Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 2 januari 2015, 22:09   #41
Hypochonder
Secretaris-Generaal VN
 
Hypochonder's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 december 2008
Berichten: 21.895
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door dalibor Bekijk bericht
Streven naar democratie door het product van een privébedrijf onder staatscontrole te plaatsen. Je zou denken dat Stalin opgang maakt!
Zoals het al decennia lang en nu nog steeds is zou je inderdaad denken dat links zich door Stalin en andere smeerlappen heeft laten inspireren.
Hypochonder is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 09:05   #42
reservespeler
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 5 augustus 2012
Berichten: 78.153
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hypochonder Bekijk bericht
Ik ben het hier zeer zeker mee eens. Neem nu als voorbeeld als er Belgen van autochtone afkomst/illegalen bij misdaden en allerhande andere mistoestanden betrokken zijn. In zo'n gevallen zwijgen ze dat collectief dood in de mainstream media in dit land. Dit wijst erop dat de media nog grotendeels gedomineerd worden door de linkse smeerlappen, een gevolg van decennia lange linkse indoctrinatie vanuit de politiek met de sossen in een leidende rol.

Hoog tijd dat dat zootje eens serieus wordt opgekuist.
Ik ben het ermee eens dat het kind bij naam genoemd moet worden.
reservespeler is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 10:13   #43
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hypochonder Bekijk bericht
Ik ben het hier zeer zeker mee eens. Neem nu als voorbeeld als er Belgen van autochtone afkomst/illegalen bij misdaden en allerhande andere mistoestanden betrokken zijn. In zo'n gevallen zwijgen ze dat collectief dood in de mainstream media in dit land. Dit wijst erop dat de media nog grotendeels gedomineerd worden door de linkse smeerlappen, een gevolg van decennia lange linkse indoctrinatie vanuit de politiek met de sossen in een leidende rol.

Hoog tijd dat dat zootje eens serieus wordt opgekuist.
Citaat:
AANBEVELINGEN VOOR DE BERICHTGEVING OVER ALLOCHTONEN


Deze Aanbevelingen zijn in 1994 door de AVBB in samenwerking met het Centrum voor Racismebestrijding op papier gezet na uitgebreid media-onderzoek. De Aanbevelingen hebben niet het karakter van formeel deontologische normen, wat niet belet dat de Raad voor Deontologie van de AVBB ze desgevallend wel in zijn beoordelingen betrekt.


1. VERMELD NATIONALITEIT, GEBOORTELAND, ETNISCHE AFKOMST, HUIDSKLEUR, RELIGIE OF CULTUUR ALLEEN ALS DEZE INFORMATIE RELEVANT IS VOOR HET BERICHT

Een mogelijke test om de relevantie van de informatie na te gaan, bestaat er in de betreffende eigenschappen te vervangen door 'tegenhangers', of nog door kenmerken die verband houden met autochtonen. Meer in het algemeen zou men volgende twee zaken tegen elkaar kunnen afwegen: de schade voor het bericht wanneer de informatie niet gegeven wordt, en de schade voor de betrokkenen wanneer de informatie wel wordt vermeld.

2. VERMIJD ONVERANTWOORDE VERALGEMENINGEN EN POLARISERINGEN

2.1 Veralgemeningen
Aanbevolen wordt de berichtgeving over allochtonen waar dat relevant is te nuanceren. Een mogelijkheid daartoe is de vermelding dat wat op zeker ogenblik in algemene termen wordt gesteld, niet noodzakelijk voor alle allochtonen geldt. Of de vermelding dat zeker niet alle allochtonen het eens zijn met dit of dat standpunt.

2.2 Polariseringen (wij-zij perspectief)
Aanbevolen wordt dergelijke polarizeringen zoveel mogelijk te vermijden. Eerder dan een overdreven beklemtoning van de verschillen, dringt zich meer aandacht op voor de gelijkenissen tussen mensen.

3. VERMIJD NODELOOS PROBLEMATISEREN EN DRAMATISEREN

3.1 Aanbevolen wordt allochtonen vaker in 'gewone' situaties aan bod te laten komen in de media, zodat ze meer als 'gewone' burgers in de samenleving worden aangezien.

