![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Milieu Hier kunnen alle discussies woden gevoerd over milieu, kernenergie, klimaatswijziging, .... |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#81 | ||
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 13 mei 2015
Locatie: Vlaams-Brabant
Berichten: 76.531
|
![]() De ‘studie’ waarop Demir zich baseert krijgt ondertussen flinke kritiek: gebaseerd op onbewezen technologie en een hoop problemen met privacy.
https://www.demorgen.be/nieuws/studi...reld~b697916a/ Citaat:
Citaat:
|
||
![]() |
![]() |
![]() |
#82 |
Secretaris-Generaal VN
|
![]() Ik ben het daar volledig mee eens. Een digitale statiegeld QR code is gewoon de zaak te moeilijk te maken.
Stap 1. Zorg ervoor dat verpakking geen afval is, maar grondstof. Oftewel gemakkelijk recycleerbaar of op zijn minst gemakkelijk valoriseerbaar. (verbranden om elektriciteit en verwarming mee te krijgen) Stap 2. Geef kiesvee een goeie reden om het materiaal op de juiste plaats te krijgen en dat dat gemakkelijk te verwerken is.(en geen tijd of middelen kost) Het huidige systeem werkt an sich prima, maar voorkomt geen zwerfvuil omdat het meenemen van leeg afval geen voordeel bied. Maar om daar een ingewikkeld, duur en misbruikbaar systeem voor te gebruiken, dat klinkt als een typische Belgisch smeerpijp/KGA box oplossing.
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen. |
![]() |
![]() |
![]() |
#83 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 24 november 2012
Locatie: Toxandrië
Berichten: 23.966
|
![]() Het systeem is fantastisch. Elk blikje, elk flesje, en hun eigenaars zullen van begin tot einde kunnen gevolgd worden. Een blikje wordt gekocht met jouw bankkaart en eindigt niet in een blauwe zak of overheidsvuilbak. Bang. De kogel. 1984²
![]() ![]()
__________________
7 OKTOBER WAS DE RODE LIJN! Laatst gewijzigd door Vlad : 20 januari 2023 om 10:06. |
![]() |
![]() |
![]() |
#84 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 4 november 2020
Berichten: 27.897
|
![]() Ik zie mijn burgers de vuilbak gebruiken, zelfs voor hun sigaretten.
|
![]() |
![]() |