Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Coronacrisis
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Coronacrisis het virus raast doorheen de wereld, met gevolgen voor interpersoonlijke relaties, mobiliteit, economie, gezondheid(sbeleid), ... Plaats hier de discussies over dit onderwerp.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 15 april 2020, 14:34   #41
Tavek
Banneling
 
 
Geregistreerd: 11 januari 2004
Berichten: 66.569
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ViveLaBelgique Bekijk bericht
Denk jij dat Hillary Clinton de USA terug tot een superpower had kunnen maken ?
De email lady was oneindig veel beter geweest dan deze boer.
Tavek is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 14:36   #42
Elio di Supo
Banneling
 
 
Geregistreerd: 13 november 2007
Locatie: The Swamp
Berichten: 28.231
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dadeemelee Bekijk bericht
De democraten gaan voldoende kiezers naar de stembus moeten halen. Van Trump is geweten hoeveel stemmen hij haalt. Zijn achterban gaat op hem blijven stemmen ongeacht welke stommiteiten hij ook doet.
Zoals gewoonlijk gaan de swing states de doorslag geven. Biden moet zeker zwaar inzetten in Ohio, Pennsylvania en Florida.

En de keuze van kandidaat veep zal ook goed moeten zijn.

Laatst gewijzigd door Elio di Supo : 15 april 2020 om 14:37.
Elio di Supo is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 14:37   #43
Tavek
Banneling
 
 
Geregistreerd: 11 januari 2004
Berichten: 66.569
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Elio di Supo Bekijk bericht
Zoals gewoonlijk gaan de swing states de doorslag geven. Biden moet zeker zwaar inzetten in Ohio, Pennsylvania en Florida.

En de keuze van kandidaat veep zal ook goed moeten zijn.
Jup, daar zal het te doen zijn.
Tavek is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 14:40   #44
praha
Secretaris-Generaal VN
 
praha's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 juni 2004
Berichten: 29.533
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ViveLaBelgique Bekijk bericht
Pas begin maart werd in België de eerste keer uit China inreizenden voor 14 dagen in quarantaine gezet. Het WHO had sneller het advies moeten brengen om deze maatregelen effectief te implementeren. Op 30.01.2020 gaf WHO nog maar pas het advies van "be prepared". China had reeds op 23.01.2020 een lockdown van hun getroffen gebieden. Het jaar van de rat is zonder de gebruikelijke Chinese tijdelijke volksverhuizing om familie te bezoeken van start gegaan. Nog nooit gezien sinds de Chinese jaartelling van start ging.
23/01 lockdown in China in getroffen regio (zeer plaatselijk hé)
Gij verwijt het who dat ze op 30/01 iets zeiden dat we ons moesten voorbereiden en dat ze niet gezegd hebben dat we met z'n allen onmiddellijk in lockdown moesten wereldwijd ?

Trump zei pas op 16/03 dat het heel erg was terwijl hij ingelicht wer in janurari door zijn eigen medewerkers
"En op 12/02 toen de Senaatscommissie voor Binnenlandse Veiligheid i een hoorzitting belegde om meer informatie te krijgen over het coronavirus, kwam er dus niemand van de regering opdagen."
"
praha is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 14:46   #45
praha
Secretaris-Generaal VN
 
praha's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 juni 2004
Berichten: 29.533
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Elio di Supo Bekijk bericht
Ik ben het met je eens. Als je een oelewapper als Trump niet kan verslaan dan ben je dringend aan herbronning toe. De hele partij en bij uitbreiding de hele natie.
Ik vrees dat dat een probleem is bij de republikeinen eerder dan bij de democraten...tenzij elk middel het doel mag rechtvaardigen.

Amerikanen hebben dat blijkbaar zo'n oelewapper zolang dat ie naar je mond praat...rede lukt niet goed daar
Dat geldt over de grenzen van de twee blokken heen.
Democraten dienen dus niet enkel volledig hun vaste achterban terug te winnen maar liefst ook nog een deel van de republikeinen het licht te laten inzien ivm met zo'n oelewapper
praha is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 15:01   #46
Valentinus
Gouverneur
 
Geregistreerd: 24 december 2006
Berichten: 1.355
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door reservespeler Bekijk bericht
https://www.hbvl.be/cnt/dmf20200415_...e-zo-veel-dood


Het is niet min wat Trump beweerd i.v.m. de WHO.

