Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Economie
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Economie Hier kan je discussiëren over economie en staatsschuld

Antwoord
 
Discussietools
Oud 3 september 2009, 19:51   #181
AdrianHealey
Secretaris-Generaal VN
 
AdrianHealey's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 november 2006
Locatie: Antwerpen Stadstaat
Berichten: 28.290
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pelgrim Bekijk bericht
Beginnen met alle banken en multinationals te nationaliseren - zonder compensaties. Dan de beurzen sluiten en de deregulering van de kapitaalmarkten van de jaren tachtig ongedaan maken. Daarna zien we wel.
Gij hebt geen idee waar jij het over hebt, he?
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Avicenna
"Anyone who denies the law of non-contradiction should be beaten and burned until he admits that to be beaten is not the same as not to be beaten, and to be burned is not the same as not to be burned."
AdrianHealey is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 september 2009, 19:55   #182
Pelgrim
Secretaris-Generaal VN
 
Pelgrim's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 april 2002
Locatie: Bankrijk
Berichten: 49.945
Standaard

Jij hebt zoals gewoonlijk weer niks zinnigs te antwoorden he?
Pelgrim is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 september 2009, 20:16   #183
MIS
Banneling
 
 
Geregistreerd: 16 november 2007
Berichten: 8.492
Standaard

Citaat:
Gij hebt geen idee waar jij het over hebt, he?
Pelgrim heeft dat goed gezien natuurlijk, Bassie daarentegen ?
MIS is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 september 2009, 20:16   #184
corse
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 september 2004
Berichten: 10.608
Standaard

Economisch alternatief.

Hiervoor moeten we onze huidige wetgeving aanpassen:

Om te voorkomen dat in de nabije toekomst (vermoedelijk het jaar 2025) minder dan 0,2% van onze samenleving beschikt over 95% van onze volledig geautomatiseerde economie, rijkdom, wetenschap en grondstoffen en daardoor beschikt over een enorme rijkdom die enkel voor privaat doeleinden wordt gebruikt.
Men moet de gevolgen niet bestrijden maar de oorzaak wegnemen.
Dweilen met de kraan open is een hopenloze situatie!

Het voorkomen van extreme perverse rijkdom en extreme armoede.
Zolang de vruchten van onze planeet niet verdeeld worden en zo lang er mensen sterven van honger en arm zijn, kan men spreken van diefstal door diegenen die verzuipen in weelde.
Apartheid tussen blank en zwart werd afgeschaft in Zuid-Afrika, maar de oudste vorm van apartheid, het onderscheid tussen klassen, tussen arm en rijk vermeerdert zich razend snel op onze planeet, het is momenteel de grootste vorm van discriminatie sinds mens heugenis.
Er is op de wereld genoeg voor iedereen, maar er is niet genoeg voor ieders hebzucht.
De kwaliteit van een samenleving bestaat niet uit het aantal miljonairs, maar hoe men omgaat met zwakken, armen, ouderen, gezondheidszorg, werklozen, natuur en met de medemens in het algemeen.
Wanneer de meeste mensen in een samenleving, sociaal en financieel armer worden en hun milieu verloederd, dan kan je echt geen goede punten geven aan een economie, minstens moet toch een meerderheid van de mensen het beter krijgen.

Alternatief:

De privaat ondernemer moeten zo snel mogelijk tot een volledig geautomatiseerd bedrijf komen, éénmaal daar, daarvoor een persoonlijk beloning met b.v. een levenslang zeergoed loon, dit voor zijn initiatief en ondernemerschap, het bedrijf echter wordt eigendom van de gemeenschap dus de samenleving, dit om de herverdeling van kapitaal te stimuleren.
Enkel de bedrijven op weg naar de totaal automatisering zijn in privaat handen, de rest is in handen van de gemeenschap.

Een oud Chinees spreekwoord zegt:

Wat voor kleur de kat heeft is van geen belang, zolang ze maar muizen vangt.
corse is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 september 2009, 20:19   #185
MIS
Banneling
 
 
Geregistreerd: 16 november 2007
Berichten: 8.492
Standaard

Ook een leuke
Citaat:
de hele blauwe globe ontbolstert zich tot ruimtetuig van de mensheid voor een avontuur zonder voorgaande in de kosmos. als economie weer synergie wordt in plaats van dodelijke concurrentie omwille van winstmaximalisatie
Maar Bassie toch, we hebben waarlijk medelijden met je
MIS is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 september 2009, 20:24   #186
corse
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 september 2004
Berichten: 10.608
Standaard

Alternatief voor een evoluerende globalisering.

