Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 31 juli 2010, 10:30   #201
Egmond Codfried
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 april 2009
Berichten: 4.566
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Garry Bekijk bericht
Inderdaad, en wetende dat die er dan wel 40 jaar voor heeft afgedragen terwijl we langs de andere kant het geld buiten smijten aan jan en alleman die hier aanspoelen Zonder dat die er een cent voor in het potje gedaan hebben. Om niet te vergeten, misschien zou men beter de wachtvergoeding afschaffen van al die schoolverlaters die liever eerst een Sabbatjaartje nemen dan te gaan werken. Die hebben ook nog geen cent in de spaarpot van de sociale zekerheid gestopt.
Wat ik laatst bedacht, was waarom men de oorspronkelijke gastarbeiders die men 30 jaar geleden uit Turkije en Noord Afrika hier binnenhaalde, niet van tijdelijke contracten voorzag, als men echte wilde dat zij na enige tijd weer zouden vertreklken. Het gegeven van arbeidsmigratie is wellicht even oud als de wereld bestaat, en waarom zullen wij ons dan steeds moeten laten verrassen door de uitkomst van dit soort zaken?

Deze import volgde nadat Nederlanders werden gestimuleerd naar Nieuw Zeeland en Canada te vertrekken. Zij waren wellicht te duur geworden, net als hoe vandaag Nederlandse werkers worden ontslagen om plaats te maken voor Polen. Maar Polen schijnen nu ook plaats te maken voor andere Oost-Europeanen die het voor nog minder geld en slechte voorwaarden en omstandigheden willen doen.
Egmond Codfried is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 10:32   #202
brother paul
Secretaris-Generaal VN
 
brother paul's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 mei 2007
Berichten: 35.671
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bob Bekijk bericht
Wat opvalt, voor iemand die door de VS reist, is dat daar alle migranten werken. Dus het moet mogelijk zijn.
Maar dat het overgrote deel van de geregulariseerden ofwel bij het ocmw, ofwel in de werkloosheidsvergoeding terecht komt, en blijft, is nu eenmaal een feit. En daar zij met hondendduizenden beginnen te zijn, begint dit een aardige stuiver te kosten.
Daar is het gewoon iets hardere logica: als je niet werkt heb je geen inkomen.. PUNT

Hier is men vanuit socialistische hoek bank dat de wedden beneden de minimumlonen zouden vallen.

ALhoewel wat is een minimumloon: in feite als men 2 jobs doet aan520euro per maand heeft men ook een minimloon.

IN Belgie ligt de lat toch heel hoog
brother paul is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 10:35   #203
brother paul
Secretaris-Generaal VN
 
brother paul's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 mei 2007
Berichten: 35.671
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Egmond Codfried Bekijk bericht
Dit is waar ik mij altijd over heb verwonderd. Waarom de cijfers gespitst worden naar taal, huiskleur en religie. Wat het er toe doet dat sommige burgers, naar afkomst, wel kunnen schrijven en andere niet. Bij de staking van de schoonmakers in Nederland was één van de eisen; respect. Maar ook de eis van taalcursussen door de werkgevers verstrekt.

Wij hebben er toch allemaal belang bij dat onze arbeiders, schoonmakers, fabrieksarbeiders de taal beheersen. In feite zouden wij moeten willen dat alle burgers van Nederland een universitaire graad zouden halen. Maar nee, er moet gekissebist worden over welke kleur, taal of godsdienst deze mensen hebben vóórdat wij een taalcursus opzetten.

Het is net als bij de diefstal van een koe (dit is een voorbeeld en geen verandering van topic) dat de advocaten gaan discussieren over de kleur van de koe en de hoeveel mest die de koe produceert, inplaats van over wie de werkelijke eigenaar is.

Men praat over bijkomstigheden die ons geen enkele manier verder helpen. de bijkomstigheden vormen de hoofdzaak, ten koste van efficientie en concrete maatregelen ter verbetering van de concurrentie positie en naar een hogere productiviteit.
Ja de bijkomstigheden zijn de zogenaamde rechten, of ons sociaal stelsel behouden, en vooral de bliksemafleider BHV

net alsof we in 1972 iets uitgevonden hebben dat we nooit meer mogen veranderen. Eigelijk een geestelijke armoede van onze huidige leiders is het gebrek aan moed voor change.

