Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Godsdienst en levensovertuiging
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Godsdienst en levensovertuiging In dit forum kan je discussiëren over diverse godsdiensten en levensovertuigingen.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 26 oktober 2006, 07:03   #361
_Yahya_
Parlementsvoorzitter
 
_Yahya_'s schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2006
Locatie: De aarde
Berichten: 2.165
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lincoln Bekijk bericht
Dat is nogal gemakkelijk gesteld, iemand anders zijn visie voormij schotelen ipv zelf op te komen met je eigen ervaarde argumenten,.

Waarom zou ik antwoorden op de visie van ali sina terwijl ali sina zich baseert op een "shijitische" visie om daarop een tegen argument te kweken, u vergeet daarbij dat ik mij zich baseer op een traditionele soenitische leer! Een ook nog, ik begrijp nog niet een zeker van jouw mevr circe hoe je het verschil kunt negeren tussen "schijiet" en "soeniet" ??
Nee broeder, ik ga hier niet akoord met u ..
Ali sina baseert zich niet op "shijtische" visie noch op 'soenniet" ..
ik wil gewoon zeggen dat er geen verschill is tussen ali sina en die President van Israël Moshe Katsav , die kommen allebei uit Iran.
die ene gebruikt leugens, en verdraaingen .. en die andere raketten en bommen tegen kindjes in Lebanon en Palastina.
Dat is de waarheid ..
Er is indd verschill tussen "shieet" en "soenniet" .. ik heb dat reeds uitgelegd.
Ik heb ook ooit met een 'shijeet' een beetje gediscusieerd, en ik vroeg hem deze vraag:
hoe kan je de waarheid van onwaarheid onderscheiden, en zijn antwoord was: kijk naar wat een geleerde zegt .. heiremee bedoelt hij 'een ayatullah' .
_Yahya_ is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 oktober 2006, 07:15   #362
_Yahya_
Parlementsvoorzitter
 
_Yahya_'s schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2006
Locatie: De aarde
Berichten: 2.165
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Esperanza Bekijk bericht
Onzin. Beiden zijn georganiseerde godsdiensten met maar één enkel doel voor ogen : de verknechting van de vrije geest. Door het steeds maar weer doorspekken van je posts met citaten uit de koran (uit de bijbel voor de christenen) ben jijzelf een schoolvoorbeeld van die indoctrinatie. Niet langer bij machte om zelfstandig te denken.



Ja, ok als jij zo redeneert, dan is er geen verschill .. hehhe
er is geen verschil tussen 'sneeuw' en 'regen' want in beide gevallen moet jij een paraplu pakken, anders wordt jij nat ..


Om te beginnen, de islam is geen godsdienst, maar een volledige model, een volledige manier van leven en denken, de islam is geloof zoals atheisme, christendom, euroisme, ... en een sociale en economische stelsel zoals capitalisme, socialisme, communisme .. etc
Een geloof en een wetgeving.
zelfstandig te denken?? mm
De Koran vraagt geen blind aanvaarden, maar moedigt een dynamische verhouding aan tot de werkelijkheid en schrijft daarvoor bevraging en observatie voor.


Tradities mag men niet zomaar verder zetten. Er wordt herhaardelijk gesteld dat het feit dat een vorige generatie er een bepaalde opvatting op nahield, op zich geen voldoende reden is om die opvatting te blijven huldigen.
"En als tot hen gezegd wordt: "Volgt wat God heeft neergezonden", zeggen zij: "Welnee, wij volgen dat na waarvan wij merken dat onze vaderen er zich aan hielden." Ook dan soms als hun vaderen helemaal niet verstandig waren en zich niet de goede richting hadden laten wijzen?". (Koran 2:170)
De Koran plaatst de mens dus voor een grote eigen verantwoordelijkheid: als men denkt dat anderen het verkeerd voorhebben, moet men de zaak in vraag durven stellen en onderzoeken. Men kan zich niet verschuilen achter de onkunde van anderen. Met deze dynamische houding tegenover de werkelijkheid, moedigt de Koran aan de Schepping te bestuderen en te analyseren, om zo de wetmatigheden erin te ontdekken.

"In de schepping van de hemelen en de aarde en het verschil van nacht en dag zijn tekenen voor mensen die verstand hebben, die God staande, zittende en op hun zij liggende gedenken en die over de schepping van de hemelen en de aarde nadenken..."


