Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Oekraïense oorlog
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Oekraïense oorlog De Russische invasie in Oekraïne en aanverwante onderwerpen

Antwoord
 
Discussietools
Oud 8 november 2022, 00:13   #1
dewanand
Minister-President
 
dewanand's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 april 2005
Locatie: delft
Berichten: 5.594
Thumbs down Maatschappelijke armoede middenklasse in Nederland tgv oorlog poetin

onderwerp:
Maatschappelijke armoede middenklasse in Nederland tgv oorlog poetin

Analyse:

1) zie onder nu verarmen veel middeninkomens in Nederland en dit is het begin van een lange periode van toenemende armoede tgv de oorlog van poetin. Dus POetin treft nu echt miljoenen Europeanen in hun portemonnee en dit zal leiden tot een verharding van de multiculturele maatschappij, BLANK extreem Rechts zal sterker worden. Maar alle etnische groepen verarmen nu verder dus de Apartheid en rassenhaat gaan toenemen.

2) Noem zelf andere bewijzen van de maatschappelijke crisis tgv poetin's totalitaire oorlog tegen Oekraine, die nu zichtbaar worden en binnen 6 maanden zeker kunnen verergeren. Vele vitale bedrijven raken in de energie schulden en moeten inkrimpen of faillissement aanvragen. Inflatie neemt toe elke maand, nu al ruim 11,7 procent in Nederland v 12 maands periode.

3) Het lijkt erop dat Poetin kan glunderen van het duivelse genot. Zonder een bom of kamikaze drone heeft hij de hele Europese Unie nu een pootje gelicht.

4) Heeft iemand nieuws over de energie en schulden crisis in Duitsland? Dit mis ik in deze topics.



=========================
https://www.nu.nl/economie/6234154/s...problemen.html

Steeds meer middeninkomens melden zich met financiële problemen
Door Ertan Basekin
07 nov 2022 om 05:27Update: 8 uur geleden
3.2K reacties
Steeds meer middeninkomens komen in de financiële problemen door de hoge inflatie en de fors gestegen energierekening. De vrees bestaat dat, ondanks de koopkrachtmaatregelen van het kabinet, het aantal huishoudens met schulden flink zal toenemen.

"We merken dat veel mensen enorm in de stress zitten", zegt algemeen directeur Martin Suithoff van De Nederlandse Schuldhulproute in gesprek met NU.nl.

Via het initiatief Geldfit kunnen mensen online en telefonisch advies krijgen hoe zij met hun financiële problemen om moeten gaan. Het afgelopen kwartaal hebben 367.000 mensen de website geldfit.nl bezocht, maar liefst drie keer zoveel als in dezelfde periode vorig jaar.

"Het gaat bijvoorbeeld om mensen die veertig uur per week werken en niet meer rond kunnen komen. En dan gaat het dus vaak om middeninkomens die geen recht hebben op bepaalde toeslagen", zegt Suithoff.

De algemeen directeur verwacht komende winter een verdere toename van het aantal hulpvragen, onder meer vanwege de campagne van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid en van andere partijen die naar Geldfit verwijzen, zoals energiemaatschappijen en banken.
'Er heerst veel schaamte om hulp te vragen'

"We moeten er alles aan doen om te voorkomen dat mensen hun geldzorgen voor zich houden en dat de problemen zich opstapelen", zegt minister Carola Schouten (Armoedebeleid, Participatie en Pensioenen).

"Mensen weten de weg naar de schuldhulp van de gemeente, een budgetcoach of een schuldhulpmaatje niet te vinden. Verder zijn huishoudens er niet van op de hoogte dat het mogelijk is om een betalingsregeling te treffen. Ook gebruikt niet iedereen de inkomensregelingen die er zijn."

