Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 1 maart 2008, 09:39   #101
artisjok
Banneling
 
 
Geregistreerd: 9 februari 2008
Berichten: 32.057
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door brother paul Bekijk bericht
Dat is toch doodsimpel: je krijgt een valse siskaart, en je koopt gewoon uw geneesmiddelen, kinetherapie, ziekenhuisverzorging zonder dat er een rood lampje brand. Want die dingen staan precies niet gelinkt, dus al weet bvb het ziekenfonds al 3maand dat die kaart van die knul verkeerd is, dan nog kun je als apotheker, dokter, kinesist, klinisch labo er niets aan doen want voor die mensen zijn de gegevens in orde;..
Ik vroeg welke data je dagelijks wil updaten?
Hoe weet het ziekenfonds dat de kaart al 3 maanden verkeerd is?
artisjok is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 09:42   #102
Revolutie
Parlementslid
 
Revolutie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 december 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 1.764
Standaard

Ik ben nog steeds aan het wachten op geld (1 dag economisch werkloos omwille van overmacht). En dat dateert uit november 2007.

En dan nog eens 8 dagen van eind december omwille van de sluiting van de fabriek waar ik werk.
__________________
Noch doen, noch eer en wert vernomen
Revolutie is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 12:19   #103
Rudy
Secretaris-Generaal VN
 
Rudy's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 november 2004
Locatie: Mechelen - Oostende
Berichten: 38.975
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door brother paul Bekijk bericht
Feitelijk zit het probleem als je ingeschreven/tewerkgesteld bent krijg je gewoon vanzelf die siskaart... Dus de kaart is niet gefraudeerd. De diensten werden opgelicht door de maffia
Dus de apotheker, ziekenhuis kan nergens detecteren dat er een fout is.

En die dagelijse synchronisatie vergeet dat, dat bestaat dus niet. De ziekenhuizen kunnen rechtstreeks kijken en de klinische labo's kunnen rechstreeks kijken, en de dokters moeten zich niets aantrekken want die rekenen volle prijs...
De essentie is dat die SIS-kaarten, door wie ze ook worden geleverd, hun gegevens putten uit het rijksregister. Dus, eerst input in het rijksrgister, nadien de kaart. Tenzij er blanco SIS-kaarten op de markt zouden bestaan.
Rudy is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 13:10   #104
brother paul
Secretaris-Generaal VN
 
brother paul's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 mei 2007
Berichten: 35.469
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Rudy Bekijk bericht
De essentie is dat die SIS-kaarten, door wie ze ook worden geleverd, hun gegevens putten uit het rijksregister. Dus, eerst input in het rijksrgister, nadien de kaart. Tenzij er blanco SIS-kaarten op de markt zouden bestaan.
Het kan geen probleem zijn om siskaarten te hebben, al is het maar het moment ze gestolen worden, worden die dingen NOOIT geblokkeerd, het kan ook niet, ze bevatten de gegevens van van een belg die bestaat...
brother paul is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 13:13   #105
brother paul
Secretaris-Generaal VN
 
brother paul's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 mei 2007
Berichten: 35.469
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Ik vroeg welke data je dagelijks wil updaten?
Hoe weet het ziekenfonds dat de kaart al 3 maanden verkeerd is?
Als iemand verandert van sociale status of van ziekenfonds of van huwelijksstand of van verbond of van aktiviteit of huwt of weduwnaar wordt, worden die gegevens binnen het kwartaal aangepast. dat is een voorbeeldje van een update die gebeurt op de siskaart. Die update gebeurt gaat dus niet door naar apothekers, ziekenhuizen etc. Die zijn dus afhankelijk van het lezen van die siskaart.

INFORMATORISCH HET MEEST DEBIELE SYSTEEM, het is bij deze bewezen hoe belachelijk overheid met informatica omgaat. Die evagroepering tegen electronisch stemmen zou beter een thema bijnemen, tegen belachelijke SISkaarten.
brother paul is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 13:17   #106
brother paul
Secretaris-Generaal VN
 
brother paul's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 mei 2007
Berichten: 35.469
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
De gegevens verbonden een het rijksregister zijn :
* de naam en de voornamen,
* de geboorteplaats en -datum,
* het geslacht,
* de nationaliteit,
* de hoofdverblijfplaats,
* de plaats en datum van overlijden,
* het beroep,
* de burgerlijke staat,
* de gezinssamenstelling,
* het identificatienummer (Rijksregisternummer).