Hij schort, tot nader order, de bijdrage van Amerika (ongeveer 500 miljoen dollar) op.

Trump is niet te spreken over de aanpak en de adviezen van de WHO.

Wat vinden jullie, na het lezen van het bericht, over Trump?


Voor Schoof plaatste ik de link er bij.
Persoonlijk heb ik een zekere sympathie voor Trump. Ik denk niet dat hij zo dom is als men hier in het Westen afschildert. Men kan een tijd domme dingen doen maar indien dit decennia lang duurt, wordt men uitgerangeerd. Persoonlijk waardeer ik dat hij - in tegenstelling met zijn voorgangers - geen nieuwe oorlogen begint en de bestande spanningen o.a. Noord-Korea probeert af te bouwen. Minder vind ik dat hij van vijand probeert te wisselen: China ipv Rusland. Een vijand zal wel nodig zijn om de neuzen in dezelfde richting te krijgen, maar toch... . Zijn houding over de WHO is niet goed te keuren. De WHO heeft prestige omdat zij knappe koppen verzamelt. De adviezen van de WHO dienen bij vakmensen als leidraad. Waarom Trump dit doet is niet duidelijk: terugplooien op de VS? Ik kan mij niet voorstellen dat hij de CDC zou kunnen manipuleren.
__________________
Zolang de Vlaamse Eerste minister meent recht te hebben op een jaarsalaris van 254 000 euro, terwijl de Nederlandse Eerste minister met 170 910 (incl. vakantiegeld en eindejaarspremie) genoegen neemt, ben ik van overtuiging dat de splitsingen in gewesten en gemeenschappen meer met zelfverrijking te maken hebben dan met het welzijn van de bevolking.
Valentinus is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 15:07   #47
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 114.059
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bach Bekijk bericht
De WHO had nochtans gelijk toen ze heel in het begin reeds strenge maatregelen aanraadde zoals China toen deed en Europa nu pas.
Wel, aangezien die maatregelen bijzonder duur zijn en niet echt werken, waarschijnlijk omdat het het voorbeeld neemt aan totaal valse cijfers van China die niet gereproduceerd worden NERGENS, was dat dus bijzonder SLECHT advies dat uiteindelijk alle politici in het westen door de knieen is doen gaan.

Want het is duidelijk een niet-werkende strategie, en die heeft waarschijnlijk in China OOK niet gewerkt, en hun cijfers die moeten aantonen dat dat wel het geval was, zijn waarschijnlijk zever in pakskes.

Kijk, de epidemie was in China midden november wat ze eind januari bij ons in Europa was: enkele onzichtbare gevallen. We weten ook dat aziaten twee keer zoveel kans hebben om zwaar ziek te worden dan niet-aziaten.

Je moet je indenken dat alle Europese overheden er alles aan zouden gedaan hebben, van eind januari tot begin april, om dit te verzwijgen, en iedereen die iets hierover durfde te zeggen, last te geven met de politie.

Stel U voor wat we in Europa zouden gezien hebben begin april. Stel U voor dat wat er in Italie gebeurde, de doofpot in moest. Dat Italiaanse dokters die durfden zeggen dat er toch wel een rare ziekte de ronde deed, door de politie opgepakt werden, en hun berichten op internet gewist zouden worden.

Kunt ge U de epidemiologische toestand in Europa indenken indien dat het geval ware geweest ? De epidemie zou over zijn natuurlijke piek zijn. Want NERGENS zouden er maatregelen genomen zijn. Overal zou het in de doofpot gegaan zijn.

Wel, het is op DAT moment, dus meer dan 2 maanden na het begin (in China dus van midden november tot 23 januari - equivalent bij ons dus van einde januari tot begin april), dat ze in Hubei een grote lockdown hebben georganiseerd. Een gebied groter dan Frankrijk en Duitsland samen. Of moet ik zeggen, groter dan Spanje en Italie samen.

