Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Buitenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 25 juni 2019, 12:55   #321
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 115.597
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door atmosphere Bekijk bericht
complete leugen waar dan ook geen milimeter bewijs voor is !!
klassiek voorbeeld van zwarte propaganda.
https://en.wikipedia.org/wiki/Mahmou...tion_of_Israel

Citaat:
The Iranian presidential website stated: "the Zionist Regime of Israel faces a deadend and will under God's grace be wiped off the map," and "the Zionist Regime that is a usurper and illegitimate regime and a cancerous tumor should be wiped off the map."[84]

Iran had used the phrase "Israel must be wiped off the map" previously as well. In 1999, a military parade carried slogans that read "Israel must be wiped off the map" in Farsi and English.[85]

Joshua Teitelbaum of the Jerusalem Center for Public Affairs discovered pictures of Iranian propaganda banners that clearly say in English: "Israel should be wiped out of the face of the world."
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 25 juni 2019, 13:04   #322
Frankenstein
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 26 april 2008
Berichten: 6.834
Standaard

.

Laatst gewijzigd door Frankenstein : 25 juni 2019 om 13:07.
Frankenstein is nu online   Met citaat antwoorden
Oud 25 juni 2019, 13:08   #323
Frankenstein
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 26 april 2008
Berichten: 6.834
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Er is geen schuld te bekennen, maar fierheid te rapen, over een gelukte genocide. Het is het de facto bewijs van uw superioriteit. Het Amerikaanse volk mag terecht fier zijn over het uitmoorden van de Indianen. Hun verovering is totaal geweest, en hun grote natie is totaal verdiend.

Daarentegen, pek en veren en schaamrood voor mislukte genocides: uw poging tot bewijs tot superioriteit is danig mislukt en het tegendeel werd bewezen: ge hebt zelf het bewijs geleverd van uw untermenschen statuut. Foei, Hitler, een van de grootste losers van de 20ste eeuw.
Die door mij genoemde Amerikanen spelen het spel mee onbewust mee, niet over genocide lullen, liever over kaas en wijn, Bush is een fascist.. Obama is goed maar kan beter. Trump bestond toen niet als president. En vooral met het vingertje wijzen naar anderen dat ze fascist zijn en als dat niet genoeg is naar de politie stappen voor sexuele aanranding als je echt pech hebt. Ik ken hier een voorbeeld van. Maak geen grappen met deze (Amerikaanse) dames. Mocht Hillary het geworden zijn dan was Amerika in sneltrein tempo gedevalueerd op het punt waar Californië nu zit. Een hypocriete hell op aarde.


Maar een Amerikaan trots en fier horen zeggen dat ze Indianen hebben uitgeroeid dat lijkt mij meer iets voor Brazilianen. Niet de Yankee stijl.

De huidige president van dit land - Brazilie- is daar ook een voorbeeld van.

Laatst gewijzigd door Frankenstein : 25 juni 2019 om 13:35.
Frankenstein is nu online   Met citaat antwoorden
Oud 25 juni 2019, 13:18   #324
Frankenstein
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 26 april 2008
Berichten: 6.834
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Goed. Dan moeten wij hun superioriteit erkennen, meer is daar niet aan. Kom terug Leopold, alles is vergeven, ge hebt gedaan wat ge kon.
Terugkomen en ebola oplopen? Nee man; wanneer begrijp je het u eens..

Laatst gewijzigd door Frankenstein : 25 juni 2019 om 13:21.
Frankenstein is nu online   Met citaat antwoorden
Oud 25 juni 2019, 16:34   #325
Elio di Supo
Banneling
 
