Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Oekraïense oorlog
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Oekraïense oorlog De Russische invasie in Oekraïne en aanverwante onderwerpen

Antwoord
 
Discussietools
Oud 30 september 2016, 16:41   #10181
Adrian M
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 6 mei 2012
Berichten: 14.071
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door vuggie Bekijk bericht
China heeft meer dollars dan de USA en Rusland heeft meer energie dan de USA.

Nederland wist dat Suriname meer grondstoffen heeft dan Oost USA en daarom was de ruil van Nieuw Amsterdam voor Suriname een aanbod dat ze niet konden weigeren.

Maar zowel in Suriname als in vele delen van de wereld, inclusief vele Europese landen, kopen Chinezen alles wat eerder oplevert dan correct is waardoor China deze eeuw kan worden wat de USA de vorige eeuw geworden was.
Klopt, maar de credit rating van China is tamelijk zwak 79.57%
Adrian M is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2016, 17:10   #10182
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.676
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door TheFourHorsemen Bekijk bericht
Mijn redenering gaat wel op. Ik zei namelijk dat een onontwikkeld land veel sneller kan groeien dan een reeds meer ontwikkeld land. Nergens heb ik gezegd dat dit telkens zo zou zijn.

Ook in het geval van China zal de groei sterk afnemen indien het land het welvaartsniveau van West-Europa zou bereiken.
KAN groeien, en inderdaad de groei zal sterk afnemen als het land ons niveau bereikt heeft. Maar dat een land zo arm als Afrika 50 jaar geleden met 1,5 miljard inwoners ons niveau bereikt, is op zichzelf al een enorm succes voor de communistische partij van China. En een systeem dat in heel de derde wereld dus toegepast moet worden. Te beginnen in landen als de Filippijnen. En begin nu niet over dwergstaatjes die miljarden aan Amerikaanse steun kregen als Zuid-Korea, Singapore of Japan. Moest de Filippijnen evenveel financiële steun krijgen als die landen per inwoner, dan moeten de VS hen 1000'en miljarden $ steun verlenen, wat natuurlijk nooit zal gebeuren. Die ministaatjes kregen enorm veel steun, in het kader van de koude oorlog. China deed het zuiver op eigen kracht.
tomm is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2016, 17:15   #10183
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.676
Standaard

geertvdb

Citaat:
Man man man! Wat durft gij weer lullen! Het probleem is niet enkel uw extreem wereldbeeld, maar dat gij zo weinig weet. Zou het 1 met het ander te maken hebben?
Op geen enkele manier praat ik dat goed. Maar wat de Japanners hebben gedaan is niet enkel oneindig veel gruwelijker, het was ook gruwelijker dan wat Hitler en Stalin te samen hebben gedaan.
Ik vraag mij echt oprecht af (en ik heb u dat al eens gezegd) of gij wel een geweten hebt. En minimaal besef tussen goed en kwaad. Ik denk het niet.
Dus het Westen is goed en Japan, Rusland, China, etc. is slecht? Zo werd het ons aangeleerd op school dat klopt.
Maar dat is zonder de 100'en miljoenen slachtoffers die het westers kolonialisme en neokolonialisme gemaakt heeft wereldwijd...
Ah ik dacht dat Mao de grootste massamoordenaar is, nu is het plots Japan?
Japan heeft inderdaad gruwelijke misdaden begaan, maar ze kunnen qua aantallen slachtoffers nog niet tippen aan de West-Europese koloniale grootmachten. België alleen al vele miljoenen in Congo. De Engelsen meer dan 100 miljoen, als je de doden van de hongernoden veroorzaakt door de koloniale beslissingen (hongerdoden maken het gros uit van de zogenaamde slachtoffers van Stalin en Mao) in rekening brengt.




Citaat:
Allemaal irrelevante blablabla.
omdat het niet in uw denkkader past.
tomm is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2016, 17:24   #10184
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.676
Standaard

geertvdb

Citaat:
Hier zijt ge weer met uw valse vergelijkingen.