En ze zouden daar maar 3000 doden gehad hebben ?

Volgens mij hebben ze Wuhan opgesloten om alle lijken te bergen of zo, niet om de epidemie te bedwingen. Die was waarschijnlijk al voorbij.

Ook is er het grote nieuwjaarsfeest geweest wat de grootste volksverhuizing is van de planeet elk jaar. Begin januari. Alsof wij hier een gigantisch volksfeest in gans Europa zouden georganiseerd hebben einde maart, zonder dat iemand iets wist over een "rare ziekte".

Kunt ge U indenken dat ze niks gehad hebben in Peking ?

Die cijfers kunnen gewoon niet juist zijn.

Maar de cijfers die moesten uitkomen op 3000 dat zijn de curves die wij als inspiratie van de WHO kregen om hetzelfde te doen. En raad eens ? Het werkt niet.

Laatst gewijzigd door patrickve : 15 april 2020 om 15:09.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 15:16   #48
Boduo
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 9 augustus 2005
Berichten: 61.106
Standaard

In maart werden 43.000 gezondheidswerkers ontslagen in de VS...
Dat is het werk van privé-investeerders in ziekenhuizen...
Hier:verdere privatisering ???
Boduo is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 15:17   #49
kojak
Secretaris-Generaal VN
 
kojak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 september 2013
Locatie: Ergens tussen Venus & Mars
Berichten: 25.641
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door reservespeler Bekijk bericht
https://www.hbvl.be/cnt/dmf20200415_...e-zo-veel-dood


Het is niet min wat Trump beweerd i.v.m. de WHO.

Hij schort, tot nader order, de bijdrage van Amerika (ongeveer 500 miljoen dollar) op.

Trump is niet te spreken over de aanpak en de adviezen van de WHO.



Wat vinden jullie, na het lezen van het bericht, over Trump?


Voor Schoof plaatste ik de link er bij.
Gisteren heeft Trump op zijn doos gekregen van de pers omdat hij beweerde dat hij van niets wist terwijl bleek dat (o.a.) de WHO hem maanden daarvoor al verwittigd had.

Nu neemt hij wraak omdat ze hem tegen de muur hebben gezet.
Meer moet men daar niet achter zoeken.
__________________
© Het lezen van bovenstaande kan uw gezondheid ernstige schade berokkenen.
kojak is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 15:17   #50
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 114.059
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tavek Bekijk bericht
Gelijk een kapotte klok die 2 keer per dag juist staan zeker ?
Dat is het fascinerende aan die gast: hij snapt geen hondedrol van waar hij mee bezig is, maar toch neemt hij soms betere beslissingen dan "experten".

De WHO heeft gigantisch gefaald in deze crisis. Telkens die een raad gaven, was het verkeerd. Niet alleen het klakkeloos napraten van alle Chinese propaganda, maar ik weerhoud twee dingen:

- het gegeven dat men aanraadde aan alle geneesheren overal ter wereld om GEEN covid-19 te diagnostikeren als je geen "positieve reisgeschiedenis had" heeft ervoor gezorgd dat kleine broeihaarden ongemerkt en "gerustgesteld" konden uitgroeien tot honderden of duizenden gevallen alvorens men wel gedwongen was om een "zwaar geval" te testen.

- de zever over de nutteloosheid van mondmaskers voor de burger

Ook het gegeven dat ze iedereen in lockdown wilden, maar totaal geen enkele schijn van een piste hadden waar die lockdown wel moest toe leiden.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 15:24   #51
praha
Secretaris-Generaal VN
 
praha's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 juni 2004
Berichten: 29.533
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Wel, aangezien die maatregelen bijzonder duur zijn en niet echt werken, waarschijnlijk omdat het het voorbeeld neemt aan totaal valse cijfers van China die niet gereproduceerd worden NERGENS, was dat dus bijzonder SLECHT advies dat uiteindelijk alle politici in het westen door de knieen is doen gaan.

