Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Diverse > Archief > Partijdiscussies
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Partijdiscussies In dit forum kun je discussiëren over (standpunten van) politieke partijen. Plaats hier alles die specifiek te maken heeft met een bepaalde partij (of meerdere partijen).

 
 
Discussietools
Oud 13 januari 2005, 19:11   #1
PieterP
Gouverneur
 
Geregistreerd: 22 april 2004
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 1.343
Standaard politieke samenwerking

Ongeloof

Met toenemende verbazing, met toenemend ongeloof en met toenemende ergernis heb ik kennis genomen van de houding van het Vlaams Belang met betrekking tot de solidariteitsactie 12/12. Deze blijkt uit de verklaringen van de VB top, uit ingezonden brieven naar kranten waar de auteurs geen enkele twijfel lieten bestaan over hun kiesintenties.Dit blijkt echter vooral uit de reacties van internet forumgebruikers zowel van politicsinfo.be als van politics.be

Het is gewoon niet te geloven met welke absurde argumenten Blokkers komen spartelen om niet solidair te moeten zijn. Zij gedragen zich precies als een verkeersagressor die ten overstaan van een rechtbank zitten te liegen om toch maar gelijk te halen en straks nog buiten te komen als een slachtoffer.Vele Blokkers laten zich echter zien op hun smalste zijde. Zij laten de indruk na van een bende rabiate onverdraagzame rauwe egoïsten die niet verder kunnen zien dan hun eigen kerktoren. Verwijten als xenofoob, eigen belang, racistisch zijn nu wel degelijk van toepassing.

De kleinste partij.

Hartverwarmend is echter de samenwerking. Een echte Vlaming is niet onverdraagzaam. In mijn gemeente werken katholieken, socialisten en liberalen samen. Zowel culturele verenigingen als sportverenigingen, zowel jongeren, enfin, alles werkt samen. En dit voor een drie daagse happening. Dit legt bruggen over jarenlange zuilenverzuring. Iedereen werkt mee. Ook vele kiezers – of voormalige kiezers- van het Blok. Zij stemden Blok uit onvrede met migrantenbeleid doch dat is nu totaal andere koffie. Zij willen nu liever niet meer horen dat ze voor het Blok gestemd hebben. “ Want dat willen we niet.” “ Zover willen we niet gaan.” Gelukkig dat de VLD in onze gemeente goed gehandeld heeft in het OCMW met die asielzoekers.

Hartverwarmend is de samenwerking van alle partijen, ook van de oppositie. Uitgenomen de grootste partij van Vlaanderen.. Ja de grootste partij in onverdraagzaamheid en in Bla Bla Bla. Daarmede zijn ze dan de kleinste partij geworden in gedachtegoed..

De grootste krant

De grootste krant van het land, met handtekening Luk Vanderkelen, heeft beslist, om elke bijdrage te verdubbelen. Dat is ander koffie dan de beslissing van de grootste partij van Vlaanderen. Ook VTM en VRT werken samen. Al zijn het concurrenten op leven en dood.

Beslissing van het bestuur VLD, gemeente xxx dd 12.01.04

Het Bestuur was geneigd tot een mogelijk overleg op lokaal vlak met het VB ten einde samen met de CVP de linkse tendensen te kunnen elimineren. In het bijzonder met betrekking tot de sociale woningbouw en het OCMW.

