Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Partijpolitiek en stromingen
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Partijpolitiek en stromingen In dit forum kun je discussiëren over (standpunten van) politieke partijen. en (standpunten van) politieke stromingen, al dan niet vertegenwoordigd door een (niet-partijpolitieke) organisatie.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 15 maart 2010, 16:36   #201
Brugge Veilig en Leefbaar
Minister-President
 
Brugge Veilig en Leefbaar's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 november 2002
Locatie: Op den buiten
Berichten: 4.653
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Anna List Bekijk bericht
als dat waar is wat er in t laatste nieuws staat, dan is dat toch goed wat Vanhecke doet ?!
opkuisen die handel
!


voil�* ge hebt mijn reactie

al kunt ge mij mss bezwaarlijk als typical in t vakje 'blokkertjes' krijgen mss
Vergat nog te antwoorden: Niks van. Vanhecke ligt uitgeteld op de mat. In de loop van de jaren teveel brave zielen bedrogen, teveel zijn macht misbruikt, teveel (om het in zijn eigen jargon te zeggen) valse 'vriendjes' in het Walhalla gestopt, samengevat op teveel tenen getrapt.
Brugge Veilig en Leefbaar is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 maart 2010, 16:39   #202
roodhaar
Parlementsvoorzitter
 
Geregistreerd: 28 december 2008
Berichten: 2.357
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Brugge Veilig en Leefbaar Bekijk bericht
En nu mogen de blokkertjes eens terzake antwoorden, zonder mist te spuien of op de boodschapper te schieten...

Geen vuiltje meer aan de lucht bij Vlaams Belang?

Alles weer koek en ei tussen Filip Dewinter en Frank Vanhecke? Voorzitter Bruno Valkeniers doet dezer dagen krampachtig zijn best om het u en zichzelf wijs te maken. In werkelijkheid is er helemaal niets veranderd. Hoe diep de walging van Vanhecke zit voor de "kliek" Dewinter en hun "maffiose praktijken" blijkt uit de toon van de brief die hij schreef aan Valkeniers. Wij keken 'm in, die brief. Eén woord: onthutsend. Eén conclusie: wie gelooft die mensen nog?

JAN SEGERS

Tussen 1996 en 2008 was Frank Vanhecke voorzitter van eerst Vlaams Blok, nadien Vlaams Belang. Acht, negen jaar lang vormde hij een on-splijtbaar tweespan met zijn vriend Filip Dewinter, voor wie hij ooit zelfs als getuige was opgetreden bij diens huwelijk. Die vriendschap is omgeslagen in regelrechte afkeer, zo blijkt uit de brief die Vanhecke op 10 december 2009 schreef aan Bruno Valkeniers.

Een gedegouteerde Vanhecke besluit hem met: "Ik herken me niet in een partij waar een kliek met maffiose praktijken de plak zwaait. (...) Mijn hart bloedt nu ik mijn Vlaams Belang in snelvaart zie kapotgemaakt worden." Daarvoor verantwoordelijk is volgens Vanhecke "de Antwerpse gemeenteraadsfractie", aangevoerd door Dewinter, die "een brutale machtsgreep" heeft gepleegd, zo schrijft hij.

DE VOORZITTER

En voorzitter Valkeniers? Die liet betijen, beweert Vanhecke in zijn brief. En dat doet hij nog steeds, zegt ons een bron in het hart van de partij. "Het is pijnlijk om te zien hoe Valkeniers nu doet alsof er orde op zaken is gesteld en alles is uitgeklaard", zegt onze bron, die zichzelf nochtans niet tot het kamp-Vanhecke rekent. "De waarheid is dat er tegenover één, twee, drie maanden geleden niets veranderd is. Dewinter laat Valkeniers nog steeds naar zijn pijpen dansen. Het probleem is: Bruno Valkeniers waant zich een tweede Bart De Wever, met evenveel charisma, evenveel welbespraaktheid en een even groot electoraal potentieel. Terwijl een blinde kan zien dat hij dat niét heeft - iedereen bij ons beseft dat. Bij gebrek aan politiek talent zou je denken dat Valkeniers is ingehaald om zijn managementkwaliteiten - hij kwam tenslotte uit de top van de privé - maar een partij is geen bedrijf. Zijn personeelsbeleid is een ramp. De partij ligt op apegapen", zegt onze bron.

Het portret dat Frank Vanhecke van zijn voorzitter schetst, is dodelijk: een man "die liegt", die op de hoogte was van de dubieuze financiële praktijken onder leiding van Filip Dewinter en diens vertrouwensman Eric Deleu, maar verzuimde om in te grijpen. Ongenadig hard is Vanheckes oordeel over de "visietekst" waarmee Valkeniers de partij vorig jaar andere wegen wilde opsturen: minder radicaal, minder vuilgebekt, meer geschikt voor machtsdeelname. Een revolutie, leek het even, maar onder impuls van vooral Filip Dewinter werd die de kop ingedrukt - "gecastreerd", met de woorden van Vanhecke. Kortom: "Sta mij toe, voorzitter, u te wijzen op het compleet waardeloze van deze tekst."

