Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Coronacrisis
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Coronacrisis het virus raast doorheen de wereld, met gevolgen voor interpersoonlijke relaties, mobiliteit, economie, gezondheid(sbeleid), ... Plaats hier de discussies over dit onderwerp.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 19 januari 2022, 22:31   #101
proxy2222
Lokaal Raadslid
 
Geregistreerd: 6 mei 2004
Berichten: 325
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door E. Gidius Bekijk bericht
Vaccinoloog Geert Vanden Bossche, lector gezondheidsleer Sam Brokken en kerkjurist Rik Torfs staan nu ook op keuzelijst van experts die de Kamercommissie ‘vaccinplicht’ moeten adviseren.

Veearts Steven Van Gucht is ook veearts maar ik heb ze nog nooit op TV horen zeggen "welkom veearts Van Gucht". Lekker denigrerend doen van de Standaard naar Geert Vanden Bossche - de enige wetenschapper in Belgie die ooit door de Bill en Melinda Gates Foundation gevraagd is om onderzoek te doen.
proxy2222 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 19 januari 2022, 22:32   #102
Jan van den Berghe
Secretaris-Generaal VN
 
Jan van den Berghe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 september 2002
Locatie: Waregem
Berichten: 178.701
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Henri1 Bekijk bericht
Het Verzet = het VB?
Voor u onzin schrijft, moet u eens moeite doen om de krantenartikelen tot het einde toe te lezen:

Citaat:
De betoging wordt ditmaal georganiseerd door de groepen World Wide Demonstration en Europeans United.
https://www.hln.be/brussel/zondag-vi...ssel~ac7fe510/
Jan van den Berghe is offline   Met citaat antwoorden
Oud 19 januari 2022, 22:50   #103
fcal
Eur. Commissievoorzitter
 
Geregistreerd: 4 april 2002
Berichten: 8.069
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy Bekijk bericht
Het is al een paar decennia geleden dat ik met de auto over de grens van Tsechia trok om mijn brol daar verkopen. Na 10 minuten had ik al een flikken wagen in mijn gat omdat ik een sens unique was ingereden. In de rapte heb ik een paar bankbriefjes in mijn pijpzakje gestoken. Ze vroegen mij hoeveel geld ik had en waren supercontent met mijn pijpzakje. Ze hebben mij zelf een escorte gegeven naar een fantastisch hotel restaurant. Ze maakten hun eigen bier en het stonk als beer naar als je het uitdronk was het paradijs. nu is het wel 20 jaar dat ik geen alcohol meer drink maar moest ik het ooit terug vinden maak ik een uitzondering
Houdt uw brol, die u daar verkoopt ook rekening met de rondborstigheid van uw plaatselijke cliënteel? Rubens kon het bij schilderen niet laten en had last van grens-overschrijdend gedrag, maar kon goed schilderen. De markt echter dicteert het aanbod, ik mag veronderstellen dat u daarop geschikt inspeelt.

Een 'fooi' op gepaste tijd en stond effent meermaals de weg naar het begeerde doel.

PS: Alcohol verlaagt op euforische wijze door uitzetting van de bloedvaten een te hoge bloeddruk. "Elk nadeel hep zijn voordeel" zei Johan Cruijff.
__________________
Het woord 'hond' heeft nooit iemand gebeten - Aristoteles
fcal is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 januari 2022, 00:10   #104
Infowarrior
Parlementsvoorzitter
 
Geregistreerd: 21 maart 2008
Locatie: Thuis
Berichten: 2.121
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy Bekijk bericht
Het is al een paar decennia geleden dat ik met de auto over de grens van Tsechia trok om mijn brol daar verkopen. Na 10 minuten had ik al een flikken wagen in mijn gat omdat ik een sens unique was ingereden. In de rapte heb ik een paar bankfriefjes in mijn pijpzakje gestoken. Ze vroegen mij hoeveel geld ik had en waren supercontent met mijn pijpzakje. Ze hebben mij zelf een escorte gegeven naar een fantastisch hotel restaurant. Ze maakten hun eigen bier en het stonk als beer naar als je het uitdronk was het paradijs. nu is het wel 20 jaar dat ik geen alcohol meer drink maar moest ik het ooit tetug vinden maak ik een uitzondering
Amai! Gij zijt nen held! Ik denk dat gij wel aan ander spul zit nu (te zien aan uwe stoef en schrijffouten)! Enfin, toen waart ge nog nen echte "Gipsy" qua?
Infowarrior is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 januari 2022, 08:01   #105
E. Gidius
Secretaris-Generaal VN
 