(Koran 3:190-191)



Voortdurend is er een samengaan tussen wetenschap en geloof. Nadenken over de wetmatigheden in de natuur, is een manier om God te gedenken.
In de hemelen en op aarde zijn zeker tekenen voor de gelovigen."



(Koran 45:3)


"Zie je dan niet dat God uit de hemel water laat neerdalen zodat de aarde groen wordt?", 22:63

"... En je ziet dat de aarde verdord is, maar wanneer Wij er dan water op laten neerdalen, schudt ze zich, zwelt op en we doen haar ontspruiten van allerlei schoons", 22:5


(vertaling op basis van Kramers).


De Koran vestigt op die manier de aandacht op fenomenen waarmee de mens vertrouwd is, maar die hij te zeer als vanzelfsprekend beschouwt; en doet hem er dus over nadenken, zie bv. ook 80:24-32:
"De mens moet maar eens zijn voedsel bekijken. Dat Wij het water in gutsen uitgieten, dan de aarde in voren openbreken en dan erin laten ontspruiten: graan, wijnstokken en voedergewassen, olijfbomen en palmen, in dichtbegroeide boomgaarden, vruchten en foerage, als vruchtgebruik voor jullie en jullie vee".

... etc

Laatst gewijzigd door _Yahya_ : 26 oktober 2006 om 07:23.
_Yahya_ is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 oktober 2006, 20:30   #363
Basy Lys
Minister
 
Basy Lys's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 mei 2004
Locatie: Dar al-Harb
Berichten: 3.926
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lincoln Bekijk bericht
Wat jij zegt is gewoon een herhaling van een interpretatie van ali sina, wil je dat ik twee dubbel voor niets moet betalen???
U doet maar...
__________________
Le drame de notre temps, c'est que les gens bêtes pensent.
Basy Lys is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 oktober 2006, 20:32   #364
Basy Lys
Minister
 
Basy Lys's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 mei 2004
Locatie: Dar al-Harb
Berichten: 3.926
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lincoln Bekijk bericht
Waarom ga je dan niet bij het vaticaan solliciteren mss kan ratzinger u aannemen als kamerkind... mss zul je tenminste voor iets nuttigs zijn!!!
Van een andere moslim:

I die of love for him, perfect in every way,
Lost in the strains of wafting music.
My eyes are fixed upon his delightful body
And I do not wonder at his beauty.
His waist is a sapling, his face a moon,
And loveliness rolls off his rosy cheek
I die of love for you, but keep this secret:
The tie that binds us is an unbreakable rope.
How much time did your creation take, O angel?
So what! All I want is to sing your praises.

(Love in Bloom; after Monteil, p. 95)
__________________
Le drame de notre temps, c'est que les gens bêtes pensent.
Basy Lys is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 oktober 2006, 20:38   #365
Basy Lys
Minister
 
Basy Lys's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 mei 2004
Locatie: Dar al-Harb
Berichten: 3.926
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door yahyazakarya Bekijk bericht
{ Hij Die de schepping voortbrengt en dat dan herhaalt, en u (voedsel) voorziet uit de hemel en de aarde? Is er een God naast de God?" Zeg: "Geeft uw bewijs hiervoor als je waarachtig bent." }

( De koran- Annaml:64)

geef bewijs.. beweringen aanvaard ik niet zomaar zonder een bewijs.
Hoe weet jij dat jou naam 'xxx' is ?
Jou mama heeft dat gezegd (!!) mooi, maar dat is niet genoeg voor bijvoorbeeld een werkegever om een arbeidscontract te tekenen .. jij moet een bewijs hebben (getuigenis: geboorteakte, ID kaart...)

Er is altyd ISNAD, er is niets in dit leven dat zonder isnad kan gebeuren.

Je gaat naar een nieuwe stad verhuizen ... daar moet je naar school gaan, jou eerste nieuwe dag.. je gaat bus nemen naar de school .. je wacht aan de halte op de bus << Isnad
Je kijikt naar het uur wanneer de bus aankomt << Isnad
Jij weet dat die BUS richting de school gaat << Isnad
..
...
etc..

Kom je nog eens zo iets beweren ??
Goed, maar remember

{ Volg niet hetgeen waarvan jij geen kennis hebt }

(Koran)...
Nogal warrig, bovenstaande reactie, maar ja. Daar zullen we het mee moeten doen.

Als ultieme steun wordt weer naar de koran verwezen. Want de koran heeft gelijk, omdat de koran het zelf zegt...

