Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Immigratie en integratie
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Immigratie en integratie Het forum bij uitstek voor discussies over thema's zoals vreemdelingenbeleid, integratie versus assimilatie, (verplichte) inburgering,...

Antwoord
 
Discussietools
Oud 7 september 2004, 19:12   #1
Weisse Wolf
Minister
 
Weisse Wolf's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 november 2003
Berichten: 3.999
Standaard Nieuw rapport over allochtonen in de doofpot

[font=MS Sans Serif]Nog niet zolang geleden lekte in de pers het bericht uit dat de politiek een nieuw verontrustend rapport over allochtonen in de daarvoor bestemde doofpot heeft gestopt. Het rapport Byttebier -genoemd naar de 'groene' minister die de universiteiten van Leuven en Gent belastte met een onderzoek naar het mogelijke verband tussen vreemdelingen en criminaliteit- gewaagde van een immense kloof tussen allochtonen en autochtonen. P-magazine schreef na inzage van het rapport dat er bij criminele jongeren van vreemde origine sprake is van een manifeste onwil tot integratie, minachting van vrouwen, homoseksuelen en ongelovigen en onverholen racisme tegenover andere nationaliteiten.

In het persbericht van Byttebier werden die onheilspellende conclusies onder de politiek-correcte mat geveegd en herschreven in de inkt van het multiculturele dogma: 'Als allochtone jongeren vaker in de criminaliteit belandden is dat het gevolg van discriminatie op school en op de arbeidsmarkt'. Tja ...

De verticaal geklasseerde resultaten van het onderzoek bevestigen recente rapporten van de Franse en Nederlandse staatsveiligheid, die gewag maken van een toenemende gettovorming in de steden. Niet alleen fysiek, maar vooral mentaal. Steeds meer allochtone jongeren verwerpen openlijk de westerse waarden en normen, onze levenswijze, onze cultuur, onze wetten.

Onder druk van de 1 miljoen kiezers van het Vlaams Blok werd in het Vlaamse regeerakkoord een hoofdstuk opgenomen over de 'inburgering' van nieuwkomers. Oogverblinding. Geen woord over de integratie van de zogenaamde 'oudkomers', allochtonen van de eerste, tweede en derde generatie. We moeten ons dan ook niet te veel illusies maken over een mogelijke politieke koerswijziging. Wat dat betreft, schiep Bert Anciaux onlangs duidelijkheid in een gesprek met Humo. Op de opwerping van Humo dat het Vlaamse regeerakkoord toch wel heel "repressief" was tegenover allochtonen, liet Anciaux zich veelzeggend ontvallen: "Je had de ontwerptekst eens moeten zien. Daarin stond dat de multiculturele samenleving een probleem is. Dat hebben we tenminste kunnen schrappen. We gaan er opnieuw en nog altijd van uit dat het een verrijking is." Gevreesd mag dan ook worden dat het allemaal te weinig, te laat en te vrijblijvend is. De dogma's blijven overeind in België. [/font]

Frank Vanhecke in Rechtsuit
__________________
Weisse Wolf is offline   Met citaat antwoorden
Oud 7 september 2004, 20:13   #2
Confucius
Gouverneur
 
Geregistreerd: 1 april 2003
Berichten: 1.020
Standaard

Het bevestigt wat veel mensen denken, je hoeft geen racist of nazi te zijn om te zien dat een en ander verkeerd loopt in ons landje en dat alles door links steeds toegedekt wordt alsof het probleem eigenlijk bij de autochtone bevolking ligt en niet bij de nieuwkomers. Daarbij wil ik ze niet allemaal over een kam scheren, maar je mag hier niet eens over het probleem praten zonder het etiket van Blokker opgekleefd te krijgen.
__________________
Laten we de kerk in het midden van het dorp houden !!!
Confucius is offline   Met citaat antwoorden
Oud 7 september 2004, 20:37   #3
time bomb
Vreemdeling
 
Geregistreerd: 30 mei 2004
Berichten: 18
Standaard

excuseer me de vraag want ik ken niks van die rapporten, maar kunnen wij die inkijken/opvragen?
__________________
er is maar 1 partij die niks verkeerd kan doen: blanco
time bomb is offline   Met citaat antwoorden
Oud 7 september 2004, 20:40   #4
Nowan
Vreemdeling
 
Nowan's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 5 juni 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 82
Stuur een bericht via MSN naar Nowan
Standaard

and another one in het rjtje van <van San>

de studies wijzen op hetzelfde, waarom nog ontkennen??????
__________________
:: You can't change the way you feel, but you can change the way you think