Nog pijnlijker is volgende vergelijking: "Voorzitter, u runt de partij als een hondenschool. Wie opzit en pootjes geeft, voldoende kwijlt en kwispelt, wordt toegelaten tot het Walhalla. Wie braaf is, krijgt lekkers, wie stout is de roe."

VROUWELIJK BOEGBEELD

Ambieerde het Walhalla, maar was stout, ontdekte dingen die het daglicht niet mochten zien en kreeg dus de roe: Marie-Rose Morel. Zij was het die bij het napluizen van de partijboekhouding op wanpraktijken stootte. "De partij werd opgelicht door toewijzing van orders aan bedrijven die veel te duur waren", schrijft Frank Vanhecke in zijn brief. Eén van die bedrijven was ARB, het Antwerps Reclame Bureau van Eric Deleu, een intimus van Filip Dewinter. Als hoofd van de Dienst Organisatie beslist Dewinter quasi eigenmachtig over de toewijzing van campagnebudgetten aan reclamebureaus en drukkers. Vanhecke zegt in zijn brief over bewijzen te beschikken van "valse offertes" en "nep-offertes". Hij bracht Valkeniers op de hoogte, maar "de misbruiken zijn niet gestopt".

Volgens Frank Vanhecke is het speurwerk van Morel de enige reden waarom de blonde diva politiek geneutraliseerd moest worden. Marie-Rose Morel is een stemmenkanon, maar het jongste jaar werd haar alles geweigerd waar ze om vroeg: de tweede plaats op de Europese lijst, het ondervoorzitterschap én een zitje in de raad van bestuur van de VRT. Geen toeval: daarin zetelt nu de "oplichter" Eric Deleu. De poging van Frank Vanhecke om de man daar alsnog weg te halen, is op niets uitgedraaid.

Vanhecke heeft het over "het kaltstellen (uitschakelen, red.) van ons enige vrouwelijke boegbeeld, die naam waardig". De andere twee pretendentes, Marijke Dillen en Anke Van dermeersch, zitten in het kamp-Dewinter. Volgens Frank Vanhecke was er geen middel te grof om Morel - en in één moeite ook hemzelf - uit te rangeren. In het weekblad 'Knack' verschenen smeuïge "liefdesmails" tussen de vermeende tortelduifjes. "Voorzitter", schrijft Vanhecke, "u weet even goed als ik dat de valse mails destijds vanuit de partij aan 'Knack' werden bezorgd. U weet ook door wie dat gebeurde en wie daarvan minstens goedkeurend op de hoogte was." Tweemaal raden wie hij met die laatste bedoelde.

Over de nieuwe visietekst
"Compleet waardeloos"

Over Bruno Valkeniers
"U runt de partij als een hondenschool: wie kwijlt en kwispelt, wordt toegelaten tot het Walhalla"

Over Filip Dewinter
"Een brutale machtsgreep"

Over Marie-Rose Morel
"Kaltgestellt, uitgeschakeld"



Publicatie: Het Laatste Nieuws
is wel verbijsterend !
__________________
Citaat:
ZIONISME ; woorden schieten tekort...PollyCorrect :
Ik ga even naar Canvas terzake kijken, en zien hoe Zielig ze het daar wel vinden, van die 2 arme Palestijnse kindertjes en het lijden van hun gezinnen
.
roodhaar is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 maart 2010, 16:40   #203
roodhaar
Parlementsvoorzitter
 
Geregistreerd: 28 december 2008
Berichten: 2.357
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bert Deckers Bekijk bericht
... en iedereen negeert vakkundig Brugge Veilig en Leefbaar ...

de inhoud van de geposte tekst kan u toch zomaar niet ontkennen ??
__________________
Citaat:
ZIONISME ; woorden schieten tekort...PollyCorrect :
Ik ga even naar Canvas terzake kijken, en zien hoe Zielig ze het daar wel vinden, van die 2 arme Palestijnse kindertjes en het lijden van hun gezinnen
.
roodhaar is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 maart 2010, 16:50   #204
Anna List
Banneling
 
 
Geregistreerd: 28 september 2004
Berichten: 106.558
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door roodhaar Bekijk bericht
de inhoud van de geposte tekst kan u toch zomaar niet ontkennen ??
maar toch ook ni bevestigen ?!
de pers schrijft al 20 jaar vooringenomen en slecht ingelicht over het vb ... we zullen dus moeten afwachten ...
Anna List is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 maart 2010, 16:57   #205
Zipper
Secretaris-Generaal VN
 