Een oplossing zou zijn de nationale markt wetgeving te beperken tot KMO’s.
De overige mastodonten of wereldbedrijven te verwereldlijken onder de controle van een wereldhandelstribunaal.
Nationale handelswetgeving moet uitbreiden wanneer men Europees of op wereldschaal gaat handelen, tevens moeten de controles uitbreiden.

De zelfregulerende nationale of wereld vrijmarkt is natuurlijk een illusie!
Al de crisisproblematiek die we nu kennen op onze planeet wordt veroorzaakt door multinationale bedrijven, vermits we niet over een multinationale of wereld wetgeving beschikken.
We moeten “niet over een wereld vrije” markt, maar over een “wereld rechtvaardige markt” beschikken.
Vrijheid is zeker niet synoniem voor rechtvaardigheid.

Alternatief voor een evoluerende globalisering.
Globalisering is goed, maar de wetgeving en de controle moet ook globaliseren.

Huidige wereldhandel of WTO ondemocratisch en amateuristisch:
Het is zuiver gebaseerd op belangenverdediging en niet op democratische wetgeving.
Vrijheid is goed, controle en democratie is beter!
Een van de veel genoemde bezwaren tegen de WTO is de handelingswijze ervan, in het bijzonder haar "consensus building".
Dit besluitvormingsproces is ondoorzichtig en niet democratisch.
In theorie hebben alle lidstaten een gelijke stem.
Hoewel officieel mogelijk, is stemmen nog nooit voorgekomen, ondemocratisch dus!
De lidstaat die zich tijdens de vergaderingen niet tegen een voorstel uitspreekt, wordt geacht ervoor te zijn.
Deze vorm van "consensus building" vindt plaats buiten de formele vergaderingen, in de "achterkamertjes".
Dit overleg wordt beschouwd als noodzakelijk inherent aan de WTO en "neemt de overhand als de tijd begint te dringen of belangrijke beslissingen genomen moeten worden".
Een wereldhandelstribunaal voor controle en goede werking is niet aanwezig.
De derde wereld en de kleinere landen zijn de jarenlang dupe van dit ondemocratische WTO.
corse is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 september 2009, 21:26   #187
straddle
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 10 maart 2004
Berichten: 6.654
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door voicelesscharlie Bekijk bericht
Ik denk dat we nog zeer ver van een goudbubble zijn.
Als de goudstandaard vandaag opnieuw wordt ingevoerd dan zou een Krugerrand maar eventjes 52.000€ kosten!!!!!!!!!!!!!!!
Dit is de enige beste belegging als je in goud stapt: fysiek goud / goudmijnen.
Ik heb wat goudfondsen (ETF's), maar voel me toch niet op mijn gemak met die dingen.

.
__________________
6666. Closing off.
straddle is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 september 2009, 21:36   #188
corse
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 september 2004
Berichten: 10.608
Standaard

Vrije markt: De godin van vooruitgang.

De godin van vooruitgang, luxe, materialisme en consumentisme is in werkelijkheid een grote hoer die niet te verzadigen is.

Het hart van deze hoer is onze economie, een reusachtige machine, een pletwals die door niets of niemand nog gecontroleerd of bestuurd wordt.

Om de 50 �* 60 jaar is deze oude hoer ongesteld en brult om oorlog, geweld en racisme, het enige geneesmiddel tegen deze kwaal.

Drie keer was deze oude hoer al ongesteld, de laatste oorzaak van deze geloofskwaal is een virus, het Islam virus.

De beurs, de koorts thermometer van deze grote hoer is uit elkaar gespat.

Deze hoer braakt niets anders uit dan:
Viezigheid, uitbuiting, werkloosheid, oorlog en racisme, dat wat ze de laatste 50 jaar heeft gevreten.

Haar bordeel, het oude westen is leeg, in paniek wil ze haar terrein vergroten en zet haar deur open voor het oosten.
Deze aderlating zal haar fataal zijn, de oude hoer zal uiteindelijk leegbloeden.