 
Geregistreerd: 13 november 2007
Locatie: The Swamp
Berichten: 28.231
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Frankenstein Bekijk bericht
Nu op persoonlijk vlak: Ik ben eens op de zwarte lijst gezet door een Amerikaanse ontwikkelingsorganisatie. Peacecorps.
Amerikanen zijn nu eenmaal betweters en fatsoenrakkertjes. En meesters in achterbaksheid en hypocrisie.
Elio di Supo is offline   Met citaat antwoorden
Oud 25 juni 2019, 17:41   #326
Bach
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Bach's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 september 2017
Berichten: 16.904
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Laat het precies Iran zijn die dat soort taal gebruikt tegen Israel he.
Ik heb gelijkaardige bedreigingen nog niet gehoord van de president aldaar. Tenzij u refereert naar één specifieke uitspraak van Ahmadinejad al een hele tijd geleden die gebaseerd was op een verkeerde Memri vertaling. Wikipedia is al even biased trouwens. Ze zouden de keren dat Israël gedreigd heeft Iran te nuken ook wel eens mogen vermelden.

En laten we ook niet vergeten dat Iran wel degelijk slachtoffer is van een oorlog op dit eigenste moment. Een economische oorlog tot nu toe, maar evenzeer dodelijk. Vergelijk met Albright haar Irak uithongering en medicijnen boycot tegen Irak.

Laatst gewijzigd door Bach : 25 juni 2019 om 17:46.
Bach is nu online   Met citaat antwoorden
Oud 25 juni 2019, 18:28   #327
Nr.10
Secretaris-Generaal VN
 
Nr.10's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 september 2003
Locatie: van Lissabon tot Vladivostok
Berichten: 34.129
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Elio di Supo Bekijk bericht
Amerikanen zijn nu eenmaal betweters en fatsoenrakkertjes. En meesters in achterbaksheid en hypocrisie.
Een land waar fatsoenlijke mensen zich niet mee associëren.
__________________
Doorzoek forum.politics.be (aangepaste zoekmachine)
Nr.10 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 25 juni 2019, 19:10   #328
Frankenstein
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 26 april 2008
Berichten: 6.834
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nr.10 Bekijk bericht
Een land waar fatsoenlijke mensen zich niet mee associëren.
U zit fout Nr 10 denk ik. Er zijn denk ik maar een paar fatsoenlijke landen met fatsoenlijke mensen. Misschien bestaan ze wel in het geheel niet.

Maar ergens heb je een punt:

In ieder geval vormt onder de blanke soort—de Amerikanen, uitzonderingen daargelaten, voor mij een groep die ik uiterst voorzichtig moet behandelen en benaderen. Voor je het weet is je leven verwoest of in het mindere geval sta je op een zwarte lijst is mijn ervaring; helaas. Zeker als je je in de sociale milieus begeeft.

Ik merk wel een groot verschil die 9/11 bewust hebben meegemaakt en niet. Die laatste groep zitten echte koppensnellers tussen.

Laatst gewijzigd door Frankenstein : 25 juni 2019 om 19:14.
Frankenstein is nu online   Met citaat antwoorden
Oud 25 juni 2019, 19:21   #329
Bach
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Bach's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 september 2017
Berichten: 16.904
Standaard

Een inzichtsvol artikel van Magnier over het neerhalen van de VS drone door Iran (op meer dan 10 km hoogte). Relevant is te weten dat de beslissing genomen werd door een lokale defensie positie die de macht gekregen hebben autonoom te handelen in geval van een dreiging. Ik weerhoud een citaat:

Citaat:
...This is exactly what happened on the morning of the 20thof June, the equivalent of the 30thof Khordad in the Persian calendar. This is when the US drone was spotted leaving the Emirates and flying towards the Iranian coast, exploring the Gulf for around 4 hours. On its way back, when violating Iranian airspace, the base communicated with the drone and gave the usual warning. The drone responded by turning off its digital system, lights and GPS, indicating that it was a military object with either an intelligence gathering or battle mission. It was thus immediately classified as hostile and therefore a potential target. When it ignored repeated calls for identification, the central command of the air-defence position followed mission instructions and, in this case, decided to down the drone. Our radars could see the drone and the heat it was producing. A “Third of Khordad” missile was launched to destroy the target immediately”.
https://ejmagnier.com/2019/06/23/how...ther-us-plane/

Iran presenteerde naderhand brokstukken van de drone...iets wat de VS niet in staat waren te doen.