Suithoff benadrukt dat veel mensen zich schamen om hulp te vragen. "Of het is bepaalde trots, waardoor sommige mensen een extra baantje erbij nemen in de avond of geld lenen bij familie of vrienden. Zij willen liever hun problemen zelf oplossen."
Deze inhoud kan helaas niet worden getoondWij hebben geen toestemming voor de benodigde cookies. Aanvaard de cookies om deze inhoud te bekijken.
Beeld: ANP
3.2K reacties
NUjij: Uitgelichte reacties
E_Kwant
07 nov 2022 om 08:33
Ik verdien iets beneden modaal. Mijn vrouw ook. Werk nu 32 uur, mijn vrouw 28. Kunnen prima rondkomen. Twee kinderen en 3 dagen kinderopvang. Hebben wel keuzes gemaakt. Goedkoop huisje (verder weg van onze ideale plek, nog niet af, kleiner dan gepland) Geen nieuwe auto, weinig luxe spullen, kopen bijna alles 2e hands, geen dure vakanties. Wel geïnvesteerd in verduurzaming van de woning. Er zullen mensen zijn die niet door eigen keuzes in de problemen komen nu, echter is er ook een groep die alles maximaal deden en nu in de problemen komen. De eerste groep wil ik met alle plezier helpen....de tweede niet. Ik weiger geld uit te geven aan mensen waarbij eerst alles maar moest kunnen en tegen ons zeiden dat wij maar zuinig waren en rare keuzes maakten door niet maximaal te leven. Diezelfde mensen klagen nu tegen ons dat wij makkelijk praten hebben....als je dan zegt dat het keuzes zijn dan worden ze kwaad.
Respect: ???? 176
Reacties: ???? 17
Reageer
Arrom
07 nov 2022 om 07:45
Dit is niet zo raar toch? Deze groep werkt over het algemeen 4/5 dagen per week, heeft geen recht op toeslagen én staat tegenwoordig in een nog lastiger positie om een betaalbaar huis te vinden. Geen recht op een sociale huurwoning en in de stad worden de huurwoningen en koopwoningen in het middensegment vanuit een bouwenveloppe eerst toegewezen aan mensen met een sleutelberoep… daar zit je dan met je fulltime baan.. vijf dagen heen en weer rijden naar je werk met een maximale km vergoeding, in het particuliere segment voor te veel geld huren óf een hele dure koopwoning kopen als je er eentje weet te bemachtigen. Vergeet daarbij niet dat deze groep vaak weinig spaargeld heeft, omdat zij de kans niet hebben om te sparen aangezien alles zo duur is en ze vaak ook nog een studieschuld moeten aflossen. Ik hoop dat de politiek deze mensen niet gaat vergeten, want dit is een grote groep die enorm belangrijk is voor het in stand houden van de verzorgingsstaat.
Respect: ???? 181
Reacties: ???? 7




https://www.nu.nl/economie/6234154/s...problemen.html
===============================
__________________
Kritisch Podium Dewanand

http://www.dewanand.com
dewanand is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 november 2022, 00:15   #2
Nr.10
Secretaris-Generaal VN
 
Nr.10's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 september 2003
Locatie: van Lissabon tot Vladivostok
Berichten: 34.690
Standaard

Ten gevolge de oorlog van de Angelsaksen tegen Rusland, en bij uitbreiding tegen ons, inwoners van Continentaal Europa.
__________________
Doorzoek forum.politics.be (aangepaste zoekmachine)
Nr.10 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 november 2022, 06:25   #3
kelt
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 29 juli 2004
Berichten: 36.155
Standaard

Helaas voor de draadstart...

Die gaande oorlog in Oekraine en wat er rond gebeurt helpt natuurlijk niet,maar de verarming van de middenklasses in Nederland is al langer bezig....Het speelt ook in andere West-Europese landen,ook Belgie komt aan de beurt..

Het zou te ver leiden dat allemaal uit de doeken te doen in deze draad in dit subforum,bijna iedere andere draad in Buitenland,Economie,Migratie,Maatschappij & Samenleving en Binnenland behandelt wel een aspect daarvan,maar neen,Wladimir heeft daar in sé niet mee te maken.....

We doen het ONSZELF aan zou ik willen afsluiten.....

Laatst gewijzigd door kelt : 8 november 2022 om 06:30.
kelt is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 november 2022, 06:31   #4
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 117.443
Standaard

De Groene Agenda zit op spoor !

