Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Maatschappij en samenleving
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Maatschappij en samenleving Dit subforum handelt over zaken die leven binnen de maatschappij en in die zin politiek relevant (geworden) zijn.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 6 april 2004, 15:11   #1
Lincoln
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Lincoln's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 februari 2004
Locatie: Ubi bene ibi patria()Qua Patet Orbis
Berichten: 10.540
Stuur een bericht via MSN naar Lincoln
Standaard

Wat zegt de Islaam over terrorisme?
Islaam is een religie van barmhartigheid, die het terrorisme niet toestaat. In de Qur'aan zegt Allaah (Nederlandse uitleg): (Qur'aan, 60:8 )

Allaah verbied jullie niet dat jullie hen die jullie in de godsdienst niet bestrijden en jullie niet uit jullie woningen uitdrijven, liefderijk behandelen en dat jullie jegens hen rechtmatigheid betrachten. Allaah bemint de rechtmatigen

De Profeet Muhammad verbood de soldaten vrouwen en kinderen te doden 1, en hij plachtte hen te adviseren: {...Verraad niet, wees niet buitensporig, dood geen pas geboren kind.} 2. En hij heeft ook gezegd: {Wie een persoon dood, die een verdrag heeft met de muslims, zal de geur van het Paradijs niet ruiken, hoewel zijn geur een spanwijdte van veertig jaar bereikt.} 3.

De Profeet Muhammad heeft ook verboden te straffen met vuur 4.

Hij heeft moord op de tweede plaats gezet op de lijst van de grootste zondes 5, en hij heeft het zelfs op de Dag des Oordeels aangezegd: {De eerste gevallen die berecht zullen worden tussen mensen op de Dag des Oordeels, zullen diegenen zijn die bloed hebben gegoten (vermoord en verwond).} 6.

Muslims worden zelfs aangemoedigd goed te zijn voor dieren en het is verboden hen pijn te doen. Eens heeft de Profeet Muhammad gezegd: {Een vrouw was gestraft vanwege een kat die zij had vastgebonden totdat het stierf. Door dit, was ze gedoemd tot de Hel. Terwijl ze het gevangen hield, gaf ze de kat niet te eten of te drinken, noch bevrijdde zij het om van de insecten van de grond te eten.} 7.

Hij heeft ook gezegd dat een man een heel dorstig hond water gaf, waardoor Allaah zijn zondes vergaf voor deze handeling. {De mensen vroegen de Profeet : "O Boodschapper van Allaah, dus onze daden tegenover dieren worden ook beloond?". "Jazeker", zei hij, "ten aanzien van ieder levend wezen is er loon (beloning)".} 8.

Bovendien, worden de muslims aangeraden om bij het doden van dieren voor consumptie op zo'n manier te doen dat het dier zo min mogelijk vrees en leed ondervindt. De Profeet Muhammad heeft gezegd: {Als je een dier slacht, doe dat op de beste manier. Men moet zijn mes slijpen om het lijden van het dier te verminderen.} 9.

In het licht van deze en andere Islamitische teksten, zijn volgens de Islaam en de muslims de handeling om terreur in de harten van weerloze burgers aan te zetten, op grote schaal verwoesten van gebouwen en bezittingen en bombarderen en verminken van onschuldige mannen, vrouwen en kinderen allemaal verboden en het zijn verafschuwde handelingen. Muslims volgen een religie van vrede, barmhartigheid en vergiffenis en het gros meerderheid (van de muslims) hebben niets te doen met de gewelddadige gebeurtenissen waarvan sommigen geassocieerd worden met de muslims. Als een individuele muslim terroristische daad zou verrichten dan is zo'n persoon schuldig doordat hij het Islamitische recht heeft overtreden.
__________________
"Moslim freedom, Now !!!"
"Free people around the ka3ba for a free faith around the world !"
Lincoln is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 april 2004, 17:32   #2
dorus
Banneling
 
 
dorus's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 augustus 2003
Locatie: Antwerpen
Berichten: 2.829
Standaard

Hoe komt het dat die terroristen er van uitgaan dat ze 40 of meer maagden krijgen van allah?
Waar blijven jullie die maagden halen?
Zijn maagden dingen? Gebruiksvoorwerpen?
dorus is offline   Met citaat antwoorden
Oud 7 april 2004, 14:31   #3
Rudy Van Nespen
Minister-President
 
Geregistreerd: 5 september 2003
Locatie: Hoboken
Berichten: 5.411
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lincoln
Wat zegt de Islaam over terrorisme?
Islaam is een religie van barmhartigheid, die het terrorisme niet toestaat. In de Qur'aan zegt Allaah (Nederlandse uitleg): (Qur'aan, 60:8 )

Allaah verbied jullie niet dat jullie hen die jullie in de godsdienst niet bestrijden en jullie niet uit jullie woningen uitdrijven, liefderijk behandelen en dat jullie jegens hen rechtmatigheid betrachten. Allaah bemint de rechtmatigen
Allah verbiedt het niet, maar gebiedt het ook niet.
Maw. Het staat U vrij om rechtvaardig te zijn, maar het is niet verplicht!
Vrij dubbelzinnig, vindt U niet?


Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lincoln
De Profeet Muhammad verbood de soldaten vrouwen en kinderen te doden 1, en hij plachtte hen te adviseren: {...Verraad niet, wees niet buitensporig, dood geen pas geboren kind.} 2. En hij heeft ook gezegd: {Wie een persoon dood, die een verdrag heeft met de muslims, zal de geur van het Paradijs niet ruiken, hoewel zijn geur een spanwijdte van veertig jaar bereikt.}
Wat met kinderen die niet pasgeboren zijn?
Wat met mensen die geen verdrag met moslims hebben?
Ook hier weer een grote dubbelzinnigheid!
__________________
"J'en ai marre!"

De enige constante is verandering...
Rudy Van Nespen is offline   Met citaat antwoorden
Oud 7 april 2004, 14:49   #4
dorus
Banneling
 
 
dorus's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 augustus 2003
Locatie: Antwerpen
Berichten: 2.829
Standaard

De Koran is op alle gebied achterlijker dan bv. de Codex Hammoerabi.
Aangezien die dateert van ca 1750 voor JC, loopt hun horloge nu zowat 32 eeuwen achter.
dorus is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:43.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be