Laatst gewijzigd door Bach : 25 juni 2019 om 19:22.
Bach is nu online   Met citaat antwoorden
Oud 25 juni 2019, 19:23   #330
Eduard Khil
Secretaris-Generaal VN
 
Eduard Khil's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 5 juni 2012
Locatie: Hemel
Berichten: 35.770
Standaard

komop jonges, tijd voor actie! badaboem badabing!
__________________
Hitler was een socialist.


Eduard Khil is offline   Met citaat antwoorden
Oud 25 juni 2019, 19:25   #331
Bach
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Bach's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 september 2017
Berichten: 16.904
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eduard Khil Bekijk bericht
komop jonges, tijd voor actie! badaboem badabing!
Geen 5th element die u gaat komen redden hoor.
Bach is nu online   Met citaat antwoorden
Oud 25 juni 2019, 19:45   #332
Nietzsche
Secretaris-Generaal VN
 
Nietzsche's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 april 2012
Berichten: 41.833
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Dan weet ik niet goed wat je kan "aankaarten". Ik denk dat de Belgen maar 1 fout gemaakt hebben in Congo: daar volk in leven te laten. Begrijpelijk, maar verkeerd. Beter iedereen ginder afgemaakt, dat was veel cleaner geweest en had ons veel meer opgebracht. Grote voorbeeld: Amerika. Nu zou Belgie dan een grote natie geweest zijn in centrum Afrika. Dwaas van dat verkwanseld te hebben aan de autochtonen ginder.
Wat? jij vindt het 'fout' dat de Belgen niet iedereen hebben afgemaakt in Congo?

Zit je aan de drugs?
Nietzsche is offline   Met citaat antwoorden
Oud 25 juni 2019, 20:59   #333
Gwylan
Minister-President
 
Gwylan's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 juni 2010
Locatie: Het Zuidelijker Zwerk
Berichten: 5.881
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Weinig mensen hebben inderdaad genoeg inzicht om de punten die allemaal op tafel liggen, logisch met een lijn te verbinden. Ik zou geen succes hebben in de politiek. Toch niet in de politiek waar je aan een popularity contest moet meedoen en waar dus de ongeschoolde opinie evenveel waard is als de doordenker.
In een democratie is de ongeschoolde opinie even veel waard als het doordenken, en gelukkig maar. Want doordenken, al dan niet geschoold, garandeert geenszins de waarheid noch de intelligentie, noch de redelijkheid, noch de beschaving, noch de menselijkheid.

Overigens heeft het ongeschoold individu evenveel menswaarde als het geschoold. Voor sommigen die enkele diploma’s vergaard hebben blijkt dat een moeilijk te begrijpen realiteit te zijn. De meesten evenwel, die er zo mogelijk nog meer op de weegschaal kunnen doen doorwegen, leggen bescheiden aan de andere kant van de balans alle wetenschap, kunde, bedrevenheid, en handvaardigheid die ze zich (nog) niet eigen hebben gemaakt, wijl anderen dat wel konden.

Dat alles geldt natuurlijk niet voor zij die werkelijk alle wijsheid en knowhow in pacht hebben. Blaaskaken die denken dat zij aan die kwalificatie voldoen bestaan er genoeg. Maar als u er ooit een vindt bij wie het werkelijkheid is mag u hem of haar meteen naar mij doorsturen voor enkele klusjes in één onzer kelders, die ondanks herhaalde interventies van zwaar gediplomeerde professionals en gespecialiseerde bedrijven niet voldoende droog te krijgen is. Met mijn dank bij voorbaat.
Gwylan is offline   Met citaat antwoorden
Oud 25 juni 2019, 22:12   #334
Nr.10
Secretaris-Generaal VN
 
Nr.10's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 september 2003
Locatie: van Lissabon tot Vladivostok
Berichten: 34.129
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eduard Khil Bekijk bericht
komop jonges, tijd voor actie! badaboem badabing!
Smijt jezelf dan.
__________________
Doorzoek forum.politics.be (aangepaste zoekmachine)
Nr.10 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 25 juni 2019, 22:15   #335
Nr.10
Secretaris-Generaal VN
 