E. Gidius's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 november 2008
Locatie: Belgisch-Congo, oeps -Vlaanderen
Berichten: 25.438
Standaard Goed nieuws: psychologen verzetten zich tegen "experten"

Groep psychologen na advies rond vaccinatieplicht: 'Expertengroep treedt deontologische code met de voeten'

Citaat:
Een groep van 60 psychologen wil in een open brief tegengewicht bieden aan het advies van de expertengroep Psychologie en Corona rond verplichte vaccinatie. Ze vinden dat dat ingaat tegen de deontologische code en zo het vertrouwen van de bevolking in het beroep schaadt.

Vorige week legde de expertengroep Psychologie en Corona de laatste hand aan een advies om de vaccinatie te verplichten. 'In deze fase van de pandemie heeft een verplichte vaccinatie meer voor- dan nadelen', stelden ze daarover.

In een opiniestuk op Knack.be legt een groep van 60 psychologen uit waarom ze problemen heeft met dat advies. De ondertekenaars stellen dat hiermee de deontologische code van het beroep met de voeten getreden wordt.

'In die deontologische code is eerbied voor het zelfbeschikkingsrecht van cliënten een fundamentele plicht voor de psy-hulpverlener. Dat is niet zomaar wat, het is de absoluut noodzakelijke voorwaarde om een ruimte te creëren waarin iemand vrij kan spreken en zijn eigen denken, handelen en voelen kan ondervragen', zo stellen de psychologen.

Het opiniestuk is een initiatief van Reitske Meganck, hoofddocent klinische psychologie aan de UGent, waar ze ook les geeft over deontologie. Ze heeft zelf een klinische praktijk, en zegt dat de effecten daar al voelbaar zijn.

'Gisteren al kregen psychologen de vraag van cliënten of ze akkoord gingen met wat de psychologen uit de expertengroep communiceerden, want dat ze dan hun therapie onmiddellijk zouden stopzetten. De schade die aangericht wordt aan het vertrouwen in het beroep en aan de zo noodzakelijke vrije spreekruimte wordt dus onmiddellijk duidelijk.'

De briefschrijvers, die met hun schrijven geen uitspraak willen doen over het nut van de vaccins, willen wel het idee tegengaan dat er consensus heerst onder psychologen over verplichte vaccinatie.

'Het getuigt bovendien van weinig respect voor de eigen discipline en het is eveneens deontologisch betwistbaar dat psychologen zich eenzijdig laten inschakelen om de bevolking te motiveren het virologisch ingegeven beleid te volgen', schrijven ze.
__________________
Georges-Louis Bouchez: "Wie zijn zij om te denken dat ze morele waarden hebben die superieur zijn aan die van ons?"
E. Gidius is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 januari 2022, 09:47   #106
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 116.234
Standaard

Ik denk dat men vergeet welke de vraag was die door die groep beantwoord werd.

De vraag was niet "wat is het beste voor de mensen ?".

De vraag was "wat moeten we doen, vanuit psychologisch standpunt, OM ZOVEEL MOGELIJK TE PRIKKEN ?"

Met andere woorden, de vraag was: welke is de meest werkzame PROPAGANDA STRATEGIE.

Moeten we slijmen, dreigen, schrik aanjagen, of dwingen ?

En zij hebben daar eerlijk op geantwoord: slijmen, dreigen, schrik aanjagen gaat minder goed werken dan brutaal dwingen.

En dat was een juist antwoord op de vraag.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 januari 2022, 09:58   #107
Hoofdstraat
Secretaris-Generaal VN
 
Hoofdstraat's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2017
Berichten: 26.574
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Ik denk dat men vergeet welke de vraag was die door die groep beantwoord werd.

De vraag was niet "wat is het beste voor de mensen ?".

