Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 28 februari 2009, 23:02   #101
born2bewild
Banneling
 
 
Geregistreerd: 18 februari 2006
Locatie: 2000
Berichten: 21.703
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Mag de journalist nog vragen stellen?
Zo ja, mag hij/zij dan een poging doen om een antwoord te krijgen op zijn/haar vraag?
een ambtenaar kan nooit journalist zijn

tenzij in de sovjet unie en belgique
born2bewild is offline   Met citaat antwoorden
Oud 28 februari 2009, 23:04   #102
born2bewild
Banneling
 
 
Geregistreerd: 18 februari 2006
Locatie: 2000
Berichten: 21.703
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pietje Bekijk bericht
Zo gaat dat nu eenmaal bij interviews. Er word een vraag gesteld, waarop hopelijk zal geantwoord worden. Als die toehoorders partij-propaganda wensen kunnen ze altijd nog naar partij-bijeenkomsten en/of congressen gaan.



Beperkt ?? Ik vind het al een succes, als een journalist een duidelijk antwoord krijgt op zijn vragen, zonder dat die antwoorden doorspekt zijn van partij-propaganda.
de juiste partijpropaganda bedoel u?
born2bewild is offline   Met citaat antwoorden
Oud 28 februari 2009, 23:13   #104
brother paul
Secretaris-Generaal VN
 
brother paul's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 mei 2007
Berichten: 35.668
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Max van Dietschland Bekijk bericht
Persoonlijke vond ik Dewinter ook niet zo sterk. Hij antwoordde een eerste keer totaal niet op de vraag over het onderscheid en een tweede keer draaide hij rond de pot. Ik vond het een vrij zwakke prestatie van Dewinter, eerlijk gezegd .

Trouwens gematigde moslims en andere vreemdelingen horen hier ook niet thuis. De etnische identiteit van Vlaanderen heeft ook haar rechten.

Dewinter kon zelfs niet antwoorden of gematigde moslims hier in Vlaanderen naar een moskee zouden kunnen gaan ? Wel heb je dat ooit gezien

Trouwens je moet je niet blindstaren op moskeeën en islam ! Beiden zijn het gevolg van de multiculturele en multi-etnische samenleving. Beperk die drastisch door een remigratiebeleid (ook van vreemdelingen die al "Belg" zijn met de snel Belg wet) en een strikt immigratiebeleid en het probleem van de islam in Vlaanderen is opgelost.

Trouwens persoonlijk heb ik als radicaal katholiek helemaal niets tegen de godsdienst islam in tegenstelling tot Dewinter.

Dat constant viseren van één soort groep vreemdelingen en één religie, neigt feitelijk naar racisme en discriminatie. Ik vind dat alle vreemde luizen op eenzelfde manier benaderd moeten worden, als mensen die hier te gast zijn, en op termijn opnieuw naar huis moeten terugkeren.
Nu kan de iman hier als een gesubsidieerd man op zijn stoel elke dag 100mensen staan o^pruien in een door onze open maatschpij betaalde kerk, en met onze centen betaalde onderhoud. Onze inkomsten uit die kerk verdwijnen naar de iman.

Dus sowieso is het als bedrijfsmodel
- gesubsidieerd, gratis personeel
- gratis gebouw, geen infrastructuurkosten
- minimale werkingskosen
- inkomsten 100% puur en onbelast naar buitenland.


DUs als liberaal economsich denkend mens vind ik dezee manie van werken totaal verkeerd

ALs ik een restaurant wil uitbatne
- krijg ik een pak lasten om te starten, en moet ik mijn personeel incl SZ dik betalen.
- moet ik mijn gebouw zelf financieren, en onderhoudswerkn
- heb ik een grote werkingskost van de grondstoffen
- en kan ik mijn inkomsten 50% belast als restaurant, en 70% belast thv het personeel ten dienste geven van die mensen;

duS het religieuze bedrijf is een model die ik nog zou willen aanhangen voor eco-veenootschappen maar nu net niet nar relgieuse goederen en diensten die geen toegevoegde waarde brengen in onze economei
brother paul is offline   Met citaat antwoorden
Oud 28 februari 2009, 23:14   #105
born2bewild
Banneling
 
