Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Buitenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst Markeer forums als gelezen

Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 15 september 2012, 16:25   #401
Antoon
Secretaris-Generaal VN
 
Antoon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 september 2002
Berichten: 33.982
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nr.10 Bekijk bericht
Het stond er, ja, 100% zeker.
Oh maar niemand twijfelt eraan, maar de volgende dag stond er ook dat het een verzinsel was van de Arabische producer. Dat is ook 100% zeker.
__________________
Antoon is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 16:28   #402
Antoon
Secretaris-Generaal VN
 
Antoon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 september 2002
Berichten: 33.982
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nr.10 Bekijk bericht
Wie is die Steve Klein?
En er is ook nog een filmregisseur, een zekere Alan Roberts (65).
Een vreemd verhaal.
Niet zo vreemd. Het ging om Arabische Kopten die de Moslims wilden provoceren als wraak voor wat de Moslims hen daar allemaal aandoen.
Om afleiding zei de Arabier dat de film werd geregisseerd door een Israelische Amerikaan en dat het geld van Joodse financiers kwam. Uiteindelijk bleek dat hij zelf de regisseur was en dat er helemaal geen Joden aan te pas kwamen.

De man is bovendien niet onbekend bij het gerecht, heeft al gezeten voor oplichting en dergelijke.
__________________
Antoon is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 16:34   #403
Antoon
Secretaris-Generaal VN
 
Antoon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 september 2002
Berichten: 33.982
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mambo Bekijk bericht
En zijn er nu al echte rellen?
Of blijft het bij wat boe geroep in de marge?
Of durven ze soms niet?
In Borgerhout? Het was weer om te lachen

Citaat:
Tientallen jongeren zijn zaterdag in Borgerhout de straat opgetrokken om te demonstreren tegen de anti-islamfilm 'Innocence of Muslims'.


Citaat:
Het kwam tot kleine relletjes, maar rond 17u was de rust weergekeerd.
Vrijdag was er een sms-bericht verspreid waarin werd opgeroepen om zaterdagnamiddag om 15 uur aan de Drink te betogen tegen de anti-islamfilm 'Innocence of Muslims'.

...

"Wij zijn bereid om met onze zielen en harten te strijden voor onze geliefde profeet, al is het de dood die ons tegemoetkomt", klonk het in het sms-bericht. "Wie liefde heeft voor de Profeet moet aanwezig zijn."


"Wij" betekende dus een paar tientallen jongeren. En de liefde voor de profeet leek ook geen zee van mensen te betrekken.

Citaat:
De betoging verliep zaterdag vrij rumoerig. Er werd geen schade aangericht, maar de protesterende jongeren zochten wel de confrontatie met de politie. Nochtans waren ze aanvankelijk enkel van plan om gedurende een uur lawaai te maken. Aan de Drink werden enkele aanstokers door de politie geïsoleerd en bestuurlijk aangehouden.
Echte zielepoten.
__________________
Antoon is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 16:41   #404
Zac
Lokaal Raadslid
 
Geregistreerd: 15 september 2012
Berichten: 329
Standaard

Ik heb het filmpje waar de Moslimgemeenschap zich weer zo druk over maakt eens bekeken op Youtube en begrijp niet je zo'n onnozel en slecht gemaakt ding ook maar in de verste verte ernstig kan nemen. Voor mij betekent dit alleen maar dat je dan geen al te sterk geloof hebt. Lange tenen duiden gewoonlijk op verregaande onzekerheid.
Zac is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 16:51   #405
Carnivore
Staatssecretaris
 
Carnivore's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 augustus 2009
Berichten: 2.569
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door -Jo- Bekijk bericht
Een omstreden anti-islamfilm van de Israëlisch-Amerikaanse filmmaker Sam Bacile leidt tot steeds meer onrust in de islamwereld. Algerije en Tunesië waarschuwen voor gewelddadige protesten, Afghanistan heeft YouTube geblokkeerd. In Egypte en Libië braken gisteren al protesten uit. Christopher Stevens -de Amerikaanse ambassadeur in Benghazi- en drie andere diplomaten kwamen daarbij om het leven. Prachtig toch, die Arabische Lente?

Ook in Marokko en Soedan trokken fundamentalistische moslims de straat op. Iran wil morgen een grote demonstratie houden. In de twee uur durende film, 'Innocence of Muslims', wordt Mohammed neergezet als een bedrieger, een versierder en een gek. Elk zinnig mens weet dat dit enkel en alleen bedoeld is om te kwetsen en te provoceren, de jood Bacile wist zeer goed dat er een stevige tegenreactie hierop zou komen. De Verenigde Staten sturen intussen een antiterrorismeteam met een vijftigtal mariniers naar Libië om de veiligheid te versterken. Door het gestook van deze jood mag de gewone Amerikaanse belastingbetaler weer dokken.

