Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Buitenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 5 september 2020, 18:45   #5161
parcifal
Banneling
 
 
parcifal's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 februari 2003
Berichten: 26.968
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door SDX Bekijk bericht
Niet de gazet die 't over "anonieme bronnen" heeft.
Jennifer Griffin, National Security Correspondent bevestigt op Fox news en op Twitter :

https://www.youtube.com/watch?v=Dh5t...hannel=FoxNews

Ook het stilzwijgen van John Kelly, een ex-marine generaal en ex-stafchef wiens in legerdienst gestorven zoon Trump zwaar beledigde, zegt in feite meer dan genoeg, mocht hij zich uitspreken zou dat Trump in erg nauwe schoentjes brengen.
https://www.nytimes.com/2020/09/04/u...lly-trump.html

Enkel OANN gelooft Trump nog dus.

Laatst gewijzigd door parcifal : 5 september 2020 om 18:56.
parcifal is offline   Met citaat antwoorden
Oud 5 september 2020, 18:48   #5162
Dadeemelee
Secretaris-Generaal VN
 
Dadeemelee's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 mei 2015
Locatie: Vlaams-Brabant
Berichten: 78.022
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door SDX Bekijk bericht
Staaf eerst maar eens gefundeerd of Trump die uitspraken weldegelijk gedaan heeft met beeld- en/of geluidsmateriaal zodat ik ze zelf, met eigen oren & ogen kan bekijken en/of beluisteren.

Niet de gazet die 't over "anonieme bronnen" heeft.
Zelfs een journaliste van de Trump fanclub Fox News bevestigt het. Trump heeft haar ontslag gevraagd.

Als nu nog eens een topmilitair zoals Jim Mattis het bevestigt kan Trump zijn boeltje pakken.
__________________
Annick De Ridder: - “Lang gedacht dat hij zijn pillekes niet pakte, maar dit lijkt mij stilaan een teveel aan een bepaalde substantie.”
Dadeemelee is offline   Met citaat antwoorden
Oud 5 september 2020, 19:05   #5163
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 117.443
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Der Wanderer Bekijk bericht
Dat is een valse tegenstelling. Het is niet het ene of het andere. Toegegeven, in het huidige stadium der cultuur vaak nog wel. En als het niet zo is, is het vaak ook op een emotionele basis (empathie etc.*).
Inderdaad is een positieve empathische koppeling het enige wat een echte reden is om niet "all else equal" de eliminatie van een andere te willen zien he. Maar een empathische band is meestal enkel maar het geval met een kleine kring: familie, vrienden. Eventueel "clan", hoewel dat daar al vervangen wordt door "gemeenschappelijke vijand".

Er is een verschuiven, naargelang de cirkel groter wordt, in uw echte wens tot niet-agressie, van pure empathie in een heel kleine cirkel, naar meer en meer "medestanders tegen een gemeenschappelijke vijand".
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 5 september 2020, 19:12   #5164
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 117.443
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Der Wanderer Bekijk bericht
*Ik zou nooit een ethiek willen funderen in iets louter emotioneels als empathie maar het is tussen haakjes wel opvallend dat jij het bestaan daarvan altijd negeert.
Ik negeer dat helemaal niet. Empathie is voor mij een fenomeen van gevoelsmatige waarneming (zoals alle andere qualia) dat een positieve of negatieve koppeling veroorzaakt tussen een ingebeelde "gelukstoestand" bij een ander levend wezen, en uw eigen gelukstoestand.

Als die koppeling positief is (wat we dan vriendschap, liefde, .... noemen), dan wil dat gewoon zeggen dat het inbeelden van een positieve gelukstoestand bij de bijhorende levende entiteit tot de eigen gelukstoestand bijdraagt, en dat het inbeelden van een negatieve gelukstoestand bij de bijhorende levende entiteit de eigen gelukstoestand nadelig beinvloedt.

Als die koppeling negatief is (wat we haat of jaloersheid noemen) is de koppeling omgekeerd: een ingebeelde positieve gelukstoestand bij de andere remt uw eigen geluksbeleving af, en een ingebeelde negatieve gelukservaring bij de andere draagt bij tot uw eigen geluk.

Dat is dus de koppeling tussen een EIGEN IDEE en een EIGEN GELUKSERVARING. Zoals de koppeling tussen "iets begrijpen" (het Eureka gevoel) kan bijdragen tot uw gelukservaring, kan het eigen *idee dat ge U vormt van andermans geluktoestand* daar ook een invloed op hebben.

