Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Coronacrisis
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Coronacrisis het virus raast doorheen de wereld, met gevolgen voor interpersoonlijke relaties, mobiliteit, economie, gezondheid(sbeleid), ... Plaats hier de discussies over dit onderwerp.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 22 maart 2020, 07:58   #2061
RASPOUTINE
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 12 maart 2005
Berichten: 6.450
Standaard Bewijs

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door RASPOUTINE Bekijk bericht
Deel 1

1.-Waarom is dat niet gebeurd? 2.-Wie wist hiervan?
Dit ganse is van openbaar nut en politiek zeer pijnlijk.

Dit heeft niets te maken met mogelijke complottheorieën die men desondanks niet in dit soort wereld en politiek niet kan uitsluiten.
Het gaat hier over het medisch materiaal voor testen en in het bijzonder mondmaskers.
Misschien kunnen jullie hier antwoorden op geven?
Mondmaskers worden dus in China gefabriceerd.
Het CORONAVIRUS ontstaat tussen begin en einde december 2019.
De Voorraad die in China op dat ogenblik voorhanden is, gaat volledig naar plaatselijk gebruik.
Zover zijn wij mee.
Maar, aangezien die fabrieken er toch zijn, waarom hebben de Chinezen de productie niet verder gezet.
Zodanig dat zij wereldwijd en aan Europa verder konden leveren, waarom hebben zij dat niet gedaan?
Of waren er geen bestellingen van de Europese landen?
Stuk per stuk:
De fabriek stond daar.
De materie om mondmaskers te maken was er ook.
Waarom is dat niet gebeurd.?
Het personeel om achter de machine te staan - in het geval deze mechanisch moet worden bediend - had met de nodige veiligheidskledij moeten kunnen werken.
Waarom is dat niet gebeurd?
In het geval deze maskers door individuele naaisters gemaakt worden, kon men ook deze vanop afstand, met mondmaskers en gepaste kledij, verder laten werken.
Waarom is dat niet gebeurd?
Als je weet dat na de ramp van FUKUSHIMA er mensen het kerngebied zijn in gegaan om bepaalde operaties mogelijk te maken. Idem dito voor Tsjernobyl....
Het gevaar was van het CORONAVIRUS in China is toch niet te vergelijken met dat van FUKUSHIMA, vooral met de nodige bescherming die hier wel beschikbaar was?
Waarom is men niet verder gaan produceren in China en leveren aan diegenen die in nood waren als gevolg van een plaag die in China ontstond?

In de volgende aflevering komt RASPOUTINE met vragen over het beleid van de wetenschappers en hun machten.
Van wie hebben zij deze gekregen en hoever gaan deze volmachten? In verband met de “immuun”-theorie dat zij zonder weten van de bevolking zijn gingen en gaan toepassen/uitproberen. De bevolking nemen als proefkonijnen? Marc Van Ranst samen met De Gucht heeft deze toegepaste praktijken meermaals toegegeven op televisie.
Het is ook daarom dat men het federaal laattijdig optreden in verband met drastische en ‘lockdown ‘maar niet kon begrijpen. Terwijl dat het schijnbaar in hun plan -
buiten het weten van de bevolking - zo moest doorgaan.
Het is belangrijk te onderlijnen dat er in die tijd geen speciale wetten of volmachten bestonden die aan het parlement zouden gevraagd zijn.

Het is daarom (enorm) spijtig dat de media niet tot al deze vragen is gekomen en ze nog niet heeft gesteld aan alle verantwoordelijken.
Nochtans zijn deze menselijke testen, zonder enige toelating, buiten het medeweten en akkoord gaan van de persoon zelf, strafbaar.
Een parlementaire onderzoekscommissie is hieromtrent zeker niet uitgesloten. Minister Maggie De Block binnen de ontslagnemende regering (ook dat nog) van Wilmès I


Coronavirus : la stratégie de lutte des Pays-Bas, sans confinement, fait polémique

Le premier ministre, Mark Rutte, défend toujours la politique de l’« immunité collective ». Les pays voisins s’inquiètent.