Om van haar stress te bekomen kijkt deze oude hoer tussen haar schaamlippen:
Ze ziet hoe de eigenaars van (multinationale en andere bedrijven, wapenfabrieken, drugsmaffia, petroleum giganten, topsporters, topmanagers, pop idolen, aandeelhouders, yuppies, industriëlen) m.a.w de eigenaars van de totale vrije markt economie verzuipen in extreme weelde en extreme rijkdom.
De oude hoer sluit verlegen haar benen en noemt dit bankgeheim.
corse is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 september 2009, 21:41   #189
TomB
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
TomB's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 januari 2003
Locatie: US
Berichten: 14.572
Standaard

Ik denk dat het een beetje laat is om op de goudtrein te stappen.
__________________
In het begin was er niets, wat ontplofte.
TomB is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 september 2009, 21:52   #190
voicelesscharlie
Eur. Commissievoorzitter
 
voicelesscharlie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 mei 2004
Locatie: Het moeras van Damme
Berichten: 9.138
Stuur een bericht via MSN naar voicelesscharlie
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zeikstraal Bekijk bericht
Dat zal zichzelf wel verwijderen. Kapitalisme is gefaald. Tijd voor een nieuw systeem, daar zijn ze nu over aant broeden
Noppes, de overheidsinmenging en de manipulatie van de rente en kredieten,in de geest van Keynes, heeft gefaald.
Dat comboys daarvan hebben geprofiteerd.Ze hadden gelijk!
Ze hebben gewoon aangetoond dat de markt volledig vrij gelaten moet worden.
__________________
Sedert "pissen""plassen" werd,wordt er meer "gezeikt".
I keep my freedom ,guns and money.You can keep the change.
Kapitalisme vs socialisme
http://www.youtube.com/watch?v=lgh6w...eature=related

Laatst gewijzigd door voicelesscharlie : 3 september 2009 om 21:54.
voicelesscharlie is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 september 2009, 21:58   #191
corse
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 september 2004
Berichten: 10.608
Standaard

De Heilige Vrije Markt, het Gouden Kalf van dit tijdvak is geslacht.

Vrijmarkt zonder staat onmogelijk, het is als een klok repareren door het binnenwerk er uit te halen.
De VS, wieg van het neoliberalisme implodeert.
Neoliberale, libertariers en vrijmarkt rechts-extremisten likken de wonden, de economie zit in de kredietklem.
Liberalen houden krampachtig vast aan hun oude idealen, zoals ook de communisten dat deden.
Ieder systeem is vergankelijk en gedoemd ten onder te gaan, dat leerde ons de geschiedenis.
Vernieuwing en verandering zijn de pijlers van vooruitgang en evolutie.

§ Bank, Hypotheek, verzekeringsbedrijven, immobilia, risico-initiatief en multinationals hun privaatwinsten zijn voor aandeelhouders en managers, hun privaat verliezen echter zijn voor rekening van belastingbetaler (Staat)!

Vroeger beroofde mensen banken, nu beroven banken en multinationals mensen.
§ Het wereld wijde corrupte en criminele gedrag van deze onbestrafte elitegangsters.

§ Managers en andere universitaire roven en stelen wat nog mogelijk is, ze schreeuwen en kreunen, we hebben alles leeggeroofd en we willen nu het geld van de belastingbetaler!

De vrijmarkt is zelfregulerend? (lachwekkend)
Zolang de wapenhandel in handen van privaatbedrijven blijft zijn oorlogen mogelijk en oncontroleerbaar, vergelijk het met de zogezegd zelfregulerende banken, de zelfregulerende wapenindustrie.

De regels van de markt moeten niet vrij zijn maar eerlijk!!

Om te geloven in de neoliberale vrijmarktdroom moet je wel slapen!

Hebberigheid moet dus toch onder controle gehouden worden.
Onder het mom van globaliserende financiën hebben de VS banken zich in de totale wereld verweven en het grootste deel van het wereldkapitaal opgesoupeerd met als gevolg: een wereldcrisis.
Door deze verwevenheid werd met het geld van iedere wereldburger oorlog gemaakt door de VS, globalisme in zijn slechtste vorm!