Vergelijk beter:
Noord Korea-Zuid Korea
West Duitsland- Oost Duitsland
Taiwan-China Mainland
Hong Kong -China Mainland
Macau -China Mainland

Ik denk wel dat de trend duidelijk is.
Noord-Korea verdedig ik niet, op geen enkel vlak(graag wordt naar Noord-Korea verwezen in de westerse media, het succes van China wordt zo veel mogelijk verdoezeld), het succes van Zuid-Korea heb ik hier al uitgelegd.
Taiwan, Macao en Hongkong wonen 500 keer minder inwoners dan in China, en in het kader van de koude oorlog werden deze steden die op de voornaamste handelsroutes lagen natuurlijk rijkelijk gefinancierd. Als je dat een eerlijke vergelijking vindt... Overigens het verschil tussen China en deze gebieden wordt elke dag kleiner.
China met Hong Kong vergelijken is alsof je Qatar met Egypte gaat vergelijken...

Je moet appels met appels vergelijken. China dus met andere kolossen als Indië, Pakistan, Indonesië, de Filippijnen, landen met vele miljoenen inwoners die gedurende decennia min of meer op hetzelfde niveau stonden. En kijk nu eens...

Wat West- en Oost-Duitsland betreft, Oost-Duitsland moest alleen de hele gigantische oorlogsschuld van Duitsland aan de USSR terugbetalen, terwijl West-Duitsland Marchall-hulp kreeg. De VS konden zich dat veroorloven want zij waren niet verwoest gedurende WOII.
Maar overal in Oost-Europa zie je heimwee naar het communisme, en in Hongarije, Roemenië, Oekraïne, Litouwen, Rusland, Servië, Bulgarije, etc. zie je dat de grote meerderheid de levensstandaard hoger vonder onder het communisme volgens PEW opiniepeilingen.
Zelfs in Oost-Duitsland zie je heimwee naar de DDR, en veel Oost-Duitsers stemmen nog steeds op de voormalige eenheidspartij, zo'n hel zal het dus wel niet geweest zijn.
tomm is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2016, 17:29   #10185
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.676
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door cato Bekijk bericht
U onderschat het aantal chinezen die miljarden en miljoenen bezit.
Dat mag volgens de politie van Deng Xiao Ping, "socialistische markteconomie". Het houdt in dat bij sommige sectoren de vrije markt speelt zijn, maar de cruciale sectoren zoals het bankwezen, de voornaamste industrie, alle infrastructuur, etc. zijn stevig in staatshanden. Ook bijna alle grote bedrijven zijn via via in staatshanden, of worden voor een groot deel door een of andere overheid gecontroleerd. (het systeem is bewust diffuus omdat China zelf toegang zou krijgen tot de westerse markt, waar ze perfect in geslaagd zijn). Dat merkte zelfs Karel De Gucht op in de discussie rond eandis.
tomm is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2016, 17:32   #10186
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.676
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nr.10 Bekijk bericht
Dat klopt. Maar wat is historisch?
Landbouw zoals wij die kennen is een moeilijk verhaal in Afrika.
Er zijn op dit forum mensen die daar meer over weten maar ze lezen op dit ogenblik mogelijk niet mee.
De boers van hun kant brachten hun landbouwcultuur mee vanuit Europa, de Lage Landen.
Dat klopt allemaal, maar na vele generaties zijn veel zwarten ook wel vertrouwd geraakt met westerse technieken. Niet alle zwarten zijn achterlijk hoor... Ja, ze hebben nog een lange weg te gaan dat klopt.
Wat Zimbabwe betreft hadden ze beter de blanken aan het hoofd gelaten als manager in ruil voor een deel van de winst, maar goed revoluties gebeuren nu eenmaal niet zo logisch of rationeel. En dat een revolutie nodig is in een land waar 1% zowat alle goede landbouwgrond in handen heeft, vind ik een evidentie...
tomm is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2016, 17:39   #10187
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.676
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door geertvdb Bekijk bericht
Om uw extreem links wereldbeeld in stand te houden heb gij er geen enkel probleem mee om de geschiedenis te herschrijven!