De recente evoluties van het Vlaams Belang duiden enkel op de verstrakking van het xenofobe, onverdraagzame en racistisch karakter van het Vlaams Belang. Ook de CD&V mandatarissen laten analoge geluiden horen. Er waren echter wel collega’s mandatarissen, zowel CD&V als VLD die bereid waren tot gesprek.
Bovendien wordt overwogen dat de Blok mandatarissen geen enkele toegevoegde waarde bieden. Zij zullen toch moeten vervangen worden. Niemand van de huidige Blok mandatarissen kan een begroting lezen. Zij komen weinig tussen, en als dat zo is dan is het op basis van een documenten die ze van hun leiding ontvangen hebben en die ze dan schaamteloos aflezen op de gemeenteraad zonder zelfs de inhoud te snappen. O ja, er is wel een mandataris die al drie maal na elkaar het woord kaakslag heeft gebruikt. En er was een ander mandataris die vond dat de verkeerslichten slecht geregeld waren, zoadat hij veel nodeloze tijd verloor in de ochtendfile en dat dit een kaakslag was voor de werkende mens. Toen de burgemeester hem hoffelijk antwoordde dat dit de bevoegdheid was van het Vlaams Gewest, gezien het over een doorgaande weg gaat van het Vlaams Gewest reageerde deze Blokker zeer simpel zoals van Blokkers in de boeken staat: Dan eis ik als lid van de politieraad de aanwezigheid van een locale politieman om het verkeer te regelen tussen 07:00 u en 09:00 u.
Overwegend alle elementen inzake Vlaams Belang, zowel lokaal als nationaal, wordt beslist om geen enkel gesprek met het Vlaams Belang te voeren, hetzij informeel als informeel gezien haar xenofoob karakter dat nu duidelijk gebleken is en gezien de gegronde twijfels over de wijziging van strategie die de naamswijziging met zich mee heeft gebracht.. Pas wanneer er concrete, duidelijke en aanwijsbare bewijzen zijn in het concrete gedrag van de leiding van het Vlaams Belang kan dit standpunt opnieuw geëvalueerd worden. Dossier on hold. Wij informeren onze CVP collega’s. over dit standpunt.

Who is who?

Ik stem VLD sedert 1981. Voorheen CVP. Ik ben nu zeven jaar lid VLD. Ik ben democratisch verkozen - ten tweede male- tot het bestuur van de VLD in mijn gemeente.
Op 13 juni heb ik als lid gestemd voor bekwaam bestuurehaene ( CD&V), die heeft wat bewezen en kent iets van Europa.
Een randbedenking: sommigen sluiten aan als onafhankelijke en kopen later een partijkaart na een beetje de kat uit de boom kijken. Bij ligt het anders: ik heb een partijkaart en stem toch niet voor de VLD. Ik stem niet VLD nationaal zolang Verhofstadt er nog is. Lokaal is iets anders. En dat weet iedereen op het bestuur. Dat is pas democratisch en dat is pas onafhankelijk.
Ik behoor tot de groep die zijn afkeuring uitsprak over het cordon sanitaire, over paars, over de wijze waarop Blok in een rechtsprocedure werd meegesleept, de Snel Belg wet, het migrantenstemrecht, over het falen van paars. Ik behoor ook tot de strekking Dedecker die binnen de VLD het cordon sanitaire wilde opheffen en terug wil komen naar de oorspronkelijke roots van de liberales, te weten echte vrije meninguiting. Ik ben echter serieus ontgoocheld in Blok/Belang en heb mijn mening moeten wijzigen. Dossier on hold. Laat ze het maar eens in Antwerpen tonen.

PieterP
PieterP is offline  
Oud 13 januari 2005, 19:16   #2
ilfalco
Minister-President
 
Geregistreerd: 19 mei 2004
Berichten: 5.796
Standaard

jonge er bestaat al een topic over , het vb wou 700.000€ storten aan arsten zonder grenzen , maar die organisatie weigerde het geld van eht vb ... het Vb kiest dan ook voor VIN een organisatie de geen administratiegeld aanrekent en waar bij het geld rechtsstreeks terecht komt . Dat jullie lberticide liveralen ook dit willen gebruiken getuigt van veel wansmaak ... Dat de vld maar rap onder de kiesdrempel terecht komt.
ilfalco is offline  
Oud 13 januari 2005, 19:54   #3
Jonas Elossov
Europees Commissaris
 