Want het is duidelijk een niet-werkende strategie, en die heeft waarschijnlijk in China OOK niet gewerkt, en hun cijfers die moeten aantonen dat dat wel het geval was, zijn waarschijnlijk zever in pakskes.

Kijk, de epidemie was in China midden november wat ze eind januari bij ons in Europa was: enkele onzichtbare gevallen. We weten ook dat aziaten twee keer zoveel kans hebben om zwaar ziek te worden dan niet-aziaten.

Je moet je indenken dat alle Europese overheden er alles aan zouden gedaan hebben, van eind januari tot begin april, om dit te verzwijgen, en iedereen die iets hierover durfde te zeggen, last te geven met de politie.

Stel U voor wat we in Europa zouden gezien hebben begin april. Stel U voor dat wat er in Italie gebeurde, de doofpot in moest. Dat Italiaanse dokters die durfden zeggen dat er toch wel een rare ziekte de ronde deed, door de politie opgepakt werden, en hun berichten op internet gewist zouden worden.

Kunt ge U de epidemiologische toestand in Europa indenken indien dat het geval ware geweest ? De epidemie zou over zijn natuurlijke piek zijn. Want NERGENS zouden er maatregelen genomen zijn. Overal zou het in de doofpot gegaan zijn.

Wel, het is op DAT moment, dus meer dan 2 maanden na het begin (in China dus van midden november tot 23 januari - equivalent bij ons dus van einde januari tot begin april), dat ze in Hubei een grote lockdown hebben georganiseerd. Een gebied groter dan Frankrijk en Duitsland samen. Of moet ik zeggen, groter dan Spanje en Italie samen.

En ze zouden daar maar 3000 doden gehad hebben ?

Volgens mij hebben ze Wuhan opgesloten om alle lijken te bergen of zo, niet om de epidemie te bedwingen. Die was waarschijnlijk al voorbij.

Ook is er het grote nieuwjaarsfeest geweest wat de grootste volksverhuizing is van de planeet elk jaar. Begin januari. Alsof wij hier een gigantisch volksfeest in gans Europa zouden georganiseerd hebben einde maart, zonder dat iemand iets wist over een "rare ziekte".

Kunt ge U indenken dat ze niks gehad hebben in Peking ?

Die cijfers kunnen gewoon niet juist zijn.

Maar de cijfers die moesten uitkomen op 3000 dat zijn de curves die wij als inspiratie van de WHO kregen om hetzelfde te doen. En raad eens ? Het werkt niet.
Ge zijt er een karikatuur van aan het maken op feiten na datum.
De who heeft/had enkel beschikking over die informatie.
Nergens hebben ze beloofd dat het dat scenario met 3000 zou worden...integendeel ze waarschuwen net en adviseren constant in het licht van wat er bekend is.
Zij zijn ook geen economische organisatie hé..beslissing ligt bij de overheden
praha is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 15:26   #52
kelt
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 29 juli 2004
Berichten: 35.529
Standaard

Nog eens,laat nu maar lokale multinationale organisaties en de gezondheidssystemen van de individuele landen,al dan niet mekaar onderling helpend,doen wat ze denken te moeten doen...

Ondertussen echter BLIJFT "ebola",ook zo een muterende griezel ,maar de kop op steken in Afrika,en daar schijnt de WHO toch,samen met de lokale regeringen vrij stevig de vinger op de pols te houden........houden zo......DAAR op concentreren.Eén vijand terzelfdertijd(en "ebola" is er zeker een van zwaar kaliber als ie nog wat muteert) is echt wel genoeg...

Laatst gewijzigd door kelt : 15 april 2020 om 15:27.
kelt is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 15:43   #53
kojak
Secretaris-Generaal VN
 
kojak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 september 2013
Locatie: Ergens tussen Venus & Mars
Berichten: 25.641
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Dat is het fascinerende aan die gast: hij snapt geen hondedrol van waar hij mee bezig is, maar toch neemt hij soms betere beslissingen dan "experten".