De verzekerbaarheid voor de gezondheidszorg wordt nagegaan a.d.h.v de gegevens uit de DMFA.
Informeer je eens.
http://www.ksz-bcss.fgov.be/nl/index.asp

Ik ben PIPO, en PIPO heeft geen goesting om zijn SIS kaart up te daten omdat PIPO liever stoned loopt en al zijn correspondentie in de vuilbak kiepert.

PIPO gaat naar het ziekenhuis, geeft zijn SISKaart, die lezen de verkeerde gegevens in, en via Carenet wordt alles gecorrigeerd

PIPO gaat naar de apotheek, die leest de SISKaart, amar weet langs geen kanten dat die gast met zij SZ niet in orde is... Dus PIPO krijgt terugbetaling.

Ik ben Allochtoon, ik steel de portefeille van PIPO.
De apotheker weet nog altijd niet dat Allochtoon niet verzekerd is.

Zo goed werkt dat, jongens toch, we zijn Informatorisch een KNOEI LAND
brother paul is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 13:30   #107
ancapa
Secretaris-Generaal VN
 
ancapa's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 oktober 2003
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 20.121
Stuur een bericht via MSN naar ancapa
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ericferemans Bekijk bericht
De stenen die men hier op dit forum naar de vakbond werpt raken een verkeerd doel:
a) Vakbonden doen de uitkeringen aan werklozen zonder "winst": het is al vele malen uitgelegd dat het alternatief (via staastdienst) duurder is.

b) Vakbonden hebben geen belang bij de aansluiting van veel werklozen: hun bijdrage is miniem, hun macht in de bedrijven onbestaande. Vele werklozen verzwakken de middelen van de vakbond én hun positie tegenover het patronaat.

c) vakbonden voeren deze dienst uit omdat het inderdaad mensen meebrengt die de weg naar de vakbond kennen, je kan dit reclame noemen, cliëntelisme is het niet omdat de vakbond niets extra doet voor werklozen die bij hen zijn aangesloten, zeker niet op financieel vlak. Of ze hun werk beter en sneller doen dan de hulpkas voor werklozen kan je beter per streek gaan bekijken.

Het spreekt vanzelf dat de vakbond de belangen van werknemers in de bedrijven verdedigt, en dat het lidmaatschap van vele werklozen niets bijbrengt aan hun core bussines.

Degenen die dat niet eens inzien zijn zij die een vakbond verwarren met een openbare dienst voor werklozen, een service club of een corporatistische groep (wat dan voor werklozen in feite ook al geen zin heeft).

Nergens hier is er enige band denkbaar tussen de vakbonden en een paar bedrijven, die mensen valse papieren bezorgden. Indien men met stenen wenst te werpen dan is het naar de inspecties van belastingen, naar de patroonsverenigingen die allicht blind en doof zijn om dergelijke praktijken in hun rangen niet te zien en niet te bestrijden.
Het zit hier eerder in het kamp van de werkgevers die altijd wachten tot een klacht hun collega's treft om dan wakker te worden en "wir haben es nicht gewusst" te roepen.
Bij mijn weten zijn de eerste geïnformeerden toch de collega's van de oplichters, hun medeplichtigen of "oostindisch doven" en niet degenen die SLACHTOFFER zijn van deze oplichting: werklozen kosten de vakbonden geld, en brengen hen alleen overlast mee.

Het VB crapulaat hier klaagt weliswaar steen en been omdat ze als ze actief zijn tegen de vakbond (VB militant zijn of mandataris) er uit vliegen, maar blijkbaar snappen ze niet eens wat een vakbond doet!

Waarschijnlijk zijn ze te lam om naar de hulpkas te sloffen om hun dop te gaan halen, en vinden ze in de grond de vakbond beter...
1.vorig jaar 142,5 miljoen euro !! Zonder winst ?

2. 12,5 euro per maand is niet niks hé of 150 euro per jaar !!

3. de vakbonden weten maar al te goed dat hoe meer werklozen er zijn hoe meer zij werk hebben, hoe meer zij subsidies krijgen !!!!!!!