Par Jean-Pierre Stroobants Publié hier ?* 03h59, mis ?* jour ?* 07h33

https://www.lemonde.fr/planete/artic...3618_3244.html


Coronavirus : la pénurie de masques, grande colère des soignants

Le rationnement au compte-gouttes de cet équipement de protection suscite l’incompréhension dans les hôpitaux et les cabinets médicaux libéraux.
Publié hier 19.03.20 ?* 11h00, mis ?* jour hier ?* 16h39

https://www.lemonde.fr/planete/artic...3655_3244.html

Coronavirus : les graves insuffisances françaises

Les autorités tentent de masquer les carences logistiques par des arguments scientifiques ?* géométrie variable, notamment sur l’usage des masques et l’utilisation des tests de dépistage.

Par Franck Nouchi Publié hier 19.03.20 ?* 10h02, mis ?* jour ?* 08h01

https://www.lemonde.fr/idees/article...3636_3232.html


Deel 2

De vragen beginnen zich te stellen en de antwoorden zullen moeten komen.
Er dreigt namelijk een grote woede bij de bevolking.
Iedereen weet dat het CORONAVIRUS slecht is aangepakt.
1.- Het niet beschikken over het nodige materiaal voor heel de verzorgingssector.
2.- Het niet sluiten van alle land- en luchtgrenzen.
3.- Het niet testen van elk individu bij het binnenkomen en bij aanmelding als zijnde besmet.
4.- Het niet opzetten van “quarantaine-kampen” in elke provincie.
5.- Het organiseren van proviand door de burgers om zich klaar te maken voor een lockdown
6.- Het sluiten van scholen.
7.- Voor opvang zorgen voor de medische sector en andere essentiële beroepen, die tijdens de paasvakantie zeker zal openblijven.
Tenzij er vanaf het begin beslist werd om deze maatregelen niet toe te passen omdat de wetenschappers in een meerderheidsbeslissing beslisten om de “immuuntheorie” in de plaats te gaan toepassen. Zonder voorafgaand de bevolking te hebben geraadpleegd, zij zullen verantwoording moeten afleggen.
Het volk als proefkonijnen gaan gebruiken zonder toestemming, dat kan niet.
Gelukkig heeft men van horen zeggen dat de politiek voor wat betreft de sluiting van scholen deze wetenschappers niet heeft gevolgd.
Wat maakt dat deze “immuuntheorie” maar gedeeltelijk is kunnen doorgaan. Dit door alle drastisch te nemen maatregelen te vertragen.
Vanwaar sommige burgers zoals RASPOUTINE ervan overtuigd zijn dat deze verhoogde fase 2 geen einde zal maken aan de verder verspreiding van dit virus.
Omdat de maatregelen van donderdag 12 maart 2020 niet met onmiddellijke ingang in werking traden, gaf dit de mogelijkheid voor jongeren om te gaan feesten.
Dit verwijt krijgen die jongeren vandaag naar het gezicht gesmeten. Het is evident dat het spijtig is dat zij de ernst van de zaak niet begrepen. Maar aangezien het volgens de minister “maar een griep was en het jongeren niet hard ging treffen”, kan men hun reactie deels begrijpen.
Dat wetenschappers nu gaan stellen dat deze jongeren de reden zouden zijn van een tweede CORONAVIRUS-golf zijn, is heel kort door de bocht.
Iedereen weet dat dit niet de enige reden is. Verre van, hiervoor wordt verwezen naar de bovenvermelde punten van 1 t/m 7.
Men zal dit CORONAVIRUS en haar volgende lagen niet kunnen vermijden zolang men met de open grenzen werkt, die minister Maggie De Block en haar regering nooit hebben willen sluiten.
Sommige mogelijke redenen daarvoor zijn ons vandaag bekend.
Opnieuw voegt RASPOUTINE bijkomende bijlagen toe aan de forumdiscussie, die sinds de opening van deze post op 22 januari 2020 een geheel vormen.
Beste Forumbezoekers, gelieve deze tussenkomst door te sturen.