De WHO heeft gigantisch gefaald in deze crisis. Telkens die een raad gaven, was het verkeerd. Niet alleen het klakkeloos napraten van alle Chinese propaganda, maar ik weerhoud twee dingen:

- het gegeven dat men aanraadde aan alle geneesheren overal ter wereld om GEEN covid-19 te diagnostikeren als je geen "positieve reisgeschiedenis had" heeft ervoor gezorgd dat kleine broeihaarden ongemerkt en "gerustgesteld" konden uitgroeien tot honderden of duizenden gevallen alvorens men wel gedwongen was om een "zwaar geval" te testen.

- de zever over de nutteloosheid van mondmaskers voor de burger

Ook het gegeven dat ze iedereen in lockdown wilden, maar totaal geen enkele schijn van een piste hadden waar die lockdown wel moest toe leiden.
Als je naar de cijfers kijkt heeft België op het eerste gezicht ook gigantisch gefaald.
Tot je je wat beter gaat informeren, en dan kom je tot een heel andere conclusie.
Idem wat de WHO betreft. Als je alleen maar naar hun fouten gaat kijken en al de rest negeert is dat idd niet moeilijk.

Dat de WHO geen fouten zou gemaakt hebben, dat ga je me nu ook niet horen zeggen. Verre van.
Wie dat vrij van zonde is, die mag de eerste steen gooien.
Erger zou zijn moest je uit de gemaakte fouten niets bijgeleerd hebben.
Dat noemen ze dan 'adviezen bijstellen' enzo.
En alleen de goeie doen zoiets.
__________________
© Het lezen van bovenstaande kan uw gezondheid ernstige schade berokkenen.

Laatst gewijzigd door kojak : 15 april 2020 om 15:46.
kojak is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 16:01   #54
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 114.059
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kojak Bekijk bericht
Als je naar de cijfers kijkt heeft België op het eerste gezicht ook gigantisch gefaald.
Tot je je wat beter gaat informeren, en dan kom je tot een heel andere conclusie.
Wat is het *doel* ? Waaraan meet men succes ?

Wat Belgie bijzonder goed doet, is veel IC hebben. Dat is een van de hoogste per capita in Europa, en dat is heel goed.

Voor de rest doet Belgie het ook bijzonder goed in iedereen ziek maken zonder IC te overbelasten. Belgie gaat vrij snel een totale herd immunity hebben. Gegarandeerd voor augustus. 10% van de bevolking erbij elke maand volgens de getallen van het Imperial College in Londen, en waarschijnlijk zitten die er nog een factor onder. Volgens hun simulatie worden er in lichtjes stijgende lijn 25 000 mensen per dag besmet. Wat ons een klein miljoen geeft per maand. Nog 4 maanden te gaan aan dit tempo en we zijn er. Rapper als men de teugels lost.

Citaat:
Idem wat de WHO betreft. Als je alleen maar naar hun fouten gaat kijken en al de rest negeert is dat idd niet moeilijk.
Het zijn ESSENTIELE fouten. Het zijn rampenfouten. Zij hebben mensen die het beter wisten onder sociale druk gezet om hun bakkes te houden. Zoals met die maskers.

Laatst gewijzigd door patrickve : 15 april 2020 om 16:06.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 16:05   #55
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 114.059
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door praha Bekijk bericht
Nergens hebben ze beloofd dat het dat scenario met 3000 zou worden..
Daar gaat het niet over. Het gaat om laten geloven dat men met een lockdown tot 0 infecties kan komen op een maand of twee en aandringen dat men het doet.

Wel, nergens in de wereld is er een andere lockdown dan die Chinese, die het aantal infecties na 2 maanden tot 0 heeft herleid.

Ja, de lockdown in Wuhan was "drastischer". Kinderen werden er zonder eten achtergelaten omdat hun besmette vader manu militari werd meegenomen en opgesloten vanwege besmet en ze alleen, zonder eten en opgesloten thuis, achterbleven en dood gingen. En niet vergeten, Hubei is maar een onderdeel van China, de rest kon daar dus dingen leveren zonder dat een kat iets deed in Wuhan. Dat kunt ge natuurlijk niet op de schaal van Europa: dan eten we volgende week niet meer.

Maw, die lockdown van de Chinezen die waarschijnlijk fake getallen heeft gegeven, en vooral een fake resultaat, is gewoon niet reproduceerbaar.

