Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 20 juni 2012, 11:40   #1
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard 25 miljard verspild door Verhofstadt, moet nu gesaneerd worden

Lees mee in de knack.

Verafstoot heeft het hier ferm verknoeid.

Hij was onze premier, toen de Grieken toetraden tot de eurozone.
Hij had zijn veto moeten stellen.
En hij wist het dat de Grieken niet meekonden. De Gucht heeft het toegegeven.

Verafstoot is beginnen uitgeven zonder besparen.
Een bijkomende put van 25 miljard !!

Die partij moet afgestraft worden !!
Samen trouwens met de partijen die met hem in de meerderheid zaten toen.

http://www.knack.be/opinie/columns/r...te-Knack-NL-nl

titel: Guy Verhofstadt en de slag van de euromolen

tekst voor als straks links alweer niet werkt:

Citaat:
woensdag 20 juni 2012 om 04u57

Iemand moet toch eens berekenen wat al die voorstellen en opiniestukken aan de Europese belastingbetaler zouden kosten, mochten de voorstellen die Guy Verhofstadt daarin formuleert ook worden uitgevoerd.

Het is bekend: als het onrustig wordt op het Europese front, dan grijpt gewezen premier Guy Verhofstadt, vandaag fractievoorzitter van de Europese Alliantie van Liberalen en Democraten, naar de pen. Onveranderlijk prijst hij in zijn herderlijk schrijven de bekende panacees aan voor alle eurokwalen: de euro-obligatie en een verdere economische en politieke verdieping van de Europese Unie.

In een opiniestuk, afgelopen dinsdag verschenen in De Tijd, luidde Verhofstadt nog maar eens de stormklok. ‘Het nu alles op of niets’, stelde hij. ‘Een volwaardige economische en fiscale unie ziet het daglicht, of het einde van de Europese Unie zoals we die kennen is nabij.’

Om de financiële architectuur van de eurozone te versterken hebben we, volgens Guy Verhofstadt, nood aan de snelle invoering van de bankenunie. Die moet toezien op de financiële instellingen. Zo’n bankenunie zou zich ook inlaten met de liquidatie en herkapitalisatie van de probleembanken en zorgen voor één depositiegarantieregeling. En, zo doceert Verhofstadt, er moet ook werk worden gemaakt van een Europese toezichthouder.

Of zo’n bankenunie een garantie op succes is, dat is maar de vraag. In de Verenigde Staten beschikken de grote banken over één opperste bankeninstantie en één toezichthouder. Toch is gebleken dat de Amerikaanse toezichthouder het financiële onheil niet zag naderen en niet heeft kunnen voorkomen dat in 2008 en nadien tal van banken, zelfs een systeembank als Lehman Brothers, omvielen.

Bovendien, als het op het houden van toezicht aankomt, geniet de Europese Unie op alle terreinen een kwalijke reputatie. De miljardenlijst van Europese fraudedossiers toont aan dat de EU nogal laks is met haar controles.

Niettemin zal er vers geld boven tafel komen, betoogde Verhofstadt in De Tijd. Want er is nood aan extra kapitaal voor de Europese Investeringsbank, voor particuliere investeringen. Daarnaast moeten er projectobligaties komen om grootschalige investeringen in infrastructuur en onderzoek te financieren.

Want de ideologische strijd tussen een pleidooi voor meer uitgaven of een aanpak door middel van meer besparingen is misplaatst, schrijft Verhofstadt. We moeten volgens hem de twee doen: én besparen én schulden maken.

De nationale schatkisten zijn leeg, weet Verhofstadt – en hij spreekt uit ervaring, want na zijn premierschap liet hij doodleuk weten dat het geld op was. Bijgevolg moet nu de Europese Unie haar meerwaarde bewijzen, want die geniet van de meest gunstige kredietrating bij internationale geldschieters. Een schulddelgingsfonds, dat moeten we hebben!