Zipper's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 maart 2009
Berichten: 56.681
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Anna List Bekijk bericht
maar toch ook ni bevestigen ?!
de pers schrijft al 20 jaar vooringenomen en slecht ingelicht over het vb ... we zullen dus moeten afwachten ...
en als jij andere partijen de grond inboort, ben je steeds goed ingelicht ?? Sta me toe dit zeer merkwaardig te vinden.
Ik vermoed dat "het madouplein" moet ingestort zijn alvorens jij je vragen zal beginnen stellen.
__________________






Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Another Jack Bekijk bericht
Voor mijn part wordt Brussel en omstreken voor 90% islamitisch!
Zipper is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 maart 2010, 17:59   #206
Xenophon
Secretaris-Generaal VN
 
Xenophon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 21 september 2009
Berichten: 101.391
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zipper Bekijk bericht
en als jij andere partijen de grond inboort, ben je steeds goed ingelicht ?? Sta me toe dit zeer merkwaardig te vinden.
Ik vermoed dat "het madouplein" moet ingestort zijn alvorens jij je vragen zal beginnen stellen.
Anna is een vuig blokbeest!
Xenophon is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 maart 2010, 18:17   #207
Honoré gepluimd
Provinciaal Statenlid
 
Honoré gepluimd's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 juni 2007
Berichten: 705
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Brugge Veilig en Leefbaar Bekijk bericht


Natuurlijk Bertje, ik ben absoluut de enige die de bal in het doel trapt. De enige die hier al jarenlang voorspelde welke type Vanhecke is, en tot wat hij in staat is.

Anderzijds was jij altijd lief voor FDW, waarvan we nu toch weten dat hij niet vies is van een stevige portie corruptie...
__________________
Prachtig nummer van Aryan : http://www.youtube.com/watch?v=PgbwuNLmtw8
Honoré gepluimd is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 maart 2010, 18:46   #208
Boduo
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 9 augustus 2005
Berichten: 61.155
Standaard Vlaams Belang

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door guido 007 Bekijk bericht
http://knack.rnews.be/nieuws/belgie/...knack-nl-daily


Het zit niet goed binnen het VB. Nu is Leo Delcroix misschien niet de persoon om de rekening van het VB te maken, het is wel een persoon die het van op afstand kan bekijken.
Hoeveel jaren is dat nu dat het VB zal barsten ???
Het is nog altijd niet gebeurd...


Laatst gewijzigd door Boduo : 15 maart 2010 om 18:46.
Boduo is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 maart 2010, 18:50   #209
Boduo
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 9 augustus 2005
Berichten: 61.155
Standaard brugge

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Brugge Veilig en Leefbaar Bekijk bericht
Vergat nog te antwoorden: Niks van. Vanhecke ligt uitgeteld op de mat. In de loop van de jaren teveel brave zielen bedrogen, teveel zijn macht misbruikt, teveel (om het in zijn eigen jargon te zeggen) valse 'vriendjes' in het Walhalla gestopt, samengevat op teveel tenen getrapt.
In Brugge lopen er rond die jaloers zijn op F Van Hecke...

Boduo is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 maart 2010, 19:14   #210
Brugge Veilig en Leefbaar
Minister-President
 
Brugge Veilig en Leefbaar's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 november 2002
Locatie: Op den buiten
Berichten: 4.653
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Boduo Bekijk bericht
In Brugge lopen er rond die jaloers zijn op F Van Hecke...

Nu moet ik u toch wel gelijk geven sè ! Van de Brugse topchef van De Karmeliet G. Van Hecke ben ik een beetje jaloers. Ik zou willen kennen wat hij kan. Ook van de Brugse (gewezen) VTM- journaliste M. Van Hecke ben ik wat jaloers. Ze oogt zoveel schoner en frisser dan ik...

Van poedel Vanhecke daarentegen (als je die bedoelt), amaai, niks om te benijden.

Laatst gewijzigd door Brugge Veilig en Leefbaar : 15 maart 2010 om 19:15.
Brugge Veilig en Leefbaar is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 maart 2010, 21:46   #211
F.Lurk
Gouverneur
 
F.Lurk's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 mei 2009
Berichten: 1.263
Standaard

Decoorne, je hebt nooit kunnen verkroppen dat de nationale partijvoorzitter de eerste viool zou spelen bij het VB in jouw thuisstad.


Maar goed, het VB is een zinkend schip. Dit weekeinde nog iemand op café gezien die in de partijraad zetelt en die stelde: "we zijn op sterven na dood".