Citaat:
To know Life, you must know death, to know life, you must die - uit The Quest
:: Student 5de jaar secundair onderwijs

:: Vlaams blok, u weet wel waarom
Nowan is offline   Met citaat antwoorden
Oud 7 september 2004, 20:53   #5
Sunshine
Banneling
 
 
Sunshine's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 september 2004
Berichten: 1.173
Standaard

Met het erkennen van een bestaand omvangrijk probleem, nl. dat allochtonen zich overvloedig in het domein van geweld en criminaliteit begeven en een grote onwil vertonen tot een degelijke integratie, is effectief niets mis mee.
Daarentegen met het negeren en in de doofpot stoppen onder politieke dwangmatige druk van een bestaand grotesk probleem, daar is wel iets grondig mis mee.
Er kan immers slechts een oplossing op een probleem komen wanneer het probleem algemeen erkend wordt.
Het in de doofpot houden van informatie waar de burger recht op heeft is dan ook een belangrijk element te herkennen in een dictatuur.
Het Linkse beleid begeeft zich steeds meer in het domein van een dictatuurstaat. Het trachten weg te werken van een belangrijke oppositiepartij met alle mogelijke trukjes is nog een kenmerkend element voor het ontstaan van een dictatuur.
De bewijzen dat allochtonen de grootste oorzaak zijn van onveiligheid en allerhande criminaliteit zijn er en in overvloed zelf !!!
Ze worden enkel niet publiekelijk gepubliceerd door Linkse politieke dwang en machtsmisbruik om het zo lang mogelijk trachten staatsgeheim te houden.
Sunshine is offline   Met citaat antwoorden
Oud 7 september 2004, 21:53   #6
Dies
Europees Commissaris
 
Dies's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 april 2003
Berichten: 6.621
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door wolf
[font=MS Sans Serif] P-magazine schreef na inzage van het rapport dat er bij criminele jongeren van vreemde origine sprake is van een manifeste onwil tot integratie, ...[/font]
De andere aangehaalde zaken even buiten beschouwing gelaten, stel ik mij bij het lezen van dit toch wel de vraag of we hier verwonderd over dienen te zijn? Is het immers niet zo dat, ongeacht of het een autochtoon dan wel een allochtoon betreft, crimineel gedrag - dat is, gedrag dat door de maatschappij als dusdanig wordt omschreven - per definitie een uiting van niet-integratie is?!
Het zou mij nogal verbazen mocht iemand met de wil tot integratie zich gaan vergrijpen aan daden die door de maatschappij waarin hij vertoeft als crimineel worden omschreven.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door wolf
[font=MS Sans Serif]In het persbericht van Byttebier werden die onheilspellende conclusies onder de politiek-correcte mat geveegd en herschreven in de inkt van het multiculturele dogma: 'Als allochtone jongeren vaker in de criminaliteit belandden is dat het gevolg van discriminatie op school en op de arbeidsmarkt'. Tja ...
[/font]
[font=MS Sans Serif]En? Sluit het ene het andere misschien uit? Wordt er ergens aangetoond dat het criminele gedrag het gevolg is van de houding (zijnde de onwil tot integratie, de negatieve houding jegens vrouwen, homoseksuelen etc.) van de crimineel? [/font]
[font=MS Sans Serif]Zou het niet mogelijk zijn dat er een omgekeerd verband bestaat, of dat er zelfs helemaal geen oorzakelijk verband bestaat tussen de verschillende waargenomen feiten?[/font]
[font=MS Sans Serif][/font]
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door wolf
[font=MS Sans Serif]Oogverblinding. Geen woord over de integratie van de zogenaamde 'oudkomers', allochtonen van de eerste, tweede en derde generatie. [/font]
Om nog maar te zwijgen over het feit dat integratie voor autochtonen zelfs niet eens bespreekbaar wordt geacht, zelfs voor het Vlaams Blok blijkt dit een huizenhoog taboe te zijn.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door wolf
[font=MS Sans Serif]De dogma's blijven overeind in België. [/font]
Gelukkig hebben wij het Vlaams Blok om ons te vertellen hoe crimineel en dergelijke meer die hemeltergende allochtonen toch wel zijn!