Er moet nu, zo doceert Verhofstadt, werk worden gemaakt van het bundelen van alle staatschulden in de eurozone – let op: we hebben het hier over een totaal van maar even 8200 miljard euro, of 87,4 procent van het bbp van de eurozone. Zo kan een enorme liquiditeit wordt gecreëerd, verzekert de liberale voorman, en dat tegen een lagere rente. En zo komen we als vanzelf bij de euro-obligaties uit.

Doen die Duitsers daar toch weer lastig over! Willen die toch wel eerst een volwaardige economische en begrotingsunie. Maar voor een rondje onderhandelingen over verdragswijzigingen en andere constitutioneel gepalaver hebben we nu geen tijd, verzekert Verhofstadt. Die institutionele vraagstukken, die zijn voor later, want nu staat de Europese boel op instorten. Waarmee hij voorbijgaat aan de vaststelling dat net het ontbreken van een constitutionele onderbouw de eurozone deed barsten.

Iemand moet toch eens berekenen wat al die voorstellen en opiniestukken aan de Europese belastingbetaler zouden kosten, mochten de voorstellen die Verhofstadt daarin formuleert ook worden uitgevoerd. Want het is hem nooit genoeg. Europa heeft nu al een ESM (Europees Stabilisatiemechanisme) in het leven geroepen dat kan beschikken over een matras van 700 miljard euro om omvallende lidstaten op te vangen. En dat kapitaal kan nog worden opgetrokken.

Het gaat hier om een permanent financieel steunfonds, te betalen door de Europese burgers zonder dat die daar enige controle over hebben.

Wat in die stoet van opiniestukken van Verhofstadt opvalt, is dat zijn geheugen hem voortdurend in de steek laat. Niet alleen was hij zelf premier toen Griekenland tot de eurozone werd toegelaten – niemand kan zich herinneren dat zijn regering ooit vragen stelde bij de intrede van de Grieken.

Daarbovenop kwam Verhofstadt met Paars terug op een essentiële belofte die destijds werd gedaan aan de Duitsers door de regering van Jean-Luc Dehaene en door toenmalig minister van Financiën Philippe Maystadt, namelijk dat België een primair saldo van rond de 6 procent zou aanhouden.

Met Paars heeft Verhofstadt het Belgisch primaire overschot van 6 procent, nagelaten door Dehaene, teruggevoerd naar een primair overheidstekort van -1 procent. Met andere woorden: met zijn twee regeringen heeft Verhofstadt maar even 25 miljard euro opgebrand – 25 miljard die de regering van premier Elio Di Rupo door sanering moet terugwinnen.

Kunnen ze bij de Europese liberalen echt niemand anders vinden, iemand die geen slag van de euromolen heeft gekregen, om die opiniestukken te schrijven?
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 11:44   #2
vlijmscherp
Secretaris-Generaal VN
 
vlijmscherp's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2006
Locatie: Zele
Berichten: 44.678
Standaard

awel, we hebben het verhaal van de OVLD gevonden zè: "zie hoe wij de problemen naar de toekomst schuiven!". en "we gaan hetzelfde doen als Verhofstadt vroeger: geld wegsmijten".
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
vlijmscherp is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 11:47   #3
Anselmo
Eur. Commissievoorzitter
 
Anselmo's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 februari 2003
Locatie: Antwerpen
Berichten: 9.584
Standaard

Is Rik Van Cauwelaert de enige journalist in dit land die enigszins nog onafhankelijk zijn kritische inzichten durft te publiceren?
Benieuwd hoe lang nog de "hogere krachten" in dit land hem ongemoeid zullen laten.
Hoe dichter hij bij de waarheid zit, hoe sneller zal het afgelopen zijn.
Anselmo is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 11:47   #4
Brakelaar
Minister
 
Brakelaar's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 februari 2011
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 3.587
Standaard

het zijn l*llen bij de VLD....
Brakelaar is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 11:48   #5
vlijmscherp
Secretaris-Generaal VN
 
vlijmscherp's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2006
Locatie: Zele
Berichten: 44.678
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Anselmo Bekijk bericht
Is Rik Van Cauwelaert de enige journalist in dit land die enigszins nog onafhankelijk zijn kritische inzichten durft te publiceren?
Benieuwd hoe lang nog de "hogere krachten" in dit land hem ongemoeid zullen laten.
Hoe dichter hij bij de waarheid zit, hoe sneller zal het afgelopen zijn.
oh, maar het zal niet lang duren eer er hier iemand Van Cauwelaert gaat beschuldigen van een NVA'er te zijn hoor.