De omstreden film lokt in tal van moslimlanden hevig protest uit. Ambassadeur Christopher Stevens kwam gisteren om het leven tijdens een aanval in de Libische hoofdstad Benghazi. Maker van de film is Sam Bacile (56), een joodse projectontwikkelaar uit Californië met zowel de israëlische als de Amerikaanse nationaliteit. Hij leeft intussen ondergedoken, meldden Amerikaanse media die de filmmaker aan de lijn kregen. Hij klonk nog steeds strijdlustig en wilde met zijn politieke film naar eigen zeggen aantonen dat de islam een "kankergezwel" is. Een Egyptische journalist heeft al aangekondigd dat hij de makers van de anti-islam film 'Innocence of Muslims' voor de rechter sleept.

En ook het Pentagon roert zich: generaal Martin Dempsey, de hoogste militair in de Verenigde Staten, belde de omstreden anti-islamitische dominee Terry Jones. Voornaamste boodschap was dat hij afstand moet nemen, want het was door zijn steun dat de film aandacht kreeg in de islamitische landen. Hopla, het achterlijke christelijke fundamentalisme in de USA is natuurklijk ook weer van de partij. Of hoe de drie grote woestijngodsdiensten weer maar eens de wereld in brand dreigen te steken.

Gisteren braken er in Egypte en Libië protesten en rellen uit als gevolg van de film. In Libië kwam daarbij de Amerikaanse ambassadeur Christopher Stevens om het leven nadat zijn auto met raketten werd aangevallen. Drie andere medewerkers werden eveneens gedood. De laatste keer dat een Amerikaanse ambassadeur omkwam bij een terroristische aanval dateert nochtans al van 1979. Adolph Dubs liet toen het leven in Afghanistan.

In Afghanistan is de videowebsite YouTube intussen geblokkeerd om het Afghanen onmogelijk te maken de anti-islamfilm te bekijken. "Ons is medegedeeld YouTube te blokkeren voor het Afghaanse volk totdat de video eraf is gehaald", zei Aimal Marjan, algemeen directeur van het ministerie van Informatie tegen persbureau Reuters. De Afghaanse president Hamid Karzai bestempelde de video als een belediging voor de 1,5 miljard moslims op de wereld. Opvallend: hij sprak niet over de dood van de Amerikaanse diplomaten. Anti-islambeelden leidden eerder al tot rellen en doden in Afghanistan.

De Egyptische Moslim Broederschap heeft opgeroepen tot protest tegen de verspreiding van de trailer van de film. De broederschap wil vrijdag vreedzaam protest voor alle moskeeën, verklaarde de secretaris-generaal van de broederschap, Mahmud Hussein. Ook de Egyptische president Mohammed Mursi heeft de Egyptische ambassade in Washington gevraagd "alle wettelijke maatregelen" te ondernemen in de VS tegen de makers van de film. Hij noemde de film van de jood Sam Bacile "een racistische misdaad die islamieten en christenen tegen elkaar probeert op zetten".


De taliban hebben de Afghaanse strijders opgeroepen zich voor te bereiden op de strijd tegen de Amerikanen en sporen ze op wraak te nemen tegen Amerikaanse militairen, meldt persbureau Reuters. "Het Islamitische Emiraat doet een beroep op de religieuze leiders in het hele land om hun islamitische volgelingen op de hoogte te brengen van deze onmenselijke handelingen door de Amerikanen. Maak ze klaar voor een langdurige strijd", aldus de taliban in een verklaring.

Volgens Hillary Clinton, de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, was de aanslag het werk van een "kleine en gewelddadige groep" en zal "de vriendschap" tussen de VS en Libië niet het slachtoffer worden. Amerika is immers gebaat bij een stabiel Libië. Ambassadeur Chris Stevens heeft zijn leven gegeven voor een beter Libië, verklaarde ze nog.

De omstreden film van Sam Bacile ligt aan de basis van het bloedvergieten en de aanhoudende protesten in verschillende moslimlanden. Bacile nam de film vorig jaar in 3 maanden op in Californië. Ongeveer 60 acteurs en 45 anderen werkten eraan mee. Bacile zou van zo'n 100 joodse geldschieters 5 miljoen dollar (3,9 miljoen euro) hebben gekregen. De hele film duurt 2 uur en de acteurs spreken Engels.