Waarom dat fenomeen er is, is totaal ongekend natuurlijk, zoals het ongekend is waarom zekere muziek U plezier geeft, en andere U triestig kan stemmen he. Het is exact de ondoorgrondelijkheid van de koppeling tussen waarnemingen/ideeen en een bewuste gelukservaring of lijden.

Laatst gewijzigd door patrickve : 5 september 2020 om 19:13.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 5 september 2020, 19:45   #5165
SDX
Secretaris-Generaal VN
 
SDX's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 oktober 2008
Locatie: Thuis
Berichten: 25.740
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoofdstraat Bekijk bericht
LOL, dat van McCain geloof ik direct, de rest zijn leugens gefabriceerd op die McCain uitspraak. "hij zou het wel eens gezegd kunnen hebben"
Die uitspraak over McCain heeft hij idd gedaan, dat wordt niet ontkend..

De rest is, die & die bevestigt 't, en weer andere naaste medewerkers ontkennen 't.

Voor de ene is zelfs 't stilzwijgen 'n bevestiging.

Dit is verkiezingsprop.

Die uitspraken zouden enkele jaren geleden gedaan zijn, en nu plots herinnert zich iemand 't.

Ik geloof dat meteen ja.

Zeker na alle moeite, haast 4 jaar aan 1 stuk, om hem uit 't Witte Huis te krijgen.
Zonder succes trouwens.
SDX is offline   Met citaat antwoorden
Oud 5 september 2020, 20:15   #5166
kojak
Secretaris-Generaal VN
 
kojak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 september 2013
Locatie: Ergens tussen Venus & Mars
Berichten: 25.641
Standaard

Trump, of hoe ziek hij eigenlijk wel is.

https://www.standaard.be/cnt/dmf2020...urce=standaard

'...Op de vraag wat er gebeurt als Trump verliest en weigert op te stappen, antwoordde Joe Biden onlangs: ‘Ik reken op de bevelhebbers van het leger.’ Zal dat nodig zijn? Trump heeft weinig respect voor de grondwet. Hij oppert ook geregeld dat hij nog 8 of 12 jaar president wil blijven – terwijl acht jaar het maximum is.

De president laat geen kans onbenut om zijn achterban op te jutten, onrust te zaaien, de Democraten af te schilderen als een radicaal-linkse bende die een coup tegen Amerikaanse waarden voorbereidt. Met verzinsels (‘Kamala Harris heeft met haar origine niet het recht om running mate te zijn’) en loze geruchten (‘Ze hebben miljoenen stembrieven verstuurd naar dode mensen, honden en katten’) ondermijnt hij al maandenlang het vertrouwen in het democratische proces....'

'...Het wrange is dat er wel degelijk sterke aanwijzingen bestaan dat deze verkiezingen niet eerlijk zullen verlopen, maar dan in het voordeel van Trump. De Amerikaanse inlichtingendiensten waarschuwen al maanden dat Rusland zich ook dit jaar opnieuw in de campagne mengt. Daarnaast hanteren de Republikeinen zelf uiteenlopende methodes om kiezersgroepen die naar de Democraten neigen, het gaan kiezen te bemoeilijken. Hun excuus is dat ze ‘grootschalige stembusfraude’ willen vermijden, ook al is die mythe al vaak door onderzoekers gelogenstraft.

De Republikeinen hebben ‘gerrymandering’ – kiesdistricten creatief hertekenen, in het voordeel van hun partij – in een vijfde versnelling geschakeld, viseren zwarte kiezers met desinformatie om hen het kiezen te ontraden en schaffen kiesbureaus af in regio’s waar vooral Democratische kiezers wonen....'


__________________
© Het lezen van bovenstaande kan uw gezondheid ernstige schade berokkenen.

Laatst gewijzigd door kojak : 5 september 2020 om 20:17.
kojak is offline   Met citaat antwoorden
Oud 5 september 2020, 21:44   #5167
SDX
Secretaris-Generaal VN
 
SDX's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 oktober 2008
Locatie: Thuis
Berichten: 25.740
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dadeemelee Bekijk bericht
Zelfs een journaliste van de Trump fanclub Fox News bevestigt het. Trump heeft haar ontslag gevraagd.