3.2 Daarnaast wordt aanbevolen dat migranten meer op een positieve manier in de media aan bod worden gebracht. Een mogelijkheid daartoe is het geven van meer duiding en achtergrondinformatie, die toelaten het weergegeven nieuws adequaat te begrijpen. Nieuwsitems moeten niet alleen een antwoord formuleren op wie-, wat-en waar-vragen, maar zoveel mogelijk ook op vragen over het hoe en waarom.

4. ZORGVULDIGHEID, WEDERWOORD EN RECHTZETTINGEN

4.1 Aanbevolen wordt de grootst mogelijke zorgvuldigheid aan de dag te leggen in de berichtgeving over allochtonen.
Met de basisterminologie, schrijfwijze van allochtone namen, cijfermateriaal en bronnen moet zorgvuldig worden omgesprongen.

4.2 Voor wat lezersbrieven betreft, wordt aanbevolen om lezersbrieven die allochtonen betreffen, systematisch vooraf voor te leggen aan een redactielid dat met het onderwerp vertrouwd is.

5. EXTREEM RECHTS EN RACISME KRITISCH INKADEREN

Aanbevolen wordt duidelijk te maken van wie de betreffende uitspraken of standpunten afkomstig zijn en in welk verband ze dienen geplaatst. Waakzaamheid is ook hier geboden voor het stelselmatige desinformeren vanwege extreem-rechtse groeperingen. Een stapje verder is racistische uitspraken aan te vullen met tegengestelde opvattingen. Lezersbrieven met racistische inhoud kunnen ook niet zonder meer gepubliceerd worden.

6. EEN BERICHT IS NIET AF ALS HET GESCHREVEN IS

Aanbevolen wordt de definitieve vormgeving van elk bericht, en met name de keuze van titels en beeldmateriaal, zo goed mogelijk op te volgen.
http://www.pers-gerecht.be/document.php?document_id=136

En wetend wie de plak zwaait bij het AVBB en het Centrum voor Racismebestrijding.....
__________________
Het Oosten: De kiezer heeft niet altijd gelijk.
De kiezer heeft alleen gelijk als hij stemt zoals Het Oosten het zou willen.
Knuppel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 10:22   #44
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Citaat:

Partijdige televisie

In vorige nummers van de Witte Werf hebben we reeds gewezen op het feit, dat de grote meerderheid van de journalisten zichzelf als ‘progressief’ beschouwt.

Uit een onderzoek dat de Gentse universiteit begin dit jaar doorvoerde bleek, dat 73% van de journalisten SP.A-Spirit of Agalev wou stemmen (De Standaard, 05 06 03). Ook in Nederland werd onlangs vastgesteld, dat bijna 80% van de journalisten op een linkse partij stemt (NRC-Handelsblad, 08 05 02).

Deze voorkeur heeft ook gevolgen voor de televisie-uitzendingen. Uit de antwoorden op de vraag die NVA-er Kris Van Dijck stelde in het Vlaams parlement blijkt dat vertegenwoordigers van de diverse Vlaamse partijen zeer ongelijk aan bod komen in de programma’s die niet door de nieuwsdienst worden gemaakt. Het gaat dus om spelprogramma’s, talkshows, infotainment en dergelijke, waarvan de productie door de VRT meestal wordt uitbesteed (genre ‘De Laatste Show’, ‘Confidenties in Toscane’, ‘Aan Tafel’, ‘Tien voor Taal’ enz). De twee partijen die in dit soort programma’s verhoudingsgewijs het meest worden bevoordeligd zijn dezelfde partijen die ook de voorkeur van de journalisten wegdragen: de SP.A (37% van de TVoptredens en programma’s) en Agalev (18%). Voor de CD&V (24%) en de VLD (21%) ligt het aantal TVoptredens dichter bij hun stemmenaantal bij de laatste verkiezingen. De NVA kwam in deze programma’s slechts één keer aan bod, en het Vlaams Blok was volledig uitgesloten (Gazet van Antwerpen, 30 09 03, p.4).
http://www.democratie.nu/index.php/e...dige-televisie
__________________
Het Oosten: De kiezer heeft niet altijd gelijk.
De kiezer heeft alleen gelijk als hij stemt zoals Het Oosten het zou willen.
Knuppel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 10:25   #45
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Citaat:
Meerderheid van Vlaamse journalisten stemt rood of groen
Ingezonden door LVB op 2008-09

Bij de federale verkiezingen van 2007 heeft 34 procent van de Vlaamse journalisten gestemd voor SP.A-Spirit. Open VLD en Groen! haalden elk 20 procent, CD&V-N-VA 18 procent. Lijst Dedecker kreeg 2 procent en Vlaams Belang 1 procent. Dat blijkt uit een onderzoek waarvan de resultaten in De Journalist staan.