4. waarom hebben zij niet meer controles gedaan op al deze oplichting op grote schaal ?????
__________________
Stop het geknoei ! Vlaanderen op eigen kracht ! Volk wordt staat. Vlaanderen mijn land. Vlaanderen onafhankelijk. Gedaan met geven en toegeven ! 12 miljard euro Vlaams geld in Vlaamse handen ! Mooie woorden zijn zelden waar, ware woorden zijn zelden mooi. "Niets lijkt zo op fascisten als de huidige antifascisten. Nultolerantie is een begin, rechtbank het einde. "De mening van een moslim heet geloofsovertuiging, die van een Vlaming is racisme.
ancapa is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 13:32   #108
ancapa
Secretaris-Generaal VN
 
ancapa's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 oktober 2003
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 20.121
Stuur een bericht via MSN naar ancapa
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door daiwa Bekijk bericht
Volgens tv1 zouden de meeste daders allochtonen zijn.
Waarschijnlijk zijn dat die ''verrijkers'' die de vergrijzing moeten opvangen.
vooral in Brussel... Antwerpen... ze bakken het er mooi bruin
__________________
Stop het geknoei ! Vlaanderen op eigen kracht ! Volk wordt staat. Vlaanderen mijn land. Vlaanderen onafhankelijk. Gedaan met geven en toegeven ! 12 miljard euro Vlaams geld in Vlaamse handen ! Mooie woorden zijn zelden waar, ware woorden zijn zelden mooi. "Niets lijkt zo op fascisten als de huidige antifascisten. Nultolerantie is een begin, rechtbank het einde. "De mening van een moslim heet geloofsovertuiging, die van een Vlaming is racisme.
ancapa is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 13:35   #109
ancapa
Secretaris-Generaal VN
 
ancapa's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 oktober 2003
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 20.121
Stuur een bericht via MSN naar ancapa
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door boerenverstand Bekijk bericht
90 % allochtone namen.
Maar inderdaad, de VRT voelt de nieuwe wind en moet ook in de toekomst geld vragen aan misschien wat meer rechtse vlaamse politici.
Het begon al een paar weken geleden:Van Eetvelt mocht probleemloos stellen dat een gezinshereniger meer heeft dan een zelfstandige-pensioen.
Even later werd reclame gemaakt voor Han Solo, eerst rechts racist stand up comedian.
We zijn niet veraf meer van VRT-programma's rond de uittrekkerswereld, werkloosheidsval, sociale woningen, geld dat vanuit de sociale kas naar het buitenland vertrekt om immo te kopen,......
Ik hoorde ook dat het onderzoek was begonnen vanuit een klein zinnetje in een verhoor.
Kortom bedrijven opzetten, stoppen, sociale zekerheid niet betalen,, geen belasting betalen,......nergens werd ingegrepen.
ook de vakbond weet van niets.....
Maar als je als loontrekkende/ambtenaar het waagt niet het forfaitair bedrag te nemen voor beroepsonkosten, kan je het bij financiën gaan uitleggen.
mooi nieuws allemaal, weer koren opde molen... gratis reclame !

we kunnen er allen en allen maar blij mee zijn
__________________
Stop het geknoei ! Vlaanderen op eigen kracht ! Volk wordt staat. Vlaanderen mijn land. Vlaanderen onafhankelijk. Gedaan met geven en toegeven ! 12 miljard euro Vlaams geld in Vlaamse handen ! Mooie woorden zijn zelden waar, ware woorden zijn zelden mooi. "Niets lijkt zo op fascisten als de huidige antifascisten. Nultolerantie is een begin, rechtbank het einde. "De mening van een moslim heet geloofsovertuiging, die van een Vlaming is racisme.
ancapa is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 13:37   #110
ancapa
Secretaris-Generaal VN
 