Het "grootschaligste wereld plan" ooit van de overheid wordt gestart.
Staatsinterventies om het kapitalistische systeem te redden.
Het nationaliseren van privaat banken en andere multinationale bedrijven in de wereld, naar het model van Hugo Chaves van Venezuela heeft resultaten, het enige verschil is dat Hugo Chaves het te kleinschalig ziet in vergelijk met de VS en Europa.
Europa pompte al 3.000 miljard euro belastingsgeld enkel in de financiële sector, spelen met geld van anderen (belastingen) is plezant.

Het verzopen kalf (vrijmarkt) wordt uit de sloot gehaald en gereanimeerd door het staats interventie team.
Het even heropleven van de beurzen, is er nog hoop?
Stiglitz Nobelprijswinnaar Economie noemde het gebruiken van belastinggeld voor de banksector "monsterlijk".
Het nationaliseren van de neoliberale economie in de westerse landen:
Het nationaliseren van Banken, verzekeringsbedrijven, immobilia en risico-initiatief is momenteel groter dan in het socialistische Venezuela, Hugo Chávez loop achter met zijn verouderde ideeën.
De banken zijn de grootste en succesvolste onbestrafte bankrovers en criminelen aller tijden.
Hold-ups op de geldvoorraden van de totale planeet worden met belastingsgeld bestreden.
corse is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 september 2009, 21:59   #192
voicelesscharlie
Eur. Commissievoorzitter
 
voicelesscharlie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 mei 2004
Locatie: Het moeras van Damme
Berichten: 9.138
Stuur een bericht via MSN naar voicelesscharlie
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door TomB Bekijk bericht
Ik denk dat het een beetje laat is om op de goudtrein te stappen.
Helemaal niet,de trein moet nog vertrekken.(hij stond 30 jaar in de garage)
Goud staat momenteel sterk(bewust) ondergewaardeerd.
Een normale koers is nu op zijn minst 1500$
__________________
Sedert "pissen""plassen" werd,wordt er meer "gezeikt".
I keep my freedom ,guns and money.You can keep the change.
Kapitalisme vs socialisme
http://www.youtube.com/watch?v=lgh6w...eature=related

Laatst gewijzigd door voicelesscharlie : 3 september 2009 om 22:01.
voicelesscharlie is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 september 2009, 22:05   #193
voicelesscharlie
Eur. Commissievoorzitter
 
voicelesscharlie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 mei 2004
Locatie: Het moeras van Damme
Berichten: 9.138
Stuur een bericht via MSN naar voicelesscharlie
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door corse Bekijk bericht
De Heilige Vrije Markt, het Gouden Kalf van dit tijdvak is geslacht.

Vrijmarkt zonder staat onmogelijk, het is als een klok repareren door het binnenwerk er uit te halen.
De VS, wieg van het neoliberalisme implodeert.
Neoliberale, libertariers en vrijmarkt rechts-extremisten likken de wonden, de economie zit in de kredietklem.
Liberalen houden krampachtig vast aan hun oude idealen, zoals ook de communisten dat deden.
Ieder systeem is vergankelijk en gedoemd ten onder te gaan, dat leerde ons de geschiedenis.
Vernieuwing en verandering zijn de pijlers van vooruitgang en evolutie.

§ Bank, Hypotheek, verzekeringsbedrijven, immobilia, risico-initiatief en multinationals hun privaatwinsten zijn voor aandeelhouders en managers, hun privaat verliezen echter zijn voor rekening van belastingbetaler (Staat)!

Vroeger beroofde mensen banken, nu beroven banken en multinationals mensen.
§ Het wereld wijde corrupte en criminele gedrag van deze onbestrafte elitegangsters.

§ Managers en andere universitaire roven en stelen wat nog mogelijk is, ze schreeuwen en kreunen, we hebben alles leeggeroofd en we willen nu het geld van de belastingbetaler!

De vrijmarkt is zelfregulerend? (lachwekkend)
Zolang de wapenhandel in handen van privaatbedrijven blijft zijn oorlogen mogelijk en oncontroleerbaar, vergelijk het met de zogezegd zelfregulerende banken, de zelfregulerende wapenindustrie.

De regels van de markt moeten niet vrij zijn maar eerlijk!!