Le virologue Wathelet répond au virologue Van Ranst : "Je reste mystifié par l’idée qu’il aurait fallu garder les écoles ouvertes"


Contribution externe
Publié le vendredi 20 mars 2020 ?* 06h33 - Mis ?* jour le vendredi 20 mars 2020 ?* 11h44

https://www.lalibre.be/debats/opinio...0d5a29c678fbc1

Marc Van Ranst: “Grenzen sluiten zou alles simpeler maken”

o HLA
• 19 maart 2020
• 21u19
• Bron: VTM NIEUWS, VRTNWS

https://www.hln.be/wetenschap-planee...kr%26taal%3DNL

Comment éviter un rebond des cas de coronavirus ?

Belga
Publié le vendredi 20 mars 2020 ?* 14h50 - Mis ?* jour le vendredi 20 mars 2020 ?* 14h57

https://www.lalibre.be/planete/sante...78e201d8c949e1
2-3-5
RASPOUTINE is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 07:59   #2062
RASPOUTINE
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 12 maart 2005
Berichten: 6.450
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zucht Bekijk bericht
En waarom niet ? Vanuit Brussel mag je niet naar de kust, en de infectiedruk in België is te vergelijken met die in België
Als je die inkomenden uit Spanje niet kan terugsturen, dan moet je ze minstens directo 2 weken in een hotel in quarantaine zetten, zoals in China.
Wat voor zin heeft die ophokplicht anders nog ?

Schijnbaar mag voor Marc Van Ranst mag het CORONAVIRUS en de labo testen nog een tijdje doorgaan.

Daarvoor heb je natuurlijk een bevoorrading nodig.

Zijn die mensen die op een vlucht zitten van BARCELONA en MADRID voor het inschepen getest op enige manier?

Van Ranst: “Nu nog teruggevlogen Belgen preventief in quarantaine zetten heeft weinig zin”

o mvdb
• 21 maart 2020
• 20u06
• Bron: VTM NIEUWS

https://www.hln.be/nieuws/binnenland...-heeft-weinig-


Als dit niet het geval is kan er op beide van die vluchten 1 besmette persoon zitten samen met anderen die nog in aanmaak zijn.
D.w.z. dat er tijdens de instap en reis het CORONAVIRUS als is doorgegeven.
Een super goede reden om dan te doen zoals opnieuw de Chinezen die buiten het niet tijdig communiceren nadien het wel zeer goed hebben aangepakt. En die nu elke buitenlandse vlucht in quarantaine stellen.
Hoeveel spoken Van Ranst dus bij ons loslaat zullen wij nooit weten maar een persoon is naargelang de incubatie tijd van tussen 7 en 14 dagen om het virus opnieuw in gang te zetten op 1.- 20.03.20 plus 7 dagen = 27 maart Tweede mogelijkheid 20.03.20 plus 14 dagen = 3-4 april.
Plus al deze die niet luisteren en onvoorzichtig zijn en toch groep contacten hebben zetten dus de mogelijkheid om de piek te doen dalen in gevaar.
Verder merk je die opmerkelijke uitspraken die sommigen doen in dienst van de Overheid of op een wachtlijst. Zij die in dienst zijn en dus woordvoerder zijn moeten oppassen op wat zij verkondigen de waarheid is niet voor het volk bestemd.
Onder het excuus van paniekzaaierij houdt de politieke, weeral dezelfde verouderde die heer en meester wil blijven , stelt deze wat je mag en niet mag zeggen.
Nee, dat zou voor paniek zorgen.
Dat is niet erg dat de Belgen, de bevolking alles met een korreltje zout moet interpreteren dat weten zij al.
Zeker in verband met het CORONAVIRUS dat zij sinds de uitbrak in CHINA aandachtig volgen dankzij INTERNET.
Wat niet te appreciëren valt dat zijn die vrije beroepen en media die geen kloten hebben of zoals al gezegd altijd mar voor de Overheden dansen.
Twee voorbeelden:
Deze man die gaat beweren dat wij ons tijdig hebben kunnen voorbereiden. Van de pot gerukt of wat?