Als nu nog eens een topmilitair zoals Jim Mattis het bevestigt kan Trump zijn boeltje pakken.
Jennifer Griffin die beweert dat haar anonieme bronnen de anonieme bronnen van Jeffrey Goldberg bevestigen.
SDX is offline   Met citaat antwoorden
Oud 5 september 2020, 23:34   #5168
Max van Dietschland
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Max van Dietschland's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 juni 2005
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 13.333
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eduard Khil Bekijk bericht
https://www.hln.be/nieuws/buitenland...emde~a0bc6d08/


Wat een idioot. De enige losers zijn diegene die hem blijven verdedigen. Je moet al werkelijk gatachterlijk zijn om pro-Trump te zijn.
Niet noodzakelijk, zeker al niet al je de val van de VS en de liberaaldemocratie nastreeft...
__________________
AVV - VVK

https://x.com/dietschland
Max van Dietschland is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 september 2020, 00:02   #5169
parcifal
Banneling
 
 
parcifal's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 februari 2003
Berichten: 26.968
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door SDX Bekijk bericht
Jennifer Griffin die beweert dat haar anonieme bronnen de anonieme bronnen van Jeffrey Goldberg bevestigen.
yep, dat is dus verificatie en met als gevolg : een ziedende trump die zijn zoveelste golfweekend tijdens de corona-crisis verbrod ziet en eist dat Fox News Jennifer Griffin ontslaat.

De golfende Oerang Oetang heeft zeer lange tenen

https://www.hln.be/nieuws/buitenland...aten~ac3df8c6/

Citaat:
Donald Trump heeft geëist dat televisiezender Fox News journaliste Jennifer Griffin ontslaat nadat zij middels bronnen heeft bevestigd dat de Amerikaanse president zich laatdunkend en beledigend uitliet over gevallen Amerikaanse soldaten. De onthulling bezorgt Trump de laatste dagen een stortvloed van kritiek.

Laatst gewijzigd door parcifal : 6 september 2020 om 00:04.
parcifal is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 september 2020, 01:09   #5170
SDX
Secretaris-Generaal VN
 
SDX's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 oktober 2008
Locatie: Thuis
Berichten: 25.740
Standaard

Anonieme bronnen die andere anonieme bronnen bevestigen is de verificatie?

Ik heb uit anonieme bronnen dat parcifal vieze dingen over mij gezegd heeft.

Ontken 't maar eens, want mijn kennis heeft anonieme bronnen die bevestigen wat mijn anonieme bronnen beweren.
SDX is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 september 2020, 05:50   #5171
Bach
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Bach's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 september 2017
Berichten: 17.388
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kojak Bekijk bericht
Trump, of hoe ziek hij eigenlijk wel is.

https://www.standaard.be/cnt/dmf2020...urce=standaard

'...Op de vraag wat er gebeurt als Trump verliest en weigert op te stappen, antwoordde Joe Biden onlangs: ‘Ik reken op de bevelhebbers van het leger.’ Zal dat nodig zijn? Trump heeft weinig respect voor de grondwet. Hij oppert ook geregeld dat hij nog 8 of 12 jaar president wil blijven – terwijl acht jaar het maximum is.

De president laat geen kans onbenut om zijn achterban op te jutten, onrust te zaaien, de Democraten af te schilderen als een radicaal-linkse bende die een coup tegen Amerikaanse waarden voorbereidt. Met verzinsels (‘Kamala Harris heeft met haar origine niet het recht om running mate te zijn’) en loze geruchten (‘Ze hebben miljoenen stembrieven verstuurd naar dode mensen, honden en katten’) ondermijnt hij al maandenlang het vertrouwen in het democratische proces....'

'...Het wrange is dat er wel degelijk sterke aanwijzingen bestaan dat deze verkiezingen niet eerlijk zullen verlopen, maar dan in het voordeel van Trump. De Amerikaanse inlichtingendiensten waarschuwen al maanden dat Rusland zich ook dit jaar opnieuw in de campagne mengt. Daarnaast hanteren de Republikeinen zelf uiteenlopende methodes om kiezersgroepen die naar de Democraten neigen, het gaan kiezen te bemoeilijken. Hun excuus is dat ze ‘grootschalige stembusfraude’ willen vermijden, ook al is die mythe al vaak door onderzoekers gelogenstraft.

De Republikeinen hebben ‘gerrymandering’ – kiesdistricten creatief hertekenen, in het voordeel van hun partij – in een vijfde versnelling geschakeld, viseren zwarte kiezers met desinformatie om hen het kiezen te ontraden en schaffen kiesbureaus af in regio’s waar vooral Democratische kiezers wonen....'