China is helemaal niet communistisch. Is gewoon een 1 partij dictatuur. De sociale bescherming is er vele maal minder dan in België. Sinds Deng Xiao Ping verwelkomt het Westerse multinationals met open armen. Nergens worden meer luxe wagens gekocht dan in China. De kloof tiussen arm en rijk is er véél groter dan in elke West Europees land.

Ik ben geen kapitalist, verre van. Maar communisme heeft altijd 1 uitkomst: armoede.

Zet uw oogkleppen af en kijk naar de realiteit.

De Hong Kongers willen helemaal niet bij China horen. Waarom denkt ge?
Deng Xiao Ping is een genius en een groot voorbeeld. Meer dan Mao wat mij betreft.
Ja, westerse multinationals worden verwelkomd, op voorwaarde dat ze cash en technologie meebrengen en investeren. Maar nog steeds zijn alle banken en de voornaamste bedrijven in staatshanden, en dat zal zo blijven. Alle grote bedrijven hebben ook een partijcel waar elke beslissing goedgekeurd moet worden (the economist). Veel zogenaamd privé-kapitaal komt van investeringsfondsen waar overheden achter zitten. Op termijn worden buitenlandse bedrijven, als ze voldoende geïnvesteerd hebben en China hen technologisch voldoende gekopieerd heeft, terug buitengebonjourd. Dat was van meet af aan de zeer succesvolle strategie van Deng Xiao Ping.

Ja, er zijn miljardairs in China, in een beperkt aantal sectoren kan dat, en in een land van 1,4 miljard inwoners met een groeicijfer van 8% per jaar zijn er dus veel miljardairs. Maar dat neemt niets weg van het feit dat de overgrote meerderheid van de Chinese economie door de staat en de communistische partij gecontroleerd wordt. U kunt dit kapitalistisch noemen, goed dan, graag zo'n kapitalisme hier, te beginnen met de volledige nationalisering van alle banken!
tomm is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 oktober 2016, 14:59   #10188
Kallikles
Secretaris-Generaal VN
 
Kallikles's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 oktober 2005
Berichten: 21.225
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
Deng Xiao Ping is een genius en een groot voorbeeld. Meer dan Mao wat mij betreft.
Ja, westerse multinationals worden verwelkomd, op voorwaarde dat ze cash en technologie meebrengen en investeren. Maar nog steeds zijn alle banken en de voornaamste bedrijven in staatshanden, en dat zal zo blijven. Alle grote bedrijven hebben ook een partijcel waar elke beslissing goedgekeurd moet worden (the economist). Veel zogenaamd privé-kapitaal komt van investeringsfondsen waar overheden achter zitten. Op termijn worden buitenlandse bedrijven, als ze voldoende geïnvesteerd hebben en China hen technologisch voldoende gekopieerd heeft, terug buitengebonjourd. Dat was van meet af aan de zeer succesvolle strategie van Deng Xiao Ping.

Ja, er zijn miljardairs in China, in een beperkt aantal sectoren kan dat, en in een land van 1,4 miljard inwoners met een groeicijfer van 8% per jaar zijn er dus veel miljardairs. Maar dat neemt niets weg van het feit dat de overgrote meerderheid van de Chinese economie door de staat en de communistische partij gecontroleerd wordt. U kunt dit kapitalistisch noemen, goed dan, graag zo'n kapitalisme hier, te beginnen met de volledige nationalisering van alle banken!


Die zit! Als je dat hier voorstelt, dan roepen ze in koor: dat kan niet; wat je daar voorstelt is communisme!
__________________
islamophobie et bêtise ordinaire:
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zipper
de bruine pest is de islam. Het is de meest boosaardige ideologie sinds het nazisme.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pericles
Mogelijk zijn het hebben van verbale kwaliteiten niet uw grootste talent.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Andev
Waarom zou ik moeten weten wat "multivariaatanalyse" betekent???
De mensen, steeds meer en meer, hebben lak aan dat soort gelul.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mike Godwin
By all means, compare these shitheads to Nazis.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy
Ja ik heb gezegd dat ik de moord op duizenden Nigerianen, omdat het zwarten zijn, goedpraat.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy over Europa's moslims
Naft er over en een stekske.
Kallikles is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 oktober 2016, 12:05   #10189
parcifal
Banneling
 
 
parcifal's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 februari 2003
Berichten: 26.968
Standaard

