![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
|||||||
| Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
| Onrust en terrorisme in Europa Parijs, Verviers, ... Discussies over de terreur van Islamitische Staat en Al Qaida op Europese bodem, Islamisten, Mohamedcartoons, en de opkomst van bewegingen Pegida, Vlativa, ... |
|
|
Discussietools |
|
|
#361 | |
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 3 januari 2006
Locatie: Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Berichten: 34.754
|
Citaat:
En wanneer dan wel (dag/uur)? Ik kom daar wel vaker voorbij, maar ik heb nog geen één keer een zwarte in zo'n Marokkaans café zien zitten. Zal wel toeval zijn, zeker?
__________________
-> "Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety" (Benjamin Franklin) -> “Power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely” (Lord Acton) -> "NUTS!" (General McAuliffe) -> "Fight The Power!" (Public Enemy) -> "Facts don't care about your feelings" (Ben Shapiro) |
|
|
|
|
|
#362 |
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 28 maart 2009
Berichten: 57.659
|
"tomm" ziet wel meer "dingen" die wij nooit zien. Is zijn manier om zijn ideeën door te drukken.
__________________
"Je kan niet zeggen dat de zwart-gele leeuw een symbool van de collaboratie is. (klik)" (Bruno De Wever - historicus) ![]() Laatst gewijzigd door Zipper : 20 juli 2016 om 15:01. |
|
|
|
|
#363 | |
|
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 3 juni 2005
Berichten: 15.895
|
Citaat:
Veel van die gasten spraken platter Antwerps dan sommige dokwerkers en qua goede relaties met de autochtonen, hadden ze volstrekt geen klagen. Wij beschouwden die toen als ‘van bij ons’. Nochtans, in die tijd kende ik goed het handjevol van hun 'gemeenschapsleiders', die toen als (hulp-) portier werkten of gewoon vaste klanten waren. Die gasten zeiden me regelmatig dat ze mij ‘als één van hen’ beschouwden en afgaande op de vele uitnodigingen voor etentjes, blow-en snuiffeestjes waarvoor ik destijds regelmatig gevraagd werd, voelde ik dat ook zo aan. O ja, de meeste andere autochtonen beschouwden ze steevast als ‘kafirs’. Nu, op zeker moment had ik een gesprek met een van hen in een straat vol discotheken aan ’t Statiekwartier, en ‘den Abdel’ wist me te vertellen ‘dat dit ooit allemaal van òns ging zijn’ en hij schatte die ‘overgangstijd’ in op ‘ongeveer ’n jaar of 10’. 5 jaar later (toen was ik er al uitgestapt) hadden de Marokkanen zowat alle discotheken gewelddadig overgenomen en de meeste autochtone werknemers/garcons/portiers/wc-madammen enz daar, werden vervangen door Marokkaans personeel. Ook het toegenomen Marokkaans uitgangspubliek, zorgde gelijk voor een afnemend aantal belgen die daar nog uitgingen. Zelfs de rijkswacht en de flikken kregen toen al een regen van flessen en glazen naar hun voertuigen geslingerd, als ze er al eens 'n keertje durfden passeren. Maar ondanks hun gebruik van geweld – steeds in groep - waren ze allemaal wel ‘gematigd’ hoor, net als de ‘gematigden’ van vandaag stilzwijgend de zijde zullen kiezen van geweld en gewelddadige moslims. Maw, je zou mss nog ogen staan kijken over de ‘gematigden’ hun reactie, mocht de overheid bv het salafisme willen verbieden/buiten de wet stellen, zoals dat met Scientologie ea sektarische clubs gebeurt is.