(Bron: HLN, Belga, AFP)
---------------------------------------------------

Nee meneer, met de joden hebben we nooit last, die zijn braaf en berokkenen niemand last of kwaad. maar die Marokkanen, hohooo geen sjakos is veilig ervoor!

Maw we mogen geen films �* la Life Of Brian over de islam maken? Of er vallen direkt wat doden?

Zegt meer over de islam en z'n aanhangers dan over de maker van de film me dunkt.
__________________
Are we not savages innately destined to maim and kill?
blame it on the environment, heredity or evolution - we're still responsible
our intelligence may progress at geometric rates
yet socially we remain BELLIGERENT NEONATES!


Laatst gewijzigd door Carnivore : 15 september 2012 om 16:59.
Carnivore is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 16:59   #406
Dixie
Secretaris-Generaal VN
 
Dixie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 januari 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 21.083
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Antoon Bekijk bericht
Oh maar niemand twijfelt eraan, maar de volgende dag stond er ook dat het een verzinsel was van de Arabische producer. Dat is ook 100% zeker.
en als je dan 3 dagen later nog steeds afkomt met een Joodse filmmaker tja hoe noem je zoiets...
__________________
sus antigoon pfff, die Belgische kaart geeft toch enkel wat
sociale en politieke voordelen, maar van onze
roots doen we geen afstand, dit zou verraad
zijn. Belg pas of geen , maakt geen verschil,
enkel nodig voor het één en ander te bekomen.
Dixie is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 17:02   #407
alice
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 3 januari 2007
Berichten: 27.350
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door praha Bekijk bericht
Ik dacht dat ie zei dat je inderdaad perfect het recht hebt om zulke films te maken... of al dan niet prul is staat daar naast.
Maar dat ge daarnaast weet wat je ongeveer kan verwachten.
En inderdaad misschien net omwille dat de moslimwereld niet kan relativeren.

Moeten ze dat leren ?
JA ... hier moeten ze dat in feite aanleren want hier liggen die grenzen (redelijk) haarfijn vast en dienen niet overschreden te worden omwille van die vrijheid op meningsuiting te blijven garanderen.
( crf. patrickv )

Maar ik dacht dat de OP het nu niet meteen had over typisch westerse landen.
Als men dan zegt/vindt dat de moslimwereld aldaar dezelfde westerse basisrechten dient te respecteren dan doet men in feite toch net hetzelfde als wat men hen verwijt ?
Laat ik even een voorbeeld geven.
Wanneer er in Iran weer een homo wordt opgehangen, mag de holebivereniging dan Borgerhout intrekken en een aantal Moslims doden; omdat in Iran een homo werd opgehangen?

Of vind u dan dat ondanks de dood van een homoseksueel wat evengoed beledigend is voor holebi's hier, je niet mag overgaan tot geweld, ookal keur je het doden van homoseksuelen af?

Vergeet niet dat we het hebben over een filmpje!
Moslims moeten leren relativeren, ik verwacht niet dat moslims in moslimlanden geen kritiek hebben op Westerse waarden, dat mag gerust, maar door middel van geweld opleggen dat wij Mohammed moeten respecteren en dus onze cultuur moeten opgeven, onze traditie van spot drijven met religie?
Echt niet!
Ik hoef die profeet niet te respecteren, ik hoef die man niet eens als profeet te zien, en wanneer ik daar uiting aan geef, capituleer je wanneer je zegt" dat geweld heb je nu zelf afgeroepen".

Dat geweld blijft het probleem en niet de manier waarop mensen een religie belachelijk maken. Wat niet wil zeggen dat ik persoonlijk vind dat die provocatie nodig is of getuigt van smaak of zelfs maar opvoeding , maar de vrijheid om dit te doen;die zal ik verdedigen.
Anders zet je jezelf doodsimpel in een dictatuur van haram en halal!
alice is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 18:31   #408
Antoon
Secretaris-Generaal VN
 
Antoon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 september 2002
Berichten: 33.982
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dixie Bekijk bericht
en als je dan 3 dagen later nog steeds afkomt met een Joodse filmmaker tja hoe noem je zoiets...
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kiko Bekijk bericht
Afgang voor de draadstarter...
__________________
Antoon is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 18:45   #409
slegie
Staatssecretaris
 
slegie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 oktober 2004
Berichten: 2.783
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Vlaanderen_onafhankelijk Bekijk bericht
Over de rollen van Bacile en Jones in dit wansmakelijke voorval valt er inderdaad veel te zeggen. Het is erg gemakkelijk je achter 'freedom of speech' te schuilen, op duizenden kilometers van de brandhaard, in het veilige Amerika...