De Donetsk Emails, in Die Zeit , voor wie nog twijfels had over de massale mediamanipulatie door het Kremlin en de nefaste invloed die dat heeft in Donbas :

http://www.zeit.de/politik/ausland/2...omplettansicht


Citaat:
The evidence of the extent to which Russia is engaging in psychological warfare against the West is now available in black and white. ZDF’s Frontal21and DIE ZEIT gained access to more than 10,000 emails from the "Information Ministry" of the pro-Russian separatists in eastern Ukraine. The leaders of the "People’s Republics" of Donetsk and Luhansk, which are not recognized internationally, want to join the Russian Federation. So far, the Russian president has consistently denied that the rebels have taken their orders from Moscow. But the email leak from the ministry in Donetsk reveals actual command structures between Russian advisers and the rebels.

The emails, which took several months to analyze, expose the high-level organization and systematic manner in which Moscow is spreading an image of the West as the enemy in eastern Ukraine.
Citaat:
According to the document, all reporting should follow the underlying narrative that the allegedly pro-fascist United States is the root of all evil: "After the Maidan [uprising], power in Ukraine fell into the hands of an oligarchic, pro-American junta – murderers and thieves, villainous, unprincipled people who will stop at nothing to achieve their goals. (…) In reality, power in the Ukraine lies in the hands of the Americans. They (…) control the situation through their agents, which include all important politicians in Ukraine, such as the president and the prime minister." This is how the document describes what happens in the media in eastern Ukraine: "Experts analyze the situation in Ukraine on television, evaluate the Poroshenko regime, and draw parallels to known radical right-wing regimes, including fascist and puppet dictatorships controlled by the United States."

At the end of the document, there is a three-page list showing the email addresses and telephone numbers of experts who can be consulted: nationalist politicians and thinkers in Moscow. They include neo-imperialist Alexander Dugin, who once said: "liberalism is an absolute evil," the chairman of the foreign policy committee of the Russian parliament, Alexsey Pushkov, and Sergey Glazyev, one of President Vladimir Putin's presumed advisers during the Ukraine crisis.

The strategists behind the "Internal Information Policy" devote special attention to the climate of opinion in social networks, and they note that changing moods on Facebook and its Russian counterpart VK, as well as on Twitter, should be carefully monitored. The strategy document also points out the need to react, if necessary. "A commentary group for the Internet will be established from within the ranks of young activists," the document reads.
Grappig om zien hoe nauwgezet Putinverstehers als Tomm en Johan Bollen de technieken toepassen die gebruikt worden door de russen en die in dit document worden opgelijst.

Men zou -bijna- gaan denken dat ze gebriefed worden.
parcifal is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 oktober 2016, 13:49   #10190
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.676
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door parcifal Bekijk bericht
De Donetsk Emails, in Die Zeit , voor wie nog twijfels had over de massale mediamanipulatie door het Kremlin en de nefaste invloed die dat heeft in Donbas :

http://www.zeit.de/politik/ausland/2...omplettansicht






Grappig om zien hoe nauwgezet Putinverstehers als Tomm en Johan Bollen de technieken toepassen die gebruikt worden door de russen en die in dit document worden opgelijst.

Men zou -bijna- gaan denken dat ze gebriefed worden.
Dit is niet anders dan een deel van de waarheid, die in de westerse media onderbelicht wordt.