Nr.10's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 september 2003
Locatie: van Lissabon tot Vladivostok
Berichten: 34.129
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bach Bekijk bericht
Iran presenteerde naderhand brokstukken van de drone...iets wat de VS niet in staat waren te doen.
Dat kan alleen maar betekenen dat de brokstukken zich in het Iraanse territorrium bevonden, wat het gelijk van Iran bewijst.
__________________
Doorzoek forum.politics.be (aangepaste zoekmachine)
Nr.10 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juni 2019, 05:52   #336
Pandareus
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 24 maart 2014
Berichten: 78.394
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bach Bekijk bericht
Een inzichtsvol artikel van Magnier over het neerhalen van de VS drone door Iran (op meer dan 10 km hoogte). Relevant is te weten dat de beslissing genomen werd door een lokale defensie positie die de macht gekregen hebben autonoom te handelen in geval van een dreiging. Ik weerhoud een citaat:



https://ejmagnier.com/2019/06/23/how...ther-us-plane/

Iran presenteerde naderhand brokstukken van de drone...iets wat de VS niet in staat waren te doen.
Magnier schrijft al jaren wat hij van zijn connecties bij hezbollah aangereikt krijgt. Zeker en vast geen neutrale journalist. Voorzichtigheid lijkt me geboden, wanneer dergelijke broodschrijvers van het regime met een 'heel eigen' verhaal afkomen...
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel Bekijk bericht
...De Wever is een klootzak, en dit op meerdere vlakken. O.a. wat betreft zijn Blokhaat en zijn walgelijke kontenkruiperij in het stronthol van de partijen die hem een mes in de rug staken...
Pandareus is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juni 2019, 06:21   #337
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 115.597
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nietzsche Bekijk bericht
Wat? jij vindt het 'fout' dat de Belgen niet iedereen hebben afgemaakt in Congo?

Zit je aan de drugs?
Nee. Kijk naar de Amerikanen. Die hebben een continent uitgekuist en aangeslagen, en kijk eens wat voor een machtige natie ze ervan gemaakt hebben. De Belgen hadden dat in centraal Afrika ook kunnen doen. Dan was dat ginder nu allemaal van ons, en niet van de autochtonen hun nazaten, die bovendien niks opbrengen en soms last veroorzaken.

Het zijn wel dingen die je niet halfslachtig mag doen. Je moet er voluit voor gaan, anders ontploft een halve of mislukte genocide in uw gezicht. Maar als het lukt is het pure winst.

Laatst gewijzigd door patrickve : 26 juni 2019 om 06:22.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juni 2019, 06:27   #338
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 115.597
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gwylan Bekijk bericht
In een democratie is de ongeschoolde opinie even veel waard als het doordenken, en gelukkig maar. Want doordenken, al dan niet geschoold, garandeert geenszins de waarheid noch de intelligentie, noch de redelijkheid, noch de beschaving, noch de menselijkheid.
Nee dus. Maar als je die hypothese aanhangt, dan moet je staan juichen voor Trump. Hij incarneert wat je daar schrijft. Hij is zo goed als ongeschoold en denkt niet veel door.

Ik juich voor Trump, maar niet omdat ik denk dat hij door zijn ondoordachtzaamheid een grotere garantie op waarheid, intelligentie redelijkheid, beschaving en menselijkheid vormt. Wel omdat hij hierdoor de Amerikaanse staat verzwakt, wat in het voordeel is van iedereen, gezien staten vijanden zijn, en sterke staten zoals de Amerikaanse, gevaarlijke vijanden zijn. Niks liever dan een idioot aan het hoofd van uw vijanden.



Citaat:
Overigens heeft het ongeschoold individu evenveel menswaarde als het geschoold.
Nee, natuurlijk niet. Toch niet a priori. Ja, er zijn geschoolden die niks waard zijn, en er zijn ongeschoolden die veel waard zijn. Maar in 't algemeen gaat de correlatie toch in de omgekeerde richting.