Shoot the messenger heet dat in het Engels.....
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
vlijmscherp is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 11:50   #6
SDG
Eur. Commissievoorzitter
 
Geregistreerd: 27 september 2010
Berichten: 8.654
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door vlijmscherp Bekijk bericht
oh, maar het zal niet lang duren eer er hier iemand Van Cauwelaert gaat beschuldigen van een NVA'er te zijn hoor.

Shoot the messenger heet dat in het Engels.....
Dezelfde personen die nog steeds beweren dat Verhofstadt één van de beste Belgische eerste ministers ooit was?
SDG is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 14:12   #7
ViveLaBelgique
Secretaris-Generaal VN
 
ViveLaBelgique's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 16 januari 2011
Berichten: 41.261
Standaard

Het primair overschot is ondertussen terug gezakt tot bijna -6%. Dat vertelt anti-Verhofstadt RvC van Knack er niet bij. Bovendien heeft Verhofstadt nooit tijdens zijn regeringen een negatief primair overschot gehad, interimregering Verhofstadt III even buiten beschouwing gelaten. Dat zijn opvolgers moesten vechten tegen primaire tekorten, waar ze overigens niet is zijn geslaagd, is nu niet echt iets wat Verhofstadt iets aan kan veranderen.

RvC heeft het groeipact gelezen van N-VA en zag dat de pure linkiewinkie-kant uitging. Als groot N-VA cheerleader volgt hij nu die linkiewinkie-koers van de N-VA door te kakken op Verhofstadt. Hij is hier ook niet te vies om een beetje demagogische leugens neer te pennen.
__________________


Stemtip federaal: Partij Blanco. Minder parlementszetels !
Stemtip Vlaams: BBB. Boerburgerbelangen; respect voor Boer en Burger; uitlevering De Mier aan Erdogan.
Stemtip Europa: Vlaams Belang. Liever had ik op Viktor Orban kunnen stemmen.

Ooit was Bart De Wever de dikke steur die vol eitjes zat voor de N-VA; maar nu is hij verworden tot de vis de vijver levenloos maakt.

Laatst gewijzigd door ViveLaBelgique : 20 juni 2012 om 14:14.
ViveLaBelgique is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 14:17   #8
vlijmscherp
Secretaris-Generaal VN
 
vlijmscherp's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2006
Locatie: Zele
Berichten: 44.678
Standaard

kijk, het heeft maar tot post 7 geduurd!
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
vlijmscherp is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 14:17   #9
vlijmscherp
Secretaris-Generaal VN
 
vlijmscherp's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2006
Locatie: Zele
Berichten: 44.678
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door SDG Bekijk bericht
Dezelfde personen die nog steeds beweren dat Verhofstadt één van de beste Belgische eerste ministers ooit was?
dat zullen er idd veel zijn....
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
vlijmscherp is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 14:18   #10
Xenophon
Secretaris-Generaal VN
 
Xenophon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 21 september 2009
Berichten: 101.389
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ViveLaBelgique Bekijk bericht
Het primair overschot is ondertussen terug gezakt tot bijna -6%. Dat vertelt anti-Verhofstadt RvC van Knack er niet bij. Bovendien heeft Verhofstadt nooit tijdens zijn regeringen een negatief primair overschot gehad, interimregering Verhofstadt III even buiten beschouwing gelaten. Dat zijn opvolgers moesten vechten tegen primaire tekorten, waar ze overigens niet is zijn geslaagd, is nu niet echt iets wat Verhofstadt iets aan kan veranderen.