Overigens bestaat er ook een ministerie van propaganda in Kiev, het lijkt wel of U door hen gebriefd wordt.
tomm is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 oktober 2016, 23:15   #10191
zonbron
Secretaris-Generaal VN
 
zonbron's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 december 2010
Berichten: 36.784
Standaard

Poetin beveelt snap military drills, in de Kaspische zee en nabij de Krim

http://www.foxnews.com/world/2016/08...rills.amp.html
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Salah Bekijk bericht
Het zal weer het gekende Zonbron momentje zijn.
HIER
zonbron is offline   Met citaat antwoorden
Oud 12 oktober 2016, 21:53   #10192
Nr.10
Secretaris-Generaal VN
 
Nr.10's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 september 2003
Locatie: van Lissabon tot Vladivostok
Berichten: 33.886
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door zonbron Bekijk bericht
Poetin beveelt snap military drills, in de Kaspische zee en nabij de Krim

http://www.foxnews.com/world/2016/08...rills.amp.html
Wat zijn "snap military drills"? Een simpele oefening mijns inziens.
__________________
Doorzoek forum.politics.be (aangepaste zoekmachine)
Nr.10 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 18 oktober 2016, 08:20   #10193
cato
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 5 november 2013
Berichten: 15.183
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
Dit is niet anders dan een deel van de waarheid, die in de westerse media onderbelicht wordt.

Overigens bestaat er ook een ministerie van propaganda in Kiev, het lijkt wel of U door hen gebriefd wordt.
U heeft gelijk dat het Westen de oorlogsdreiging vanuit Rusland, niet baseert op feiten en vaak verdraait.
Als je naar de geschiedenis kijkt.
Het waren Napoleon en Hitler ,die Rusland de oorlog verklaarden en
met hun legers Rusland probeerden te veroveren en niet andersom.
Rusland voerde geen oorlogen tegen het Christelijke West Europa.
Daarentegen heeft Rusland vele oorlogen gevoerd tegen de moslims en het Ottomaanse Rijk.

https://nl.wikipedia.org/wiki/Russisch-Turkse_oorlogen
cato is nu online   Met citaat antwoorden
Oud 18 oktober 2016, 13:22   #10194
Johan Bollen
Secretaris-Generaal VN
 
Johan Bollen's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 januari 2008
Locatie: La Paz - Lanaken
Berichten: 23.618
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door parcifal Bekijk bericht
De Donetsk Emails, in Die Zeit , voor wie nog twijfels had over de massale mediamanipulatie door het Kremlin en de nefaste invloed die dat heeft in Donbas :

http://www.zeit.de/politik/ausland/2...omplettansicht






Grappig om zien hoe nauwgezet Putinverstehers als Tomm en Johan Bollen de technieken toepassen die gebruikt worden door de russen en die in dit document worden opgelijst.

Men zou -bijna- gaan denken dat ze gebriefed worden.
Leedveroorzakende oorlogslogica zorgt ervoor dat degene die niet gelooft in de westerse superioriteit wordt weggezet als een handlanger van de vijand. Jammer voor degenen die zich niet willen laten vangen door de propaganda, zoals bijvoorbeeld degenen die naast CNN of BBC ook RT, SCMP of farsnews volgen. Pluralisme is niet gewenst door de propaganda. Daarom juichen ze als de rekeningen van RT gesloten worden in GB of als Assange's internetverbinding afgesloten wordt. De man wordt ook al beschuldigd een handlanger van Putin te zijn vanuit diezelfde perverse logica dat wie niet voor ons is tegen ons is. Pluralisme in de media is niet gewenst door propagandisten. Het verhaal van de andere kant horen en laten horen is allesbehalve hun doel.

De antiRusland propaganda is op dit moment trouwens onderdeel van de strategie van Clinton om de verkiezingen te winnen nadat Trump een meer verzoenende toon had laten horen.
__________________

Website

Laatst gewijzigd door Johan Bollen : 18 oktober 2016 om 13:30.
Johan Bollen is offline   Met citaat antwoorden
Oud 18 oktober 2016, 14:00   #10195
parcifal
Banneling
 
 
parcifal's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 februari 2003
Berichten: 26.968
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Johan Bollen Bekijk bericht
De antiRusland propaganda is op dit moment trouwens onderdeel van de strategie van Clinton om de verkiezingen te winnen nadat Trump een meer verzoenende toon had laten horen.
Lighten up, Bollen, hier een streepje Clinton-propaganda dat je leuk zal vinden :
https://www.youtube.com/watch?v=xK_Ahtg5CxE

parcifal is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 oktober 2016, 22:02   #10196
Carmagnole
Banneling
 
 
Geregistreerd: 20 juni 2014
Locatie: Europa der volkeren. Ideologie: wantrouw iedereen.
Berichten: 1.498
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Kallikles Bekijk bericht
Multiculturaliteit is een feitelijke conditie, die er is of niet is. Het is geen politiek project. Tegenwoordig zijn we zo vermengd dat hyperdiversiteit wellicht een betere beschrijving van onze Gegenwart is. Wie deze conditie haat, haat het huidige België en is dus niet aangepast.