__________________
Vrije meningsuiting bestaat niet, aangezien de Waarheid niet getoond mag worden, omdat de Grote Leugen regeert. Laatst gewijzigd door Diego Raga : 20 juli 2016 om 15:43. |
|
|
|
|
|
#364 | |
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 21 januari 2014
Locatie: Antwerpen, De Verenigde Nederlanden
Berichten: 24.689
|
Citaat:
|
|
|
|
|
|
#365 |
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 44.211
|
|
|
|
|
|
#366 |
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 44.211
|
|
|
|
|
|
#367 | |
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 44.211
|
Citaat:
De meeste Marokkanen zijn grote bakkes dus alles dat ze zeggen moet je met een flinke korrel zout nemen. Maar hoe kan het dat Marokkanen een hele straat overnemen? (over welke straat heb je het trouwens? Nu zijn er in die wijk veel negercafés, nog een paar klassieke Belgische, Turkse, Aziatische cafés, Poolse, tegenwoordig meer en meer Bulgaarse en Roemeense, maar geen Marokkaanse zo ver ik weet) Belgen laten zich ook veel te gemakkelijk doen, in Rusland bvb. zoals ik al zei zouden ze dit nooit proberen, maar ook niet in Italië of Polen bvb. De criminele Marokkanen in Napels werken voor de Italiaanse maffia, anders worden ze geliquideerd. Zelfs in Spanje, waar heel veel Marokkanen wonen door de nabijheid, moeten ze zich koest houden, Spanjaarden zouden zo'n gedrag nooit tolereren. Ik merk bij de Marokkanen die ik ken een grote afkeer ten opzichte van IS, hoewel velen denken dat dit door de CIA en Israël gefinancierd wordt om de moslims te ondermijnen. Wel merk ik bij sommigen een grote bewondering voor Erdogan en de moslimbroeders, en dat is toch wel verontrustend, want hoewel minder radicaal en gewelddadig, blijven dit integristen. |
|
|
|
|
|
#368 | |||||
|
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 3 juni 2005
Berichten: 15.895
|
Citaat:
Alle (Europese) pocopartijen hebben zich daar decennialang schuldig aan gemaakt, wat hen imo medeplichtig maakt of minstens verantwoordelijkheid mede toedragen, aan alle slachtoffers die door toedoen van allochtonen de laatste 3-4 decennia zijn gevallen en nog zullen vallen. Citaat:
En zo geschiedde… Lang hebben ze echter niet kunnen genieten van die ‘verworvenheid, want in de jaren ’90 had de Albanees Victor Hoxha en z’n aanhang ook hun oog laten vallen op dat lucratieve uitgangswijkje en daar niet alleen. Ook de discotheken en hoerenkoten in de rest van de provincie, kregen met deze lievelingen te maken en de shit hitte de fan big time, met verschillende doden tot gevolg Enfin, pas in die periode zijn er overheidsmaatregelen gekomen, die de uitbating en security van uitgangsgelegenheden reglementeerden, zodat er alvast daarop een zekere controle op kon worden uitgeoefend. Citaat:
Voor de rest; akkoord. Citaat:
En ja, ik ben me ook bewust dat er veel Marokkanen zijn die werkelijk geweld verafschuwen, maar dat neemt niet weg dat een wereldwijd gezochte terrorist (Abdelsam), er toch in slaagde om enkele lange maanden uit handen van de politiediensten te blijven. Dat kan/kon ook alleen plaats vinden met medewerking van de ‘gematigden/geweldlozen’. Ze zijn dan mss niet ‘actief’ gewelddadig, dan wel ‘passief’ gewelddadig, net door hem niet aan te geven en dit is niet het enige vb dat kan worden aangebracht, mbt het stuitende gebrek van enige aangiftebereidheid van criminelen binnen die gemeenschap. Citaat:
Fysiek geweld en intimidatie zijn schering en inslag en voldoende om verschillende gemeenschappen op scherp te zetten. Als Erdogan zijn volgelingen morgen oproept om de aanhangers van Gülen op straat te lynchen, dan zal dat gebeuren. Vele ‘gematigde’ moslims zullen dan ook ‘plots’ in extremisten veranderen en de échte gematigden zullen er niets tegen kunnen/willen/durven doen, wegens de bekende represailles van de mohammedaanse wraakbrigades die dan d’office zullen volgen. Gematigde islam bestaat niet en zeker een ‘Europese versie’ niet. (net zoals een ‘gematigd’ nazisme/communisme/zionisme niet bestaat), gezien de fundamenten ervan onveranderlijk steunen op het onderscheid tussen de moslim (übermensch) en de kafir (untermensch) en de sociale omgangshandelingen die daartoe zijn voorgeschreven. Alleen een moslim die vrijwillig dat inherent gewelddadige geloof/dogma afvalt en dus een ex-moslim wordt, is imo geloofwaardig genoeg om in onze gemeenschap op te nemen, de rest die hun devotie aan de historische Mohammed wensen te behouden, dienen dan door de overheid als leden van een ongewenste sekte beschouwd te worden en alsook zo te worden behandeld. Moslims zouden dus een keuze dienen te maken, hoe ze hier de rest van hun leven wensen in te vullen. Zonder de islam; welkom, mét de islam; goodbye. Bestaande ex-moslims zijn intellectueel en literair dan ook prima toegerust, om de overheid hierin bij te staan daar een wettelijk kader rond te creëren. Maar daarvoor moet de islamitische kat in kwestie eerst een islamitische kat genoemd worden, ntl.