Jouw reactie op dat isnad-gedoe slaat nergens op.
__________________
Le drame de notre temps, c'est que les gens bêtes pensent.
Basy Lys is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 oktober 2006, 21:03   #366
Flippend Rund
Eur. Commissievoorzitter
 
Geregistreerd: 22 februari 2004
Locatie: where the birds sing a pretty song
Berichten: 8.389
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Basy Lys Bekijk bericht
Nogal warrig, bovenstaande reactie, maar ja. Daar zullen we het mee moeten doen.

Als ultieme steun wordt weer naar de koran verwezen. Want de koran heeft gelijk, omdat de koran het zelf zegt...

Jouw reactie op dat isnad-gedoe slaat nergens op.
zijt ge nu nog altijd niet uitgezaagd over de islam?

affijn, ik zal over een drietal maanden nog eens komen kijken.
Flippend Rund is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 oktober 2006, 21:41   #367
_Yahya_
Parlementsvoorzitter
 
_Yahya_'s schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2006
Locatie: De aarde
Berichten: 2.165
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Basy Lys Bekijk bericht
Nogal warrig, bovenstaande reactie, maar ja. Daar zullen we het mee moeten doen.

Als ultieme steun wordt weer naar de koran verwezen. Want de koran heeft gelijk, omdat de koran het zelf zegt...

Jouw reactie op dat isnad-gedoe slaat nergens op.
Ik heb hier in mijn reactie nergens naar de koran verwezen, ik heb om een bewijs gevraagd met een koraanse vers geformuleerd:

Lees goed:

Citaat:
{ Hij Die de schepping voortbrengt en dat dan herhaalt, en u (voedsel) voorziet uit de hemel en de aarde? Is er een God naast de God?" Zeg: "Geeft uw bewijs hiervoor als je waarachtig bent." }

( De koran- Annaml:64)

=

geef bewijs..

beweringen aanvaard ik niet zomaar zonder een bewijs.
Hoe weet jij dat jou naam 'xxx' is ?
Jou mama heeft dat gezegd (!!) mooi, maar dat is niet genoeg voor bijvoorbeeld een werkegever om een arbeidscontract te tekenen .. jij moet een bewijs hebben (getuigenis: geboorteakte, ID kaart...)

Er is altyd ISNAD, er is niets in dit leven dat zonder isnad kan gebeuren.

Je gaat naar een nieuwe stad verhuizen ... daar moet je naar school gaan, jou eerste nieuwe dag.. je gaat bus nemen naar de school .. je wacht aan de halte op de bus << Isnad
Je kijikt naar het uur wanneer de bus aankomt << Isnad
Jij weet dat die BUS richting de school gaat << Isnad
..
...
etc..

Kom je nog eens zo iets beweren ??
Goed, maar remember

{ Volg niet hetgeen waarvan jij geen kennis hebt }

= Zeg niet wat jij niet weet => hieronder in het groen verder toegelicht.


(Koran)...
Come on man, geef bewijs, en leg mij uit hoe die Isnad laater is uitgevoerd ????
Hoe kan dat is dat logisch ??
hoe??
leg uit ..

Dat is mijn vraag.!

Geleerde worden in de Koran (openbaringen aan Mohammed vrede zij met hem) en Sunnah (leven en uitspraken van Mohammed vrede zij met hem), is voor Muslims zelf een specialisatie die vele jaren van hogere opleiding vergt. Zoals het ook bij ons vele jaren hogere studies vraagt om bijvoorbeeld jurist en theoloog te worden. Het is niet omdat men een wetboek in de kast staan heeft, dat men jurist is, of omdat men een atlas doorgenomen heeft dat men aardrijkskundige is. Het is ook niet omdat men een Koran of een collectie Hadith (uitspraken van Mohammed) in huis heeft, dat men Islamitisch theoloog is. De Koran stelt dat wanneer men iets niet weet, men het moet vragen aan diegenen die het wel weten. Muslims die zich in hun dagelijks leven willen laten leiden door de Koran en de Sunnah hebben dan ook de gewoonte een geleerde te vragen wat de Islam voorschrijft in deze of gene situatie in hun dagelijks leven of over om het even welk onderwerp. Het antwoord daarop is een fatwa.








