Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Diverse > Over koetjes en kalfjes...
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Over koetjes en kalfjes... Op verzoek van de gebruikers van dit forum: een hoekje waarin je over vanalles en nog wat kan praten... De boog moet namelijk niet altijd gespannen staan hé.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 4 november 2012, 02:14   #21
Johan Bollen
Secretaris-Generaal VN
 
Johan Bollen's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 januari 2008
Locatie: La Paz - Lanaken
Berichten: 23.618
Standaard

Als het westen stopt met ontwikkelingssamenwerking zullen anderen dat gat opvullen en er het profijt uittrekken. Ja, het 'profijt'.
__________________

Website
Johan Bollen is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 november 2012, 16:16   #22
Vlanin
Banneling
 
 
Geregistreerd: 30 juli 2012
Locatie: den Boelvaar Sigaar
Berichten: 991
Standaard

wij houden de matongeewijk recht
Vlanin is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 november 2012, 17:28   #23
Vlanin
Banneling
 
 
Geregistreerd: 30 juli 2012
Locatie: den Boelvaar Sigaar
Berichten: 991
Standaard

zondag weer van dattem
Vlanin is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 november 2012, 18:09   #24
quercus
Secretaris-Generaal VN
 
quercus's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 maart 2009
Locatie: De Verenigde Nederlanden
Berichten: 43.990
Standaard

Ik heb serieus de pest aan 11.11.11. De enige litanie die je van hunnentwege kunt beluisteren is Weg met ons want wij zijn slecht. Dat noemen ze dan "de mensen een geweten schoppen". Sorry, maar dat pakt bij mij niet. Zeker niet wanneer je vaststelt dat ze in alle talen zwijgen over de armoede en de verloedering die in de ontwikkelingslanden wordt veroorzaakt door hun bloedeigen door en door corrupte politici voor wie dikwijls de enige passende kwalificatie die van gangster is.
quercus is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 november 2012, 18:23   #25
Vito
Europees Commissaris
 
Vito's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 juli 2010
Berichten: 6.423
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Raf Bekijk bericht
Nog nooit een cent gegeven aan de georganiseerde "goede doelen", zoals 11 11 11 en dat zal ook nooit gebeuren. Ik geef wel regelmatig kleren en voedselpakketten mee met een plaatselijke organisatie die zelf de ingezamelde goederen verschepen en ter plaatste gaan uitdelen aan degenen die ze nodig hebben. Momenteel hebben ze projecten in Oeganda en in de Filipijnen. Eerder waren er ook al projecten in Roemenië en Latijns-Amerika.

Ik denk dat materiële goederen leveren inderdaad beter is. Dom van o.a. de Voedselbanken om nu geen voedsel meer in te zamelen, maar voedselbonnen. Ik heb voor het eerst bij mijn Delhaize ze dus links laten liggen.

Ik heb nl erg veel schrik dat er veel aan de handjes blijft plakken. In dat kader zou men als goed doel moeten zijn efficiëntie bewijzen wil men op overheidssubsidies rekenen.
Vito is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 november 2012, 18:24   #26
kelt
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 29 juli 2004
Berichten: 36.423
Standaard

hoezo ontwikkelingsproblemen?

We stellen eenvoudig een kompleet onverantwoorde bevolkingsgroei vast,al een halve eeuw lang, in vrijwel al die naties die we "ontwikkelingsland" noemen.

Me dunkt dat er een misverstand is....

En wat 111111 betreft,als we (de burgers) allemaal samenspannen(maar wel vriendelijk blijven tegen de kinderen die zich ervoor inzetten aub! )wordt dat misschien,zoals het ACW,ook een "bedrijf in moeilijkheden"

Laatst gewijzigd door kelt : 8 november 2012 om 18:25.
kelt is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 november 2012, 18:25   #27
Vito
Europees Commissaris
 
Vito's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 juli 2010
Berichten: 6.423
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Klarekijk Bekijk bericht
De besparingen zouwen wel een kunnen leiden tot forse besparingen en dus minder geld voor ontwikkeling samenwerking .


Zou men het budget voor ontwikkelings samenwerking niet beter gewoon op NUL ztten ?

Na 80 jaar heeft al die hulp nog geen moer vooruitgang geboekt , en overal waar ze actief zijn zijn er wapens op straat .

Landen die wapens in overvloed in het straatbeeld hebben , daar moet de overheid terug gefloten worden om de burgers te helpen .