Professor intensieve zorg: "We hebben het geluk dat we ons hebben kunnen voorbereiden"

Professor Geert Meyfroidt, voorzitter van de Belgische Vereniging Intensieve Geneeskunde, heeft er alle vertrouwen in dat de Belgische ziekenhuizen de toevloed aan coronapatiënten zullen aankunnen. De voorbije week is de capaciteit van de afdelingen intensieve zorg flink uitgebreid, zegt hij.

Rik Arnoudt
za 21 mrt
20:04

https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2020/03...-we-ons-hebbe/

Het schijnt een professor te zijn dat beroep dat zeker niet te vertrouwen is. Totaal gebrek aan kloten bij bepaalde van die mensen.

Waren wij klaar geweest meneer de professor dan hadden wij al de punten van RASPOUTINE van 1-7 in bezit gehad. Zie bovenstaand bericht 2-3-5

Om nog sommige te herhalen:

Sluiten ven grenzen indien er op de luchthavens geen West Vlaamse scans of andere testmiddelen kunnen worden voorzien.
Quarantaine kampen in elke provincie
Onbeperkte testmiddelen
Mondmaskers voor zorgsectors en voor burgers ( wanneer dat de burgers er vandaag gaan over beschikken is ook een goede vraag)
Beschermingskledij
Enz..

DE MEDIA:

En vervolgens de media die altijd maar verder in verbinding is met de Overheid voor het goede en het kwade. Zij zijn schijnbaar met elkaar getrouwd voor subsidies. Subsidies het afkoop middel van de Overheden. En deze die in dienst zijn bij de openbare omroep.


Moeten journalisten bij de berichtgeving over het coronavirus paniek vermijden

Tim Pauwels
za 21 mrt
10:39

https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2020/03...iek-vermijden/



In het volgend artikel verdwijnt er van alles en og wat onder het excuus zoals in de tekst al gesteld onder paniekzaaierij.
Dus niet publiceren, vanwaar de vraag of het nog loont van gazetten te kopen of naar het nieuws te kijken.

Wij hopen van wel maar dat kan alleen maar als de media terug haar vrijheid in huis haalt.

Bonne chance!

Laatst gewijzigd door RASPOUTINE : 22 maart 2020 om 08:03.
RASPOUTINE is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 08:49   #2063
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 117.443
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door RASPOUTINE Bekijk bericht
Zijn die mensen die op een vlucht zitten van BARCELONA en MADRID voor het inschepen getest op enige manier?
Heeft niet het minste belang. Op dit ogenblik lopen er in Belgie waarschijnlijk 1 miljoen ongeteste, ongekende corona gevallen rond. Of er daar nu nog 400 bijkomen of niet, heeft totaal geen belang.

Een simpele regel om te schatten hoeveel corona gevallen rondlopen vandaag, is het aantal doden vandaag te vermenigvuldigen met 10 000.

Waarom ?

Onzekere cijfers natuurlijk, maar:

- het corona virus zou dodelijk zijn in 1% van de gevallen.
- meestal sterft men gemiddeld na 18 dagen besmet te zijn
- het aantal gevallen verdubbelt om de 3 dagen.

Dus: als er vandaag X doden zijn, waren er 3 weken geleden 100 X gevallen.

Als het aantal besmettingen verdubbelt om de 3 dagen, dan is het 6 keer verdubbeld sinds die 18 dagen. Dat is 64 keer. (2^6).

