Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Diverse > Forumsessies met politici > Forumsessies met politici (2004) > Frank Vanhecke (Vlaams Blok) - 10 tot 16 mei
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Frank Vanhecke (Vlaams Blok) - 10 tot 16 mei "De media kon er niet omheen na de uitspraak in Gent. Het arrest werkte de voorzitter meteen op de voorgrond. 'We geven het toe. We zijn naïef geweest.' staat te lezen op website. Het arrest zou een aanslag op de vrije meningsuiting zijn, vanuit link

 
 
Discussietools
Oud 10 mei 2004, 18:56   #1
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Niemand twijfelt eraan dat het Hof van verbreking het onlangs uitgesproken arrest tegen de VZW's van het Vlaams Blok ongemoeid zal laten.
Wat gebeurt er met uw partij als het Hof uitspraak doet nét na de verkiezingen van 13 juni en het Vlaams Blok een nooit geziene stemmenwinst boekte?
__________________
Het Oosten: De kiezer heeft niet altijd gelijk.
De kiezer heeft alleen gelijk als hij stemt zoals Het Oosten het zou willen.
Knuppel is offline  
Oud 11 mei 2004, 14:58   #2
Frank Vanhecke
Vreemdeling
 
Geregistreerd: 9 mei 2004
Berichten: 23
Standaard

Tot mijn grote spijt heb ik geen kristallen bol en kan ik niet in de toekomst kijken. Uiteraard hoop ik op een grote stemmenwinst van het Vlaams Blok. Dat zou immers betekenen dat waar de rechtbank het Vlaams Blok veroordeelt, de bevolking de partij vrijspreekt en dat zou me vanzelfsprekend veel plezier doen. Maar als het Hof van Cassatie het arrest van Gent niet verbreekt, zullen we juridisch genoodzaakt zijn de nodige initiatieven te nemen, zodat het gedachtengoed van het Vlaams Blok niet verdwijnt en dat de honderdduizenden kiezers van het Vlaams Blok niet in de kou komen te staan.
Frank Vanhecke is offline  
 



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:19.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be