Laatst gewijzigd door brother paul : 31 juli 2010 om 10:36.
brother paul is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 10:40   #204
Egmond Codfried
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 april 2009
Berichten: 4.566
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door guido 007 Bekijk bericht
Ik stel voor om de ontmoetingshuizen te gebruiken als opvangtehuis voor werklozen.
Iedereen die een bepaalde tijd werkloos is, moet er verplicht heen.
8u00 aanwezig zijn.
10u00 kleine plaspauze (10 minuten).
12u00 middagpauze.
12u30 aanwezig zijn.
1430 kleine plapuze (10 minuten).
16u30 dagtaak zit er op, je mag terug naar huis.

Tijdens deze uren
- krijg je begeleiding om te soliciteren.
- mag je bijstuderen (zelfstudie).
- heb je toegang tot internet (beperkt in tijd en mogelijkheden).
- heb je telefoon ter beschikking (beperkt in het aantal gesprekken).
- zijn er enkele mensen (beurtrol) verantwoordelijk voor de netheid van de lokalen en voor de koffie.

Afwezigheden zijn alleen toegestaan om
- actief te soliciteren, minstens één solicitatie per 4 uur.
- 10 dagen familiaal verlof (stempelgeld vervalt).
- kort verlet.
- 20 dagen verlof, waarvan er 15 gepland zijn tijdens de zomer.
- ziekte (doktersattest vanaf de eerste dag.

Daar heb je de mogelijkheid om actief te zoeken naar
Ik zou er toch ook wat educatie tegenaan gooien. via goede instructievideo's en onder begeleiding van krasse gepensioneerden die best enkele uurtjes nuttig willen zijn. Het hoeft ons ook nauwelijks iets te kosten.

In Suriname, een totaal andere situatie waar er geen uitkeringen bestaan, zou ik mensen via wedstrijden en geldprijzen ertoe willen bewegen hun eigen voedsel te telen en dat de beste tuin een groot geldbedrag krijgt/of goederen om hun woning, tuin, dierenverblijven te verbeteren. Er bestaan heel veel ongebouwde percelen die daartoe (tijdelijk) gebruikt kunnen worden en kale erven, waarop mensen kunnen samenwerken. Ik ga Bouterse een brief sturen!
Egmond Codfried is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 10:41   #205
Bob
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 15 oktober 2002
Berichten: 26.915
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door brother paul Bekijk bericht
ho; ik denk dat het principe erachter is dat je een 'volwaardige job bij de overheid' de 1500euro job als het ware niet mag vervangen door een werkloze die maar 1000euro verdient.

ANderzijds is het zeer de vraag, of diegene die het park onderhoudt wel een volwaardige job heeft, want stel dat hij hetzelfde werk bij een tuinman doet wat verdient hij daar ? Hij krijgt meestal betere tools ter beschikking en mag dan inderdaad efficienter hetzelfde werk doen.
Dus niet te verwezenlijken ? Groot probleem zal trouwens altijd zijn motivatie zijn.
Langs den andere kant, is het maar de vraag, in hoeverre hij bij den tuinman beter af is. Dit zal dan wel zijn als hij er (gedeeltelijk) zwart werkt, maar zie deze toch ook veel werken met jongeren, waarvan ik veronderstel dat het leerjongens zijn.
Bob is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 10:44   #206
Bob
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 15 oktober 2002
Berichten: 26.915
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door brother paul Bekijk bericht
Daar is het gewoon iets hardere logica: als je niet werkt heb je geen inkomen.. PUNT

Hier is men vanuit socialistische hoek bank dat de wedden beneden de minimumlonen zouden vallen.

ALhoewel wat is een minimumloon: in feite als men 2 jobs doet aan520euro per maand heeft men ook een minimloon.