Dus in totaal 64 * 100 = 6 400 keer het aantal doden vandaag.

Maar het is met de natte vinger natuurlijk. Grootte orde 10 000.

Kan meer zijn, kan minder zijn.

Als er vandaag dus 100 doden zijn, zijn er waarschijnlijk 1 miljoen mensen die het virus gehad hebben. Is natuurlijk niet meer van tel sinds de lockdown, want dan zal het niet meer verdubbelen om de 3 dagen.

Dat kan ook 10 keer minder zijn. Er zijn dus waarschijnlijk in Belgie tussen de 100 000 en de 1 miljoen corona gevallen vandaag. Veruit de meesten zullen het niet eens weten.

Laatst gewijzigd door patrickve : 22 maart 2020 om 08:56.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 09:41   #2064
discuz
Minister
 
Geregistreerd: 16 november 2006
Berichten: 3.297
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoofdstraat Bekijk bericht
Japan wil z'n scholen terug openen, het nieuwe schooljaar start en bekijkt om die gewoon open te doen.

Kinderen en jongeren lijken goed bestand tegen het virus, hun taak is elkaar te besmetten en daardoor het virus te laten muteren in een minder gevaarlijke variant.
Met medeplichtigheid van het IOC


Laatst gewijzigd door discuz : 22 maart 2020 om 09:43.
discuz is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 09:47   #2065
discuz
Minister
 
Geregistreerd: 16 november 2006
Berichten: 3.297
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mambo Bekijk bericht
Richtlijnen zijn één.
Maar het aantal verslaafden in Italië is wel enorm hoog.
En die gaan sowieso hun gerief halen en dan terug tussen de hoop zitten.
Ik heb hier heel recent al gepleit dat het een ideaal moment is om de aanpak te herzien. Oorverdovende stilte, lol.
discuz is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 09:51   #2066
discuz
Minister
 
Geregistreerd: 16 november 2006
Berichten: 3.297
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door maddox Bekijk bericht
Nog niet, maar ik heb nu een hoop solicitatiegesprekken af te leggen, en vele HR zijn nog van mening dat een face to face gesprek belangrijk is.
Wat nog maar eens bewijst aan welke kant HR feitelijk staat. Tip: het is niet de kant van redelijkheid en gezond verstand. Uitbuiting is uitbuiting.

Maar het virus lost dat wel op. De sectoren die niet naar rede willen luisteren, zullen het geweten hebben, denk ik.
discuz is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 09:54   #2067
discuz
Minister
 
Geregistreerd: 16 november 2006
Berichten: 3.297
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kojak Bekijk bericht
Italianen zijn toch domme kloten !

De overheid smeekt nu dat de bevolking zou doen wat ze horen te doen. Binnen blijven !
Maar de Italianen blijven het bevel gewoon massaal aan hun laars lappen.
En dan sta je stom dat er op één dag zo'n 800 doden te betreuren vallen.
Blijkbaar doen boetes hen ook niets. Al meer dan 10.000 zijn er op de bon geslingerd geweest.
Was net op de radio te horen.
Pas nu besluit de Italiaanse regering de niet-essentiële sectoren te sluiten. Als vloertegels belangrijker zijn dan mensenlevens, tja, tegen zo'n domheid is geen medicijn opgewassen, denk ik.

Laatst gewijzigd door discuz : 22 maart 2020 om 09:55.
discuz is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 09:57   #2068
RASPOUTINE
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 12 maart 2005
Berichten: 6.450
Standaard Niet testen, gewoon laten doorgaan. Zoveel minder, speelt geen rol, laat maar lopen..

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Heeft niet het minste belang. Op dit ogenblik lopen er in Belgie waarschijnlijk 1 miljoen ongeteste, ongekende corona gevallen rond. Of er daar nu nog 400 bijkomen of niet, heeft totaal geen belang.

Een simpele regel om te schatten hoeveel corona gevallen rondlopen vandaag, is het aantal doden vandaag te vermenigvuldigen met 10 000.

