Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 2 december 2014, 14:43   #41
Coldwave
Gouverneur
 
Geregistreerd: 9 januari 2011
Berichten: 1.260
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Leenmans Bekijk bericht
Blijf je nu die linkse zever geloven?

Of denk je dat Elio en zijn PS staat je meer welvaart zullen bezorgen?
De financiele crisis komt van rechts. Als er iets gefaald heeft dan zijn het wel het beleid en ideeen van rechts, met hun minachting voor democratie.

Ik wil links zeker niet vrijpleiten, maar de crisis is de uitkomst van de neoliberale ideologie van zoveel mogelijk vrijheid voor de financiele sector in combinatie met allerlei wettelijk ingrijpen in de markt in hun voordeel. Dat wil allerminst zeggen dat links het antwoord heeft, maar het is natuurlijk idioot om het probleem te bestrijden met de oorzaak.
Coldwave is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 december 2014, 15:07   #42
Steben
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Steben's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 februari 2006
Locatie: Zulte - temidden de Vloanders
Berichten: 17.903
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Coldwave Bekijk bericht
De financiele crisis komt van rechts.

Ik wil links zeker niet vrijpleiten
Wat wil je nu eigenlijk wel?

Citaat:
maar de crisis is de uitkomst van de neoliberale ideologie van zoveel mogelijk vrijheid voor de financiele sector in combinatie met allerlei wettelijk ingrijpen in de markt in hun voordeel. Dat wil allerminst zeggen dat links het antwoord heeft, maar het is natuurlijk idioot om het probleem te bestrijden met de oorzaak.
Hoe rechts is neoliberalisme eigenlijk? Of hoe liberaal is rechts?
Uiteraard is er een link met neoliberalisme. Neoliberalisme is niet meer of minder dan aandeelhouderscommunisme, met andere woorden, dictatuur van het kapitaal. Vrijheid blijheid, terwijl de staat helemaal niet wordt ontbonden, maar wordt gekaapt om het eigen profijt af te dwingen. En hoe groter de staat of het apparaat hoe beter om dat te bereiken.

N(een)E(nkel)O(ns)liberalisme.

Ik hoop dat het conservatisme vroeg genoeg inziet dat het een pest is en zich kan ontdoen van die pest.
__________________
Baarle Werkgroep
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door duupje
Steben is nen goeie kerel
leve de manmanman club

Laatst gewijzigd door Steben : 2 december 2014 om 15:12.
Steben is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 december 2014, 15:17   #43
Cheminot
Minister
 
Geregistreerd: 8 april 2014
Berichten: 3.812
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Leenmans Bekijk bericht
De Borinage ligt dat in het Venezuela van België?
Gelieve Venezuela niet te beledigen.

Dat De Borinage vandaag nog altijd een achtergestelde regio is, is te wijten aan het beleid van de Ps. Hou de bevolking dom, arm en vooral afhankelijk om zo je stemmenreservoir te behouden.
Cheminot is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 december 2014, 15:20   #44
TV-verslaafde
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
TV-verslaafde's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2014
Berichten: 19.894
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Steben Bekijk bericht
Wat wil je nu eigenlijk wel?

Hoe rechts is neoliberalisme eigenlijk? Of hoe liberaal is rechts?
Uiteraard is er een link met neoliberalisme. Neoliberalisme is niet meer of minder dan aandeelhouderscommunisme, met andere woorden, dictatuur van het kapitaal.
Valt natuurlijk te vergelijken met het spel monopolie. Prijsafspraken onder de grote spelers is waarschijnlijk schering en inslag en zo pretenderen ze dat ze met elkaar "concurreren". Zoals Rockefeller ooit zei: "Competition is a sin."

Dan "gokken" ze nog een beetje op de beurs terwijl het eigenlijk allemaal al op voorhand is vastgelegd wat de beurs gaat doen want de grote spelers hebben 90% van de aandelen in hun bezit en troggelen zo de kleine spelers hun geld af.
TV-verslaafde is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:12.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be