Dat geldt voor S4B-adepten, dat geldt voor VB-ers en dat geldt ook voor alle andere anti-humanistische identitaire relschoppers.
De vraag of die "hyperdiversiteit" een stabiele systeemtoestand is of niet. Nu zien wij een sterke tegenstand tegen deze toestand. Een ideologie is uiteindelijk wat het is, een tekst. Of er een expulsie komt van de elementen die de meerderheid niet wilt, of niet, hangt van een heleboel dingen af.
Je kunt natuurlijk als doel hebben om die expulsie te onderdrukken. Dat kan. Dat is een doel. Maar de vraag is: komt er geweld?


Citaat:
Die oorlogen werden niet gevoerd omwille van cultuurverschillen. De ware oorzaken waren poltiek en economisch, al waren cultuurgelijkenissen - en niet cultuurverschillen - er wel de aanleiding van.
Ja en nee. Maar dit is een zeer complexe discussie. Feitelijk zien we bij de Hussieten al economische redenen die zich kanaliseerden in religieuze. Maar we zien ook religieuze parameters die economische effecten hadden bij andere voorbeelden.



Citaat:
Dankbaar voor wat eigenlijk? Voor bombardementen met nucleair afval?
Zijn zij vluchtelingen of veroveraars? Indien het laatste, dan ben ik het met jou eens.



Citaat:
Zelfhatende Russen - en bij uitbreiding zelfhatende migranten - zijn nog het ergste. Haat voor het vertrekland creëert geen liefde voor het aankomstland.

Zich aanpassen in België betekent zich de geest van de Belgische Grondwet en de Universele Verklaring voor de Rechten van de Mens alsook het Europees Verdrag voor de Rechten van de Mens eigen maken. Wie zich wil aanpassen in België moet zich de gevleugelde woorden van Ella Fitzgerald eigen maken: “It isn't where you came from; it's where you're going that counts.”

Diegenen die het nu over "Tsjoekken" hebben, waren diegenen die ons tijdens de oorlog verraden hebben en met de vijand hebben meegeheuld. En dat had niets te maken met waar ze vandaan kwamen, want uit diezelfde regio kwam iemand als Jef van Extergem, die omkwam in de kampen omdat hij weerstand bood aan de bezetter.

Nogmaals: “It isn't where you came from; it's where you're going that counts.”
Het is perfect mogelijk om niet mee te heulen met de vijand en toch over "tsjoekken" bezig zijn. Zoals ik reeds zei: het gladstrijken van plooien is een van de mogelijkheden, expulsie is de andere mogelijkheid. Wat er precies komt, weten we niet. Door de elementen die zich niet willen aanpassen aan de nieuwe realiteit gelijk te stellen met genocidairen, doe je hetgeen je al een geruime tijd doet: compromisloos aansturen op oorlog.
Carmagnole is offline   Met citaat antwoorden
Oud 23 oktober 2016, 09:51   #10197
parcifal
Banneling
 
 
parcifal's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 februari 2003
Berichten: 26.968
Standaard

Hierbij het standpunt van NATO nog eens over de illegale annexatie van Crimea door de russsische agressor :

http://www.nato.int/cps/en/natohq/opinions_136166.htm

Citaat:
NATO’s support for Ukraine is unwavering. We will continue to support the territorial integrity and sovereignty of Ukraine.

And we do not – and we will not – recognise Russia’s illegal annexation of Crimea.

And we are very much concerned about Russia’s continued destabilisation of eastern Ukraine.

...


NATO and NATO Allies will continue to support Ukraine. We will provide practical support and we will provide political support.