Waarom ?

Onzekere cijfers natuurlijk, maar:

- het corona virus zou dodelijk zijn in 1% van de gevallen.
- meestal sterft men gemiddeld na 18 dagen besmet te zijn
- het aantal gevallen verdubbelt om de 3 dagen.

Dus: als er vandaag X doden zijn, waren er 3 weken geleden 100 X gevallen.

Als het aantal besmettingen verdubbelt om de 3 dagen, dan is het 6 keer verdubbeld sinds die 18 dagen. Dat is 64 keer. (2^6).

Dus in totaal 64 * 100 = 6 400 keer het aantal doden vandaag.

Maar het is met de natte vinger natuurlijk. Grootte orde 10 000.

Kan meer zijn, kan minder zijn.

Als er vandaag dus 100 doden zijn, zijn er waarschijnlijk 1 miljoen mensen die het virus gehad hebben. Is natuurlijk niet meer van tel sinds de lockdown, want dan zal het niet meer verdubbelen om de 3 dagen.

Dat kan ook 10 keer minder zijn. Er zijn dus waarschijnlijk in Belgie tussen de 100 000 en de 1 miljoen corona gevallen vandaag. Veruit de meesten zullen het niet eens weten.

Achteraf zal moeten blijken wie aan de goede kant van de geschiedenis stond in dit CORONAVIRUS verhaal en deze zijn aanpak?

En wie door zijn 'grote gelijk' zoveel doden, opa's en oma', heeft veroorzaakt.

Want dat is gevolg van niet te testen.


Heb jij er al een van beide verloren?

Laatst gewijzigd door RASPOUTINE : 22 maart 2020 om 10:01.
RASPOUTINE is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 10:11   #2069
discuz
Minister
 
Geregistreerd: 16 november 2006
Berichten: 3.297
Standaard



Citaat:
"Blijf zoveel mogelijk werken"
Piet Vanthemsche, co-voorzitter van de Economic Risk Management Group (ERMG) die de regering bijstaat in de aanpak van de coronacrisis, roept de mensen op Radio 1 op om zoveel mogelijk te blijven werken om de economie draaiende te houden. De werkgevers moeten dan ook voldoende voorzorgen nemen zodat mensen die niet kunnen telewerken toch veilig kunnen werken.
Dat is dan man die van de overheid de taak heeft gekregen de bedrijven te helpen bij de crisis! Diezelfde Belgische bedrijven sluisden vorig jaar meer dan 172 miljard euro weg naar belastingparadijzen, trouwens.

Piet Vanthemsche: staatsveearts, FAVV, Interministrieel commissaris influenza, Boerenbond, Nationale Bank. Moet er nog zand zijn?
discuz is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 10:18   #2070
Hoofdstraat
Secretaris-Generaal VN
 
Hoofdstraat's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2017
Berichten: 26.756
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door discuz Bekijk bericht
Met medeplichtigheid van het IOC

Onze viroloog zegt toch ook dat de scholen beter open zouden blijven?

"Virologen tegen sluiten scholen"
https://www.standaard.be/cnt/dmf20200319_04895209
Hoofdstraat is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 10:29   #2071
discuz
Minister
 
Geregistreerd: 16 november 2006
Berichten: 3.297
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoofdstraat Bekijk bericht
Onze viroloog zegt toch ook dat de scholen beter open zouden blijven?

"Virologen tegen sluiten scholen"
https://www.standaard.be/cnt/dmf20200319_04895209
Van Ranst heeft zijn medeburgers bedrogen. Het plan en zijn rol erin was duidelijk doen alsof de overheid iets deed, met als doel het virus zo snel mogelijk te laten verspreiden. Dat is massamoord en hij heeft enorm veel bloed aan zijn handen, naar mijn mening.

