Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 21 maart 2004, 16:47   #1
Tijl Uilenspiegel
Burger
 
Tijl Uilenspiegel's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 januari 2004
Berichten: 172
Standaard

Mededeling van de N-VA

Begin februari werd "Generatie 2016" voorgesteld, een groep van jonge, ambitieuze VLD’ers die zich aandienden als de liberalen van de toekomst met nieuwe ideeën voor de VLD. Voortrekkers van generatie 2016 zijn onder andere Vincent Van Quickenborne en Bart Tommelein, de mannen achter de liberale briefschrijfcampagne.

Generatie2016 stelde ook een website voor. Deze website wordt echter beheerd door de communicatiedienst van premier Verhofstadt. De website maakt ook gebruik van de server van de federale overheid. Dat blijkt uit de informatie die de N-VA van de website www.dns.be plukte. Deze website verschaft informatie over elke website met een ‘.be’ adres en maakt bekend wie de eigenaar is van de website, wie de website beheert, welke server enz..

Op 5 maart stond er bij DNS nog te lezen dat de website eigendom was van staatssecretaris Vincent Van Quickenborne. En dat staat er nog steeds. Intussen is echter wel de informatie verdwenen waaruit bleek dat de website werd geregistreerd door de “Kanselarij van de Eerste Minister, Residence Palace, Wetstraat 55 Brussel”. Ook de beheerder of “agent” van de website bleek het kabinet van de premier te zijn en de server waarmee gewerkt wordt, is deze van de federale overheid. Concreet heeft de federale overheid alle rechten op de website van Generatie2016.

“Dit is ongehoord” zegt Geert Bourgeois “Niet dat het over veel geld gaat, maar deze zelfverklaarde nieuwe VLD-generatie heeft de mond vol van politieke vernieuwing. Ondertussen maken ze wel gebruik van de infrastructuur van de overheid en dus van belastinggeld voor een partijpolitiek project.
De belastingbetaler moet toch niet opdraaien voor de propaganda van de VLD? Ik vind het onbegrijpelijk dat de premier hieraan meewerkt”. Bourgeois wijst er ook op dat dit een illegale vorm van partijfinanciering is.

Allez vooruit, allemaal lezersbrieven schrijven om de VLD op te hemelen.

Tijl Uilenspiegel is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:51.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be