IN Belgie ligt de lat toch heel hoog
Weet eigenlijk niet of de lat voor het minimumloon in Belgie zo hoog ligt. In elk geval is de spread tussen sociale uitkeringen en het minimumloon te klein. Deze moet groter (minimumloon naar omhoog, of uitkeringen naar omlaag, men kieze maar).
Bob is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 11:05   #207
Egmond Codfried
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 april 2009
Berichten: 4.566
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door brother paul Bekijk bericht
Ja de bijkomstigheden zijn de zogenaamde rechten, of ons sociaal stelsel behouden, en vooral de bliksemafleider BHV

net alsof we in 1972 iets uitgevonden hebben dat we nooit meer mogen veranderen. Eigelijk een geestelijke armoede van onze huidige leiders is het gebrek aan moed voor change.
Helaas zijn sommige van de Belgische afkortingen een raadsel voor mij, want ik ben een Nederlandse burger en niet op de hoogte van alle Belgische details. Maar ik ben erg blij met de respons op deze draad, allemaal on-topic, geen persoonlijke beledigingen, geen extreme racistische uitingen. Ik moet ook even wijzen op de azijnpisser aan het begin die vond dat ik deze draad niet mocht beginnen, en daarna zelf antwoord gaf op de topic die volgens hem niet bestond. Zo weggelopen uit een Jane Austen roman.
Egmond Codfried is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 13:19   #208
Johan Bollen
Secretaris-Generaal VN
 
Johan Bollen's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 januari 2008
Locatie: La Paz - Lanaken
Berichten: 23.618
Standaard

Initiatief wordt in België ontmoedigd door de overheid. Er is altijd wel een wet die het moeilijk maakt iets te beginnen. Vlaanderen is 'overbevolkt' dat heeft er ook mee te maken. Je hebt altijd mensen om je heen die 'overlast' menen te voelen van iets nieuws. Jammer voor ondernemers (tenzij misschien de grote 'internationale inversteerders' die in de watten gelegd worden) en uiteindelijk voor het land. Ik kan het ergens begrijpen dat mensen in België gewoon 'op hun gat' blijven zitten. Rij door de straten in vele dorpen en de straten zijn leeg. Mensen zie je slechts in autos of achter hun TV. Dat is wat men wou dat is wat men kreeg.
Johan Bollen is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 13:29   #209
Egmond Codfried
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 april 2009
Berichten: 4.566
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Johan Bollen Bekijk bericht
Initiatief wordt in België ontmoedigd door de overheid. Er is altijd wel een wet die het moeilijk maakt iets te beginnen. Vlaanderen is 'overbevolkt' dat heeft er ook mee te maken. Je hebt altijd mensen om je heen die 'overlast' menen te voelen van iets nieuws. Jammer voor ondernemers (tenzij misschien de grote 'internationale inversteerders' die in de watten gelegd worden) en uiteindelijk voor het land. Ik kan het ergens begrijpen dat mensen in België gewoon 'op hun gat' blijven zitten. Rij door de straten in vele dorpen en de straten zijn leeg. Mensen zie je slechts in autos of achter hun TV. Dat is wat men wou dat is wat men kreeg.
Laatst hadden wij een echte warme avond en nacht, de lucht voelde echt warm in het helverlichte park, als in een tropisch land en ik miste kraampjes waar men snacks in bananenbladeren verkoopt of saté of schaaltjes slakken of rijst met kekererwten en zwarte peper. En hele families in hun auto een portie vreselijk lekkere bamie zitten te eten. Hier wordt dit meteen als chaos gezien, ik zie het als bevordering van de economie en sociale veiligheid want iedereen is buiten en kijkt mee.
Egmond Codfried is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 13:33   #210
Garry
Secretaris-Generaal VN
 
Garry's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 augustus 2007
Berichten: 25.665
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bob Bekijk bericht
Mijn standpunt hieromtrend is simpel. Dat de staat zorgt voor toepassing van de wetten die ze hebben uitgevaardigd, dus ook voor een rechtvaardige belastingsinning (zij het wel dat de totale belastingsontvangsten hierdoor niet mogen stijgen, deze zijn al hoog genoeg, maw met compensatie voor deze mensen die wel hun belastingen correct betaalden) en voor nog zoveel meer.
Maar aangezien de totale belastingen hierdoor niet wijzigen, zal de 25 miljard toch nog ergens moeten gezocht worden.
Als ze niets doen aan de ontduikers, betalen wij met zen allen veel te veel belastingen, aangezien we mee betalen voor diegene die het kassa kassa in hun eigen zak steken.