Jonas Elossov's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 februari 2004
Locatie: Veurne
Berichten: 6.609
Stuur een bericht via MSN naar Jonas Elossov
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ilfalco
jonge er bestaat al een topic over , het vb wou 700.000€ storten aan arsten zonder grenzen , maar die organisatie weigerde het geld van eht vb ... het Vb kiest dan ook voor VIN een organisatie de geen administratiegeld aanrekent en waar bij het geld rechtsstreeks terecht komt . Dat jullie lberticide liveralen ook dit willen gebruiken getuigt van veel wansmaak ... Dat de vld maar rap onder de kiesdrempel terecht komt.
VIN heeft helemaal geen werking in Z.O. Azië. Zij zijn vooral gespecialiseerd in ex-Joegoslavië, wat wel redelijk verdacht is, als we de band bekijken tussen het VB en de plaatselijke fascistische paramilitaire organisaties...

__________________
Jonas Elossov is offline  
Oud 13 januari 2005, 20:00   #4
de metser
Banneling
 
 
de metser's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 juni 2003
Locatie: Antwerpen
Berichten: 1.324
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ilfalco
jonge er bestaat al een topic over , het vb wou 700.000€ storten aan arsten zonder grenzen , maar die organisatie weigerde het geld van eht vb ... het Vb kiest dan ook voor VIN een organisatie de geen administratiegeld aanrekent en waar bij het geld rechtsstreeks terecht komt . Dat jullie lberticide liveralen ook dit willen gebruiken getuigt van veel wansmaak ... Dat de vld maar rap onder de kiesdrempel terecht komt.
Een Vlaming met een splinter in de duim moet voor het Blok/Behang behandeld worden vóór welk ander mens dan ook (eigen volk eerst). Dit staat haaks op de filosofie van artsen zonder grenzen. Niet moeilijk dat ze de 700.000€ (=28.000.000bfr) die jij uit je duim zuigt weigeren.

Mensen met manieren eten niet uit de hand van degene die hen wil slaan.
de metser is offline  
Oud 13 januari 2005, 20:11   #5
anakin
Partijlid
 
anakin's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 november 2004
Berichten: 236
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door de metser
Een Vlaming met een splinter in de duim moet voor het Blok/Behang behandeld worden vóór welk ander mens dan ook (eigen volk eerst). Dit staat haaks op de filosofie van artsen zonder grenzen. Niet moeilijk dat ze de 700.000€ (=28.000.000bfr) die jij uit je duim zuigt weigeren.

Mensen met manieren eten niet uit de hand van degene die hen wil slaan.
Mensen met manieren nemen geld aan (dat met veel liefde gegeven wordt). Zo kunnen ze andere mensen in nood helpen.
Maar ja AZG had geld genoeg, stel je voor.... Nooit zullen die ene euro van mij krijgen.
Echt schandalig dat die het geld van het VB niet willen aan nemen. Ga dat maar eens vertellen aan die sukkelaars in Indonesie
anakin is offline  
Oud 13 januari 2005, 20:37   #6
PAJOT
Banneling
 
 
Geregistreerd: 13 juni 2003
Berichten: 6.792
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jonas Elossov
VIN heeft helemaal geen werking in Z.O. Azië. Zij zijn vooral gespecialiseerd in ex-Joegoslavië, wat wel redelijk verdacht is, als we de band bekijken tussen het VB en de plaatselijke fascistische paramilitaire organisaties...

In de Ardennen staan er zo een dozijn van die tanks.
Indien al de toeristen die daarvoor gaan poseren voor ne foto fascisten zouden zijn, 't zou wat geven.
PAJOT is offline  
Oud 13 januari 2005, 20:41   #7
jef
Gouverneur
 
Geregistreerd: 10 april 2003
Berichten: 1.099
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door de metser
Mensen met manieren eten niet uit de hand van degene die hen wil slaan.
enkel ingevoerd crapuul bijt in de hand die hen voedt.
jef is offline  
Oud 13 januari 2005, 21:00   #8
Esperanza
Eur. Commissievoorzitter
 