Ik zou maar een goeie advocaat nemen, als ik hem was. Ben wel benieuwd welke hoogstbiedende Vermassen zal vertegenwoordigen op de onvermijdelijke processen later.

Laatst gewijzigd door discuz : 22 maart 2020 om 10:30.
discuz is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 10:52   #2072
djimi
Secretaris-Generaal VN
 
djimi's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 januari 2006
Locatie: Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Berichten: 34.633
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tavek Bekijk bericht
Ik ben er doorheen.
Dat is goed nieuws, en een hele opluchting!
__________________
"There's No Such Thing As Society!" ONLY I CAN HELP YOU!
I AM your Protector and I WILL protect you.
Whether you like it or not: I'M COMING TO PROTECT YOU!

YOUR BODY, MY CHOICE, FOREVER! HANG MIKE PENCE!!!
djimi is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 11:00   #2073
discuz
Minister
 
Geregistreerd: 16 november 2006
Berichten: 3.297
Standaard



The coronavirus did not escape from a lab. Here's how we know


Wetenschappers voeren een aantal plausibele argumenten aan die suggereren dat het virus wel degelijk volledig natuurlijk is en niet 'ontsnapte' uit een lab.

Geen mens zou erop gekomen zijn, wordt geargumenteerd. Indien gemaakt door mensen zou men van een op papier beter geschikt dierenvirus vertrokken zijn. Ook de geweldige besmettelijkheid zou een product zijn van natuurlijke selectie.

Dat zijn wel degelijk goeie argumenten, lees hier de details.

Ik ben zelf nog niet 100% over de streep. Dat mensen niet zo denken, akkoord. Maar iedereen die wat met AI bezig is die weet dat deep-learning systemen helemaal anders te werk gaan. Daar heb je wel dit soort tegenstrijdigheden en blue-sky benaderingen. Die systemen houden zich bij wijze van spreken niet aan de regels en wetenschappelijke geplogenheden, het is het resultaat dat telt.

Kijk maar eens naar een team van mensen die een strategiespel spelen tegen een team van bots. Het is een erg bevreemdende ervaring.

Citaat:
Swiss Scientists Have Recreated the Coronavirus in a Lab
A synthetic virus could help develop drugs, vaccines, and diagnostic tests but could also be used as a bioweapon
Hier lijkt te staan dat, nu we weten hoe het werkt, het wel degelijk nagemaakt kan worden in een lab.

Laatst gewijzigd door discuz : 22 maart 2020 om 11:05.
discuz is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 11:14   #2074
discuz
Minister
 
Geregistreerd: 16 november 2006
Berichten: 3.297
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tavek Bekijk bericht
Ik ben er doorheen.
Blij dat te horen. Misschien kunnen we allemaal hoop putten uit de aloude wijsheid dat onkruid niet vergaat, de besten eerst gaan, krakende wielen etc

Maar het zou toch erg nuttig zijn als iedereen massaal getest werd, zeker de mensen in de zorg en de rest van de oorlogsindustrie.

Het kan nu snel en goedkoop, zonder de lege flesjes van Van Ranst. De regering hier heeft die tests meteen verboden, begrijpe wie begrijpe kan.

Laatst gewijzigd door discuz : 22 maart 2020 om 11:20.
discuz is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 11:17   #2075
discuz
Minister
 
Geregistreerd: 16 november 2006
Berichten: 3.297
Standaard

Enfin, zelfs de Benelux lijkt intussen niet meer te bestaan. Geweldig dat dit allemaal in de regels voorzien is, haha.

Laatst gewijzigd door discuz : 22 maart 2020 om 11:19.
discuz is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 11:26   #2076
Hoofdstraat
Secretaris-Generaal VN
 
Hoofdstraat's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2017
Berichten: 26.756
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door discuz Bekijk bericht
Van Ranst heeft zijn medeburgers bedrogen. Het plan en zijn rol erin was duidelijk doen alsof de overheid iets deed, met als doel het virus zo snel mogelijk te laten verspreiden. Dat is massamoord en hij heeft enorm veel bloed aan zijn handen, naar mijn mening.