ancapa's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 oktober 2003
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 20.121
Stuur een bericht via MSN naar ancapa
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door boerenverstand Bekijk bericht
90 % allochtone namen.
Maar inderdaad, de VRT voelt de nieuwe wind en moet ook in de toekomst geld vragen aan misschien wat meer rechtse vlaamse politici.
Het begon al een paar weken geleden:Van Eetvelt mocht probleemloos stellen dat een gezinshereniger meer heeft dan een zelfstandige-pensioen.
Even later werd reclame gemaakt voor Han Solo, eerst rechts racist stand up comedian.
We zijn niet veraf meer van VRT-programma's rond de uittrekkerswereld, werkloosheidsval, sociale woningen, geld dat vanuit de sociale kas naar het buitenland vertrekt om immo te kopen,......
Ik hoorde ook dat het onderzoek was begonnen vanuit een klein zinnetje in een verhoor.
Kortom bedrijven opzetten, stoppen, sociale zekerheid niet betalen,, geen belasting betalen,......nergens werd ingegrepen.
ook de vakbond weet van niets.....
Maar als je als loontrekkende/ambtenaar het waagt niet het forfaitair bedrag te nemen voor beroepsonkosten, kan je het bij financiën gaan uitleggen.
benieuwd of de VRT daar nog veel belang gaat aan hechten ?!

dit zal alleszins geen goed doen aan het imago van diegene die pleiten voor meer vreemde arbeidskrachten om de vergrijzing te betalen !!

Integendeel ! Ze zorgen er zelfs voor dat er nog minder geld gaat naar deze zware behoefte !!
__________________
Stop het geknoei ! Vlaanderen op eigen kracht ! Volk wordt staat. Vlaanderen mijn land. Vlaanderen onafhankelijk. Gedaan met geven en toegeven ! 12 miljard euro Vlaams geld in Vlaamse handen ! Mooie woorden zijn zelden waar, ware woorden zijn zelden mooi. "Niets lijkt zo op fascisten als de huidige antifascisten. Nultolerantie is een begin, rechtbank het einde. "De mening van een moslim heet geloofsovertuiging, die van een Vlaming is racisme.
ancapa is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 13:43   #111
ancapa
Secretaris-Generaal VN
 
ancapa's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 oktober 2003
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 20.121
Stuur een bericht via MSN naar ancapa
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door brother paul Bekijk bericht
hoe lang steunen we nog het sociaal clientelisme ? zowel aan vlaamse zijde als aan waalse zijde.

Voortaan streven we niet meer naar het splitsen van belgie, maar het uitroeien van het sociaal clientelisme. Het clientelistisch systeem die toelaat dat partijen groeien op de rug van het sociale systeem en geimporteerd zootje uit hun hand laat eten om hun steun te bekomen.
vooral Brussel kwam weer in het nieuws...

maar ja als er tussen de 40-50 % werklozen zijn in bepaalde bevolkingsgroepen moet je nu niet meer verschieten hé !!!!!!!!!

fraude moet zwaar bestraft worden en alles terugbetalen !!

dit kan een twee KBlux worden, want de tienduizend(en) fraudeurs is maar het topje van de ijsberg !

"uitspitten tot op het bot" zei connerotte en ze staken hem in het kiekenkot
__________________
Stop het geknoei ! Vlaanderen op eigen kracht ! Volk wordt staat. Vlaanderen mijn land. Vlaanderen onafhankelijk. Gedaan met geven en toegeven ! 12 miljard euro Vlaams geld in Vlaamse handen ! Mooie woorden zijn zelden waar, ware woorden zijn zelden mooi. "Niets lijkt zo op fascisten als de huidige antifascisten. Nultolerantie is een begin, rechtbank het einde. "De mening van een moslim heet geloofsovertuiging, die van een Vlaming is racisme.
ancapa is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 13:47   #112
ancapa
Secretaris-Generaal VN
 
ancapa's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 oktober 2003
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 20.121
Stuur een bericht via MSN naar ancapa
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Crochettie Bekijk bericht
Inderdaad - groot gelijk en die Brusselaars vragen dan nog aan Vlaanderen 500.000 € omdat ze niet rond komen.
Nu volkomen eens met VB
Ik moet ze op termijn nog gelijk gaan geven
Schandaal is dat - Als je in de privé in het rood staat moet je staking van betalingen aangeven, wat in een faillisement uitdraait -
Barelen rond Brussel en uitverkopen
ik zat vroeger nog bij het BBTK... 30 jaar geleden.
ik werk al 30 jaar in Brussel en weet wel wat daar allemaal kan
intussen al 15 jaar bij het Vlaams Blok-Belang