I Love Muhammed&Jezus










Met vriendelijke groeten









Yayha
_Yahya_ is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 oktober 2006, 21:54   #368
_Yahya_
Parlementsvoorzitter
 
_Yahya_'s schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2006
Locatie: De aarde
Berichten: 2.165
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Flippend Rund Bekijk bericht
zijt ge nu nog altijd niet uitgezaagd over de islam?

affijn, ik zal over een drietal maanden nog eens komen kijken.
deze man die mij dit berichtje gestuurd heeft, is slim.

Citaat:
Hallo YahyaZakarya,

Bedankt voor je reactie. De website van het IRFI kende ik al, maar ik heb er nog weinig van gelezen. Het artikel van Dhr Iqbal Ahmad dat jij had geplaatst, had ik nog niet eerder gelezen, wel een ander artikel van hem. Hij schrijft duidelijke stukken, maar ik kan niet beoordelen of wat hij schrijft een goede interpretatie van de Islam is.


Ik wil graag kennis opdoen over de Islam omdat er in de huidige tijd veel over gesproken wordt. Op die manier kan ik een mening vormen. En daarover kan ik van gedachten wisselen met anderen.

Met vriendelijke groet,

naam ..
Je mag wat niet-moslims en moslims schrijven lezen, maar vergeet nooit dat een bakker geen software kan programmeren indien hij geen enkel programmeertaal beheerst.!!



I Love Muhammed&Jezus






Met vredevolle groetjes






Yahya

Laatst gewijzigd door _Yahya_ : 26 oktober 2006 om 21:55.
_Yahya_ is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 oktober 2006, 16:03   #369
Lincoln
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Lincoln's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 februari 2004
Locatie: Ubi bene ibi patria()Qua Patet Orbis
Berichten: 10.540
Stuur een bericht via MSN naar Lincoln
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Basy Lys Bekijk bericht
Nogal warrig, bovenstaande reactie, maar ja. Daar zullen we het mee moeten doen.

Als ultieme steun wordt weer naar de koran verwezen. Want de koran heeft gelijk, omdat de koran het zelf zegt...

Jouw reactie op dat isnad-gedoe slaat nergens op.
Zeg is basy, ik zou wel graag weten wat je hobby is in je vrije tijd ???
__________________
"Moslim freedom, Now !!!"
"Free people around the ka3ba for a free faith around the world !"
Lincoln is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 oktober 2006, 16:10   #370
Lincoln
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Lincoln's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 februari 2004
Locatie: Ubi bene ibi patria()Qua Patet Orbis
Berichten: 10.540
Stuur een bericht via MSN naar Lincoln
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Basy Lys Bekijk bericht
Van een andere moslim:

I die of love for him, perfect in every way,
Lost in the strains of wafting music.
My eyes are fixed upon his delightful body
And I do not wonder at his beauty.
His waist is a sapling, his face a moon,
And loveliness rolls off his rosy cheek
I die of love for you, but keep this secret:
The tie that binds us is an unbreakable rope.
How much time did your creation take, O angel?
So what! All I want is to sing your praises.

(Love in Bloom; after Monteil, p. 95)
Hier ik zal je de draad even laten oppikken, en snuifje filosofie kan geen kwaad hé...

Heeeer we begin;

Stel je voor je zegt dat een appel rood is:

1)-Hoe kun je bewijzen dat een appel geen appel is ?

2)-hoe kun je bewijzen dat een appel niet van een appelboom afkomstig is maar van een andere fruitboom ?

3)-Wat is het gemeenschappelijke element tussen een appel en een houtenboomstam ?
_________________



4)°°-Er zijn nog twee vragen en die zijn voor mij, indien je het weet, zeg ze maar...


__________________
"Moslim freedom, Now !!!"
"Free people around the ka3ba for a free faith around the world !"

Laatst gewijzigd door Lincoln : 27 oktober 2006 om 16:16.
Lincoln is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 oktober 2006, 19:07   #371
Basy Lys
Minister
 
Basy Lys's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 mei 2004
Locatie: Dar al-Harb
Berichten: 3.926
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door yahyazakarya Bekijk bericht
want volgens jou is er geen zwartekracht, dat is gewoon volgens Newton ..
Zéér goed voorbeeld, Yahya. Wat zeg ik: een excellent voorbeeld!



Waarop wacht je om het bewijs te leveren van het bestaan van Mohammed, of de ontstaansgeschiedenis van de koran? Misschien kan je beginnen met de plaats aan te wijzen waar de oorspronkelijke koran bewaard wordt? Of tenminste enkele van die stenen of beenderen waarop de verzen werden gegrift?

