Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Maatschappij en samenleving
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Maatschappij en samenleving Dit subforum handelt over zaken die leven binnen de maatschappij en in die zin politiek relevant (geworden) zijn.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 4 december 2007, 16:51   #541
smiley
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
smiley's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 8 juli 2004
Berichten: 10.199
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door filosoof Bekijk bericht
Een samenleving is wie samen in dezelfde streek woont, niet wie er 50 of 100 jaar geleden woonde. Dus maken ze deel uit van de determinanten van onze samenleving, met dezelfde rechten als jij.
Zij weigeren zelf deel uit te maken van onze niet-islamitische samenleving. Zij wensen die te vernietigen en die om te vormen tot een islamstaat. Zij haten koeffar immers als de pest. Zij weigeren 'een van ons' te worden. Een zware crimineel die dagelijks zijn gebedje doet in de richting van een zwarte steen en die crimineel mo als 'profeet' erkend is volgens hun allah nog altijd veel beter dan een niet-moslim.

De gelijke rechten en vrijheden die wij hen nu gunnen zullen zij ons niet gunnen eens zij het voor het zeggen zouden hebben.

De mate waarin de islam zijn vijandschap jegens ongelovigen en zijn aanspraken op de politieke macht ernstig neemt, is ruwweg evenredig met de betrekkelijke sterkte van de moslimgemeenschap in een gegeven regio. Moslims die in de minderheid zijn, hebben de mond vol van "multikulturalisme", "verdraagzaamheid", de "rechten van de minderheden". Het ware gelaat van de islam krijgt men echter pas te zien zodra de moslimgemeenschap in de meerderheid is. Er bestaat geen enkele land met een moslimmeerderheid waar volledige gelijkheid der burgers ongeacht hun religie heerst.

Koenraad Elst
http://koenraadelst.bharatvani.org/articles/dutch/islamvoorongel1.html
__________________
De kernoorzaak van alle terreurdaden zijn terroristische ideologieen. De kernoorzaak van het islamitisch terrorisme is de islamitische ideologie.
http://www.exmoslim.org/http://www.youtube.com/watch?v=jHnxdgk3P68

Laatst gewijzigd door smiley : 4 december 2007 om 16:56.
smiley is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 16:57   #542
andev
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 2 februari 2004
Berichten: 23.592
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door filosoof Bekijk bericht
Deporteren is wél het juiste woord, niet "terugzenden": hoe kun je nu iemand "terug"zenden naar een plaats waar hij niet vandaan komt vanuit de plaats waar hij geboren werd of de nationaliteit verwierf Je vergeet dat jij veel mensen die hier geboren werden en opgroeiden "Marokkanen" noemt: die twee kinderen waarover ik schreef werden ook niet in Griekenland geboren en groeiden daar ook niet op. Hun "land van oorsprong" is dikwijls hetzelfde als het jouwe.
Nog steeds niet akkoord.
Die Griekse kinderen hadden zich ondertussen wellicht aangepast aan hun nieuwe milieu hier. Trouwens, van veel last met Griekse kinderen weet ik niet veel af. Indien we hetzelfde konden zeggen van andere bevolkingsgroepen dan zouden we er hier nu ook niet zitten over discussiëren...
Bepaalde moslims mogen hier jaren wonen, of hun kinderen hier geboren zijn, indien ze aan de islam-gedachten blijven plakken, in hart en ziel bij hun Marokkaanse afkomst en levensgewoonten blijven hangen, dan blijven dat Marokkanen: punt-uit! Sommigen wachten blijkbaar tot ze hier helemaal "in Marokko" zitten ipv in België!
Marokkanen met papieren die ze voor Belg moet doen doorgaan in zoverre ze daar profijt kunnen uithalen! De rest zijn praatjes!
En dat "terugzenden naar een plaats waar ze niet vandaan komen"???
Wat is daar zo erg aan? Ooit zijn ze toch ook, of hun ouders, uit een ander land gekomen naar "een plaats waar ze nog nooit geweest waren"?
Dan moet je alle toekomstige vreemdelingen die hier binnenwaaien en hier nog nooit geweest zijn vlug gaan troosten hoor! Hoe zijn die ooit kunnen verhuizen (= zich verplaatsen, zoals zenden en terugzenden) naar een plaats waar ze nog nooit geweest waren? En er zitten er nog duizenden klaar om die grote toer zo vlug mogelijk uit te halen!
"Deporteren" heeft trouwens een zeer negatieve bijbetekenis zoals naar een gevangenis gebied sturen waar het zeer onaangenaam leven is! Wat wij hier bedoelen is dat we sommigen willen zien ophoepelen, naar hun land van oorsprong of een ander land of naar de maan, voor mijn part.