Maar laten we vooral ook niet vergeten dat de reacties in de islamitische wereld alwéér totaal buiten proportie en ronduit barbaars zijn, net zoals de hetze indertijd ronde Mohammedcartoons.

De Arabische Lente is voor het Westen het grootste drama van de afgelopen jaren. Harde, maar voor het Westen betrouwbare despoten werden afgezet door hun bevolking en vervangen door moslimfundi's die een waar gevaar vormen voor datzelfde Westen, mét medeweten en in Libië zelfs met medewerking van alweer datzelfde Westen. En in Irak, voorheen nooit een bedreiging voor de VS of haar bondgenoten, hebben ze de dictator zelf afgezet met als resultaat een onstabiel land met een onbetrouwbare regering. Tragisch...

Maar en fond is er geen vergoelijking voor het doden van onschuldige mensen die in de verste verte niks te maken hebben met de stokebranden van het incident, maar mensen moeten zich toch eens gaan bezinnen over de gevolgen die hun daden en woorden hebben, niet in het minst voor anderen.
Eerlijk gezegd lig ik niet wakker van wat bepaalde moslims onze zouden kunnen doen, ik maak me meer zorgen over die hoge energie en voedselprijzen, de economische wereldcrisis en dus ook de eurocrisis en het feit dat china binnen afzienbare tijd het westen niet meer nodig heeft en wij al onze welvaart kwijt zijn door een kleine elite van mensen die nooit genoeg rijkdom hebben
slegie is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 18:48   #410
alfa16vjtd
Minister-President
 
Geregistreerd: 26 oktober 2010
Berichten: 4.522
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dixie Bekijk bericht
het is al zeker 2 dagen zeker dat het niet om een Jood gaat toch blijf je dit nog vandaag verkondigen
iedere normale mens zou zich al hebben verontschuldigd, maar ja jij blijft gewoon de antisemitische kaart trekken...
Toch niet tegenover een jood zeker?


(niet mijn mening hé )
alfa16vjtd is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 18:50   #411
alfa16vjtd
Minister-President
 
Geregistreerd: 26 oktober 2010
Berichten: 4.522
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door -Jo- Bekijk bericht
Als je een dergelijk filmpje maakt, dan heb je politieke doeleinden m'n beste. Anders ga je een filmpje maken over het voederen van de eendjes in het stadspark.
Er bestaan meerdere films met kritiek op een geloof,...
alfa16vjtd is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 18:53   #412
Nr.10
Secretaris-Generaal VN
 
Nr.10's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 september 2003
Locatie: van Lissabon tot Vladivostok
Berichten: 34.484
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door -Jo- Bekijk bericht
Het is een verzinsel, het gaat om joden maar uit angst dat er een wereldwijde anti-joodse reactie zou ontstaan dist men snel een fabel over een Koptische christen op. Want die staan hoe dan ook zeer zwak.
Men wil inderdaad mogelijk het bloed van miljoenen christenen offeren.
__________________
Doorzoek forum.politics.be (aangepaste zoekmachine)

Laatst gewijzigd door Nr.10 : 15 september 2012 om 18:53.
Nr.10 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 18:56   #413
Antoon
Secretaris-Generaal VN
 
Antoon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 september 2002
Berichten: 33.982
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nr.10 Bekijk bericht
Men wil inderdaad mogelijk het bloed van miljoenen christenen offeren.
Daar zijn de moslims al langer aan begonnen.
__________________
Antoon is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 18:56   #414
Nr.10
Secretaris-Generaal VN
 
Nr.10's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 september 2003
Locatie: van Lissabon tot Vladivostok
Berichten: 34.484
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nr.10 Bekijk bericht
De goed georganiseerde aanslag vond plaats dinsdagavond.
Da's dag op dag 11 jaar na de aanslagen van 9/11.
Het is dus waarschijnlijk klaar dat dat filmpje er niets mee te maken heeft.
Er was nog een ander filmpje op 9/11.
Eentje van Al-Zawahiri.
In verband met de dood van Abu Yahya al-Libi.
Da's een Libiër.