__________________
Vrije meningsuiting bestaat niet, aangezien de Waarheid niet getoond mag worden, omdat de Grote Leugen regeert. |
|||||
|
|
|
|
#369 | |||
|
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 3 juni 2005
Berichten: 15.895
|
Citaat:
Citaat:
Als morgen bedrijven als Google, Tesla, Microsoft ea giganten op diverse gebieden, hun bestaande kennis zouden samenleggen en gezamenlijke doelen ontwikkelen, kan het Westen binnen 5 jaar alle bestaande olie-infrastructuur achterlaten als ’n grote hoop oud ijzer. Echter, hoewel zo’n ‘utopie’ wel degelijk mogelijk is (er zijn voorbeelden van), is het de ‘bestuurlijke elite’ daar niet echt om te doen. Die hebben andere motieven, dan een gezonde wereld en een welvarende bevolking. Citaat:
Men dient dus de héle islam te verbieden in Europa/Westen, ook de zgn ‘gematigde’ beleving ervan, want die is nu ook niet direct een ‘verrijking’ te noemen. De andersgelovigen in moslimlanden kunnen daar wat van meespreken.
__________________
Vrije meningsuiting bestaat niet, aangezien de Waarheid niet getoond mag worden, omdat de Grote Leugen regeert. Laatst gewijzigd door Diego Raga : 21 juli 2016 om 00:32. |
|||
|
|
|
|
#370 | |||
|
Banneling
Geregistreerd: 2 september 2013
Berichten: 29.811
|
Citaat:
Citaat:
Inderdaad, waarom doet het Westen dat niet? Citaat:
Ik vraag mij soms af of de EU wel beseft met wat ze bezig is, dit is zelfmoord. |
|||
|
|
|
|
#371 | |
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 3 januari 2007
Berichten: 27.350
|
Citaat:
Je kunt enkel vergelijken met landen waar we veel mee delen, wat bevolkingsdichtheid betreft, gemiddelde welvaart, opleidingsniveau..Nederland bijvoorbeeld kent evengoed de ghetto's vol moslims, vergeet niet hoe belangrijk die mensen sociale controle vinden, de nabijheid van een moskee, eigen winkelaanbod. Met dit verschil dat je daar in de sociale woonwijken toch nog iets van mix kunt vinden omdat ook veel Nederlanders van die woningbouw afhankelijk zijn, gevolg van de tweede wereldoorlog. Neem een stad als Rotterdam, werd bijna volledig van de kaart geveegd door bombardementen. "Onze maatschappij" laat je vrij in waar je wilt wonen, dus wanneer er ghetto's ontstaan, kiezen bevolkingsgroepen ervoor om zoveel mogelijk bij mekaar in de buurt te wonen. Juist daarom strekken sommigen die tot die bevolkingsgroepen behoren daar ook weg wanneer het voor hen economisch beter gaat, ze willen zelf die sociale controle dan niet meer omdat ze voor hun kinderen een andere, betere opvoeding willen dan in die wijken gebruikelijk is. |
|
|
|
|
|
#372 | |
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 3 januari 2007
Berichten: 27.350
|
Citaat:
Beweren dat Marokkanen in Italie" moeten werken voor de maffia omdat ze anders geliquideerd worden" is ook een statement van jewelste, mag u wel nuanceren, wie in Italie crimineel wordt krijgt mogelijk met de maffia te maken, maar dan koos je wel zelf voor die loopbaan hoor. Ja, Marokkanen nemen straten over,zelf mogen zien in de Abdijstraat Kiel, vanaf een uur of half vier zie je amper nog winkelende mensen ( niet moslims)maar wel rondhangende Marokkaanse jongeren op zowat iedere hoek van de straat. Marokkanen hebben in Antwerpen niet echt café's maar wel van die waterpijpholen, vzw's en bakkers, kruidenierszaakjes. Het probleem is niet enkel dat groot bakkes, maar hun vijandsbeeld van onze samenleving, die ondertussen wel de sociale woning van hun ouders betaald en hun uitkering. |
|
|
|
|
|
#373 | |
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 44.211
|
Citaat:
|
|
|
|
|
|
#374 | |
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 28 maart 2009
Berichten: 57.659
|
Citaat:
__________________
"Je kan niet zeggen dat de zwart-gele leeuw een symbool van de collaboratie is. (klik)" (Bruno De Wever - historicus) ![]() |
|
|
|
|
|