Eender hoe ge het draait of keert. De prioriteit moet liggen op het incasseren en uitsluiten van misbruiken en niet op dat wat ontnemen van gerechtvaardigde vergoedingen omdat dat nu eenmaal minder energie kost.

Bouwpromotoren verkopen gemiddeld hun appartementen met 800000 B.Fr
zwart /appartement. Even met mij mee rekenen. Twee gebouwen per jaar per promotor van 40 �* 60 appartementen, samen goed voor 100 app. X 800.000 B.Fr / bouwpromotor =, Ge moogt zelf er het getalletje er achter plaatsen. Hebben we het nog maar alleen daarover. Nog niet over alle andere misbruiken.

Wie veel in zijn zakken steekt kan natuurlijk goed Sinterklaasje spelen en ambtenaren uit nodigen op rijk gevulde dinertjes

Laatst gewijzigd door Garry : 31 juli 2010 om 13:37.
Garry is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 13:41   #211
Egmond Codfried
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 april 2009
Berichten: 4.566
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Garry Bekijk bericht
Als ze niets doen aan de ontduikers, betalen wij met zen allen veel te veel belastingen, aangezien we mee betalen voor diegene die het kassa kassa in hun eigen zak steken.

Eender hoe ge het draait of keert. De prioriteit moet liggen op het incasseren en uitsluiten van misbruiken en niet op dat wat ontnemen van gerechtvaardigde vergoedingen omdat dat nu eenmaal minder energie kost.

Bouwpromotoren verkopen gemiddeld hun appartementen met 800000 B.Fr
zwart /appartement. Even met mij mee rekenen. Twee gebouwen per jaar per promotor van 40 �* 60 appartementen, samen goed voor 100 app. X 800.000 B.Fr / bouwpromotor =, Ge moogt zelf er het getalletje er achter plaatsen. Hebben we het nog maar alleen daarover. Nog niet over alle andere misbruiken.

Wie veel in zijn zakken steekt kan natuurlijk goed Sinterklaasje spelen en ambtenaren uit nodigen op rijk gevulde dinertjes
Veel gevallen in Nederland van bouwfroude waar de fraudeurs daarna een 'deal' sluiten. Het is allemaal zo ondoorzichtig en het gaat om vele miljoenen aan euro's. Als iedereen belasting zou betalen zou het veel verschil maken. Klokkenluiders worden vervolgd.
Egmond Codfried is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 13:45   #212
Johan Bollen
Secretaris-Generaal VN
 
Johan Bollen's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 januari 2008
Locatie: La Paz - Lanaken
Berichten: 23.618
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Egmond Codfried Bekijk bericht
Laatst hadden wij een echte warme avond en nacht, de lucht voelde echt warm in het helverlichte park, als in een tropisch land en ik miste kraampjes waar men snacks in bananenbladeren verkoopt of saté of schaaltjes slakken of rijst met kekererwten en zwarte peper. En hele families in hun auto een portie vreselijk lekkere bamie zitten te eten. Hier wordt dit meteen als chaos gezien, ik zie het als bevordering van de economie en sociale veiligheid want iedereen is buiten en kijkt mee.
Als je in een ander land gewoond hebt, zo een van die landen uit het zuiden, dan voel je dat inderdaad sterk als een gemis aan in België. Ergens wil men niet dat de mensen iets ondernemen. Verwonderd het dan dat er veel uitkeringstrekkers zijn. Dezelfde die klagen over de uitkeringstrekkers staan effe late te pleiten voor weeral een nieuw verbodje of verplichtinkje om alles meer en meer 'vast' te zetten. Je kan niet alles hebben hé. Een bureaucratische 'dictatuur' met enthousiaste levenslustige mensen dat is moeilijk.

Laatst gewijzigd door Johan Bollen : 31 juli 2010 om 13:47.
Johan Bollen is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 13:56   #213
Garry
Secretaris-Generaal VN
 
Garry's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 augustus 2007
Berichten: 25.665
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Egmond Codfried Bekijk bericht
Wat ik laatst bedacht, was waarom men de oorspronkelijke gastarbeiders die men 30 jaar geleden uit Turkije en Noord Afrika hier binnenhaalde, niet van tijdelijke contracten voorzag, als men echte wilde dat zij na enige tijd weer zouden vertreklken. Het gegeven van arbeidsmigratie is wellicht even oud als de wereld bestaat, en waarom zullen wij ons dan steeds moeten laten verrassen door de uitkomst van dit soort zaken?