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nowan
and another one in het rjtje van <van San>

de studies wijzen op hetzelfde, waarom nog ontkennen??????
En waar wijzen die studies, om concreet te zijn: de studie die door Mevr. Van San werd uitgevoerd en waarnaar u alludeert dan wel? Nogal vaak wordt immers naar die studie verwezen door mensen die niet weten wat die studie juist aantoont of wat er staat in te lezen, laat staan dat ze deze ook werkelijk zelf gelezen zouden hebben.
__________________
Met dank aan: TomB, Supe®Staaf, Brabo, Sato, boer_bavo, @lpha, Knuppel, Raf, Antoon, Tantist, Distel, Pelgrim, Paulus, nou nou, Bobke, Griffin, Spetsnaz, oriana, C uit W, Seba, ingenious, Zeno!, zorroaster, alpina, dejohan, circe, Kotsmos, S., luc broes, Aangebrande, solidarnosc, maddox,Tzuvar Raemborr, Spelev, Mieke 79, DaBlacky, numarx,Vlaanderen Boven, bartje, Turkje, ossaert, Fribre, de Vexille, Groot Bakkes, Jos Verhulst, Bece, Babeth, Nynorsk, driewerf, wb, cuboidz, sancho, Dimitri, e.a.
Dies is offline   Met citaat antwoorden
Oud 7 september 2004, 23:10   #7
ingenious
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 26 mei 2004
Locatie: Vlaanderen Boven
Berichten: 10.598
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door wolf
[font=MS Sans Serif]Nog niet zolang geleden lekte in de pers het bericht uit dat de politiek een nieuw verontrustend rapport over allochtonen in de daarvoor bestemde doofpot heeft gestopt. Het rapport Byttebier -genoemd naar de 'groene' minister die de universiteiten van Leuven en Gent belastte met een onderzoek naar het mogelijke verband tussen vreemdelingen en criminaliteit- gewaagde van een immense kloof tussen allochtonen en autochtonen. P-magazine schreef na inzage van het rapport dat er bij criminele jongeren van vreemde origine sprake is van een manifeste onwil tot integratie, minachting van vrouwen, homoseksuelen en ongelovigen en onverholen racisme tegenover andere nationaliteiten.

In het persbericht van Byttebier werden die onheilspellende conclusies onder de politiek-correcte mat geveegd en herschreven in de inkt van het multiculturele dogma: 'Als allochtone jongeren vaker in de criminaliteit belandden is dat het gevolg van discriminatie op school en op de arbeidsmarkt'. Tja ...

De verticaal geklasseerde resultaten van het onderzoek bevestigen recente rapporten van de Franse en Nederlandse staatsveiligheid, die gewag maken van een toenemende gettovorming in de steden. Niet alleen fysiek, maar vooral mentaal. Steeds meer allochtone jongeren verwerpen openlijk de westerse waarden en normen, onze levenswijze, onze cultuur, onze wetten.

Onder druk van de 1 miljoen kiezers van het Vlaams Blok werd in het Vlaamse regeerakkoord een hoofdstuk opgenomen over de 'inburgering' van nieuwkomers. Oogverblinding. Geen woord over de integratie van de zogenaamde 'oudkomers', allochtonen van de eerste, tweede en derde generatie. We moeten ons dan ook niet te veel illusies maken over een mogelijke politieke koerswijziging. Wat dat betreft, schiep Bert Anciaux onlangs duidelijkheid in een gesprek met Humo. Op de opwerping van Humo dat het Vlaamse regeerakkoord toch wel heel "repressief" was tegenover allochtonen, liet Anciaux zich veelzeggend ontvallen: "Je had de ontwerptekst eens moeten zien. Daarin stond dat de multiculturele samenleving een probleem is. Dat hebben we tenminste kunnen schrappen. We gaan er opnieuw en nog altijd van uit dat het een verrijking is." Gevreesd mag dan ook worden dat het allemaal te weinig, te laat en te vrijblijvend is. De dogma's blijven overeind in België. [/font]

Frank Vanhecke in Rechtsuit
ik heb hier op het forum toch al links gevonden naar teksten over die studies, dus een goede doofpot zal het wel niet zijn
__________________

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lombas Bekijk bericht
Inge heeft altijd gelijk.
ingenious is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 september 2004, 15:10   #8
Nowan
Vreemdeling
 
Nowan's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 5 juni 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 82
Stuur een bericht via MSN naar Nowan
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dies
En waar wijzen die studies, om concreet te zijn: de studie die door Mevr. Van San werd uitgevoerd en waarnaar u alludeert dan wel? Nogal vaak wordt immers naar die studie verwezen door mensen die niet weten wat die studie juist aantoont of wat er staat in te lezen, laat staan dat ze deze ook werkelijk zelf gelezen zouden hebben.
Op het FEIT dat allochtone jongeren meer met criminaliteit bezig zijn dan autochtone jongeren!