De studie werd uitgevoerd door het Center for Journalism Studies van de Universiteit Gent en de Vlaamse Vereniging van Journalisten (VVJ). 682 journalisten namen eraan deel.

Inzake politiek-ideologische opvattingen, noemt een derde van de ondervraagden zich 'progressief' tot 'zeer progressief'. 41 procent vindt zichzelf 'gematigd progressief'. 15 procent plaatst zich in het centrum en de overige 11 procent acht zich 'conservatief' of 'gematigd conservatief'. De helft vindt zichzelf progressiever dan het medium waarvoor ze werken, amper 7 procent noemt zichzelf conservatiever. (...)

De Standaard Online, 25 september 2008
http://lvb.net/item/6602
__________________
Het Oosten: De kiezer heeft niet altijd gelijk.
De kiezer heeft alleen gelijk als hij stemt zoals Het Oosten het zou willen.
Knuppel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 10:31   #46
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Citaat:
Siegfried Bracke gaf in dat licht toe het Vlaams Belang in het verleden te hebben ‘moeten’ ontmaskeren. “Maar we konden allemaal zien hoever ons dat uiteindelijk gebracht heeft. Los van hoe ik daar toen zelf over dacht, deed ik gewoon wat mij als journalist werd opgedragen.” Bracke waste zijn handen dus in onschuld met het aloude adagium: ‘Befehl ist Befehl!’
http://www.vlaamsbelang.org/nieuws/9210
__________________
Het Oosten: De kiezer heeft niet altijd gelijk.
De kiezer heeft alleen gelijk als hij stemt zoals Het Oosten het zou willen.
Knuppel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 10:35   #47
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Dat de Belgische media desalniettemin haar greep op de bevolking verliest bewijzen niet alleen de verkiezingen.

Citaat:
Rik Van Cauwelaert vond de hele discussie over het Cordon Médiatique dat bijna rode draad werd doorheen heel het debat, dan weer compleet irrelevant, want zo zei hij: “Het is geweten dat 80% van de journalisten in Vlaanderen overwegend links stemt, terwijl bij de verkiezingen de kiezer juist het tegenovergestelde doet; wat eens te meer bewijst dat de media helemaal niemand manipuleren”.

Toegegeven: het is een statement dat als het ware in een notendop zegt wat er werkelijk aan de hand is met de Vlaamse media. Eigenlijk zegt Van Cauwelaert dat er fundamenteel niets mis is met ivoren-toren-media die over de hoofden van ‘rechts’ Vlaanderen hun eigendunkelijke mening aan de steeds vaker geïrriteerde kijkers en lezers opdringen. Uiteindelijk doet iedereen toch waar hij zin in heeft, ook in het stemhokje. Wat wel heel kort door de bocht is.
http://www.vlaamsbelang.org/nieuws/9210

Dat een aantal kiezers niet langer onder invloed staan van de media ligt aan het internet, dat (nog) niet in handen is van het regime.
__________________
Het Oosten: De kiezer heeft niet altijd gelijk.
De kiezer heeft alleen gelijk als hij stemt zoals Het Oosten het zou willen.
Knuppel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 10:47   #48
dalibor
Secretaris-Generaal VN
 
dalibor's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 mei 2014
Berichten: 23.738
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel Bekijk bericht
Dat de Belgische media desalniettemin haar greep op de bevolking verliest bewijzen niet alleen de verkiezingen.



http://www.vlaamsbelang.org/nieuws/9210

Dat een aantal kiezers niet langer onder invloed staan van de media ligt aan het internet, dat (nog) niet in handen is van het regime.
Onzin. Het Vlaams Blok kende zijn opgang en succesjaren voor er internet bestond.