Anti Trump pers.
Bach is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 september 2020, 06:04   #5172
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 117.443
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kojak Bekijk bericht
[i]'...Op de vraag wat er gebeurt als Trump verliest en weigert op te stappen, antwoordde Joe Biden onlangs: ‘Ik reken op de bevelhebbers van het leger.’ Zal dat nodig zijn? Trump heeft weinig respect voor de grondwet. Hij oppert ook geregeld dat hij nog 8 of 12 jaar president wil blijven – terwijl acht jaar het maximum is.
Ik heb dat verhaal in Frankrijk ook moeten horen toen Sarkozy (die hier destijds afgedaan werd als een extreem-rechtse fascist en dictator door weldenkend links he) zogezegd niet zou willen opstappen mocht hij de verkiezingen verliezen.

Men zou ook de vraag kunnen stellen wat er gebeurt als Biden de verkiezingen verliest en als hij toch een staatsgreep pleegt he.

Je begrijpt toch wel dat die vraagstelling zelf een manier is om op propagandistische wijze een imaginair feit aan de tegenstander toe te schrijven om daar nadien ontmenselijkende concepties kunnen uit af te leiden he.

"Wat gaat U doen als uw buurman zijn dochter verkracht ?"

maakt automatisch een lichte associatie tussen uw buurman en een pedofiel he.

Wie die technieken niet doorziet, begrijpt blijkbaar niks aan propaganda voering en loopt er met zijn twee grote voeten in.

Laatst gewijzigd door patrickve : 6 september 2020 om 06:05.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 september 2020, 06:06   #5173
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 117.443
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door parcifal Bekijk bericht
yep, dat is dus verificatie en met als gevolg : een ziedende trump die zijn zoveelste golfweekend tijdens de corona-crisis verbrod ziet en eist dat Fox News Jennifer Griffin ontslaat.

De golfende Oerang Oetang heeft zeer lange tenen

https://www.hln.be/nieuws/buitenland...aten~ac3df8c6/
Wat er ook van weze, wat is er verkeerd aan het stellen dat huurmoordenaars die eraan dood gaan, losers zijn ?

Behalve natuurlijk dat "huurmoordenaars die eraan dood gaan, als helden voorstellen, om genoeg zulke huurmoordenaars kunnen aan te werven" een gangbare reclame stunt is die men beter niet doorprikt als men bendeleider van zo een huurmoordenaars is, uiteraard, en als gans de machtsstructuur van uw apparaat op die propaganda is gebaseerd, he.

Het is een beetje als de paus die tot het inzicht komt dat god niet bestaat, natuurlijk. Dat is vervelend voor gans de kardinalerij.

Laatst gewijzigd door patrickve : 6 september 2020 om 06:08.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 september 2020, 07:17   #5174
Frankenstein
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 26 april 2008
Berichten: 6.899
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kojak Bekijk bericht
Trump, of hoe ziek hij eigenlijk wel is.

https://www.standaard.be/cnt/dmf2020...urce=standaard

'...Op de vraag wat er gebeurt als Trump verliest en weigert op te stappen, antwoordde Joe Biden onlangs: ‘Ik reken op de bevelhebbers van het leger.’ Zal dat nodig zijn? Trump heeft weinig respect voor de grondwet. Hij oppert ook geregeld dat hij nog 8 of 12 jaar president wil blijven – terwijl acht jaar het maximum is.

De president laat geen kans onbenut om zijn achterban op te jutten, onrust te zaaien, de Democraten af te schilderen als een radicaal-linkse bende die een coup tegen Amerikaanse waarden voorbereidt. Met verzinsels (‘Kamala Harris heeft met haar origine niet het recht om running mate te zijn’) en loze geruchten (‘Ze hebben miljoenen stembrieven verstuurd naar dode mensen, honden en katten’) ondermijnt hij al maandenlang het vertrouwen in het democratische proces....'

'...Het wrange is dat er wel degelijk sterke aanwijzingen bestaan dat deze verkiezingen niet eerlijk zullen verlopen, maar dan in het voordeel van Trump. De Amerikaanse inlichtingendiensten waarschuwen al maanden dat Rusland zich ook dit jaar opnieuw in de campagne mengt. Daarnaast hanteren de Republikeinen zelf uiteenlopende methodes om kiezersgroepen die naar de Democraten neigen, het gaan kiezen te bemoeilijken. Hun excuus is dat ze ‘grootschalige stembusfraude’ willen vermijden, ook al is die mythe al vaak door onderzoekers gelogenstraft.