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door yahyazakarya Bekijk bericht
vriend, luister ..
Je mag wat non-muslim schrijven lezen en gebruiken.. dat mag je doen, MAAR
Je mag nooit over iets oordelen vertrekkend van 1 kant.

bijvoorbeeld, je gaat naar Media markt en jij wilt pc of laptop..
jij gaat gewoon kijken naar nadelen van een PC (gewoon thuis, ik kan niet meenemen, ik kan niet in mijn bed surfen, neemt veel plaats in beslag ..)
vriend, jij gaat nooit een PC aanschaffen ook al het beter is.

Maar kijk naar voordelen en nadelen van zowel pc als laptop + nadenken = de ISLAM.
Sorry, Yahya, maar Islam = verstand op 0 zetten. Er niet over nadenken waar de koran vandaan komt, er niet over nadenken of Mohammed bestaan heeft, en als hij al bestaan zou hebben, er niet over nadenken wat hij in zijn leven zoal gedaan heeft. Er zeker niet over nadenken waarom Mohammed dan in de koran liet inschrijven dat het OK was voor hem om zijn schoondochter in te pikken, of terreur te zaaien in de harten van wie zich niet aan hem wou onderwerpen.

De PC is trouwens een van die vele uitvindingen die in de Vrije Wereld gedaan werden, net zoals de chip, het metaal, het plastic, het scherm, de electriciteit die je gebruikt, de telefoon, de bekabeling, de servers, het WWW, etc., etc. Uitgevonden door mensen die nadachten over dingen, die hun verstand niet op nul gezet hadden.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door yahyazakarya Bekijk bericht
Door Linda Bogaert vertaald :
... bevraging en observatie ...

... Tradities mag men niet zomaar verder zetten. ...

... een grote eigen verantwoordelijkheid ...

... Nadenken ...
Goed zo. Waarom beginnen de volgelingen van Mohammed er niet aan?
__________________
Le drame de notre temps, c'est que les gens bêtes pensent.
Basy Lys is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 oktober 2006, 19:11   #372
Basy Lys
Minister
 
Basy Lys's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 mei 2004
Locatie: Dar al-Harb
Berichten: 3.926
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door yahyazakarya Bekijk bericht
yes , deze vraag is al beantwoord, hier een voorbeeld:

Hij is zeker geen Arabier en ik ben zeker geen Arabier ..

http://www.youtube.com/watch?v=_k62TYdR10g&eurl=

en waarom niet dan ??
maar hun Olie is goed???
neen, de islam is het best dat er is, beter dan die olie, en beter dan alles ..
dit leven begrijpen, jou schepper aanbidden en volgens zijn regels denken en leven..

Met vredevolle groetjes
...
Had de Vrije Wereld die olie niet uit de grond gehaald, dan zat hij er nog altijd en waren die Arabische landen nog meer onderontwikkeld. Intussen betalen wij ons blauw aan die olie en misbruiken die Arabieren ons geld om hun terroristische ideologie uit te breiden.

Die terroristische ideologie zorgt er niettegenstaande al ons geld voor dat de volgelingen van Mohammed tot de minst ontwikkelde ter wereld horen.
__________________
Le drame de notre temps, c'est que les gens bêtes pensent.
Basy Lys is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 oktober 2006, 19:14   #373
Basy Lys
Minister
 
Basy Lys's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 mei 2004
Locatie: Dar al-Harb
Berichten: 3.926
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door yahyazakarya Bekijk bericht
...Niemand weet wie de bijbel geschreven heeft, of hoe de bijbel van generatie naar de andere werd doorgegeven, of hoe gekopieert of wie dat gekopieerd heeft ...
En wie heeft de koran dan geschreven? Waar wordt de oorspronkelijke koran bewaard?
__________________
Le drame de notre temps, c'est que les gens bêtes pensent.
Basy Lys is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 oktober 2006, 19:17   #374
Basy Lys
Minister
 
Basy Lys's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 mei 2004
Locatie: Dar al-Harb
Berichten: 3.926
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door yahyazakarya Bekijk bericht
... Je mag wat niet-moslims en moslims schrijven lezen, maar vergeet nooit dat een bakker geen software kan programmeren indien hij geen enkel programmeertaal beheerst.!!...
Of zoals een gezonde dokter niet weet hoe hij een zieke moet genezen.
__________________
Le drame de notre temps, c'est que les gens bêtes pensent.
Basy Lys is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 oktober 2006, 19:20   #375
Basy Lys
Minister
 
Basy Lys's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 mei 2004
Locatie: Dar al-Harb
Berichten: 3.926
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lincoln Bekijk bericht
Zeg is basy, ik zou wel graag weten wat je hobby is in je vrije tijd ???
Hoi, Lincoln! Bedankt voor de interesse!