Bovendien: er zijn in onze pers van oudsher kranten en tijdschriften die je niet bij links kan rekenen, en die rechts of centrumrechts zijn. Trends, GVA, HLN, HBVL, Knack (dat m.i. een gemengd profiel heeft), Standaard.
dalibor is nu online   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 11:38   #49
4x10E6
Eur. Commissievoorzitter
 
4x10E6's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 september 2005
Berichten: 9.908
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel Bekijk bericht
http://www.pers-gerecht.be/document.php?document_id=136

En wetend wie de plak zwaait bij het AVBB en het Centrum voor Racismebestrijding.....
.. éh neen .. verlicht mij .. wie plakt de zwaai bij het avbb ?
__________________
Gecertificeerd trol en beëdigd chroniqueur van het post-flamingantisme ~ Laureaat Annual Global Trollathon, Fukunasi (JP), January 2016
Officieel biograaf van Melikan Kucam

#InDeWetStraatDansenDeDwergen #EsLebeZelzate
4x10E6 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 11:44   #50
Hypochonder
Secretaris-Generaal VN
 
Hypochonder's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 december 2008
Berichten: 21.895
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel Bekijk bericht
Dat de Belgische media desalniettemin haar greep op de bevolking verliest bewijzen niet alleen de verkiezingen.



http://www.vlaamsbelang.org/nieuws/9210

Dat een aantal kiezers niet langer onder invloed staan van de media ligt aan het internet, dat (nog) niet in handen is van het regime.
Voila, ik bedacht net hetzelfde voor ik dit las. Het is het internet en de afkeer van het walgelijke beleid van de waalse sossen die voor een ommekeer heeft gezorgd.


Best wel interessant die richtlijnen die je daar postte. Ik dacht dat dat allemaal in het geheim werd bedisselt maar het staat gewoon open en bloot op het net...
Hypochonder is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 11:53   #51
hamac
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
hamac's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 mei 2014
Locatie: Limbabwe
Berichten: 16.385
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door 4x10E6 Bekijk bericht
.. éh neen .. verlicht mij .. wie plakt de zwaai bij het avbb ?
De plakzwaaier natuurlijk. Weet jij dan niets?
__________________
"Tact is the ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip" - Winston Churchill
hamac is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 12:12   #52
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door dalibor Bekijk bericht
Onzin. Het Vlaams Blok kende zijn opgang en succesjaren voor er internet bestond.
Je bedoelt dat het VB zijn opgang en succesjaren aan de Belgische media te danken had?
__________________
Het Oosten: De kiezer heeft niet altijd gelijk.
De kiezer heeft alleen gelijk als hij stemt zoals Het Oosten het zou willen.
Knuppel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 12:16   #53
Henri1
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 15 juli 2008
Locatie: GROOT LUIK (Liège)
Berichten: 64.878
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel Bekijk bericht
Je bedoelt dat het VB zijn opgang en succesjaren aan de Belgische media te danken had?
Ga je nu ontkennen dat in de periode dat het VB 25% haalde iedereen internet had ?

Laatst gewijzigd door Henri1 : 3 januari 2015 om 12:17.
Henri1 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 12:26   #54
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door 4x10E6 Bekijk bericht
.. éh neen .. verlicht mij .. wie plakt de zwaai bij het avbb ?
http://www.journalist.be/over-ons/vv...raadvanbestuur

Raad van bestuur van het centrum voor racismebestrijding:

http://www.diversiteit.be/raad-van-bestuur
__________________
Het Oosten: De kiezer heeft niet altijd gelijk.
De kiezer heeft alleen gelijk als hij stemt zoals Het Oosten het zou willen.
Knuppel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 12:28   #55
Supe®Staaf
Secretaris-Generaal VN
 
Supe®Staaf's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 juni 2002
Berichten: 43.125
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door dalibor Bekijk bericht
Onzin. Het Vlaams Blok kende zijn opgang en succesjaren voor er internet bestond.
Ik had geen internet =/= internet bestond niet
__________________
Voor Vorstelijke salarissen..Voor Vrijheid van meningsuiting En Voor Rechtstreekse democratie
Supe®Staaf is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 12:29   #56
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Henri1 Bekijk bericht
Ga je nu ontkennen dat in de periode dat het VB 25% haalde iedereen internet had ?
Dat zijn niet mijn woorden maar die van dalibor.