De vraag was "wat moeten we doen, vanuit psychologisch standpunt, OM ZOVEEL MOGELIJK TE PRIKKEN ?"

Met andere woorden, de vraag was: welke is de meest werkzame PROPAGANDA STRATEGIE.

Moeten we slijmen, dreigen, schrik aanjagen, of dwingen ?

En zij hebben daar eerlijk op geantwoord: slijmen, dreigen, schrik aanjagen gaat minder goed werken dan brutaal dwingen.

En dat was een juist antwoord op de vraag.
Zo werd het alvast niet voorgesteld, zoals ik het lees ging het over de vraag of een vaccinatie-verplichting deontologische verdedigbaar is voor psychologen. Het probleem was dat die vraag gesteld werd aan de pillen voorschrijvende psychiaters en niet de babbelende psychologen. Groot verschil tussen die 2.

https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2022/01...gen-werkgroep/
Hoofdstraat is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 januari 2022, 10:17   #108
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 116.234
Standaard

Het effect van de wet "pour emmerder" die vorige zondag is gestemd, is denderend
Bijgevoegde miniaturen
Klik op de afbeelding voor een grotere versie

Naam:  Screenshot at 2022-01-20 10-17-03.png‎
Bekeken: 158
Grootte:  51,5 KB
ID: 115620  

patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 januari 2022, 11:35   #109
TREBRON
Europees Commissaris
 
TREBRON's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 mei 2014
Berichten: 6.281
Standaard

Lach niet met een veearts. Als gij naar de dokter gaat is het eerste wat hij u vraagt:3e-En wat scheelt er met u" En daarna gaat hij kijken welk pilleke (dat u feitelijk niet geneest) hij u gaat geven, dat hem de meeste reischeques opbrengt.
Al ooit een veearts aan een koe horen vragen wat er haar scheelt? Nee dus. En toch weet hij wat er gaande is en geneest hij de koe..
TREBRON is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 januari 2022, 11:51   #110
Skobelev
Secretaris-Generaal VN
 
Skobelev's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 maart 2013
Locatie: Kinshasa aan de Dender
Berichten: 41.149
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door TREBRON Bekijk bericht
Lach niet met een veearts. Als gij naar de dokter gaat is het eerste wat hij u vraagt:3e-En wat scheelt er met u" En daarna gaat hij kijken welk pilleke (dat u feitelijk niet geneest) hij u gaat geven, dat hem de meeste reischeques opbrengt.
Al ooit een veearts aan een koe horen vragen wat er haar scheelt? Nee dus. En toch weet hij wat er gaande is en geneest hij de koe..
Wees gerust, ook dat is dikwijls gokken en hopen dat het goed komt met een spuit Baytril in haar achterste.
__________________
Hope is nothing more than a postponed disappointment
Skobelev is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 januari 2022, 12:01   #111
Yolanda
Schepen
 
Geregistreerd: 15 september 2021
Berichten: 447
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Het effect van de wet "pour emmerder" die vorige zondag is gestemd, is denderend
Welk percentage volwassenen is inmiddels geboosterd ?
Yolanda is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 januari 2022, 12:08   #112
Jan Janssen
Minister-President
 
Geregistreerd: 10 december 2016
Berichten: 5.180
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Yolanda Bekijk bericht
Welk percentage volwassenen is inmiddels geboosterd ?
43% ongeveer zo te zien
Jan Janssen is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 januari 2022, 12:10   #113
Jan van den Berghe
Secretaris-Generaal VN
 
Jan van den Berghe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 september 2002
Locatie: Waregem
Berichten: 178.701
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jan Janssen Bekijk bericht
43% ongeveer zo te zien
In Frankrijk 39%. Volledig gevaccineerd: 77%. Eén dosis: 79%.
Jan van den Berghe is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 januari 2022, 12:33   #114
Jan Janssen
Minister-President
 
Geregistreerd: 10 december 2016
Berichten: 5.180
Standaard

Oostenrijk versoepelt terug voor de Nederlanders. (ik zou zeggen; nu pas?)