 
Geregistreerd: 18 februari 2006
Locatie: 2000
Berichten: 21.703
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pietje Bekijk bericht
Iedere partij vind hun propaganda de juiste
het gaat erover welke propaganda de vrt de juiste vindt.

rara
born2bewild is offline   Met citaat antwoorden
Oud 28 februari 2009, 23:19   #107
born2bewild
Banneling
 
 
Geregistreerd: 18 februari 2006
Locatie: 2000
Berichten: 21.703
Standaard

Guy Peeters, de kaviaarsocialist, mutualist, P&V-verzekeraar, VRT-topman, logebroeder. In Antwerpen heeft hij bovendien meer dan een stem in het kapittel van het hoger onderwijs en de gezondheidszorg. De rode topman heeft voorts een mooi netwerk in de ondernemerswereld -vooral in de vastgoedsector.

Ondernemer en lobbyist Koen Blijweert ligt aan de oorsprong van dat vastgoednetwerk. Hij bracht Peeters in contact met twee grote namen uit de Vlaamse bouwwereld: Eric Verbeeck (Interbuild) en Dirk Cavens (Kempense Vastgoed- en Holdingmaatschappij).

De politieke rol van Peeters is moeilijk te onderschatten. Als samensteller van de verkiezingslijsten heeft hij menig politieke carrière gemaakt en gekraakt. Van zichzelf zegt hij: "Ik was geen Stalin."

Aan de kust heeft hij een buitenverblijf naast dat van oud-minister Luc Van den Bossche. Toen diens dochter Freya het in haar jeugdjaren heel moeilijk had, verbleef ze naar verluidt lange tijd in de familie Peeters. "Freya is een quasi aangenomen kind,"


zever? mmmhoeha

http://www.trends.be/nl/economie/men...socialist.html

Laatst gewijzigd door born2bewild : 28 februari 2009 om 23:29.
born2bewild is offline   Met citaat antwoorden
Oud 28 februari 2009, 23:36   #108
Stefanie
Minister-President
 
Geregistreerd: 20 juli 2002
Berichten: 5.220
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Dat was niet het antwoord dat De Winter gaf.

En jij geeft ook geen antwoord op mijn vraag. Welke raad geef jij aan een journalist als zijn gast tot 3 maal toe naast de vraag antwoordt?


Ik heb het interview gezien en heb hem dat horen zeggen. Hij verwoordde het misschien anders, maar hier komt het op neer. Is trouwens het officiële standpunt van Vlaams belang.

Ik zei dus dat de gasten gewoonlijk wél antwoord geven op de vraag. Ge moet hier niet doen alsof het anders is. En zelfs als de gast naast de kwestie antwoordt, moet de journalist hem of haar even aan het woord laten. Doet mij aan Sarah Palin denken. Amerikaanse journalisten zijn precies beter dan hun Vlaamse collega's.
Stefanie is offline   Met citaat antwoorden
Oud 28 februari 2009, 23:36   #109
DSC
Lokaal Raadslid
 
DSC's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 februari 2009
Locatie: Limburg
Berichten: 391
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Garry Bekijk bericht
Natuurlijk maar het is wel links die ze uit te delen heeft en Wiens brood men eet, diens woord men spreekt.

Geef mij maar Silvio Berlusconi
Dus liever ene die EN de staatszender (als hij premier is) EN alle belangrijke commerciële omroepen controleert dan ene die alleen het eerst doet?
DSC is offline   Met citaat antwoorden
Oud 28 februari 2009, 23:37   #110
born2bewild
Banneling
 
 
Geregistreerd: 18 februari 2006
Locatie: 2000
Berichten: 21.703
Standaard

als een gast naast de vraag antwoordt, zal de lezer of de kijker hem of haar dat wel aanrekenen.

Daar hebben we echt geen levenslang benoemde paper shuffler voor nodig om ons daarop te wijzen.


in een normaal land heeft men echt dat soort "begeleiding" niet nodig.