Het is wel grappig te denken dat de armoede zou komen van een oorlogske dat niet eens bij ons is, en waar wij niet eens een ferme inspanning voor doen, maar dat de deconstructie van onze energie infrastructuur gedurende 20 jaar, gebaseerd op al dan niet hete lucht verhalen enerzijds, en het totaal vernietigen van de meest intieme relaties in de maatschappij gedurende 2 jaar met een vlaag van collectieve waanzin, NIET aan de basis zouden liggen van een verarming.

Wij hebben nu al 20 jaar moeten "consuminderen" horen, en nu zich dat begint te voltrekken, lijken mensen niet tevreden te zijn. Wij vertellen onze ondertussen opgroeiende jeugd al 20 of 30 jaar dat consumeren kaka is, en nu er eindelijk minder geconsumeerd kan worden (ttz, nu eindelijk de zo bepleite armoede er is) lijkt men niet tevreden. Maar mensen, ARMOEDE was toch de basis van gans het groene denken dat wij in onze jeugd hebben geindoctrineerd ?
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 november 2022, 14:16   #5
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.143
Standaard

Allez, de draad is al drie keer verzopen. In elke repost één keer, en telkens "om een andere reden".
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 november 2022, 19:03   #6
kelt
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 29 juli 2004
Berichten: 36.155
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De schoofzak Bekijk bericht
Allez, de draad is al drie keer verzopen. In elke repost één keer, en telkens "om een andere reden".
goed hé?.....jawel...een topforummeke hebben we hier......
kelt is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 november 2022, 19:29   #7
Svennies
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 8 april 2008
Locatie: Mechelen
Berichten: 22.819
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De schoofzak Bekijk bericht
Allez, de draad is al drie keer verzopen. In elke repost één keer, en telkens "om een andere reden".
Ge kunt toch zwemmen hé...
Svennies is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 november 2022, 19:48   #8
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.143
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Svennies Bekijk bericht
Ge kunt toch zwemmen hé...
Dat weet ik niet. Allez, in water kan ik wel zwemmen, maar of ik in geld zou kunnen zwemmen, dat weet ik niet.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden
Oud 9 november 2022, 23:23   #9
dewanand
Minister-President
 
dewanand's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 april 2005
Locatie: delft
Berichten: 5.594
Talking meewerken aan massa remigratie plan

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kelt Bekijk bericht
Helaas voor de draadstart...

Die gaande oorlog in Oekraine en wat er rond gebeurt helpt natuurlijk niet,maar de verarming van de middenklasses in Nederland is al langer bezig....Het speelt ook in andere West-Europese landen,ook Belgie komt aan de beurt..

Het zou te ver leiden dat allemaal uit de doeken te doen in deze draad in dit subforum,bijna iedere andere draad in Buitenland,Economie,Migratie,Maatschappij & Samenleving en Binnenland behandelt wel een aspect daarvan,maar neen,Wladimir heeft daar in sé niet mee te maken.....

We doen het ONSZELF aan zou ik willen afsluiten.....

ja jaren 2000 dotcom crisis
lease hypotheken crisis
banken crisis
corona oorlog
nu poetin oorloig

verarming middenklasse leidt altijd tot opkomst Blank/ Europees FASCISME en meer bloedig geweld. IJzeren wetmatigheid.
__________________
Kritisch Podium Dewanand

http://www.dewanand.com
dewanand is offline   Met citaat antwoorden
Oud 12 november 2022, 08:49   #10
CUFI
Secretaris-Generaal VN
 
CUFI's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 november 2020
Berichten: 28.270
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
De Groene Agenda zit op spoor !

Het is wel grappig te denken dat de armoede zou komen van een oorlogske dat niet eens bij ons is, en waar wij niet eens een ferme inspanning voor doen, maar dat de deconstructie van onze energie infrastructuur gedurende 20 jaar, gebaseerd op al dan niet hete lucht verhalen enerzijds, en het totaal vernietigen van de meest intieme relaties in de maatschappij gedurende 2 jaar met een vlaag van collectieve waanzin, NIET aan de basis zouden liggen van een verarming.