*ik ben geen analfabeet die niet weet waarover hij spreekt
*als alluderen een synoniem voor verwijzen is, gebruik dan in het vervolg verwijzen
*don't give me that shit dat dat komt omdat ze armer zijn... because it ain't true, and you know it!
__________________
:: You can't change the way you feel, but you can change the way you think

Citaat:
To know Life, you must know death, to know life, you must die - uit The Quest
:: Student 5de jaar secundair onderwijs

:: Vlaams blok, u weet wel waarom

Laatst gewijzigd door Nowan : 8 september 2004 om 15:11.
Nowan is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 september 2004, 15:43   #9
Dies
Europees Commissaris
 
Dies's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 april 2003
Berichten: 6.621
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nowan
*ik ben geen analfabeet die niet weet waarover hij spreekt
Dat insinueerde ik ook helemaal niet, het is echter zo dat al te vaak naar dit en andere onderzoeken verwezen wordt door mensen die er de ballen van afweten.
Je hoeft overigens helemaal geen analfabeet te zijn om niet te weten waar je over spreekt.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nowan
*als alluderen een synoniem voor verwijzen is, gebruik dan in het vervolg verwijzen
Alluderen is geen synoniem voor verwijzen, wel voor zinspelen op. Staat het mij overigens misschien nog vrij om de woorden te gebruiken die ik verkies?!

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nowan
*don't give me that shit dat dat komt omdat ze armer zijn...
Maar natuurlijk niet, dat heeft er geen fluit mee te maken, het is gewoon een gevolg van hun huidskleur hé. Zeg maar dat het in hun genen zit.

Eke criminoloog weet vandaag de dag dat de crimineel en het verklaringsmodel van crimineel gedrag niet bestaat. (Ook de allochtone crimineel bestaat bijgevolg niet) Er zijn bijzonder veel factoren die een rol spelen en het is onzin om je blind te staren op een welbepaalde factor. De aandacht die er dezer dagen besteed wordt aan de allochtone criminaliteit is dan ook overdreven en politiek geïnspireerd. T.S. Popkewitz en S. Lindblad wijzen er in hun onderzoek Statistics as a system of reason al op dat het hanteren van criminaliteitsprofielen (subjectieve constructies die echter wel de uitstraling van objectiviteit hebben) niet zonder gevaar is. Beleidsmakers beschouwen deze categorieën immers als neutraal en objectief gegeven, terwijl ze eigenlijk ideologisch geïnspireerd zijn.

Dat maakt natuurlijk het onderzoek van Mevr. Van San niet waardeloos, hoe meer onderzoek hoe liever en beter immers. Er mag echter niet op blind gestaard worden en men moet begrijpen dat het onderzoek zijn methodologische beperkingen heeft, een kritische houding is dan ook een noodzaak.

Edit: Bovendien is het natuurlijk nog maar de vraag wat men met dergelijke bekomen onderzoeksresultaten nu eigenlijk dient aan te vangen?!
__________________
Met dank aan: TomB, Supe®Staaf, Brabo, Sato, boer_bavo, @lpha, Knuppel, Raf, Antoon, Tantist, Distel, Pelgrim, Paulus, nou nou, Bobke, Griffin, Spetsnaz, oriana, C uit W, Seba, ingenious, Zeno!, zorroaster, alpina, dejohan, circe, Kotsmos, S., luc broes, Aangebrande, solidarnosc, maddox,Tzuvar Raemborr, Spelev, Mieke 79, DaBlacky, numarx,Vlaanderen Boven, bartje, Turkje, ossaert, Fribre, de Vexille, Groot Bakkes, Jos Verhulst, Bece, Babeth, Nynorsk, driewerf, wb, cuboidz, sancho, Dimitri, e.a.

Laatst gewijzigd door Dies : 8 september 2004 om 15:44.
Dies is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 september 2004, 16:27   #10
JoeQpublic
Gouverneur
 
Geregistreerd: 25 september 2003
Berichten: 1.147
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dies
De aandacht die er dezer dagen besteed wordt aan de allochtone criminaliteit is dan ook overdreven en politiek geïnspireerd. T.S. Popkewitz en S. Lindblad wijzen er in hun onderzoek Statistics as a system of reason al op dat het hanteren van criminaliteitsprofielen (subjectieve constructies die echter wel de uitstraling van objectiviteit hebben) niet zonder gevaar is.
wat een rare namen: "Popkewitz" en "Lindblad"?
Dies, ben jij nu ook al een slachtoffer van de zionistische propaganda-machine?
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dies
Dat maakt natuurlijk het onderzoek van Mevr. Van San niet waardeloos, hoe meer onderzoek hoe liever en beter immers. Er mag echter niet op blind gestaard worden en men moet begrijpen dat het onderzoek zijn methodologische beperkingen heeft, een kritische houding is dan ook een noodzaak.
"zin voor nuancering" en "kritische houding" zijn eigenschappen die je bijzonder weinig politici kan aanwrijven.