http://forum.politics.be/showpost.ph...3&postcount=51

Lul d�*�*r dus tegen ipv tegen mij.
__________________
Het Oosten: De kiezer heeft niet altijd gelijk.
De kiezer heeft alleen gelijk als hij stemt zoals Het Oosten het zou willen.
Knuppel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 12:33   #57
dalibor
Secretaris-Generaal VN
 
dalibor's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 mei 2014
Berichten: 23.738
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Supe®Staaf Bekijk bericht
Ik had geen internet =/= internet bestond niet
Awel, dat zeg ik toch?

Knuppel beweert dat dankzij internet een tegengewicht is ontstaan tegen 'de linkse regimepers'. Hoe is het VB dan in de jaren '90 naar zijn electorale top gegroeid?
dalibor is nu online   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 12:40   #58
Supe®Staaf
Secretaris-Generaal VN
 
Supe®Staaf's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 juni 2002
Berichten: 43.125
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door dalibor Bekijk bericht
Awel, dat zeg ik toch?

Knuppel beweert dat dankzij internet een tegengewicht is ontstaan tegen 'de linkse regimepers'. Hoe is het VB dan in de jaren '90 naar zijn electorale top gegroeid?
Zelfs voor de opkomst van internet zoals we het nu kennen (Telenet augustus 1997) bestond er al een communicatienetwerk via de zogenaamde BBS (bulletinboards) toegangkelijk via het telefoonnetwerk, waar ook een soort forumcultuur bestond (naast het obligate blote-madammen-aanbod)
__________________
Voor Vorstelijke salarissen..Voor Vrijheid van meningsuiting En Voor Rechtstreekse democratie
Supe®Staaf is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 12:53   #59
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door dalibor Bekijk bericht
Awel, dat zeg ik toch?

Knuppel beweert dat dankzij internet een tegengewicht is ontstaan tegen 'de linkse regimepers'. Hoe is het VB dan in de jaren '90 naar zijn electorale top gegroeid?
Neen, d�*t heeft Knuppel niet gezegd.

Ik heb wél laten horen dat de krantencommentatoren nog altijd invloed uitoefenen op de mensen, zij het eerder via hun onderbewustzijn, maar dat ze hun greep op de bevolking verliezen dankzij het internet. Het woord "tegengewicht" heb ik niet in de mond genomen.

Dat de media aan invloed op de bevolking verliest wordt al enkele verkiezingen bewezen. De media hebben zich de laatste jaren niet meer zo intensief gefocust op het demoniseren van het Vlaams Belang maar op de N-VA. En wat was het resultaat?

In hoever het internet daar een rol in speelt is voor zover ik weet niet onderzocht, maar het kleinste kind weet dat het internet een héél ander soort bron van kennis is dan de klassieke media. Een bron waaruit niet iedereen in dezelfde mate put, maar een bron die wél voor iedereen bereikbaar is, en die zeker voor een deel verantwoordelijk mag geacht worden voor het minder gebonden denken van de doorsnee burger.
__________________
Het Oosten: De kiezer heeft niet altijd gelijk.
De kiezer heeft alleen gelijk als hij stemt zoals Het Oosten het zou willen.

Laatst gewijzigd door Knuppel : 3 januari 2015 om 12:55.
Knuppel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 januari 2015, 13:36   #60
Another Jack
Banneling
 
 
Geregistreerd: 8 augustus 2007
Berichten: 66.515
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Temps Futurs Bekijk bericht
Stromae is eigenlijk een verloren Vlaming, z'n Vlaamse moeder vond de taal duidelijk niet belangrijk genoeg. Jammer want anderzijds bewijst hij nog maar eens hoe positief een goeie mix kan zijn.
Een verloren Vlaming...
Onze Kaproen had nog maar net de term "aangespoelde Vlaming" aangebracht, en nu hebben we nog een nieuwe soort Vlaming.

Wel wel.
Another Jack is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:14.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be