Vreemd. De media duikt massaal op het filmpje van "Sam Bacile".
Moet het (plotse opduiken) van het filmpje van "Sam Bacile" dienen om de aandacht af te leiden?
Waarom komt een filmpje dat al sinds 1 juli 2012 online is juist nu opduiken?
__________________
Doorzoek forum.politics.be (aangepaste zoekmachine)
Nr.10 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 18:58   #415
Nr.10
Secretaris-Generaal VN
 
Nr.10's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 september 2003
Locatie: van Lissabon tot Vladivostok
Berichten: 34.484
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Antoon Bekijk bericht
Daar zijn de moslims al langer aan begonnen.
De joden willen mogelijk eerst de christenen laten afslachten om zo de aandacht af te leiden.
__________________
Doorzoek forum.politics.be (aangepaste zoekmachine)
Nr.10 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 19:01   #416
alfa16vjtd
Minister-President
 
Geregistreerd: 26 oktober 2010
Berichten: 4.522
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door alice Bekijk bericht
Laat ik even een voorbeeld geven.
Wanneer er in Iran weer een homo wordt opgehangen, mag de holebivereniging dan Borgerhout intrekken en een aantal Moslims doden; omdat in Iran een homo werd opgehangen?

Of vind u dan dat ondanks de dood van een homoseksueel wat evengoed beledigend is voor holebi's hier, je niet mag overgaan tot geweld, ookal keur je het doden van homoseksuelen af?

Vergeet niet dat we het hebben over een filmpje!
Moslims moeten leren relativeren, ik verwacht niet dat moslims in moslimlanden geen kritiek hebben op Westerse waarden, dat mag gerust, maar door middel van geweld opleggen dat wij Mohammed moeten respecteren en dus onze cultuur moeten opgeven, onze traditie van spot drijven met religie?
Echt niet!
Ik hoef die profeet niet te respecteren, ik hoef die man niet eens als profeet te zien, en wanneer ik daar uiting aan geef, capituleer je wanneer je zegt" dat geweld heb je nu zelf afgeroepen".

Dat geweld blijft het probleem en niet de manier waarop mensen een religie belachelijk maken. Wat niet wil zeggen dat ik persoonlijk vind dat die provocatie nodig is of getuigt van smaak of zelfs maar opvoeding , maar de vrijheid om dit te doen;die zal ik verdedigen.
Anders zet je jezelf doodsimpel in een dictatuur van haram en halal!
Of een vrouw die men op straat van hoer verwijt mag een pistool bovenhalen en deze afknallen.
alfa16vjtd is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 19:03   #417
Antoon
Secretaris-Generaal VN
 
Antoon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 september 2002
Berichten: 33.982
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nr.10 Bekijk bericht
De joden willen mogelijk eerst de christenen laten afslachten om zo de aandacht af te leiden.
u bent grappig.

De Moslims vervolgen en vermoorden Christenen en wanneer het kan, dan vermoorden ze Joden.

Verder zitten ze elkaar af te slachten dat het niet meer schoon is.

Maar dat hebt u zelf ook door.
__________________
Antoon is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 19:06   #418
高贵的
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 september 2012
Berichten: 193
Standaard

U.S. scrambles to rush spies, drones to Libya in wake of Consulate attack

Citaat:
U.S. tries tracking Al-Qaida sympathizers thought to be responsible for turning a demonstration over an anti-Islamic video into a violent, coordinated militant attack on the U.S. Consulate in Benghazi.
高贵的 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 19:06   #419
alfa16vjtd
Minister-President
 
Geregistreerd: 26 oktober 2010
Berichten: 4.522
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door slegie Bekijk bericht
Eerlijk gezegd lig ik niet wakker van wat bepaalde moslims onze zouden kunnen doen, ik maak me meer zorgen over die hoge energie en voedselprijzen, de economische wereldcrisis en dus ook de eurocrisis en het feit dat china binnen afzienbare tijd het westen niet meer nodig heeft en wij al onze welvaart kwijt zijn door een kleine elite van mensen die nooit genoeg rijkdom hebben
De Chinezen zullen uiteindelijk alles nodig hebben voor in hun eigen land. Binnen een aantal jaar moet China zelfs beginnen invoeren. China heeft een veel te grote bevolking.
Hoge voedselprijzen zullen uiteindelijk overal voor onrusten zorgen. Beginnende in Afrika en Azië.
alfa16vjtd is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 september 2012, 19:08   #420
alfa16vjtd
Minister-President
 
Geregistreerd: 26 oktober 2010
Berichten: 4.522
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nr.10 Bekijk bericht
De joden willen mogelijk eerst de christenen laten afslachten om zo de aandacht af te leiden.
Straks zeg je nog dat de joden die moslims aanzetten tot het vermoorden van christenen.
alfa16vjtd is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord


Discussietools

Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:38.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be