Laatst gewijzigd door andev : 4 december 2007 om 17:02.
andev is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 17:06   #543
Elio di Supo
Banneling
 
 
Geregistreerd: 13 november 2007
Locatie: The Swamp
Berichten: 28.231
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door filosoof Bekijk bericht
Dan kunnen we even goed (of even slecht?)stellen dat er een probleem van gewelddadigheid is bij de Vlaamse Gemeenschap*:
http://www.socialisme.be/lsp/2003/fascisme7.html
http://www.socialisme.be/blokbuster/foto.html
Maar d�*t potje wordt liever gedekt gehouden?
Een remedie voor die kwaal?
*Die Vlamen zijn van oorsprong Frankische migranten, niet vergeten!
Dus er is geen probleem, juist?
Elio di Supo is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 17:10   #544
Elio di Supo
Banneling
 
 
Geregistreerd: 13 november 2007
Locatie: The Swamp
Berichten: 28.231
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door filosoof Bekijk bericht
Een samenleving is wie samen in dezelfde streek woont, niet wie er 50 of 100 jaar geleden woonde. Dus maken ze deel uit van de determinanten van deze , onze samenleving, ook de hunne dus, met dezelfde rechten als jij. "Jij" moet je evenzeer aanpassen aan die samenleving als "zij' want door hen af te wijzen wijs jij ook onze samenleving af...
En de samenleving wordt steeds uitgebreid met nieuwe leden aangezien bepaalde ingezetenen uit deze samenleving menen dat bepaalde meisjes uit hun etnisch-culturele groep "te" Belgisch zijn geworden en ze liever iemand willen huwen die tenminste de waarden en normen van het land van oorsprong uitdraagt. Hoe kun je nu iets te veel kenmerken van deze samenleving hebben als je pretendeert een lid te zijn van deze samenleving?

Laatst gewijzigd door Elio di Supo : 4 december 2007 om 17:11.
Elio di Supo is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 17:43   #545
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Edina Bekijk bericht
Ik moet helemaal niet uitleggen waarom dit niet zou kunnen. Jij moet uitleggen welke feiten er op wijzen dat dit wel zo is. Die feiten zijn er simpelweg niet, maar dat schijnt jou niet te deren. Ik kan net zo goed beweren dat de ouders die gewond werden een bende racisten was die eens graag die Marokkaantjes een lesje wilden leren. En voor alle duidelijkheid: dat denk ik dus niet hé!!!
Nee? waarom niet? Wie zegt dat die rassiestische witte vlaams blokse vaders niet gewoon buitenstormden om die kleine brave marokkaanse kindjes die zelfs geen sinterklaaskadooke konden krijgen eens een "tik" te geven?

Heb jij een bewijs dat het geen racisme is? Waar staat dat ze niet uitgedaagd heb ben zodat de grote broers die ook geen kadootjes krijgen hun kleine gediscrimineerde broertjes moesten gaan verdedigen tegen die racisten?

Waart ge erbij misschien?
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o
circe is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 18:23   #546
Online
Banneling
 
 
Geregistreerd: 25 augustus 2006
Berichten: 8.192
Standaard

Twee verdachten steekpartij Sinterklaasfeest opgepakt

De Antwerpse politie heeft twee verdachten opgepakt voor de steekpartij op de Dageraadplaats van zondagavond. Het gaat om een 17-jarige en een 18-jarige persoon. Die laatste, net meerderjarig geworden, werd door de onderzoeksrechter aangehouden voor zware slagen. Zijn minderjarige kompaan wordt voor de jeugdrechter geleid en het parket vordert om hem passende maatregelen op te leggen. Dat werd vernomen van Dominique Reyniers van het Antwerpse parket.

"We beschikken over voldoende aanwijzingen van hun verantwoordelijkheid bij de feiten. Ze hebben echter nog geen bekentenissen afgelegd", stelt de parketwoordvoerster. Ze sluit niet uit dat er in de komende dagen nog meer mensen worden opgepakt. "Het onderzoek is nog steeds lopende. Een aantal zaken moeten nog verder uitgeklaard worden, zoals de juiste toedracht en de chronologie van de feiten", aldus Reyniers.