#375 | |||||
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 44.211
|
Citaat:
Het schijnt ook dat in de gevangenis Marokkanen en Oost-Europeanen regelmatig met elkaar in de clinch gaan. Citaat:
Citaat:
Citaat:
Citaat:
|
|||||
|
|
|
|
#376 | |
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 3 januari 2007
Berichten: 27.350
|
Citaat:
Dan wordt er gezegd dat we discrimineren, op de privé verhuurmarkt heeft de overheid geen invloed, ik ben het een beetje beu te horen wat " wij moeten" die tijd is over! |
|
|
|
|
|
#377 |
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 3 januari 2007
Berichten: 27.350
|
[quote=tomm;8174142][quote=Diego Raga
Hoe komt het dat Albanezen er wel in slagen de Marokkanen te verdrijven en de Belgen niet? Toen ik in Antwerpen woonde nog een messengevecht gezien tussen een Marokkaanse en Albanese bende. Het schijnt ook dat in de gevangenis Marokkanen en Oost-Europeanen regelmatig met elkaar in de clinch gaan. Ik denk niet dat veel mensen buiten hun hechte kring wisten waar hij verbleef. Inderdaad een groot gevaar, daarom zou ik de partij van Erdogan ook op de lijst van verboden en extremistische organisaties zetten. Dat zal de banden met Turkije niet ten goede komen, maar de Turken hebben ons meer nodig dan omgekeerd. Gematigde moslims in Egypte, Syrië, Turkije riskeren hun leven door zich tegen de islamisten te verzetten. De mislukte coup in Turkije was een moedige maar weinig professionele poging om de islamisten van de macht te verdrijven. Zoals ik zei in Kyrgyzstan waar ik bijna elke zomer kom, is 80% moslim, en de overgrote meerderheid zijn geen extremisten, je ziet er veel minder hoofddoeken dan hier.[/QUOTE] Omdat de meeste Belgen geen criminelen zijn die anderen met messen te lijf gaan.Vreemd dat dit volgens u dan de oplossing wordt? Ik weiger ik die wereld te leven,waar ik met een mes anderen te lijf moet gaan, omdat een zooite ongeregeld wijken teistert en verdreven moeten worden zoals de Albanezen doen! Dat heeft trouwens vaak met territorium te maken voor criminele activiteiten. De meeste Oost Europese moslima's dragen geen hoofddoek hier,ze onderscheiden zich niet van anderen. |
|
|
|
|
#378 | |
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 44.211
|
[quote=alice;8174231]
Citaat:
Russen werden wat in slaap gewiegd door de welvaart van de jaren 60 en 70, maar de extreme miserie van het tsarisme, WOII blijft toch nog heel erg in het collectieve geheugen zitten, en vooral de enorme neergang van de jaren 90, toen er in Rusland honger geleden werd. De Oost-Europese moslima's dragen geen hoofddoek, en hoe komt dat denk je? Een voorbeeld, onder Enver Hodja in Albanië werden moskeeën omgevormd tot discotheken, een baard dragen was verboden. Zo'n beleid decennia volhouden en je krijgt geseculariseerde moslimmaatschappijen, zoals ook in Centraal-Azië of Azerbaidjan. (in Azerbaidjan gaan er minder mensen naar de moskee dan er kerkgangers zijn in België, het is een buurland van Iran en ligt op enkele 100'en kilometers van Irak verwijderd, historisch ook nauw verwant met Turkije) Azerbaidjan in de Sovjet-periode: (een land met 90 % moslims) https://www.youtube.com/watch?v=-r67lNV09K8 Laatst gewijzigd door tomm : 22 juli 2016 om 02:16. |
|
|
|
|
|
#379 |
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 44.211
|
Heel interessant, ik heb vandaag een discussie gehad met leuke Turkse meiden uit Izmir, toeristen. Vroeg hen wat ze dachten over de huidige situatie. Erdogan is het grote probleem zeiden ze, je kon de haat zien in hun ogen. Het waren moderne, mooie meisjes, de kloof in de Turkse maatschappij gaat heel diep. Alle moslims zomaar veroordelen is echt het domste dat je kunt doen. We moete lokale bondgenoten zoeken tegen de vijand.
|
|
|
|
|
#380 | |
|
Banneling
Geregistreerd: 30 juni 2014
Berichten: 14.019
|
Citaat:
|
|
|
|