Deze import volgde nadat Nederlanders werden gestimuleerd naar Nieuw Zeeland en Canada te vertrekken. Zij waren wellicht te duur geworden, net als hoe vandaag Nederlandse werkers worden ontslagen om plaats te maken voor Polen. Maar Polen schijnen nu ook plaats te maken voor andere Oost-Europeanen die het voor nog minder geld en slechte voorwaarden en omstandigheden willen doen.
Ik dacht dat de term "gastarbeider" eerder al dateert vanuit de koolmijnentijd. Die hebben ze hierheen gehaald met de uitvlucht dat ze dit wel moesten doen omdat onze eigen bevolking het vuile werk niet meer deden.

Wat zijn onze mensen dan gaan doen? Zijn die dan thuis met hun duimen gaan zitten draaien? Nee, zij konden beter betaald werk vinden en de toen reeds ter dood opgeschreven mijnen, konden die lonen niet meer opleveren. De kolen kwamen immers goedkoper ingevoerd van Amerika waar heelder koollagen bloot lagen en waar de kolen met de bulldozer opgeschept werden, terwijl men hier nog met een kaars op de kop hamer en bijtel 300 meter de put in moesten. Met andere woorden, ze hadden slaven nodig die dit werk nog wouden verrichten voor een appel en een ei. En dan de bevolking maar met een schuldgevoel opzadelen dat ze deze mensen wel moesten hierheen halen omdat wij geen vuil werk meer willen doen. Wie heeft dan al die tijd aan de haven boten met zakken lampzwart gelost? Was dat dan geen vuil en zwaar werk misschien. En daar heeft al die tijd geen enkele buitenlander tewerkgesteld geweest.

Laatst gewijzigd door Garry : 31 juli 2010 om 13:57.
Garry is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 14:02   #214
Garry
Secretaris-Generaal VN
 
Garry's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 augustus 2007
Berichten: 25.665
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Egmond Codfried Bekijk bericht
Veel gevallen in Nederland van bouwfroude waar de fraudeurs daarna een 'deal' sluiten. Het is allemaal zo ondoorzichtig en het gaat om vele miljoenen aan euro's. Als iedereen belasting zou betalen zou het veel verschil maken. Klokkenluiders worden vervolgd.
Men zoekt steeds naar gemakkelijkheidshalve oplossingen, en de grote massa die niet verder kijkt dan zijn neus lang is , trapt daar met beide voeten is en steunen die maatregelen meestal, die komen van politici die zich moeten en willen profileren als aanbrengers van DE oplossing van het probleem.
Garry is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 14:17   #215
stropke1000
Parlementslid
 
Geregistreerd: 27 maart 2010
Berichten: 1.710
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Savatage Bekijk bericht
De periode is ruim lang genoeg om een spaarcentje opzij gezet te hebben, en niet compleet afhankelijk te zijn van uitkeringen.
Ja ik heb (volgens de berichtgeving)67000euro op mijn bankrekening!!!!!
stropke1000 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 14:27   #216
stropke1000
Parlementslid
 
Geregistreerd: 27 maart 2010
Berichten: 1.710
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bob Bekijk bericht
Gij hebt (veel) meer jaren gewerkt, dan dat het gros werkt. En het wordt hoog tijd dat men de ambtenaars/bedienden en arbeidersstatuten gelijkschakeld (allemaal werknemer).
Maar geef toe, het brugpensioen gebruiken om een hoger pensioen te trekken, is wel een oneigenlijk gebruik van het brugpensioen. Maar kom, de opelwerknemers doen dit al vanaf hun 50 jaar (en de vakbonden vinden het een zeer grote verdienste dat ze dit hebben kunnen verwezenlijken, waarom niet vanaf 30 jaar ?). Dus in Uw geval bent ge nog één van de braven.
Had ik mij vol pensioen na 46 jaar dan was dit niet nodig.
Dan ging ik vervroegd op mijn 60.(als ze het niet afschaffen)
Het wordt berekend over mijn ganse loopbaan,
In tegenstelling met de ambtenaren over de laatste 5jaar.