Om te geloven in de neoliberale vrijmarktdroom moet je wel slapen!

Hebberigheid moet dus toch onder controle gehouden worden.
Onder het mom van globaliserende financiën hebben de VS banken zich in de totale wereld verweven en het grootste deel van het wereldkapitaal opgesoupeerd met als gevolg: een wereldcrisis.
Door deze verwevenheid werd met het geld van iedere wereldburger oorlog gemaakt door de VS, globalisme in zijn slechtste vorm!

Het "grootschaligste wereld plan" ooit van de overheid wordt gestart.
Staatsinterventies om het kapitalistische systeem te redden.
Het nationaliseren van privaat banken en andere multinationale bedrijven in de wereld, naar het model van Hugo Chaves van Venezuela heeft resultaten, het enige verschil is dat Hugo Chaves het te kleinschalig ziet in vergelijk met de VS en Europa.
Europa pompte al 3.000 miljard euro belastingsgeld enkel in de financiële sector, spelen met geld van anderen (belastingen) is plezant.

Het verzopen kalf (vrijmarkt) wordt uit de sloot gehaald en gereanimeerd door het staats interventie team.
Het even heropleven van de beurzen, is er nog hoop?
Stiglitz Nobelprijswinnaar Economie noemde het gebruiken van belastinggeld voor de banksector "monsterlijk".
Het nationaliseren van de neoliberale economie in de westerse landen:
Het nationaliseren van Banken, verzekeringsbedrijven, immobilia en risico-initiatief is momenteel groter dan in het socialistische Venezuela, Hugo Chávez loop achter met zijn verouderde ideeën.
De banken zijn de grootste en succesvolste onbestrafte bankrovers en criminelen aller tijden.
Hold-ups op de geldvoorraden van de totale planeet worden met belastingsgeld bestreden.
Er is geen vrije markt meer geweest sedert 1971.
Ook niet in de VS.
Ik denk dat de planeconomen nu hun wonden moeten likken. Maar wat doen ze?
Volharden in de ziekte en nog meer manipuleren door geld bij te drukken,wetten en regeltjes bij maken....
Een goed begin zou zijn het AFSCHAFFEN van de CENTRALE BANKEN.
Maar nu willen de overheden ook bankier spelen.
Opmerkelijk is ook dat banken waarin de overheid reeds een grote vinger in de pap heeft de zwaarste klappen hebben gekregen.(Fortis,Dexia,...)
__________________
Sedert "pissen""plassen" werd,wordt er meer "gezeikt".
I keep my freedom ,guns and money.You can keep the change.
Kapitalisme vs socialisme
http://www.youtube.com/watch?v=lgh6w...eature=related

Laatst gewijzigd door voicelesscharlie : 3 september 2009 om 22:15.
voicelesscharlie is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 september 2009, 22:19   #194
corse
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 september 2004
Berichten: 10.608
Standaard

Vrijmarktdenken is verouderd en remt de vooruitgang af.

De huidige crisis is geen conjuncturele crisis maar een structurele crisis!
Het ongebreidelde valse geloof in de vrijemarkteconomie is voorbij.
Het neoliberale VS model is een leugen, een luchtbel die op niets gefundeerd was.
De mondialisering van onze planeet verlangt andere principes dan deze van de vrijmarkt.
De huidige monopolievorming van de vrije markt die automatisch volgde, deze berust niet op concurrentie en daardoor daling van prijzen maar op een monopolievorming van multinationale bedrijven, de geleide dwangeconomie.

Het valse vrije marktdenken was vooral gebaseerd op:

§ Krediet en schulden, het verschuiven van geld naar tijd, de explosie van deze tijdbom leiden naar het einde van dit tijdperk, het financiële gat is onvoorstelbaar diep en tart alle fantasie.
§ Het gnoe effect, bruggen bouwen op de lijken van andere en op de volgende generaties.
§ Vooral het verarmen van de grote meerderheid op onze planeet.
§ Het onbeperkte uitbuiten van mens door mens, en van natuur.
§ Ongeveer 80% van de totale mondiale milieu-impact wordt veroorzaakt door 25% van de wereldbevolking, de zogenaamde mondiale consumptieklasse.
§ De natuur die moeder is van alle leven wordt gedegradeerd tot stiefkind.
§ De mens is de alles verstorende factor en maakt geen deel uit van het ecologisch geheel.
§ De nevenwerkingen van vrijmarkteconomie zijn:
De evolutie van een vuil mens in een propere wereld, naar een proper mens in een bevuilde wereld.