Als je naar de curves kijkt dan heb ik zelf nooit niet gesnapt waarom die extra regels telden voor de Nederlanders telden en bv niet voor de Belgen.
Bijgevoegde miniaturen
Klik op de afbeelding voor een grotere versie

Naam:  Schermafbeelding 2022-01-20 om 12.30.18.png‎
Bekeken: 184
Grootte:  314,6 KB
ID: 115622  

Jan Janssen is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 januari 2022, 12:36   #115
Jan van den Berghe
Secretaris-Generaal VN
 
Jan van den Berghe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 september 2002
Locatie: Waregem
Berichten: 178.701
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jan Janssen Bekijk bericht
Oostenrijk versoepelt terug voor de Nederlanders. (ik zou zeggen; nu pas?)


Als je naar de curves kijkt dan heb ik zelf nooit niet gesnapt waarom die extra regels telden voor de Nederlanders telden en bv niet voor de Belgen.
De dwanggedachte van de vaccinatie. Daar draait het om. Men wil iedereen gevaccineerd zien, ongeacht of dat nu een sanitaire of medische winst oplevert.
Jan van den Berghe is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 januari 2022, 12:42   #116
Yolanda
Schepen
 
Geregistreerd: 15 september 2021
Berichten: 447
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jan Janssen Bekijk bericht
43% ongeveer zo te zien
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jan van den Berghe Bekijk bericht
In Frankrijk 39%. Volledig gevaccineerd: 77%. Eén dosis: 79%.
Ze krijgen hun boosters nergens nog aan de straatstenen kwijt precies.
Yolanda is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 januari 2022, 16:59   #117
gunter5148
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
gunter5148's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 juli 2020
Berichten: 10.624
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door TREBRON Bekijk bericht
Lach niet met een veearts. Als gij naar de dokter gaat is het eerste wat hij u vraagt:3e-En wat scheelt er met u" En daarna gaat hij kijken welk pilleke (dat u feitelijk niet geneest) hij u gaat geven, dat hem de meeste reischeques opbrengt.
Al ooit een veearts aan een koe horen vragen wat er haar scheelt? Nee dus. En toch weet hij wat er gaande is en geneest hij de koe..
Of de dokter maakt u wijs dat hij u geneest, en is er eigenlijk geen zak aan, buiten wat cortisone in uw lijf te kieperen.
__________________
Niemand is mijn koning en niemand is mijn slaaf
gunter5148 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 januari 2022, 17:08   #118
Onzijdig
Eur. Commissievoorzitter
 
Onzijdig's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 5 november 2021
Berichten: 9.158
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door TREBRON Bekijk bericht
Lach niet met een veearts. Als gij naar de dokter gaat is het eerste wat hij u vraagt:3e-En wat scheelt er met u" En daarna gaat hij kijken welk pilleke (dat u feitelijk niet geneest) hij u gaat geven, dat hem de meeste reischeques opbrengt.
Al ooit een veearts aan een koe horen vragen wat er haar scheelt? Nee dus. En toch weet hij wat er gaande is en geneest hij de koe..
Dan raad ik u aan in de toekomst bij ziekte de veearts te consulteren ipv een dokter. Bonne chance.
Onzijdig is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 januari 2022, 10:50   #119
Rapture
Staatssecretaris
 
Rapture's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 augustus 2008
Locatie: Hasselt
Berichten: 2.633
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door TREBRON Bekijk bericht
Lach niet met een veearts. Als gij naar de dokter gaat is het eerste wat hij u vraagt:3e-En wat scheelt er met u" En daarna gaat hij kijken welk pilleke (dat u feitelijk niet geneest) hij u gaat geven, dat hem de meeste reischeques opbrengt.
Al ooit een veearts aan een koe horen vragen wat er haar scheelt? Nee dus. En toch weet hij wat er gaande is en geneest hij de koe..
Als de bevolking voornamelijk bestaat uit schapen en zondebokken, dan zijn veeartsen wel nuttig.
__________________
"Ik stel mij vragen over het toenemend materialisme in onze samenleving" sprak de Koning; en hij kocht een luxe-jacht van 4 miljoen euro.
Rapture is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 januari 2022, 10:55   #120
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 116.234
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Rapture Bekijk bericht
Als de bevolking voornamelijk bestaat uit schapen en zondebokken, dan zijn veeartsen wel nuttig.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:40.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be