![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#81 | |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 117.050
|
![]() Citaat:
Wat ik wil (en gij misschien ook) is weer volop kunnen gaan moorden met plezier, de wereld onderwerpen, en terug het Herrenvolk worden. En daarvoor moet de gelijkwaardigheid van mensen op de schup. Maar dat is niet "links". Dat is ongeveer "alles".
__________________
Al moordend problemen oplossen. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#82 | |||
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 117.050
|
![]() Citaat:
Citaat:
Enfin, ge geeft nu tenminste toe dat het de normaliteit was, en niet de wat een klein elite kliekje de ganse bevolking forceerde he. Citaat:
Je kan eventueel wel zeggen dat na de Grieken, het serieus gaan verrechtsen is met de Romeinen, en totaal ultra rechts is geworden met de katholieken. Toen de katholieken moesten inbinden met de wetenschappelijke revolutie is er een verlinksen geweest dat het niet schoon meer was. Wat voor zin heeft dat van U daaraan te meten ? Gij wilt terug naar de inquisitie, of is dat te onlinks ?
__________________
Al moordend problemen oplossen. Laatst gewijzigd door patrickve : Vandaag om 16:26. |
|||
![]() |
![]() |
![]() |
#83 | |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 14 november 2008
Locatie: Belgisch-Congo, oeps -Vlaanderen
Berichten: 26.248
|
![]() Citaat:
Ik zal terug repliceren als ge vertrekt van mijn letterlijke woorden in plaats van wat je gezwollen emoties ervan maken.
__________________
Georges-Louis Bouchez: "Wie zijn zij om te denken dat ze morele waarden hebben die superieur zijn aan die van ons?" |
|
![]() |
![]() |