De markteconomie zit verstrikt in de eigen ondemocratische spelregels:
Alle vorige systemen op onze planeet kenden opgang en ondergang, ook vrije markt ontsnapt daar niet aan, zo simpel is dat!
Jonge hooggeschoolden verkiezen nu een job bij overheid.

In de oude Sovjet Unie waren ongeveer 7% communisten, deze met veel staatsmogelijkheden!
Door het ingrijpen van Gorbatsjov, glasnost en perestrojka werden deze communisten de grootste en rijkste neoliberale ter wereld, deze met veel private mogelijkheden.
Ze hadden hun rode jas omgedraaid en de blauwe binnenkant kwam naar voren, deze met veel privaat mogelijkheden!
Dezelfde valse 7% hebben we overal op onze planeet, al dan niet van jas veranderd, zelfs in diep religieuze landen komen we deze 7% tegen die zich ontpoppen als fanatieke religieuze leiders!

Besluit:
Er is een wetenschap die alle soorten van ideologieën achter zich laat en hun valse goden onttroont. (Futurosofie)
Het is een mensbeschouwing waarbij ieder mens en zijn totale samenleving centraal staat.
Elke ideologie heeft extremen die de totale samenleving schaden.
Wanneer een land in een hopeloze economische crisis belandt, dan kopen staatsfundamentalisten (Staats topfunctionarissen, generaals en koningen) wapens van wapenhandelaars (marktfundamentalisten) en banken (marktfundamentalisten) krijgen geld van staatsfundamentalisten.
Deze wapens en zij die deze hanteren worden door religiefundamentalisten gewijd, klaar voor de strijd.

Hier zien we duidelijk dat de ware duivel op onze planeet drie gezichten heeft en dat hij er een dubbele moraal op na houdt om het in religie termen te zeggen.
Deze dubbelmoraal is gefundeerd op eigenbelang, machtswellust en egoïsme.
In vredestijd zijn deze extremisten schijnbare vijanden, maar in werkelijkheid zijn ze dikke vrienden.
Rivaliserende groepen verbroederen zich snel wanneer er een gemeenschappelijke vijand is, indien de gemeenschappelijke vijand de mondiale samenleving is, dan is het begrip democratie in gevaar.

Het casinokapitalisme kreunt onder de gevolgen van een nooit geziene vrije marktcrisis.
Welke ideologie ook, al wie de menselijke waarden misbruikt moeten we blijven bestrijden.
corse is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 september 2009, 22:35   #195
corse
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 september 2004
Berichten: 10.608
Standaard

Het bestraffen van bank, hypotheek, krediet en immobilia:

Wilde anarchie op de gevolgen van wilde vrijmarkt of casino kapitalisme is noodzakelijk en daardoor eerlijk tot op het bot!
Afwachten wat de straffen zullen zijn en of deze geen averechts effect hebben en de misdaden (witteboordencriminaliteit) van bank, hypotheek, krediet en immobilia nog aanmoedigen, dit ook door de blanco staatscheques aan de banken!
Voldoende controle en zware gevangenisstraffen zijn noodzakelijk, het gaat immers om diefstal, de grootste hold-up aller tijden, over het terug recupereren van de gelden van deze grootste hold-up aller tijden wordt nog niet gesproken!
http://www.trends.be/nl/economie/men...-jaar-cel.html

Een alternatief is, op elke marktplaats van elk dorp en stad op onze planeet een schavot plaatsen en de koppen van deze (bank, hypotheek, krediet, immobilia, auto en andere multinationale) criminelen in manden laten rollen, er zijn genoeg gedupeerden die met plezier en zonder een zak over het hoofd het schavot willen bedienen!
Een degelijke oplossing voor de volgende 40 jaar!
Het volgende probleem zal zijn dat we niet genoeg manden vinden om deze koppen op te vangen.