RvC heeft het groeipact gelezen van N-VA en zag dat de pure linkiewinkie-kant uitging. Als groot N-VA cheerleader volgt hij nu die linkiewinkie-koers van de N-VA door te kakken op Verhofstadt. Hij is hier ook niet te vies om een beetje demagogische leugens neer te pennen.
__________________
Citaat:
Ta gueule!
Xenophon is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 14:23   #11
vrijevlaming
Banneling
 
 
vrijevlaming's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 februari 2004
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 7.535
Standaard

Verhofstadt?

Dat was de beste premier die we ooit gehad hebben!



...














....









































..............

















trololololo!

vrijevlaming is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 14:33   #12
fox
Secretaris-Generaal VN
 
fox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 februari 2007
Berichten: 33.409
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ViveLaBelgique Bekijk bericht
Het primair overschot is ondertussen terug gezakt tot bijna -6%. Dat vertelt anti-Verhofstadt RvC van Knack er niet bij. Bovendien heeft Verhofstadt nooit tijdens zijn regeringen een negatief primair overschot gehad, interimregering Verhofstadt III even buiten beschouwing gelaten. Dat zijn opvolgers moesten vechten tegen primaire tekorten, waar ze overigens niet is zijn geslaagd, is nu niet echt iets wat Verhofstadt iets aan kan veranderen.

RvC heeft het groeipact gelezen van N-VA en zag dat de pure linkiewinkie-kant uitging. Als groot N-VA cheerleader volgt hij nu die linkiewinkie-koers van de N-VA door te kakken op Verhofstadt. Hij is hier ook niet te vies om een beetje demagogische leugens neer te pennen.
De enige die hier demagogische leugens neerpent ben jij. Het primair overschot zakte stelselmatig onder de regering Verhofstadt. Dat ondanks eenmalige budgettaire operaties en dat ondanks de hoogconjunctuur. Hij is er in geslaagd om van een primair overschot van 6,8% af te glijden naar 3,8% terwijl er beloofd werd om die 6% aan te houden. Het economisch klimaat had hij alvast mee, dus daar kan het niet aan gelegen hebben.

Verder beweer je hier dat het primair saldo ondertussen op -6% staat. Als je ziet dat het totale tekort op minder dan 3% gaat uitkomen, mag jij mee eens vertellen hoe je aan uw primair saldo komt dat lager zou liggen, demagoogje.
__________________
In de psychologie staat machiavellisme voor een bepaald soort persoonlijkheidsstoornissen. Niets in dit land is machiavellistischer dan de PS. Niets is zo asociaal als de PS-politiek. Grote armoede! Slecht onderwijs! Hollande achterna! Het verliezende kamp in de laatste verkiezingen!
fox is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 14:41   #13
santos
Minister
 
santos's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 augustus 2007
Locatie: Luxembourg
Berichten: 3.703
Standaard

Verhofstadt was zeker niet de beste, de toeren en fratsen van Dehaene zijn ook niet mis.
Ik denk dat we heel ver moeten zoeken om nog politici te vinden die eerlijk zijn en niet gaan voor de snelle winst.
santos is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 15:35   #14
Bokkenreyder
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Bokkenreyder's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 maart 2011
Locatie: Limburg
Berichten: 15.112
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door santos Bekijk bericht
Verhofstadt was zeker niet de beste, de toeren en fratsen van Dehaene zijn ook niet mis.
Ik denk dat we heel ver moeten zoeken om nog politici te vinden die eerlijk zijn en niet gaan voor de snelle winst.
Zoek eens, maar pak eerst je vergrootglas. Alles in la belgique �* papa heeft constant 'gestonken'.
__________________
Als Raf je nog ooit op een taalfout wijst, dan kun je genieten van zijn eigen taalblunder op:
http://forum.politics.be/showthread....175318&page=23




Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Supe®Staaf Bekijk bericht
Het (België) lijkt me een territorium van ideale schaalgrootte. ==> Bokkenreyder:
Bokkenreyder is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 15:44   #15
fox
Secretaris-Generaal VN
 
fox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 februari 2007
Berichten: 33.409
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door santos Bekijk bericht
Verhofstadt was zeker niet de beste, de toeren en fratsen van Dehaene zijn ook niet mis.
Ik denk dat we heel ver moeten zoeken om nog politici te vinden die eerlijk zijn en niet gaan voor de snelle winst.
Dehaene heeft in zijn tijd als premier tenminste de boel nog deftig proberen saneren en liet op dat vlak iets achter om op verder te bouwen. Indien Guy dat werk had verder gezet, zaten we nu niet met de gebakken peren. Nochtans zat Dehaene ook met de sossen opgescheept.
__________________
In de psychologie staat machiavellisme voor een bepaald soort persoonlijkheidsstoornissen. Niets in dit land is machiavellistischer dan de PS. Niets is zo asociaal als de PS-politiek. Grote armoede! Slecht onderwijs! Hollande achterna! Het verliezende kamp in de laatste verkiezingen!
fox is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 15:46   #16
Bokkenreyder
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Bokkenreyder's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 maart 2011
Locatie: Limburg
Berichten: 15.112
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fox Bekijk bericht
Dehaene heeft in zijn tijd als premier tenminste de boel nog deftig proberen saneren en liet op dat vlak iets achter om op verder te bouwen. Indien Guy dat werk had verder gezet, zaten we nu niet met de gebakken peren. Nochtans zat Dehaene ook met de sossen opgescheept.
Bij Guy is alles tussen zijn tanden ...eeuhh handen doorgeslipt!
__________________
Als Raf je nog ooit op een taalfout wijst, dan kun je genieten van zijn eigen taalblunder op:
http://forum.politics.be/showthread....175318&page=23




Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Supe®Staaf Bekijk bericht
Het (België) lijkt me een territorium van ideale schaalgrootte. ==> Bokkenreyder:
Bokkenreyder is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 18:56   #17
tschoon verdiep
Burgemeester
 
tschoon verdiep's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 oktober 2010
Berichten: 589
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bokkenreyder Bekijk bericht
Bij Guy is alles tussen zijn tanden ...eeuhh handen doorgeslipt!
men had er beter een keer op geslagen dan kon hij tenminste er nieuwe en rechte aanschaffen
tschoon verdiep is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 18:59   #18
C2C
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
C2C's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 december 2006
Berichten: 10.572
Standaard

Typisch voor liberalen: een sterke, centraal geleide staat, erger dan die van communisten, - met een Keynesiaans beleid van herverdeling van belastinggeld naar de rijken toe, en een gebrek aan inzet op de lange termijn.

Da's het "reëel bestaande liberalisme".
__________________
Citaat:
The world is one big spreadsheet.
"Capitalism is the extraordinary belief that the nastiest of men, for the nastiest of motives will somehow work for the benefit of all" ― John Maynard Keynes
C2C is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 20:29   #19
subocaj
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
subocaj's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 juni 2010
Berichten: 15.948
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door vlijmscherp Bekijk bericht
oh, maar het zal niet lang duren eer er hier iemand Van Cauwelaert gaat beschuldigen van een NVA'er te zijn hoor.

Shoot the messenger heet dat in het Engels.....
Jullie beweren toch ook dat alle rooie journalisten toen ze voor de VRT werkten Bracke, Stercks en Belet, en alle journalisten sossen zijn.
Toch raar dat ze zich altijd aansluiten bij de rechtse rakkertjes.

Trouwens kunnen jullie niemand anders dan Ben konijn zonder poten, naar Terzake sturen.
Zich zo met een bek vol tanden laten zetten, door een tsjeven rat als Van Rompuy, die slechts enkele zaken over de regeringsonderhandelingen van Bartje, moest laten vallen om hem onder tafel te praten.

Laatst gewijzigd door subocaj : 20 juni 2012 om 20:30.
subocaj is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2012, 20:31   #20
Munglik
Minister-President
 
Munglik's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 april 2012
Berichten: 4.305
Standaard

Het zou nogal hypocriet van België geweest zijn om Griekenland tegen te houden.
__________________
The range of choice open to the individual is not the decisive factor in determining the degree of human freedom, but what can be chosen and what is chosen by the individual.

-H. Marcuse
Munglik is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:01.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be