Esperanza's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 december 2004
Berichten: 8.453
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ilfalco
het Vb kiest dan ook voor VIN
De liefde is blijkbaar niet wederzijds. De organizatie heeft inmiddels gevraagd om alle verwijzingen naar hen, van de website van het VB te laten verwijderen.
__________________
Etiam si omnes, ego non.
Esperanza is offline  
Oud 13 januari 2005, 21:15   #9
Fieseler
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Fieseler's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 juli 2004
Berichten: 12.602
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door radicaal
In de Ardennen staan er zo een dozijn van die tanks.
Indien al de toeristen die daarvoor gaan poseren voor ne foto fascisten zouden zijn, 't zou wat geven.
En daar zit ik nu met mijn foto op het internet terwijl ik een hand geef aan Eddy Wally.

Slik...
__________________
Though i walk through the valley of the shadow of death, i will fear no evil, for thou art with me
Fieseler is offline  
Oud 14 januari 2005, 01:14   #10
giserke
Banneling
 
 
Geregistreerd: 28 augustus 2003
Berichten: 24.730
Standaard

laten we gewoon duidelijk zeggen, het VB is gewoon anti ALLES als het hen electoraal uitkomt.
giserke is offline  
Oud 14 januari 2005, 01:33   #11
BigF
Secretaris-Generaal VN
 
BigF's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 januari 2005
Berichten: 28.884
Standaard

Als het VB inderdaad bereid zou zijn om 700000€ te schenken voor hulp aan zo-azie, zijn ze behoorlijk hypocriet. Geld er niet; 'eigen volk eerst?' Of is er echt geen enkele hulpbehoevende vlaming meer te vinden?
Het VB zit gewoon flink verveeld met zulke zaken. Omdat ze praktisch niet onder de publieke druk om te steunen uit kunnen, houden ze de schijn hoog door te zeggen dat men het geld niet wil. Ja, dan kan je dat bedrag zo hoog maken als je wil.
En ik zou wel eens willen weten wat het VB echt gestort heeft want dat van die 700.000€ mag dan hier wel eens gedropt zijn, maar klopt het ook?
En hoe koppel je steun aan zo-Azië door te storten aan een organisatie die werkzaam is in Europa?
__________________
It's just a ride.
BigF is offline  
Oud 14 januari 2005, 09:46   #12
Boppa47
Burger
 
Boppa47's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 mei 2004
Locatie: Schilde
Berichten: 160
Standaard

Spijtig toch dat een ramp als in Azië, wordt gebruikt om weeral te schelden en te kappen, als lid van het VB heb ik al van op de eerste dag een storting gedaan via de bank, daar heb ik geen programma's voor nodig op TV. In iedere partij zullen er wel zitten die niets willen geven, maar mensen met het hart op de juiste plaats weten wat ze moeten doen, schande voor de schelders en woordmisbruikers.
Boppa47 is offline  
Oud 14 januari 2005, 10:14   #13
Brugge Veilig en Leefbaar
Minister-President
 
Brugge Veilig en Leefbaar's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 november 2002
Locatie: Op den buiten
Berichten: 4.653
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Boppa47
Spijtig toch dat een ramp als in Azië, wordt gebruikt om weeral te schelden en te kappen, als lid van het VB heb ik al van op de eerste dag een storting gedaan via de bank, daar heb ik geen programma's voor nodig op TV. In iedere partij zullen er wel zitten die niets willen geven, maar mensen met het hart op de juiste plaats weten wat ze moeten doen, schande voor de schelders en woordmisbruikers.
Niemand zal beweren dat tussen de aanhang van het Behang geen goede, brave idealisten zitten. Precies die groep mensen is bijzonder vatbaar voor slogans, leugens en halve waarheden. Elk beleid maakt fouten, kan ook niet anders. Maar teren uit "Eigenbelang" op het uitvergroten van menselijk miserie en maatschappelijke problemen is misdadig ! Denk daar eens over na.
Brugge Veilig en Leefbaar is offline  
Oud 14 januari 2005, 10:34   #14
jan hyoens
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
jan hyoens's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 februari 2003
Berichten: 11.300
Standaard

Ik zal hier maar éénmaal op reageren.