Citaat:
mag u hem of haar meteen naar mij doorsturen voor enkele klusjes in één onzer kelders, die ondanks herhaalde interventies van zwaar gediplomeerde professionals en gespecialiseerde bedrijven niet voldoende droog te krijgen is. Met mijn dank bij voorbaat.
"zwaar gediplomeerde" kelderknutselaars...
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juni 2019, 07:15   #339
Gwylan
Minister-President
 
Gwylan's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 juni 2010
Locatie: Het Zuidelijker Zwerk
Berichten: 5.881
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Nee dus. Maar als je die hypothese aanhangt, dan moet je staan juichen voor Trump. Hij incarneert wat je daar schrijft. Hij is zo goed als ongeschoold en denkt niet veel door.

Ik juich voor Trump, maar niet omdat ik denk dat hij door zijn ondoordachtzaamheid een grotere garantie op waarheid, intelligentie redelijkheid, beschaving en menselijkheid vormt. Wel omdat hij hierdoor de Amerikaanse staat verzwakt, wat in het voordeel is van iedereen, gezien staten vijanden zijn, en sterke staten zoals de Amerikaanse, gevaarlijke vijanden zijn. Niks liever dan een idioot aan het hoofd van uw vijanden.





Nee, natuurlijk niet. Toch niet a priori. Ja, er zijn geschoolden die niks waard zijn, en er zijn ongeschoolden die veel waard zijn. Maar in 't algemeen gaat de correlatie toch in de omgekeerde richting.



"zwaar gediplomeerde" kelderknutselaars...
U bent een beetje verward, merk ik.

U baseert bijvoorbeeld conclusies op misvattingen : Trump mag van mij vanzelfsprekend net als u en ieder ander een eigen opinie hebben, geschoold of niet. In mijn stelling gaat het immers over het democratisch even veel waard zijn van een ongeschoolde opinie als het doordenken. Totaal anders is het gegeven dat iemand met een opinie als bijvoorbeeld Trump of u zijn ding mag doen in de porseleinwinkel van de internationale politiek. Dat is extreem gevaarlijk, en je moet wel gek zijn om het toe te juichen.

Met andere woorden : een eigen opinie hebben is totaal iets anders dan president zijn van het machtigste land ter wereld. U bijvoorbeeld, die kennelijk de opinie huldigt dat de autochtone bevolking in het voormalig Congo Belge volkomen had moeten uitgeroeid worden, zou ik nooit toejuichen als voorzitter van eender welk clubje ter wereld, laat staan als president van de USA.
Temeer omdat u blijkt evenzeer van mening te zijn dat menswaarde afhankelijk is van het diploma dat men al dan niet bezit….
Gwylan is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juni 2019, 08:01   #340
Hoofdstraat
Secretaris-Generaal VN
 
Hoofdstraat's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2017
Berichten: 26.522
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Nee. Kijk naar de Amerikanen. Die hebben een continent uitgekuist en aangeslagen, en kijk eens wat voor een machtige natie ze ervan gemaakt hebben. De Belgen hadden dat in centraal Afrika ook kunnen doen. Dan was dat ginder nu allemaal van ons, en niet van de autochtonen hun nazaten, die bovendien niks opbrengen en soms last veroorzaken.

Het zijn wel dingen die je niet halfslachtig mag doen. Je moet er voluit voor gaan, anders ontploft een halve of mislukte genocide in uw gezicht. Maar als het lukt is het pure winst.
Dat was een heel andere situatie, max 1 miljoen indianen op makkelijk bereikbare vlaktes rijp voor landbouw. In zo'n groot land, 90% van de native doden waren dan nog door ziektes die de Europeanen binnen brachten, niet geweld.

In Congo vielen ze niet zomaar dood vanwege een griepje, het waren de Europeanen die doodvielen in bosjes. Het ging over miljoenen inwoners in afgelegen gebieden, niet geschikt voor landbouw in een hostiel tropisch klimaat. Totaal niet vergelijkbaar.
Hoofdstraat is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:28.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be