Wie bewaakt de bewakers? De bewakers zijn uiteraard de vertegenwoordigers van de samenleving! (Staat)

Liberalisme is de filosofie van de hoop in een competitieve zelfregulerende periode wanneer het kapitalisme zich in een hoogconjunctuur bevindt.
Fascisme, racisme, fanatisme, wapenhandel, nationalisering, drughandel, mensenhandel en oorlog is de filosofie van de ondergang in een destructieve zelfregulerende vrije marktperiode wanneer het kapitalisme zich in laagconjunctuur of crisis bevindt.
Het is de enige mogelijkheid die overblijft, spijtig genoeg zijn er veel mensenlevens nodig om deze ellende te ondergaan.
Alle alternatieven zijn onnodig en vooral niet wenselijk, volgens de gegoede burgerij uiteraard.

Honderd jaar perverse vrijmarkteconomie laat zijn sporen achter.
Het casinokapitalisme kreunt onder de gevolgen van een nooit geziene vrije marktcrisis.
corse is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 september 2009, 22:55   #196
Pelgrim
Secretaris-Generaal VN
 
Pelgrim's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 april 2002
Locatie: Bankrijk
Berichten: 49.945
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door voicelesscharlie Bekijk bericht
Noppes, de overheidsinmenging en de manipulatie van de rente en kredieten,in de geest van Keynes, heeft gefaald.
Dat comboys daarvan hebben geprofiteerd.Ze hadden gelijk!
Ze hebben gewoon aangetoond dat de markt volledig vrij gelaten moet worden.
Cowboys profiteren altijd van alles. Wat ze hebben aangetoond was inderdaad dat manipulatie van het kapitalisme niet werkt op lange termijn. Het kapitalisme is zelf het probleem en moet verdwijnen, zodat ook de cowboys verdwijnen.
Pelgrim is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 september 2009, 01:43   #197
voicelesscharlie
Eur. Commissievoorzitter
 
voicelesscharlie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 mei 2004
Locatie: Het moeras van Damme
Berichten: 9.138
Stuur een bericht via MSN naar voicelesscharlie
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pelgrim Bekijk bericht
Cowboys profiteren altijd van alles. Wat ze hebben aangetoond was inderdaad dat manipulatie van het kapitalisme niet werkt op lange termijn. Het kapitalisme is zelf het probleem en moet verdwijnen, zodat ook de cowboys verdwijnen.
De manipulatie door(overheids)instaties moeten verdwijnen zodat de comboys geen kans meer hebben.
__________________
Sedert "pissen""plassen" werd,wordt er meer "gezeikt".
I keep my freedom ,guns and money.You can keep the change.
Kapitalisme vs socialisme
http://www.youtube.com/watch?v=lgh6w...eature=related
voicelesscharlie is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 september 2009, 05:50   #198
MIS
Banneling
 
 
Geregistreerd: 16 november 2007
Berichten: 8.492
Standaard

Citaat:
De manipulatie door(overheids)instaties moeten verdwijnen zodat de comboys geen kans meer hebben.
Laat ons het simpeler zeggen, zolang er niets van economie begrepen wordt, zullen er manipulerende cowboys zijn.
MIS is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 september 2009, 05:52   #199
MIS
Banneling
 
 
Geregistreerd: 16 november 2007
Berichten: 8.492
Standaard

Citaat:
Helemaal niet,de trein moet nog vertrekken.(hij stond 30 jaar in de garage). Goud staat momenteel sterk(bewust) ondergewaardeerd. Een normale koers is nu op zijn minst 1500$.
Ik vrees dat ook dat ‘goud’ misbegrepen wordt, het is niet een letterlijk te nemen term.
MIS is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 september 2009, 05:55   #200
MIS
Banneling
 
 
Geregistreerd: 16 november 2007
Berichten: 8.492
Standaard

Citaat:
Cowboys profiteren altijd van alles. Wat ze hebben aangetoond was inderdaad dat manipulatie van het kapitalisme niet werkt op lange termijn. Het kapitalisme is zelf het probleem en moet verdwijnen, zodat ook de cowboys verdwijnen
Pelgrim, vraagje. Is het nu de manipulatie van het kapitalisme dat een probleem is of het kapitalisme zelf? Naar mijn idee het eerste, zo is het communisme ook mislukt. Wat denk je zelf? Dat de cowboys altijd een probleem vormen, mee eens.
MIS is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:32.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be