Mijn hobby in mijn vrije tijd is "de studie van intolerante en totalitaire ideologieën". Sinds de communisten grotendeels uit het beeld verdwenen zijn blijft eigenlijk alleen het mohammedanisme.
__________________
Le drame de notre temps, c'est que les gens bêtes pensent.
Basy Lys is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 oktober 2006, 19:23   #376
Basy Lys
Minister
 
Basy Lys's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 mei 2004
Locatie: Dar al-Harb
Berichten: 3.926
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lincoln Bekijk bericht
Hier ik zal je de draad even laten oppikken, en snuifje filosofie kan geen kwaad hé...

Heeeer we begin;

Stel je voor je zegt dat een appel rood is:

1)-Hoe kun je bewijzen dat een appel geen appel is ?

2)-hoe kun je bewijzen dat een appel niet van een appelboom afkomstig is maar van een andere fruitboom ?

3)-Wat is het gemeenschappelijke element tussen een appel en een houtenboomstam ?
_________________

4)°°-Er zijn nog twee vragen en die zijn voor mij, indien je het weet, zeg ze maar...


__________________
Le drame de notre temps, c'est que les gens bêtes pensent.
Basy Lys is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 oktober 2006, 21:55   #377
_Yahya_
Parlementsvoorzitter
 
_Yahya_'s schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2006
Locatie: De aarde
Berichten: 2.165
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Basy Lys Bekijk bericht
Zéér goed voorbeeld, Yahya. Wat zeg ik: een excellent voorbeeld!



Waarop wacht je om het bewijs te leveren van het bestaan van Mohammed, of de ontstaansgeschiedenis van de koran? Misschien kan je beginnen met de plaats aan te wijzen waar de oorspronkelijke koran bewaard wordt? Of tenminste enkele van die stenen of beenderen waarop de verzen werden gegrift?
That's Newton's Law of Universal Gravitation, en heeft niets te maken met mijn vraag over ISNAD .
Ok, en Hoe kan men weten dat dat door Newton is uitgevonden?.
Was jij toen daar met Newton?
Heeft jou leraar dat gezegd, of wat en hoe weet jij dat ? en hoe kan jij bewijzen dat dat echt door Newton is uitgevoerd, en wat is jou bewijs dat de isnad in de Hadieth laater is gekomen????

Citaat:
Sorry, Yahya, maar Islam = verstand op 0 zetten. Er niet over nadenken waar de koran vandaan komt, er niet over nadenken of Mohammed bestaan heeft, en als hij al bestaan zou hebben, er niet over nadenken wat hij in zijn leven zoal gedaan heeft. Er zeker niet over nadenken waarom Mohammed dan in de koran liet inschrijven dat het OK was voor hem om zijn schoondochter in te pikken, of terreur te zaaien in de harten van wie zich niet aan hem wou onderwerpen.
Islam = verstand op 0 zetten ??
Wat is jou bewijs??
en voor de rest van jou beweringen ooooook bewijs geven..

Citaat:
De PC is trouwens een van die vele uitvindingen die in de Vrije Wereld gedaan werden, net zoals de chip, het metaal, het plastic, het scherm, de electriciteit die je gebruikt, de telefoon, de bekabeling, de servers, het WWW, etc., etc. Uitgevonden door mensen die nadachten over dingen, die hun verstand niet op nul gezet hadden.
En algortimen, wiskunde, geneeskunde, wijsbegeerte ... hoort ook erbij, zonder twijfel..
.. ja door mensen die nadachten over die dingen die met die dingen te maken hebben.. wie is hier tegen ?

Ik zit vaak na te denken over verstand van die meerdere mensen die samen hebben gewerkt aan een project dat je PC hebt genoemd, om de schepper van die verstand te gedenken en beter leren kennen.
En dat is wat ik met 'verstand in de koran' bedoel:

Citaat:
En van hun rijkdommen was een deel voor de bedelaars en ook voor degenen die niet konden bedelen.
En er zijn tekenen op aarde voor hen die zekerheid van geloof willen hebben,
En ook in uzelf, wilt gij dat niet inzien?
En in de hemel is uw onderhoud en hetgeen u is beloofd.
Bij de Heer van de hemel en de aarde - dit is inderdaad de waarheid zoals gij spreekt. ...