In een café op de Dageraadplaats was zondagavond een Sinterklaasfeestje aan da gang. Enkele kinderen waren buiten aan het spelen, toen ze door een aantal jongeren werden lastig gevallen. Ze gooiden met rotjes, waarop de kinderen terug naar het café liepen en hun ouders verwittigden. Die kwamen mee naar buiten om te kijken wat er aan de hand was. Ook het groepje jongeren was intussen aangegroeid en er ontstond een schermutseling, waarbij vier ouders gewond raakten. Twee van hen liepen messteken in de benen op, twee anderen werden geslagen met een verkeersbord. Niemand raakte zwaargewond. (belga/tdb)
Online is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 18:26   #547
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Laat me even denken: de rechter gaat rekening houden met het feit dat hij pas net 18 was geworden en dùs geen strafblad heeft.
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o
circe is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 18:36   #548
Online
Banneling
 
 
Geregistreerd: 25 augustus 2006
Berichten: 8.192
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door circe Bekijk bericht
Laat me even denken: de rechter gaat rekening houden met het feit dat hij pas net 18 was geworden en dùs geen strafblad heeft.
Aangezien allo's tegenwoordig ook al mensen mogen dood stampen zonder gestraft te worden, waarom zou die rechter nog tijd steken in dat akkefietje?
Online is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 18:58   #549
Savatage
Secretaris-Generaal VN
 
Savatage's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 december 2004
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 21.732
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door circe Bekijk bericht
Laat me even denken: de rechter gaat rekening houden met het feit dat hij pas net 18 was geworden en dùs geen strafblad heeft.
Of de wet Lejeune kan ook weer onmiddellijk in werking treden. Ik heb geen zak vertrouwens meer in ons justitiesysteem. Ze zouden die messteker beter gewoon een injectie geven of voor de rest van z'n leven in een psychiatrische instelling steken tussen de zware gevallen.
Savatage is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 19:28   #550
HAMC
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
HAMC's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 februari 2007
Berichten: 19.593
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Savatage Bekijk bericht
Of de wet Lejeune kan ook weer onmiddellijk in werking treden. Ik heb geen zak vertrouwens meer in ons justitiesysteem. Ze zouden die messteker beter gewoon een injectie geven of voor de rest van z'n leven in een psychiatrische instelling steken tussen de zware gevallen.
De mensen die in de psychiatrie horen zitten in de gevangenis, want er is geen geld voor psychiatrie. Sommigen zitten daar 10, 20, 30 jaar en levenslang in de gevangenis zonder ooit veroordeeld te zijn.

Maar dat stoort u zeker niet, tenslotte is iedereen die niet veroordeeld is schuldig en onschuldig juist?
__________________




Verschaeve
HAMC is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 19:44   #551
willem1940NLD
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 4 november 2004
Berichten: 14.274
Standaard

Ook in Amsterdam zoekt men nog naar oplossingen; Wilders:
Citaat:
Coaches gaan probleemjeugd schaduwen -
Kamervragen
dinsdag 04 december 2007
Vragen van leden Agema en Fritsma (beiden PVV) aan de minister van Jeugd & Gezin over het bericht dat jeugdcoaches 150 probleemjongeren in Amsterdam voor 2,5 miljoen euro gaan begeleiden.

1.)
Bent u bekend met het bericht ‘Coaches gaan probleemjeugd schaduwen’*?
2.)
Bent u met ons van mening dat jongeren zich hebben te gedragen en dat het dus onkies is de belastingbetaler te laten opdraaien voor weer meer geld voor probleemjongeren? Zo neen, waarom niet?
3.)
Bent u met ons van mening dat het feit dat een jongere in Nederland geboren is, betekent dat deze kansrijk is en dus een eigen verantwoordelijkheid heeft die kansen zelf op te pakken zonder dat de belastingbetaler daar in dit geval wéér 2,5 miljoen euro voor moet betalen? Zo neen, waarom niet?
4.)
Bent u met ons van mening dat minderjarige allochtone straatterroristen bij herhaald wangedrag samen met hun hele gezin gedenaturaliseerd en het land uitgezet moeten worden? Zo neen, waarom niet?
5.)
Bent u bereid de gemeente Amsterdam erop te wijzen dat deze belastinggeldsmijterij onwenselijk en niet meer dan het kopen van een goed gevoel is? Zo neen, waarom niet?
(*) www.elsevier.nl, Coaches gaan probleemjeugd schaduwen’, maandag 3 december 2007
http://www.elsevier.nl/nieuws/laatste_24_uur/artikel/asp/artnr/182086/index.html
__________________
Als het regent in Limburg, kan het op Aarde best mooi weer zijn.