Ik zou maar een goeie advocaat nemen, als ik hem was. Ben wel benieuwd welke hoogstbiedende Vermassen zal vertegenwoordigen op de onvermijdelijke processen later.
De bedoeling was het minder gevaarlijke virus te laten verspreiden zodat mensen immuun konden worden tegen de gevaarlijke variant. De politiek heeft dat niet willen doen, zij zijn de schuldigen in heel deze economische ramp.

De schuld van Van Ranst was om dat niet duidelijk te maken toen zoals hij dat nu wel doet.
Hoofdstraat is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 11:49   #2077
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 117.443
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door RASPOUTINE Bekijk bericht
Achteraf zal moeten blijken wie aan de goede kant van de geschiedenis stond in dit CORONAVIRUS verhaal en deze zijn aanpak?

En wie door zijn 'grote gelijk' zoveel doden, opa's en oma', heeft veroorzaakt.

Want dat is gevolg van niet te testen.


Heb jij er al een van beide verloren?
Ik ben al mijn grootouders al kwijt he. Nogal normaal. Die zouden dik over de 100 zitten nu.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 11:50   #2078
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 117.443
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoofdstraat Bekijk bericht
De bedoeling was het minder gevaarlijke virus te laten verspreiden zodat mensen immuun konden worden tegen de gevaarlijke variant. De politiek heeft dat niet willen doen, zij zijn de schuldigen in heel deze economische ramp.
Dat was ook zo met de Spaanse griep. Dat was een gemene variant van een gewone griep. Die die de gewone versie gehad hebben, zijn grotendeels gespaard geweest van de Spaanse mutant.

Maar deze corona is wel al vrij gemeen. Hij zal waarschijnlijk een vergelijkbaar aantal doden maken. Zijn grote voordeel is dat, in tegenstelling tot de Spaanse griep, de meeste mensen er niet erg ziek van worden.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 11:52   #2079
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 117.443
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door HOUZEE ! Bekijk bericht
Wat is eigenlijk de kans dat ik een Belg tegen het lijf loop die besmet is met dit virus. Eén op duizend? Zijn we niet al allemaal wat paranoia aan het worden?
Enkele procenten denk ik. Ik schat het aantal gecontamineerde Belgen op iets tussen de 100 000 en de 1 miljoen.

Ergens anders gezegd: je moet het aantal doden van vandaag ongeveer met 10 000 vermenigvuldigen. Maar sinds de lockdown zal dat maar maal 1000 zijn of zo.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2020, 11:58   #2080
discuz
Minister
 
Geregistreerd: 16 november 2006
Berichten: 3.297
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoofdstraat Bekijk bericht
De bedoeling was het minder gevaarlijke virus te laten verspreiden zodat mensen immuun konden worden tegen de gevaarlijke variant. De politiek heeft dat niet willen doen, zij zijn de schuldigen in heel deze economische ramp.

De schuld van Van Ranst was om dat niet duidelijk te maken toen zoals hij dat nu wel doet.
Wat je zegt raakt kant noch wal. De EU en de lidstaten geven elk jaar miljarden uit voor pandemie-alarm systemen, opvolging en research. Dat zijn zelfs policies waar op wereldvlak consensus over is, alle pandemieplanning is gebaseerd op overeengekomen WHO-richtlijnen.

België is een voorschoot groot, Van Ranst is een kleine garnaal. Het is veel ernstiger dan dat. De gebeurtenissen tonen aan hoezeer business een greep heeft op de politiek. Door op alle vlakken te lobbyen - nog steeds, zie Italië en Piet Vantemsche hier - voor business as usual proberen ze nog steeds zoveel mogelijk mensen te besmetten.

Dat kan niet geduld worden. Dat is economisch totalitarisme en fascisme, pur sang.
discuz is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:12.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be