Bovendien heb ik genoeg mee gemaakt de de NGO's en hulporganisaties in een grote corupte boel . dat ze hun centen ergens anders halen ipv bij de overheid met vaste bedragen .

Ik heb met mijn onderneming een paar keer hulp aangeboden , maar dat bleek niet in hun kraam te passen , liever geen pottenkijkers .

En bovendien de persentage van het budget dat ze krijgen en effectief naar de effecientie en het doel gaat is bijzonder klein .

Vroeger dacht ik dat die NGO's geleid werd en de mensen die daar werken , opportunisten waren die het goed meenden , maar dat is ook een elusie .

Die COE's van die NGO's , reizen eerst Bussines class , hebben luxe kantoren en rijden in een dure mercedes S , ennnnnnnnnnnnn , als er dan nog iets over blijft , gaan ze vrienden bedrijven mist wat onder tafel te schuiven , een materiaal order geven .

Kortom , aales behalve het doel dienen .
Afgezien van de corruptie bij die organisaties (jij weet meer dan ik) : het is crisis, ik denk dat we nu eerst onze zaakjes op orde moeten krijgen eer we aan het buitenland denken.

En wat 11.11.11 betreft: die zouden achterlijk zijn als ze niet zouden klagen...
Vito is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 november 2012, 22:19   #28
Klarekijk
Banneling
 
 
Geregistreerd: 11 november 2010
Berichten: 7.057
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Johan Bollen Bekijk bericht
Daarbij is de niet gouvernementele ontwikkelingssamenwerking peanuts vergeleken met de bilaterale en multilaterale ontwikkelingssamenwerking. Maar toch krijgt juist die sector de meeste kritiek, terwijl ze de matigste lonen hebben, het meest echt idealistisch zijn, het meest met vrijwilligers werken... Waarschijnlijk een kwestie van niet beter weten.
Ja en de ceo's zijn echt niet beschaamt hé .

zelf hebben ze een megaloon, een secretaresse en de mogelijkheid om in diverse landen facturen binnen te brengen voor gemaakte kosten , en de grote jan uithangen en , en het werk laten doen door vrijwilligeres . maar niet zomaar door vrijwilligers .

Het moeten gehersenspoelde oportunisten zijn die hun mond zullen houden .

Als er werk moet gedaan worden , dat die mensen moeten vakbekwaam zijn is niet nodig , twee linkse handen is goed , maar ze moeten vooral hun mond houden en geen mening hebben , en helpen vertellen hoe wonderbaarlijk het pitluttige resultaat wel was .
Klarekijk is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 november 2012, 22:23   #29
Klarekijk
Banneling
 
 
Geregistreerd: 11 november 2010
Berichten: 7.057
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Vito Bekijk bericht
Afgezien van de corruptie bij die organisaties (jij weet meer dan ik) : het is crisis, ik denk dat we nu eerst onze zaakjes op orde moeten krijgen eer we aan het buitenland denken.

En wat 11.11.11 betreft: die zouden achterlijk zijn als ze niet zouden klagen...
Klopt , dus om die klaagzang te relativeren , zouden mensen hun opmerkingen moeten geven en niet flauw doen over het misbruik .

De meeste organisaties hebben tot hoofddoel zelf te kunnen bestaan.
Hun managers en hun onkosten te kunnen betalen .
en het laatste klein beetje dat overblijft , iets kopen bij een bevriende zakenman, en dat dan aan de bevolking overmaken .
Klarekijk is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 november 2012, 23:45   #30
Vito
Europees Commissaris
 
Vito's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 juli 2010
Berichten: 6.423
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Johan Bollen Bekijk bericht
Als het westen stopt met ontwikkelingssamenwerking zullen anderen dat gat opvullen en er het profijt uittrekken. Ja, het 'profijt'.
In het postkoloniale tijdperk heeft België nooit zo mogen graaien in Congo's rijkdommen in ruil voor wat wegen en ziekenhuizen als China.
Vito is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 november 2012, 23:49   #31
Vlanin
Banneling
 
 
Geregistreerd: 30 juli 2012
Locatie: den Boelvaar Sigaar
Berichten: 991
Standaard

na het verlies dc kolonie hebben ze de belastingen verhoogd

werden ze verlaagd toen er goed geboerd werd ??
Vlanin is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:26.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be