We will provide support through our different trust funds. Helping you build security institutions. And we will work on areas for instance such as cyber-defence and the rehabilitation of wounded soldiers. And in other areas to help and support Ukraine in different practical ways.

Ukraine, for its part, has to continue to implement reforms, fight corruption and I welcome your personal engagement in pursuing the path of reforms in Ukraine
Alles duidelijk?
parcifal is offline   Met citaat antwoorden
Oud 24 oktober 2016, 11:05   #10198
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.676
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door cato Bekijk bericht
U heeft gelijk dat het Westen de oorlogsdreiging vanuit Rusland, niet baseert op feiten en vaak verdraait.
Als je naar de geschiedenis kijkt.
Het waren Napoleon en Hitler ,die Rusland de oorlog verklaarden en
met hun legers Rusland probeerden te veroveren en niet andersom.
Rusland voerde geen oorlogen tegen het Christelijke West Europa.
Daarentegen heeft Rusland vele oorlogen gevoerd tegen de moslims en het Ottomaanse Rijk.

https://nl.wikipedia.org/wiki/Russisch-Turkse_oorlogen
En het Westen is de Turken te hulp geschoten, tijdens de Krimoorlog. L'histoire se répète...
Napoleon, Hitler, telkens betekende de inval in Rusland hun ondergang.
Een echte inval is in dit nucleaire tijdperk niet mogelijk, maar de westerse bemoeienissen in Oekraïne en Georgië worden door veel Russen ook als een soort inval gezien.
tomm is offline   Met citaat antwoorden
Oud 24 oktober 2016, 11:13   #10199
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.676
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door parcifal Bekijk bericht
Hierbij het standpunt van NATO nog eens over de illegale annexatie van Crimea door de russsische agressor :

http://www.nato.int/cps/en/natohq/opinions_136166.htm



Alles duidelijk?
Veel lege blabla. In de realiteit leveren ze zelfs geen wapens aan Oekraïne, laat staan dat ze Oekraïne militair zouden bijstaan.
Overigens uw Maidan-regime heeft afgedaan, wordt uitgespuwd door de Oekraïners, en vroeg of laat worden de Europese sancties tegen Rusland opgegeven. De partij van uw held Saakashvili heeft nog slechts de steun van 15% van de Georgiërs, in eigen land is hij niet welkom, en binnenkort zal hij ook uit Oekraïne verdreven worden.
Daarnaast zie je in beide landen dat de pro-Russische krachten sterker worden, een logische evolutie die niet te stoppen valt.
tomm is offline   Met citaat antwoorden
Oud 24 oktober 2016, 11:17   #10200
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.676
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Johan Bollen Bekijk bericht
Leedveroorzakende oorlogslogica zorgt ervoor dat degene die niet gelooft in de westerse superioriteit wordt weggezet als een handlanger van de vijand. Jammer voor degenen die zich niet willen laten vangen door de propaganda, zoals bijvoorbeeld degenen die naast CNN of BBC ook RT, SCMP of farsnews volgen. Pluralisme is niet gewenst door de propaganda. Daarom juichen ze als de rekeningen van RT gesloten worden in GB of als Assange's internetverbinding afgesloten wordt. De man wordt ook al beschuldigd een handlanger van Putin te zijn vanuit diezelfde perverse logica dat wie niet voor ons is tegen ons is. Pluralisme in de media is niet gewenst door propagandisten. Het verhaal van de andere kant horen en laten horen is allesbehalve hun doel.

De antiRusland propaganda is op dit moment trouwens onderdeel van de strategie van Clinton om de verkiezingen te winnen nadat Trump een meer verzoenende toon had laten horen.
Toch is dit pluralisme niet meer te stoppen dankzij het internet.
Ik herinner me nog 2003, de "massavernietigingswapens" van Saddam.
De weerstand tegen dit verhaal groeide toen al, maar zo'n broodje aap verhaal als excuus gebruiken voor een verderfelijke oorlog zou nu niet meer kunnen. Net als ze de westerse publieke opinie niet meer kunnen wijsmaken dat Al-Quaida plots gematigde goedzakken zijn die we moeten steunen.
tomm is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:41.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be