Laatst gewijzigd door willem1940NLD : 4 december 2007 om 19:44.
willem1940NLD is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 19:48   #552
andev
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 2 februari 2004
Berichten: 23.592
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door circe Bekijk bericht
Laat me even denken: de rechter gaat rekening houden met het feit dat hij pas net 18 was geworden en dùs geen strafblad heeft.
Zojuist op VTM gehoord: de twee krapuultjes die werden opgepakt... waren gekend door de politie voor reeds andere feiten!
Hoeveel keer gaan we dat nog te horen krijgen in de komende jaren? Tot ze neergeschoten worden? Want ik zie toch liever dergelijk gespuis neerknallen dan de politieagenten die vandaag in hun combi werden doorzeefd!
Dus, Edina, maak jij je maar verder druk over die "tik" die ze gekregen hebben. Dat zal de reden zijn waarom ze achteraf volleerd krapuul of echte gevaarlijke gangsters worden! Aangeraakt worden door een autochtoon: bijna zo erg als hun teddybeer allah noemen...
Leve de multicul en dank aan diegenen die het mogelijk maken! Dank U!
andev is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 19:57   #553
Groentje-18
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 26 februari 2004
Berichten: 18.625
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Elio di Supo Bekijk bericht
Juist. Hij wilde enkel de discussie beperken tot het uitdelen van die tik.
Ik begrijp echt niet wat er zo plezant is aan anderen woorden in de mond te leggen en allerlei afleidingen over iemand te maken die de persoon nooit heeft willen insinueren en er zelfs nog niet aan dacht.
Ik bedoel het niet persoonlijk tegen u, maar 3/4e van de forummers bezigt hier die hobby.
Is het uit verveling misschien? Want als de anderen het met je eens zijn stopt de discussie natuurlijk sneller.
__________________
Bedankt!
Groentje-18 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 20:07   #554
Groentje-18
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 26 februari 2004
Berichten: 18.625
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Boadicea Bekijk bericht
Bedenkt dat het allemaal linkse, avant garde ouders zijn, die in normale omstandigheden zeker geen tik zullen uitdelen, zeker niet aan een migrantje, dus zal er heel wat gebeurd moeten zijn, voor die vader zich tot racisme verlaagde.
Een betere illustratie van wat er allemaal bij deze feiten wordt gefantaseerd is nauwelijks denkbaar.
__________________
Bedankt!

Laatst gewijzigd door Groentje-18 : 4 december 2007 om 20:08.
Groentje-18 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 20:09   #555
Groentje-18
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 26 februari 2004
Berichten: 18.625
Standaard

Dit staat in hbvl.be

Citaat:
Op de Dageraadplaats, hartje Zurenborgwijk op de rand van Antwerpen en Berchem, kwam het zondag rond 17.30u tot meer dan een schermutseling tussen allochtone jongeren en de ouders van autochtone kinderen. Die laatsten vierden een sinterklaasfeestje in café Zomerhof.

“Omdat het weer eventjes beter werd, mochten de kinderen naar buiten”, zegt hulpsint Mark. “Op het plein werden ze bedreigd door de oudere jongeren, die rotjes gooiden.” De kinderen kwamen in paniek het café binnengelopen. Hun ouders gingen daarop buiten een kijkje nemen
Dat is iets heel anders dan het hier gestelde "allochtone kinderen gooien voetzoekers �*n een café vol met onschuldige kinderen en volwassenen die samenkwamen voor een Sinterklaasfeestje als je het mij vraagt ...

Voordat hier weer iemand afkomt: neen, dat verantwoordt geen aanvallen met messteken of verkeersborden.
__________________
Bedankt!
Groentje-18 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 20:14   #556
Groentje-18
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 26 februari 2004
Berichten: 18.625
Standaard

Op het "artikel" gepost door Kenzo:

Citaat:
Aanleiding voor de warme multiculturele ontmoeting was een Sinterklaasfeestje in café Zomerhof, aan de Dageraadplaats.

Het is bekend dat allochtone jochies het niet zo begrepen hebben op de heilige man uit Spanje. Voor sommigen is het niet meer dan een vuige ‘racist’, die het met zijn zwarte knechten verdient om uitgescholden en bestolen te worden, of bekogeld met stenen. Geen wonder dat de Sint in sommige steden een ommetje maakt en de gekleurde wijken links laat liggen… Maar niet in Zurenborg. En daar liep het dan ook zwaar uit de hand.

Het begon allemaal toen enkele (autochtone) kinderen na het Sinterklaasfeest nog wat gingen spelen op het plein. Maar allochtone leeftijdsgenootjes beschouwen dat als hùn plein.
Hoe erg kan dit artikel zichzelf tegenspreken...
Eerst anderhalve alinea over 'racisme tegover de spaanse heilige man', om dan toe te geven dat het daar niets mee te maken had ... Beschamend.
__________________
Bedankt!