Ik walg van degenen die deze menselijke ramp willen recupereren om aan politiek te doen. Hier bestaan geen woorden voor!
jan hyoens is offline  
Oud 14 januari 2005, 10:46   #15
PieterP
Gouverneur
 
Geregistreerd: 22 april 2004
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 1.343
Standaard

Ik ben fier Vlaming te zijn.
Het is hartverwarmend te zien hoeveel samenwerking er ontstaat in Vlaanderen over alle partijen en over alle bevolkingsgroepen heen voor 1212.
Het is beschamend hoe een hard kern van arrogante ubermenschen en xenofoben verder de onverdraagzaamheid predikt en weigert om mee te doen met 1212.
Dit is een kaakslag en een belediging van de 1 miljoen kiezers die voor het Vlaams Blok gestemd hebben. Er zijn overigens al kiezers die mij dit spontaan gezegd hebben.

Een echte Vlaming is niet onverdraagzaam en niet xenofoob. Een echte Vlaming voelt zich thuis in Europa en in de wereld. Het Vlaams Blok is echter niet Vlaams. Ik weiger nog in de toekomst te spreken over Vlaams Blok. Ik heb het over het Blok.

Met deze mensen met deze mentaliteit wordt er niet samengewerkt. Zij sluiten immers zichzelf uit door hun onverdraagzame houding en hun egoisme.
PieterP is offline  
Oud 14 januari 2005, 11:08   #16
PieterP
Gouverneur
 
Geregistreerd: 22 april 2004
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 1.343
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door giserke
laten we gewoon duidelijk zeggen, het VB is gewoon anti ALLES als het hen electoraal uitkomt.
Ik ga verder: Blok is gewoon tegen alles.

Blok is nu fier dat ze ales enig pValaams partij tegen de Europese grondwet gestemd hbben. Als wij dan weten dat Vlaanderen leeft van de export, dat daar onze welvaart en ons werk vandaan komen.

Sorry, het Blok is anti poltitiek, is afbreken, is onverdaargzaam, is egositisch..

Het Blok is overigens meer en meer een blok aan ons been geworden als we een grotere mate van zelfstandiigheid willen bekomen in Vlaanderen.
PieterP is offline  
Oud 14 januari 2005, 11:14   #17
SethMoN
Provinciaal Statenlid
 
SethMoN's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 16 februari 2004
Locatie: Celles
Berichten: 696
Stuur een bericht via MSN naar SethMoN
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door PieterP
Ik ga verder: Blok is gewoon tegen alles.

Blok is nu fier dat ze ales enig pValaams partij tegen de Europese grondwet gestemd hbben. Als wij dan weten dat Vlaanderen leeft van de export, dat daar onze welvaart en ons werk vandaan komen.

Sorry, het Blok is anti poltitiek, is afbreken, is onverdaargzaam, is egositisch..

Het Blok is overigens meer en meer een blok aan ons been geworden als we een grotere mate van zelfstandiigheid willen bekomen in Vlaanderen.
Het Blok is gewoon een parasiet, het teert op de negatieve gevoelens in een samenleving en vergroot ze. Ik durf zelf te stellen dat ze die gevoelens zelf opwekt. De media speelt onbewust in de kaarten van het VB door negatieve berichtgevingen voorop te stellen. Zo krijgen mensen de indruk dat het slecht gesteld is in ons landje, de wereld,...
__________________
"Iedereen weet dat de druppel opgaat in de oceaan, slechts weinigen weten dat de oceaan opgaat in de druppel." Kabir (1450-1510)
SethMoN is offline  
Oud 14 januari 2005, 11:24   #18
Herr Flick
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 23 augustus 2002
Berichten: 47.370
Standaard

Ik ben gewoon dat 1212 gelul zat, !

