Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Diverse > Archief > Verkiezingen 13 juni 2004
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Verkiezingen 13 juni 2004 In dit forum kun je debatteren over de verkiezingsuitslagen.

 
 
Discussietools
Oud 16 juni 2004, 12:35   #1
Shadowman
Burger
 
Geregistreerd: 11 juni 2004
Berichten: 180
Standaard

Je moet jezelf eens voordoen als iemand die voor het Vlaams Blok heeft gestemd, en dan begrijp je meteen waarom het Vlaams Blok stemmen blijft winnen.
- ze worden uitgescholden voor racisten
- politici en (pseudo)intellectuelen noemen ze dom
- hun stem wordt zomaar genegeerd, behalve dan wanneer men eens wil beweren dat Vlaanderen een intellectueel rampgebied is geworden

Als 'k de reacties van de verschillende partijen bekijk na de verkiezingen, kan ik zeggen dat slechts een van de grote partijen op een positieve manier heeft gereageerd en dat is helaas Groen!.
Bourgois staat erbij alsof hij pas ontmaagd is, vrolijk glimlachend, hij wil zijn vreugde uiten, maar wordt overal opzij geduwd.
Leterme is puur conservatief machtsvertoon. De Vl.-Bl. kiezer heeft ongelijk, wij hebben gewonnen, en dat Groen! in de oppositie blijft, who cares?, wat het belangrijkste is voor ons dat is inbreken in de federale regering... daar komt het zo'n beetje op neer.
VLD steekt nogal nonchalant het succes van Vlaams Blok op de campagne van CD&V/N-VA. Dat zij een slecht beleid hebben gevoerd, of het beleid slecht hebben gecommuniceerd naar de kiezer toe, dat kan niet.
SP-A/Spirit ... nu ja, Steve Stunt, meer is dat kartel tegenwoordig niet meer - bestaat Spirit eigenlijk nog? - steeds opgewekt, zelfs al gaat het Vlaams Blok er met rassenschreden op vooruit, legt er nog eens de nadruk op dat "[...] iedereen telt", maar dat dit slecht rijmt met het cordon sanitair, zeker wanneer het Blok 24.1% van de Vlamingen heeft kunnen overtuigen, vergeet hij blijkbaar.
Shadowman is offline  
 



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:40.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be