds inhoudelijk en reageer niet met een "mattheus 5:3 zoals iemand anders op dit forum, ik scheldt u toch niet uit? Ik blijf reageren, dat lijkt mij toch wel verdraagzaam, ondanks uw eerdere blijken van een denigrerende houding somtijds.
3* En terug mee naar de quiz, ik heb toch niet beweerd dat die wetenschappelijk is? Ik weet niet waarom u dat mij voor de 2de keer onder de neus wrijft. Ik denk wel dat die in grote lijnen iemand kan schetsen maar daar zijn idd redelijk wat marges, dus het kan variëren maar volgens mij niet in die mate dat iemand rechts, als links uitkomt.
Wat die opmerking van die homo's en verdraagzaamheid betreft sluit ik mij aan met wat dronyon zei, ik ben het daar volkomen mee eens en zou het niet beter kunnen formuleren.
Beste Oriana
1* Ik heb daar niet op gereageerd omdat het de evidentie zelf is. Ik weet dat ook wel en heb daar niets aan toe te voegen.
2* Inderdaad meen ik dat je niet zo verdraagzaam bent. Is dat nu echt zo een vreselijk verwijt? Als je uit mijn teksten bepaalde besluiten trekt heb ik daar geen bezwaar tegen integendeel, zo leer ik mogelijk nog iets.
Je vindt mij denigrerend. Ik denk niet dat ik zo ben. Ik spot wel graag zeker als ik al die hoofdzonden van tegenwoordig hoor vervloeken door de (linkse) kerk van tegenwoordig. Weinig woorden in ons taalgebruik hebben zo van hun betekenis verloren als 'verdraagzaamheid' en 'racisme'. Vooral als die me toegedicht worden omdat alle VB-ers nu eenmaal moeten beantwoorden aan het prototype dat door moraaldemagogen en anderen geschapen werden. Wat kan ik anders dan spotten (ik maak me zelden of nooit kwaad) vermits ik met onverdraagzaamheid en racisme in de echte zin van het woord niets gemeen heb.
Beschouw dat nu liefst niet als een aanval tegen jou persoon. Als je me echt door hebt zul je dat wel inzien.
3* Als ik zeg dat die quiz niet erg wetenschappelijk is, dan is dat gewoon een bedenking die ik maak en helemaal niet tegen jou gericht. Dat zou pas dom zijn: jij hebt die quiz toch niet samengesteld. Dus ik wrijf je niets onder de neus, laat staan twee keer.
Ik stel wel vast dat je vlug denkt dat je aangevallen wordt.
Zou het iets te maken hebben met dat beroemde gevoel van onveiligheid? Ik beken nederig dat ik hier weer aan het spotten ben. Foei !
luc broes is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:41.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be