Niet omdat die mensen daar hulp nodig hebben, maar omdat ze er gewoon niet over ophouden ! Heb je al eens goed bekeken hoeveel geld er al naar ginder gaat !

Sommige hulporganisaties hebben zelf al gezegd dat ze niet meer kunnen garanderen dat giften naar ZO Azië gaan omdat ze al zoveel hebben !

Dat men geld inzameld om nadien leningen te kunnen geven aan die mensen om hun boel terug op te bouwen dat is fair, maar zomaar met miljoenen smijten ! sorry, verkeerd bezig. Pas op hulp is nodig daar is geen discusie over, maar verstandig blijven hé,

nu is er gewoon een massahysterie aan de gang !

Denk er nog maar eens over na als je de bestuurders van het Rode Kruis, Artsen Zonder Grenzen en andere Verenging met Zeer groot Winstoogmerk naar huis ziet scheuren in de BMW van de firma.
Herr Flick is offline  
Oud 14 januari 2005, 11:28   #19
Calle
Parlementslid
 
Geregistreerd: 17 december 2002
Berichten: 1.942
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Herr Flick
Ik ben gewoon dat 1212 gelul zat, !

Niet omdat die mensen daar hulp nodig hebben, maar omdat ze er gewoon niet over ophouden ! Heb je al eens goed bekeken hoeveel geld er al naar ginder gaat !

Sommige hulporganisaties hebben zelf al gezegd dat ze niet meer kunnen garanderen dat giften naar ZO Azië gaan omdat ze al zoveel hebben !

Dat men geld inzameld om nadien leningen te kunnen geven aan die mensen om hun boel terug op te bouwen dat is fair, maar zomaar met miljoenen smijten ! sorry, verkeerd bezig. Pas op hulp is nodig daar is geen discusie over, maar verstandig blijven hé,

nu is er gewoon een massahysterie aan de gang !

Denk er nog maar eens over na als je de bestuurders van het Rode Kruis, Artsen Zonder Grenzen en andere Verenging met Zeer groot Winstoogmerk naar huis ziet scheuren in de BMW van de firma.
En zo zijn er meer en meer mensen.

Hier op het werk is iedereen er ook over bezig, ze zijn het kotsbeu, al die heisa.
Calle is offline  
Oud 14 januari 2005, 11:29   #20
SethMoN
Provinciaal Statenlid
 
SethMoN's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 16 februari 2004
Locatie: Celles
Berichten: 696
Stuur een bericht via MSN naar SethMoN
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Herr Flick
Ik ben gewoon dat 1212 gelul zat, !

Niet omdat die mensen daar hulp nodig hebben, maar omdat ze er gewoon niet over ophouden ! Heb je al eens goed bekeken hoeveel geld er al naar ginder gaat !

Sommige hulporganisaties hebben zelf al gezegd dat ze niet meer kunnen garanderen dat giften naar ZO Azië gaan omdat ze al zoveel hebben !

Dat men geld inzameld om nadien leningen te kunnen geven aan die mensen om hun boel terug op te bouwen dat is fair, maar zomaar met miljoenen smijten ! sorry, verkeerd bezig. Pas op hulp is nodig daar is geen discusie over, maar verstandig blijven hé,

nu is er gewoon een massahysterie aan de gang !

Denk er nog maar eens over na als je de bestuurders van het Rode Kruis, Artsen Zonder Grenzen en andere Verenging met Zeer groot Winstoogmerk naar huis ziet scheuren in de BMW van de firma.
Ik volg u niet meer... Eerst en vooral begrijpt u dat die mensen hulp nodig hebben en aan de andere kant bent u verontwaardigd van al dat geld dat al naar ginds gaat .
__________________
"Iedereen weet dat de druppel opgaat in de oceaan, slechts weinigen weten dat de oceaan opgaat in de druppel." Kabir (1450-1510)
SethMoN is offline  
 



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:05.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be