(Koran- AlThthariaat: 19-23)
Citaat:
Goed zo. Waarom beginnen de volgelingen van Mohammed er niet aan ?
?? wat ben jij tegenstrijdig !!
Daar zeg jij dat de islam = verstand op 0 zetten en hier zeg jij waarom volgen de volgelingen van Muhammed (saw) het woord van de God (De Koran) waarin de God zegt dat jij moet nadenken en Tradities niet zomaar verder zetten...

Wat ben jij tegenstrijdig man !!
Wees een beetje subjectief!! om tenminste de discussie waard te zijn, anders ga ik mijn tijd niet verspillen en reactie plaatsen en als ik dat doe, ga je denken dat je gelijk hebt met jou beweringen die jij nergens durft te bewijzen ..



I Love Muhammed&Jezus






Met vredevolle groetjes







Yahya

Laatst gewijzigd door _Yahya_ : 27 oktober 2006 om 21:57.
_Yahya_ is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 oktober 2006, 22:54   #378
_Yahya_
Parlementsvoorzitter
 
_Yahya_'s schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2006
Locatie: De aarde
Berichten: 2.165
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Basy Lys Bekijk bericht
Had de Vrije Wereld die olie niet uit de grond gehaald, dan zat hij er nog altijd en waren die Arabische landen nog meer onderontwikkeld. Intussen betalen wij ons blauw aan die olie en misbruiken die Arabieren ons geld om hun terroristische ideologie uit te breiden.
Zijn we hier aan het discussieren of vechten ??

Wees realistisch man ..
Waarom is die Vrije Wereld een vrije wereld, omdat die vrije wereld de andere wereld (Afrika, ..) heeft leeggezonden of wat ??

Van mij mocht die olie daar in het grond blijven, beter dan al die oorlogen die nu aan het uigevoerd worden om die zwarte goud, o.a in Irak, Afghanistan, 11 september....
Zonder die olie hadden ze nooit een atoomboom kunnen maken en op onschuldige burgers in Japan gooien.

Wat noem jij een Vrije Wereld Meneer ??

Ja, daar heb jij gelijk in, die klotzakken hebben van die geld van moslims misbruik gemaakt !!

De islam zegt investeer die geld niet in Amerika, maar toch doen ze dat !!
De islam is <> kapitalisme, maar toch is kapitalisme hun manier van leven en niet de islam .. de banken en interest is een voorbeeld.!!


Citaat:
..
Die terroristische ideologie zorgt er niettegenstaande al ons geld voor dat de volgelingen van Mohammed tot de minst ontwikkelde ter wereld horen...
????

Wat bedoel jij met die terroristische ideologie, en waarom is dat een terroristische ideologie, en waar zie jij dat het een terroristische ideologie??

Die mensen die je denkt dat ze volgelingen van Muahmmed zijn , zijn in feite geen volgelingen van Mohammed (saw) ..


Als je goed bent, of denkt dat jij beter dan die Arabieren bent..
Indien je van 'nadenken' houdt, in plaats van blind volgen, dan is islam voor jou.
Want de islam is er voor zo'n mensen en niet voor arabieren of chinezen of protorieten, of wat dan ook .
Maar voor mensen die gezond nadenken ..
en bewijs is de Koran.

Je moet zelf wat leren, en niet een papafaai nadoen, wat jij hoort in media kom je hier zeggen.





I Love Muhammed&Jezus







Groetjes



Yahya
_Yahya_ is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 oktober 2006, 23:12   #379
_Yahya_
Parlementsvoorzitter
 
_Yahya_'s schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2006
Locatie: De aarde
Berichten: 2.165
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Basy Lys Bekijk bericht
En wie heeft de koran dan geschreven? Waar wordt de oorspronkelijke koran bewaard?
Er is geen sprake van Koran en De oorspronkelijke Koran , there is one Quran ?? !!

De Koran is niet geschreven, maar geciteerd, en de recitatie is bewaard.. (is er trouwens in deze wereld een boek dat op deze manier is bewaard ?? dus mensen komen voor de auteur zitten, en ze onthouden wat hij zegt generatie na generatie ??)

De profeet Muhammed (saw) heeft dat aan duizenden moslims overgebracht, en die hebben die recitaties onthouden en bewaard ..