Laatst gewijzigd door born2bewild : 28 februari 2009 om 23:39.
born2bewild is offline   Met citaat antwoorden
Oud 28 februari 2009, 23:38   #111
Stefanie
Minister-President
 
Geregistreerd: 20 juli 2002
Berichten: 5.220
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pietje Bekijk bericht
Kijk, dat is net wat ik hier al een tijdje probeer duidelijk te maken : politici geven enkel en alleen interviews om er zelf beter van te worden en zijn/haar persoonlijke -en partijstandpunten in de verf te zetten.
Geen wonder dus als journalisten hen daarin soms eens "de pas afsnijden".
"Soms?" Zeg maar bijna de hele tijd. Johan Van de lanotte is misschien een uitzondering. En ook Caroline Gennez kan zonder problemen antwoorden op de vragen die haar gesteld worden.
Stefanie is offline   Met citaat antwoorden
Oud 28 februari 2009, 23:40   #112
DSC
Lokaal Raadslid
 
DSC's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 februari 2009
Locatie: Limburg
Berichten: 391
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door BegoniaSnobistica Bekijk bericht
Hebt ge Pharra dan niet gezien, toen die Marie Rose Morel moest "interviewen"? Pharra keek haar gaste niet eens aan! En er kon geen glimlachsken af van haar zuur bakkes. Dat was gewoon te genant. Dat heeft niks meer met joernalisme te maken.
Morel zelf gaf achteraf nochtans positievere commentaar over Phara (die ook kanker had) dan gij. PS: leer spellen aub, dank u vriendelijk...
DSC is offline   Met citaat antwoorden
Oud 28 februari 2009, 23:44   #113
Stefanie
Minister-President
 
Geregistreerd: 20 juli 2002
Berichten: 5.220
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door born2bewild Bekijk bericht
als een gast naast de vraag antwoordt, zal de lezer of de kijker hem of haar dat wel aanrekenen.

Daar hebben we echt geen levenslang benoemde paper shuffler voor nodig om ons daarop te wijzen.
Juist. Die journalisten zijn niet alleen onbeschoft, ze doen ook alsof de kijkers kleine kinderen zijn. De gast onderbreken wanneer die naast de vraag antwoordt is niet alleen onbeleefd, het getuigt ook van een enorme arrogantie tegenover de kijker. Bovendien is het vreselijk autoritair, ik zou zeggen nazi-achtig. Nee, als kijker heb ik absoluut geen boodschap aan een arrogante journalist die zijn of haar gast onderbreekt, ook al antwoordt die gast naast de vraag. Geef mij dan maar die Amerikaanse journalist die Sarah Palin liet uitspreken. Haar antwoord had echt niets met de vraag te maken. Dat was genant voor Sarah. 'n Kleuterleiderachtige journalist was dus helemaal niet nodig.
Stefanie is offline   Met citaat antwoorden
Oud 28 februari 2009, 23:47   #114
Stefanie
Minister-President
 
Geregistreerd: 20 juli 2002
Berichten: 5.220
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pietje Bekijk bericht
Kijk, dat is net wat ik hier al een tijdje probeer duidelijk te maken : politici geven enkel en alleen interviews om er zelf beter van te worden en zijn/haar persoonlijke -en partijstandpunten in de verf te zetten.
Geen wonder dus als journalisten hen daarin soms eens "de pas afsnijden".
Een democratie heeft vrije meningsuiting nodig, geen journalisten die kleuterleider of -leidster spelen.
Stefanie is offline   Met citaat antwoorden
Oud 28 februari 2009, 23:58   #115
Pietje
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 22 mei 2004
Berichten: 30.550
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Stefanie Bekijk bericht
Een democratie heeft vrije meningsuiting nodig, geen journalisten die kleuterleider of -leidster spelen.
Heeft niks met vrije meningsuiting te maken. Wel met het duidelijk antwoorden op vragen. Indien bepaalde politici die duidelijke antwoorden niet wensen te geven, blijven ze beter weg uit nieuwsstudios.
Maar wat blijkt, ze lopen de benen van hun gat om er te zijn. En dat zal wel niet om ons schoon ogen zijn.
Pietje is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2009, 00:01   #116
born2bewild
Banneling
 