En nu zitten we ermee.

Laatst gewijzigd door patrickve : 15 april 2020 om 16:06.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 16:11   #56
kojak
Secretaris-Generaal VN
 
kojak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 september 2013
Locatie: Ergens tussen Venus & Mars
Berichten: 25.641
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
....

Voor de rest doet Belgie het ook bijzonder goed in iedereen ziek maken zonder IC te overbelasten. Belgie gaat vrij snel een totale herd immunity hebben. Gegarandeerd voor augustus. 10% van de bevolking erbij elke maand volgens de getallen van het Imperial College in Londen, en waarschijnlijk zitten die er nog een factor onder. Volgens hun simulatie worden er in lichtjes stijgende lijn 25 000 mensen per dag besmet. Wat ons een klein miljoen geeft per maand. Nog 4 maanden te gaan aan dit tempo en we zijn er. Rapper als men de teugels lost.....
????
__________________
© Het lezen van bovenstaande kan uw gezondheid ernstige schade berokkenen.
kojak is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 16:17   #57
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 114.059
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kojak Bekijk bericht
????
https://imperialcollegelondon.github...etails/Belgium

En dat is waarschijnlijk een onderschatting, want zij nemen een CFR van 1%. Die is waarschijnlijk lager (waardoor de besmettingen evenredig hoger liggen).

Citaat:
Posterior model estimates of percentage of total population infected as of 2020-04-14:
9.57% [5.89%-15.50%] (mean [95% credible interval]).

Laatst gewijzigd door patrickve : 15 april 2020 om 16:19.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 16:19   #58
praha
Secretaris-Generaal VN
 
praha's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 juni 2004
Berichten: 29.533
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Daar gaat het niet over. Het gaat om laten geloven dat men met een lockdown tot 0 infecties kan komen op een maand of twee en aandringen dat men het doet.
Dat heeft het who nooit zo verkondigd

Allez ja iedere oen weet dat dat niet kan behalve in perfecte theorie als ge iedereen apart gaat isoleren

Citaat:
Wel, nergens in de wereld is er een andere lockdown dan die Chinese, die het aantal infecties na 2 maanden tot 0 heeft herleid.
Nogmaals volgens China

Citaat:
Ja, de lockdown in Wuhan was "drastischer". Kinderen werden er zonder eten achtergelaten omdat hun besmette vader manu militari werd meegenomen en opgesloten vanwege besmet en ze alleen, zonder eten en opgesloten thuis, achterbleven en dood gingen. En niet vergeten, Hubei is maar een onderdeel van China, de rest kon daar dus dingen leveren zonder dat een kat iets deed in Wuhan. Dat kunt ge natuurlijk niet op de schaal van Europa: dan eten we volgende week niet meer.

Maw, die lockdown van de Chinezen die waarschijnlijk fake getallen heeft gegeven, en vooral een fake resultaat, is gewoon niet reproduceerbaar.

En nu zitten we ermee.
ge blijft uw mantra afdreunen
Het ging erover dat ge de who kwalijk nam dat 'leugentje' als praktisch haalbaar te gaan verkopen aan Europa en de rest van de wereld.
Dat is nooit zo gesteld.

Want zelfs als het who zich blindelings stort op die 3000 en de rudementaire info die het had in het prille begin dan maakt het er nog belachelijker op om dat te stellen....aanvankelijk dacht men in termen van een griep(je)
praha is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 16:20   #59
praha
Secretaris-Generaal VN
 
praha's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 juni 2004
Berichten: 29.533
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kojak Bekijk bericht
????
ah ik krijg nog gelijk se

België is ontzettend goed bezig

Ge moet het maar kunnen hé zo vlug iedereen laten besmetten en toch nog alles kunnen opvangen
Die virologen van ons zijn keien

Laatst gewijzigd door praha : 15 april 2020 om 16:21.
praha is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 april 2020, 16:20   #60
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 114.059
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door praha Bekijk bericht
Dat heeft het who nooit zo verkondigd
Dan is een lockdown zinloos he.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:19.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be