Welnu, als ex-VB'er: I don't care!
F.Lurk is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 maart 2010, 21:56   #212
Anna List
Banneling
 
 
Geregistreerd: 28 september 2004
Berichten: 106.558
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zipper Bekijk bericht
en als jij andere partijen de grond inboort, ben je steeds goed ingelicht ?? Sta me toe dit zeer merkwaardig te vinden.
Ik vermoed dat "het madouplein" moet ingestort zijn alvorens jij je vragen zal beginnen stellen.
ik heb raar genoeg mss meer persoonlijke tentakels naar de Sp-a dan naar t VB ja ...

bij andere partijen kan je je informeren in de die partij goedgezinde media en de toevallig die partij niet zo goed gezinde media ...
waardoor je ongeveer op de hoogte raakt van het echte plaatje

dat systeem kan je bezwaarlijk toepassen op het VB vermits heel de mainstream media die partij verguizen, al twintig jaar ... soms met verhalen met een grond van waarheid, dikwijls met compleet van de pot gerukte verhalen ...
Anna List is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 maart 2010, 21:57   #213
Anna List
Banneling
 
 
Geregistreerd: 28 september 2004
Berichten: 106.558
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Xenophon Bekijk bericht
Anna is een vuig blokbeest!


ze zouden ginder nogal content met mij zijn !
Anna List is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 maart 2010, 22:48   #214
Henri1
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 15 juli 2008
Locatie: GROOT LUIK (Liège)
Berichten: 64.878
Standaard

Wie of wat is het Vlaams Belang ?
Henri1 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 16 maart 2010, 09:15   #215
Zwartengeel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 22 juli 2005
Berichten: 34.995
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Henri1 Bekijk bericht
Wie of wat is het Vlaams Belang ?
Dat ding dat zodanig jouw hele denken en doen beheerst dat je geen vijf zinnen na elkaar kunt schrijven zonder erover te beginnen.
Zwartengeel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 16 maart 2010, 11:50   #216
Renesse
Minister-President
 
Renesse's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 juli 2008
Berichten: 4.861
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zwartengeel Bekijk bericht
Dat ding dat zodanig jouw hele denken en doen beheerst dat je geen vijf zinnen na elkaar kunt schrijven zonder erover te beginnen.
__________________
Renesse is offline   Met citaat antwoorden
Oud 17 maart 2010, 09:28   #217
nihao
Minister
 
nihao's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 8 april 2009
Locatie: Gent
Berichten: 3.062
Standaard

On topic : het mooiste zou natuurlijk zijn als ze samen tegelijk zouden barsten...
__________________
Dom zijn is duur,
en oliedom zijn olieduur.
nihao is offline   Met citaat antwoorden
Oud 17 maart 2010, 09:34   #218
Bert Deckers
Parlementsvoorzitter
 
Bert Deckers's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 augustus 2007
Berichten: 2.064
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door nihao Bekijk bericht
On topic : het mooiste zou natuurlijk zijn als ze samen tegelijk zouden barsten...
Ja en dat we een Vlaanderen stichten waar de vervreemding zich nog meer kan doorzetten want de N-VA is zo volksminnend...

Het heeft geen enkele zin om een onafhankelijk Vlaanderen te hebben waar er geen deftig vreemdelingenbeleid is met de daaraan gekoppelde socio-economische consequenties! Als je de N-VA laat doen echter zou het aantal vreemdelingen in Vlaanderen enkel nog maar toenemen. Dan pas ik liever.
__________________
Bert Deckers is offline   Met citaat antwoorden
Oud 17 maart 2010, 09:36   #219
Anna List
Banneling
 
 
Geregistreerd: 28 september 2004
Berichten: 106.558
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bert Deckers Bekijk bericht
Ja en dat we een Vlaanderen stichten waar de vervreemding zich nog meer kan doorzetten want de N-VA is zo volksminnend...

Het heeft geen enkele zin om een onafhankelijk Vlaanderen te hebben waar er geen deftig vreemdelingenbeleid is met de daaraan gekoppelde socio-economische consequenties! Als je de N-VA laat doen echter zou het aantal vreemdelingen in Vlaanderen enkel nog maar toenemen. Dan pas ik liever.
dat zijn slakken om te zouten NA de onafhankelijkheid, Bert.
Anna List is offline   Met citaat antwoorden
Oud 17 maart 2010, 09:53   #220
Txiki
Secretaris-Generaal VN
 
Txiki's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 september 2007
Locatie: Killucan
Berichten: 57.743
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bert Deckers Bekijk bericht
Als je de N-VA laat doen echter zou het aantal vreemdelingen in Vlaanderen enkel nog maar toenemen.
Is dat zo?
__________________
I have a total irreverence for anything connected with society except that which makes the roads safer, the beer stronger, the food cheaper and the old men and old women warmer in the winter and happier in the summer.
Txiki is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:18.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be