 
Geregistreerd: 18 februari 2006
Locatie: 2000
Berichten: 21.703
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pietje Bekijk bericht
Indien bepaalde politici die duidelijke antwoorden niet wensen te geven, blijven ze beter weg uit nieuwsstudios..
er zijn er die dan een extra opname krijgen.

zou dat omwille van hun "schoon ogen' zijn? of als een cadeautje van 'nonkel guy'?

of wacht, 't zal wel zever zijn

Laatst gewijzigd door born2bewild : 1 maart 2009 om 00:03.
born2bewild is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2009, 00:17   #117
Kallikles
Secretaris-Generaal VN
 
Kallikles's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 oktober 2005
Berichten: 21.225
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hertog van Gelre Bekijk bericht
Ik mis Bracke.
Bracke is een idioot. Ik mis Zinzen.
__________________
islamophobie et bêtise ordinaire:
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zipper
de bruine pest is de islam. Het is de meest boosaardige ideologie sinds het nazisme.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pericles
Mogelijk zijn het hebben van verbale kwaliteiten niet uw grootste talent.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Andev
Waarom zou ik moeten weten wat "multivariaatanalyse" betekent???
De mensen, steeds meer en meer, hebben lak aan dat soort gelul.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mike Godwin
By all means, compare these shitheads to Nazis.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy
Ja ik heb gezegd dat ik de moord op duizenden Nigerianen, omdat het zwarten zijn, goedpraat.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy over Europa's moslims
Naft er over en een stekske.
Kallikles is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2009, 00:32   #118
Praetorian
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Praetorian's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 mei 2004
Locatie: Anti-liberalenstaat Ideologie: marxisme,Bolshevik-Leninism, Gramsci, Althusser, Badiou, Zizek, Sorel
Berichten: 12.529
Stuur een bericht via MSN naar Praetorian
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Stefanie Bekijk bericht
Een democratie heeft vrije meningsuiting nodig, geen journalisten die kleuterleider of -leidster spelen.
Massamedia in het kapitalisme heeft dan ook niet de democratisering van de maatschappij tot doel. Ik dacht dat we al zover waren om dit te snappen.
__________________
Praetorian is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2009, 00:33   #119
Stefanie
Minister-President
 
Geregistreerd: 20 juli 2002
Berichten: 5.220
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pietje Bekijk bericht
Heeft niks met vrije meningsuiting te maken. Wel met het duidelijk antwoorden op vragen. Indien bepaalde politici die duidelijke antwoorden niet wensen te geven, blijven ze beter weg uit nieuwsstudios.
Maar wat blijkt, ze lopen de benen van hun gat om er te zijn. En dat zal wel niet om ons schoon ogen zijn.
Zelfs al is het antwoord niet duidelijk, die journalisten moeten niet doen alsof de kijkers kleine kinderen zijn. Trouwens Johan Van De Lanotte en Caroline Gennez komen wél aan het woord als ze 'n interview geven op T.V. Of wacht: Wij hebben hier wel vrije meningsuiting, maar een afwijkende mening is nu plots "onduidelijk".
Stefanie is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2009, 00:36   #120
Stefanie
Minister-President
 
Geregistreerd: 20 juli 2002
Berichten: 5.220
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Praetorian Bekijk bericht
Massamedia in het kapitalisme heeft dan ook niet de democratisering van de maatschappij tot doel. Ik dacht dat we al zover waren om dit te snappen.
Jamaar, de sovjetunie had juist géén vrije meningsuiting. De Amerikanen zijn vaak donkerblauw, links is daar een minderheid, maar toch liet die journalist Sarah Palin verder praten toen ze naast de kwestie antwoordde vorig jaar in September of wanneer was 't? Amerika is juist het land van het kapitalisme.
Stefanie is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:41.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be