De Republikeinen hebben ‘gerrymandering’ – kiesdistricten creatief hertekenen, in het voordeel van hun partij – in een vijfde versnelling geschakeld, viseren zwarte kiezers met desinformatie om hen het kiezen te ontraden en schaffen kiesbureaus af in regio’s waar vooral Democratische kiezers wonen....'


Ik kan nu al voorspellen hoe de uitslag de dag na verkiezingsdag in november zal worden. Amerika kleurt rood, uitgezonderd New York, California, Oregon en misschien nog een paar Staten. Trump roept overwinning uit. Naargelang tijd verstrijkt zullen meer Staten blauw kleuren en dus kiesmannen naar Biden gaan. Ook komen er meer berichten van fraude binnen. Die uiteraard kloppen, ivm dubbelstemmers, verloren post, etc, maar de schaal ervan betwist wordt. Het wordt dus een zelfde rommel als in 2000, Bush & Gore, alleen dit keer op landelijke schaal..

Waarvoor gewaarschuwd wordt gaat dus letterlijk uitkomen.

Mijn voorspelling: Kranten die in handen zijn van de rijksten op aarde als Washington Post (Bezos Post) en New York Times zullen als altijd, wederom, de gidsen in nieuws zijn. En zullen een beroep doen op het leger om in te grijpen omdat de rechtstaat in gevaar is — niet direct maar op een slinkse wijze die inmiddels wel bekend is. Bijvoorbeeld: uit 'onze' bronnen blijkt dat Trump dit heeft gezegd of gedaan.. Een top generaal vindt dit niet ok, een andere generaal geeft idem mening, ofwel wordt wederom bevestigd wat 'onze' mening is. Naargelang tijd na verkiezingsdag verstrijkt zal Facebook en Google zich meer en manifesteren als instituten die de richtlijnen van de inlichtingendiensten volgen. (..)

Voor je het door hebt volstrekt zich een coup voor je ogen af.

Laatst gewijzigd door Frankenstein : 6 september 2020 om 07:32.
Frankenstein is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 september 2020, 08:02   #5175
Frankenstein
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 26 april 2008
Berichten: 6.899
Standaard

Off topic: Ik vraag mij af of zwarten en Latino's wederom zich als stemvee laten gebruiken en neig ernaar om te geloven dat (nog veel) meer zwarten en Latino's op Trump zullen stemmen dan in 2016 het geval was. Dat zgn zielige aan alles wat aan zwart en gekleurd gekleefd zit zal hen ook onderhand de strot uithangen. Gekleurde mensen willen evenals blanken een hogere vergoeding en zitten dus niet te wachten op gedoe wat zgn kwaliteitskranten belangrijk vinden als bv een zoveelste terugkomende en niet hard te maken Russische inmenging politiek of een BLM dat bovendien nog eens gekaapt is door het blanke Antifa.

Een van de grootste sponsoren van BLM is Amazon. Een bedrijf wat bekend staat om de vele bedrijfsongevallen, de ontmenselijking op de werkvloer waarbij alles wat gezegd en gedaan wordt via high tech wordt gemonitoord. Idem via deze tactieken vakbonden, die degelijke praktijken aan de kaak stellen, buiten de deur houden.

Ik kan mij niet voorstellen dat deze nieuwe slaven, voornamelijk dus gekleurde mensen die in de magazijnen werken, de praktijken van hun zgn weldoener exact, die Washington Post in handen heeft, zullen volgen. Idem gekleurde mensen, wat een naar woord overigens, die niet of niet meer voor Bezos werken.

Laatst gewijzigd door Frankenstein : 6 september 2020 om 08:31.
Frankenstein is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 september 2020, 08:58   #5176
kojak
Secretaris-Generaal VN
 
kojak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 september 2013
Locatie: Ergens tussen Venus & Mars
Berichten: 25.641
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bach Bekijk bericht
Anti Trump pers.
De Standaard ?

Het is niet omdat het artikel je niet aanstaat dat het zo automatisch een anti-Trump pers is hé. Dat is een heel goedkoop antwoordje.
De Standaard heeft anders wel een iets betere repuatie en is zeker geen rioolgazet.
__________________
© Het lezen van bovenstaande kan uw gezondheid ernstige schade berokkenen.
kojak is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 september 2020, 09:04   #5177
kojak
Secretaris-Generaal VN
 
kojak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 september 2013
Locatie: Ergens tussen Venus & Mars
Berichten: 25.641
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Ik heb dat verhaal in Frankrijk ook moeten horen toen Sarkozy (die hier destijds afgedaan werd als een extreem-rechtse fascist en dictator door weldenkend links he) zogezegd niet zou willen opstappen mocht hij de verkiezingen verliezen.