Als moslim mag ik nooit de koran uit een mushaf (koran als een boek in het arabisch) maar bij Sheikhs, en die Sheiks moeten dat ook van andere Sheiks geleerd hebben, en so go on tot de profeet Muhammed (saw).

Ga wat lezen en leren meneer Basy Lys:

"- It comes from the Arabic root "qa-ra-'a" and it means "recitation."
It is best understood as "The Recitation."
QURAN Details......








I Love Muhammed And Jezus







Met vriendelijke groeten










Yahya Zakarya

Laatst gewijzigd door _Yahya_ : 27 oktober 2006 om 23:23.
_Yahya_ is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 oktober 2006, 23:35   #380
_Yahya_
Parlementsvoorzitter
 
_Yahya_'s schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2006
Locatie: De aarde
Berichten: 2.165
Standaard

The Prophet’s Contribution to Human Thought

By Abul A`la Mawdudi

22/12/2005


To arrive at a correct appraisal of the Prophet’s contribution to human thought, one has to view it in the background of the history of the world as a whole. That would reveal that this unlettered dweller of the desert of Arabia, who was born in the ‘dark ages’ some 1,400 years ago, was the real pioneer of the modern age and the true leader of humanity. He is not only the leader of those who accept his leadership, but also of those also who do not acclaim him as such: even of those who denounce him! The only difference being that the latter are unaware of the fact that his guidance is still imperceptibly influencing their thoughts and their actions and is the governing principle of their lives and the very spirit of modern times.

It was he [the Prophet Muhammad] who turned the course of human thought from superstition-mongering, love for the unnatural and the inexplicable, and monasticism towards a rational approach, love for reality, and a pious and balanced worldly life. It was he who, in a world which regarded only supernatural happenings as miracles and demanded them for the verification of the truth of a religious mission, inspired the urge for rational proof and the faith in them as the criterion of truth. It was he who, in place of baseless speculation, led human beings to the path of rational understanding and sound reasoning on the basis of observation, experiment, and research. It was he who clearly defined the limits and functions of sense perception, reason, and intuition. It was he who brought about a rapprochement between spiritual and material values. It was he who harmonized faith with knowledge and action. It was he who created the scientific spirit with the power of religion and who evolved true religiosity on the basis of the scientific spirit.

It was he who eradicated idolatry, man-worship, and polytheism in all forms so thoroughly, and created such a firm faith in the unity of God that even those religions which were based entirely on superstitions and idolatry were compelled to adopt a monotheistic theme. It was he who changed the basic concepts of ethics and spirituality. To those who believed that asceticism and self- annihilation alone formed the standard of moral and spiritual purity—that purity could not be achieved except by running away from worldly life, disregarding all the urges of the flesh and subjecting the body to all types of tortures—it was he who showed the path or spiritual evolution, moral emancipation, and attainment of salvation through active participation in the practical affairs of the world around them.

It was he who brought home to man his true worth and position; those who acknowledged only a God incarnate or a son of God as their moral preceptor or spiritual guide were told that a human being like them, having no pretension to godhead, could become the vicegerent of God on earth. It was he who stressed the point that no person could claim holiness, authority, or kingship as a birthright and that no person could be born with the stigma of untouchability, slavery, or serfdom on his person. It was he and his teachings which inspired the thoughts of the unity of mankind, equality of human beings, true democracy, and real freedom in the world.

Leaving aside this realm of thought and moving a bit further, one will find countless practical results of the leadership of this unlettered person firmly impressed on the laws and ways of the world. So many principles of good behavior, culture and civilization, purity of thought and deed, which are prevalent in the world today, owe their origin to him. The social laws which he gave have infiltrated deep into the structure of human social life, and this process continues up to this day.

The basic principles of economics which he taught have ushered in many a movement in world history and hold out the same promise for the future. The laws of governance which he formulated brought about many an upheaval in political notions and theories of the world and continue to assert their influence even today. The fundamental principles of law and justice which bear the stamp of his genius have influenced, to a remarkable degree, the administration of justice in the courts of nations, and form a perpetual source of guidance for all legists to come. This unlettered Arab was the first person who set on foot for the first time practically the whole framework of international relations, and regulated the laws of war and peace. For no one had previously even the remotest idea that there could be an ethical code of war or that relations between different nations could be regulated on the grounds of common humanity.




I Love Muhammed&Jezus



Met vredevolle groeten






Yahya
_Yahya_ is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:31.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be