Heb sowieso al mijn twijfels bij 't gebruik van criminaliteitscijfers en ik geef grif toe dat ik nooit een fan ben geweest van de kwalitatieve onderzoeksmethode zoals oa Van San toepaste. Noem het maar een vooroordeel...
__________________
--E eigen vork eerst --E

Laatst gewijzigd door JoeQpublic : 8 september 2004 om 16:28.
JoeQpublic is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 september 2004, 16:53   #11
Weisse Wolf
Minister
 
Weisse Wolf's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 november 2003
Berichten: 3.999
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dies
De andere aangehaalde zaken even buiten beschouwing gelaten, stel ik mij bij het lezen van dit toch wel de vraag of we hier verwonderd over dienen te zijn? Is het immers niet zo dat, ongeacht of het een autochtoon dan wel een allochtoon betreft, crimineel gedrag - dat is, gedrag dat door de maatschappij als dusdanig wordt omschreven - per definitie een uiting van niet-integratie is?!
Het zou mij nogal verbazen mocht iemand met de wil tot integratie zich gaan vergrijpen aan daden die door de maatschappij waarin hij vertoeft als crimineel worden omschreven.
Niet alleen bij criminele jongeren is er onwil tot integratie, we kunnen dat best veralgemenen naar de ganse migrantengemeenschap.


[font=MS Sans Serif]
Citaat:
En? Sluit het ene het andere misschien uit? Wordt er ergens aangetoond dat het criminele gedrag het gevolg is van de houding (zijnde de onwil tot integratie, de negatieve houding jegens vrouwen, homoseksuelen etc.) van de crimineel? [/font]
[font=MS Sans Serif]Zou het niet mogelijk zijn dat er een omgekeerd verband bestaat, of dat er zelfs helemaal geen oorzakelijk verband bestaat tussen de verschillende waargenomen feiten?[/font]

Om nog maar te zwijgen over het feit dat integratie voor autochtonen zelfs niet eens bespreekbaar wordt geacht, zelfs voor het Vlaams Blok blijkt dit een huizenhoog taboe te zijn.
Waarom zouden autochtonen zich moeten aanpassen aan iets dat hun wordt opgedrongen? Zij hebben niet om een multicriminele samenleving gevraagd. Opdoeken die kuthandel en ongewenste onderdelen terugsturen naar afzender.

Citaat:
Gelukkig hebben wij het Vlaams Blok om ons te vertellen hoe crimineel en dergelijke meer die hemeltergende allochtonen toch wel zijn!
Jaren terug toen ik nog niks met het Vlaams Blok te maken had wist ik ook al dat vreemdelingen crimineler zijn, wanneer je in een migrantenbuurt woont kom je daar snel achter.

Citaat:
En waar wijzen die studies, om concreet te zijn: de studie die door Mevr. Van San werd uitgevoerd en waarnaar u alludeert dan wel? Nogal vaak wordt immers naar die studie verwezen door mensen die niet weten wat die studie juist aantoont of wat er staat in te lezen, laat staan dat ze deze ook werkelijk zelf gelezen zouden hebben.
Dat vreemdelingen een groot aandeel in de criminaliteit hebben en crimineler zijn dan autochtonen. De gevangennisbevolking heeft vaak een kleurtje en dat is niet van de zonnebank.
__________________
Weisse Wolf is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 september 2004, 18:16   #12
Sunshine
Banneling
 
 
Sunshine's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 september 2004
Berichten: 1.173
Standaard

Geciteerde zin van Dies :
Edit: Bovendien is het natuurlijk nog maar de vraag wat men met dergelijke bekomen onderzoeksresultaten nu eigenlijk dient aan te vangen?!

Wat een oliedomme redenering van je. Men gaat maatregelen treffen naargelang wat de uitslag is van onderzoeksresultaten. Dat zou de logische volgende stap moeten zijn.
Daar de zoveelste onderzoeksresultaat wederom tot dezelfde conclusie komt dat allochtonen en (zware) criminaliteit / wangedrag / onwil tot integratie overduidelijk samengaan in groteske proporties, moet de logische conclusie volgen dat vreemdelingen zo snel mogelijk weggedeporteerd worden uit onze maatschappij en zware straffen ondergaan als boetedoening voor hun talloze misdaden, opdat orde en veiligheid binnen de maatschappij terug hersteld worden naar z'n oorspronkelijke lage waarden zoals dat was voor de invasie van de homo bestialis oftewel criminele allochtonen.
Sunshine is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:34.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be