Men zou ook de vraag kunnen stellen wat er gebeurt als Biden de verkiezingen verliest en als hij toch een staatsgreep pleegt he.

Je begrijpt toch wel dat die vraagstelling zelf een manier is om op propagandistische wijze een imaginair feit aan de tegenstander toe te schrijven om daar nadien ontmenselijkende concepties kunnen uit af te leiden he.

"Wat gaat U doen als uw buurman zijn dochter verkracht ?"

maakt automatisch een lichte associatie tussen uw buurman en een pedofiel he.

Wie die technieken niet doorziet, begrijpt blijkbaar niks aan propaganda voering en loopt er met zijn twee grote voeten in.
Hier is er het probleem dat Trump maar alleen een overwinning aanvaart en dat ook zo kenbaar gemaakt heeft. Biden heeft dat helemaal niet gezegd.
Dat Trump soms eens lelijk kan doen, dat weten we ondertussen wel al.
Iedereen die hem voor de voeten loopt moet uit de weg en dat hebben we al meermaals mogen zien.
Alleen al al zijn ex-medewerkers kunnen dat getuigen.
__________________
© Het lezen van bovenstaande kan uw gezondheid ernstige schade berokkenen.
kojak is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 september 2020, 09:35   #5178
Frankenstein
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 26 april 2008
Berichten: 6.899
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kojak Bekijk bericht
Hier is er het probleem dat Trump maar alleen een overwinning aanvaart en dat ook zo kenbaar gemaakt heeft. Biden heeft dat helemaal niet gezegd.
Dat Trump soms eens lelijk kan doen, dat weten we ondertussen wel al.
Iedereen die hem voor de voeten loopt moet uit de weg en dat hebben we al meermaals mogen zien.
Alleen al al zijn ex-medewerkers kunnen dat getuigen.
Ergens blijf ik de logica van mainstream, dus Kojak ook, eigenaardig vinden.

Het probleem ligt het in: met an masse met post stemmen. Alle experts in de media ten spijt. Deze manier van werken gaat geheit gedonder geven. Zeker als in eerste instantie een winnaar duidelijk uit de bus komt om die overwinning vervolgens een paar dagen of weken later in te moeten leveren. Dit omdat poststemmers verlaat binnenkomen.

Laatst gewijzigd door Frankenstein : 6 september 2020 om 09:40.
Frankenstein is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 september 2020, 09:59   #5179
Dadeemelee
Secretaris-Generaal VN
 
Dadeemelee's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 mei 2015
Locatie: Vlaams-Brabant
Berichten: 78.022
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Frankenstein Bekijk bericht
Ergens blijf ik de logica van mainstream, dus Kojak ook, eigenaardig vinden.

Het probleem ligt het in: met an masse met post stemmen. Alle experts in de media ten spijt. Deze manier van werken gaat geheit gedonder geven. Zeker als in eerste instantie een winnaar duidelijk uit de bus komt om die overwinning vervolgens een paar dagen of weken later in te moeten leveren. Dit omdat poststemmers verlaat binnenkomen.
Trump stemt zelf per post. Ik heb hem daar nooit over horen klagen.

Bovendien lijk hij na zijn gescheld op oorlogsveteranen nog eens te ver gegaan te zijn door zijn kiezers. aan te sporen om te proberen frauderen.
__________________
Annick De Ridder: - “Lang gedacht dat hij zijn pillekes niet pakte, maar dit lijkt mij stilaan een teveel aan een bepaalde substantie.”

Laatst gewijzigd door Dadeemelee : 6 september 2020 om 10:01.
Dadeemelee is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 september 2020, 10:37   #5180
Eduard Khil
Secretaris-Generaal VN
 
Eduard Khil's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 5 juni 2012
Locatie: Hemel
Berichten: 35.770
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kojak Bekijk bericht
De Standaard ?

Het is niet omdat het artikel je niet aanstaat dat het zo automatisch een anti-Trump pers is hé. Dat is een heel goedkoop antwoordje.
De Standaard heeft anders wel een iets betere repuatie en is zeker geen rioolgazet.
hitlertruuken hé. De facto alle pers die iets anders schrijft dan je wilt afdoen als lugenpresse
__________________
Hitler was een socialist.


Eduard Khil is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:43.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be