Wij hebben nu al 20 jaar moeten "consuminderen" horen, en nu zich dat begint te voltrekken, lijken mensen niet tevreden te zijn. Wij vertellen onze ondertussen opgroeiende jeugd al 20 of 30 jaar dat consumeren kaka is, en nu er eindelijk minder geconsumeerd kan worden (ttz, nu eindelijk de zo bepleite armoede er is) lijkt men niet tevreden. Maar mensen, ARMOEDE was toch de basis van gans het groene denken dat wij in onze jeugd hebben geindoctrineerd ?
Vragen wij dan beter geen asiel aan in Rusland?
__________________
Silence sharpened with fatal precision.
CUFI is offline   Met citaat antwoorden
Oud 13 november 2022, 23:10   #11
dewanand
Minister-President
 
dewanand's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 april 2005
Locatie: delft
Berichten: 5.594
Thumbs down meewerken aan massa remigratie plan

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
De Groene Agenda zit op spoor !

Het is wel grappig te denken dat de armoede zou komen van een oorlogske dat niet eens bij ons is, en waar wij niet eens een ferme inspanning voor doen, maar dat de deconstructie van onze energie infrastructuur gedurende 20 jaar, gebaseerd op al dan niet hete lucht verhalen enerzijds, en het totaal vernietigen van de meest intieme relaties in de maatschappij gedurende 2 jaar met een vlaag van collectieve waanzin, NIET aan de basis zouden liggen van een verarming.

Wij hebben nu al 20 jaar moeten "consuminderen" horen, en nu zich dat begint te voltrekken, lijken mensen niet tevreden te zijn. Wij vertellen onze ondertussen opgroeiende jeugd al 20 of 30 jaar dat consumeren kaka is, en nu er eindelijk minder geconsumeerd kan worden (ttz, nu eindelijk de zo bepleite armoede er is) lijkt men niet tevreden. Maar mensen, ARMOEDE was toch de basis van gans het groene denken dat wij in onze jeugd hebben geindoctrineerd ?

Ja JOH Patrickve

1) De Groene agenda is niet haalbaar in Europa. Nee elektische auto's zijn niet de slimste oplossing en juist duurder in aanschaf en gebruik. Dus hogere kosten. Het moet radicaal anders met de blanke Ubermenschen van Europa, adolf hitler is helaas dood.

2) groter probleem is die supersnelle Afrikanisering van heel West Europa, genetische en pornografische vernegering dus dat is de echte Trojaanse Dekhengst uit Afrika denk ik. Negermannen zijn potenter en spuiten echt driemaal meer zaad dan blanke mannen. Zwarte Hindoe mannen zijn ook superpotent en seksueel aktiever dan blanke mannen. HOe kan de superieure blanke man nou winnen van superieure zwarte LULLEN??

3) De armoede zal toenemen in heel Europa komende 18,1888 jaren. LOgisch. En dan zal er een burgeroorlog komen, met verharding, extreme polarisatie en radicalisatie. Zal bloedbad worden na 2040 denk ik met kannibalisme in alle grote steden in Europa, door de hongersnood.
__________________
Kritisch Podium Dewanand

http://www.dewanand.com
dewanand is offline   Met citaat antwoorden
Oud 14 november 2022, 13:35   #12
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.143
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door dewanand Bekijk bericht
...

2) groter probleem is die supersnelle Afrikanisering van heel West Europa, genetische en pornografische vernegering dus dat is de echte Trojaanse Dekhengst uit Afrika denk ik. Negermannen zijn potenter en spuiten echt driemaal meer zaad dan blanke mannen. Zwarte Hindoe mannen zijn ook superpotent en seksueel aktiever dan blanke mannen. HOe kan de superieure blanke man nou winnen van superieure zwarte LULLEN??

3) De armoede zal toenemen in heel Europa komende 18,1888 jaren. LOgisch. En dan zal er een burgeroorlog komen, met verharding, extreme polarisatie en radicalisatie. Zal bloedbad worden na 2040 denk ik met kannibalisme in alle grote steden in Europa, door de hongersnood.
Amai, gij kickt op verkeerde dingen hoor gast !
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:51.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be