Laatst gewijzigd door stropke1000 : 31 juli 2010 om 14:35.
stropke1000 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 14:27   #217
Egmond Codfried
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 april 2009
Berichten: 4.566
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Garry Bekijk bericht
Men zoekt steeds naar gemakkelijkheidshalve oplossingen, en de grote massa die niet verder kijkt dan zijn neus lang is , trapt daar met beide voeten is en steunen die maatregelen meestal, die komen van politici die zich moeten en willen profileren als aanbrengers van DE oplossing van het probleem.
Helemaal mee eens. Alles zit muurvast. De politici vormen hun eigen klasse en zijn vooral bezig hun eigen carriere veilig te stellen, wanneer ze uit de politiek stappen. Een burgemeesterspost, een raad van bestuur etc. Maar soms denk ik dat zij al meteen ontdekken dat verandering van het systeem niet aan de orde is. Arme Martin van Traa. Het motto is ophouden van de schijn, de gevestigde orde niet voor de voeten te lopen, de schuld schuiven op de underdog die zich toch niet kan verdedigen. Het valt ook op hoe men hier korte metten maakt met leiders die zelf uit de gemeenschappen voortkomen. Alleen de aangewezen en goedgekeurde leiders mogen leider zijn. En na gesprekken met christelijke en moslim fundamentalisten begin ik te geloven dat zij uit hetzelfde potje worden gesubsidieerd want beide verbieden gelovigen kennis te nemen van het neiuws, van wat er speelt in de politiek; 'want alles staat al in de Bijbel of in de Koran.' Sommigen hoort men ook praten over fantastisch geheime machines en geheime organisaties, maar hebben geen oog voor de rare dingen die in hun eigen gemeente spelen.

Laatst gewijzigd door Egmond Codfried : 31 juli 2010 om 14:39.
Egmond Codfried is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 14:30   #218
stropke1000
Parlementslid
 
Geregistreerd: 27 maart 2010
Berichten: 1.710
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bob Bekijk bericht
Gij hebt (veel) meer jaren gewerkt, dan dat het gros werkt. En het wordt hoog tijd dat men de ambtenaars/bedienden en arbeidersstatuten gelijkschakeld (allemaal werknemer).
Maar geef toe, het brugpensioen gebruiken om een hoger pensioen te trekken, is wel een oneigenlijk gebruik van het brugpensioen. Maar kom, de opelwerknemers doen dit al vanaf hun 50 jaar (en de vakbonden vinden het een zeer grote verdienste dat ze dit hebben kunnen verwezenlijken, waarom niet vanaf 30 jaar ?). Dus in Uw geval bent ge nog één van de braven.
Dat gelijkschakelen zal er nooit komen.
Verdeel en heerspolitiek weet je wel?
stropke1000 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 14:34   #219
Garry
Secretaris-Generaal VN
 
Garry's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 augustus 2007
Berichten: 25.665
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door stropke1000 Bekijk bericht
Ja ik heb (volgens de berichtgeving)67000euro op mijn bankrekening!!!!!
Slechts 67000? Ik dacht dat het 700.000 was
Garry is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 juli 2010, 14:43   #220
Egmond Codfried
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 april 2009
Berichten: 4.566
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Johan Bollen Bekijk bericht
Als je in een ander land gewoond hebt, zo een van die landen uit het zuiden, dan voel je dat inderdaad sterk als een gemis aan in België. Ergens wil men niet dat de mensen iets ondernemen. Verwonderd het dan dat er veel uitkeringstrekkers zijn. Dezelfde die klagen over de uitkeringstrekkers staan effe late te pleiten voor weeral een nieuw verbodje of verplichtinkje om alles meer en meer 'vast' te zetten. Je kan niet alles hebben hé. Een bureaucratische 'dictatuur' met enthousiaste levenslustige mensen dat is moeilijk.
Meer mensen die een kamer of twee verhuren aan budgettoeristen. Huiskamerrestaurants? Wel geregistreerd en klanten krijgen een bon waarop staat welke gemeentelijke dienst over hun belangen en veiligheid waakt.
Egmond Codfried is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:40.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be