Laatst gewijzigd door Groentje-18 : 4 december 2007 om 20:14.
Groentje-18 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 20:18   #557
Groentje-18
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 26 februari 2004
Berichten: 18.625
Standaard

Citaat:
Aan het metrostation Sint-Guido in Anderlecht is zaterdag een 17-jarige jongen, Mohamed, gewond geraakt toen twee mannen zijn mp3-speler wilden stelen. Dat is maandag vernomen van het parket van Brussel.

Het slachtoffer was in het gezelschap van zijn jongere broer, de 14-jarige Hamza, toen ze het pad kruisten van een bende van 7 of 8 personen van Afrikaanse origine. Twee leden van de bende stapten gewapend met messen af op het duo.

Een van hen probeerde de pet van de jongere broer te nemen, terwijl de andere de mp3-speler van Mohamed wilde afnemen en daarbij een mes toonde. Hij probeerde die in het gezicht te verwonden. Toen een wagen naderde, gingen de twee daders even verderop staan.

Eens de wagen verdwenen keerden de twee daders terug. Nu probeerde de eerste een messteek toe te dienen aan Hamza. Zijn broer kon echter diens arm vastgrijpen. De tweede dader kon wel de linkerarm van Mohamed verwonden met zijn mes. Toen de twee daders bloed zagen, zetten ze het allebei, in verschillende richtingen, op een lopen.

Er is nog geen enkele verdachte opgepakt.
Hier heb ik weinig over gelezen op dit forum. Het slachtoffer is een Marokkaan, belaagd door mensen van Noord-Afrikaanse origine dus het is veel minder nutting in een interessante links-rechts discussie.
__________________
Bedankt!
Groentje-18 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 20:19   #558
Groentje-18
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 26 februari 2004
Berichten: 18.625
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Boadicea Bekijk bericht
Tuurlijk heb ik leedvermaak als het eens een ander is die slachtoffer is van die stomme smeerlapjes, dan enkel de mensen die ik ken en mezelf. Het is die linkse avant garde die verantwoordelijk is voor het uit de hand lopen van die dingen. Ze mogen er eens het slachtoffer van worden. Eindelijk krijgen de mensen die het zaaien de oogst eens op hun dak.
Bron?
__________________
Bedankt!
Groentje-18 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 20:25   #559
Online
Banneling
 
 
Geregistreerd: 25 augustus 2006
Berichten: 8.192
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Groentje-18 Bekijk bericht
Bron?
Doe maar niet naief. Links is verantwoordelijk voor het gedoogbeleid tgo criminaliteit, in het bijzonder tgo criminaliteit gepleegd door 'verrijkers'. Het pamperen is altijd belangrijker geweest dan het straffen. De gevolgen zien we nu.
In die zin is links moreel medeverantwoordelijk voor het geweld in onze maatschappij.
Online is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 december 2007, 20:27   #560
Groentje-18
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 26 februari 2004
Berichten: 18.625
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kenzo Bekijk bericht
Ik kan me voorstellen dat als ze rotjes gooien naar jouw kinderen dat je zo wel eens kan reageren.
Zoals ik al eerder aanhaalde, misschien was het een duw in de zin van "waar denk je dat jij mee bezig bent?"

Ik denk niet dat het echt een slag was en een klets op de billen ook niet

Als ik de verslaggeving lees, vermoed ik dat die tik echt niet zo'n drama is geweest... Zeker niet in verhouding met de risico's die zo'n rotjes met zich meebrengen als ze te dicht in de buurt komen van die kleine kinderen...

Geloof me, ik ben ook tegen slaan edm, maar als zich zoiets zou voordoen (allochtoon of autochtoon) ik ben ook niet zeker dat ik met mijn handen op de rug die kinderen zou toespreken... zonder daarom echt fysiek agressief te worden
Fout uitgangspunt.
De verslaggeving is gedaan door mensen, op basis van rapporteringen door mensen. Mensen zijn niet objectief. Journalisten zijn ook wel of niet racistisch, politiek correct of niet. Ze hebben ook emoties en kunnen ook aangedaan zijn door het drama achteraf en daardoor daar te veel op gefocusd hebben enzovoort.
Van wie hebben ze trouwens vernomen dat er een tik werd gegeven denk je? Niet van degene(n) die de tik in ontvangst zal of zullen genomen hebben want die waren toen gaan lopen. Van één van de gevers of iemand die aan de kant van de gevers stond toch ... mensen zijn meestal niet zo snel en eerlijk als het gaat om hun mindere kantjes of gedragingen ...
Dan hebben we het nog niet eens over de problemen met zogenaamde "getuigen".
__________________
Bedankt!
Groentje-18 is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:10.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be