Brussel is naar de klote met dank aan de PS
__________________
Stop het geknoei ! Vlaanderen op eigen kracht ! Volk wordt staat. Vlaanderen mijn land. Vlaanderen onafhankelijk. Gedaan met geven en toegeven ! 12 miljard euro Vlaams geld in Vlaamse handen ! Mooie woorden zijn zelden waar, ware woorden zijn zelden mooi. "Niets lijkt zo op fascisten als de huidige antifascisten. Nultolerantie is een begin, rechtbank het einde. "De mening van een moslim heet geloofsovertuiging, die van een Vlaming is racisme.
ancapa is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 13:49   #113
ancapa
Secretaris-Generaal VN
 
ancapa's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 oktober 2003
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 20.121
Stuur een bericht via MSN naar ancapa
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Crochettie Bekijk bericht
Inderdaad - groot gelijk en die Brusselaars vragen dan nog aan Vlaanderen 500.000 € omdat ze niet rond komen.
Nu volkomen eens met VB
Ik moet ze op termijn nog gelijk gaan geven
Schandaal is dat - Als je in de privé in het rood staat moet je staking van betalingen aangeven, wat in een faillisement uitdraait -
Barelen rond Brussel en uitverkopen

welkom !

het is door dergelijk wanpraktijken en links gedoogbeleid dat gij en zoveel duizenden een degout gekregen hebben van linkse politiek en politiekers !

Het Vlaams Blok-Belang is er groot door geworden !
__________________
Stop het geknoei ! Vlaanderen op eigen kracht ! Volk wordt staat. Vlaanderen mijn land. Vlaanderen onafhankelijk. Gedaan met geven en toegeven ! 12 miljard euro Vlaams geld in Vlaamse handen ! Mooie woorden zijn zelden waar, ware woorden zijn zelden mooi. "Niets lijkt zo op fascisten als de huidige antifascisten. Nultolerantie is een begin, rechtbank het einde. "De mening van een moslim heet geloofsovertuiging, die van een Vlaming is racisme.
ancapa is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 14:07   #114
ancapa
Secretaris-Generaal VN
 
ancapa's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 oktober 2003
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 20.121
Stuur een bericht via MSN naar ancapa
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Marlientje Bekijk bericht
Is normaal dat arme mensen gaan frauderen in feite, de uitkeringen zijn belachelijk laag en niet voldoende om te overleven,ze zou minstens dubbele moeten bedragen.
In buitenland is wel beperkt in de tijd maar veel hoger dan hier !
Met alles wat duurder is geworden, kunnen de mensen hun autoverzekeringen,taksen en
brandstof niet meer betalen, tenslotte is onze autot onze vrijheid en ook armen hebben
recht daarop.
wat een platvloers communisem zeg... en wat nog ?!

iedereen zijn auto... een "volkswagen" of "lada"

dat ze eventueel in't zwart gaan werken, maar dit is profiteren van de maatschappij en van belastingsgeld !! spijtig genoeg zijn het weer de allochtonen voor 90 %...

Het wordt zeker een thema op het Congres morgen
__________________
Stop het geknoei ! Vlaanderen op eigen kracht ! Volk wordt staat. Vlaanderen mijn land. Vlaanderen onafhankelijk. Gedaan met geven en toegeven ! 12 miljard euro Vlaams geld in Vlaamse handen ! Mooie woorden zijn zelden waar, ware woorden zijn zelden mooi. "Niets lijkt zo op fascisten als de huidige antifascisten. Nultolerantie is een begin, rechtbank het einde. "De mening van een moslim heet geloofsovertuiging, die van een Vlaming is racisme.
ancapa is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 14:10   #115
ancapa
Secretaris-Generaal VN
 
ancapa's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 oktober 2003
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 20.121
Stuur een bericht via MSN naar ancapa
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Marlientje Bekijk bericht
VDAB heeft niet met uitkering en schorsingspolitiek te maken !
De RVA is daarvoor ! De mensen krijgen genoeg met geweld te maken in de VDAB ...
de gestapo precies... profiteurs en andere rotte apels moeten er uit !!

voor hen moet iedereen die correct zijn belastigen betaald mee opdraaien en nog veel meer betalen !!

dit is een kanker die er uit moet !!
__________________
Stop het geknoei ! Vlaanderen op eigen kracht ! Volk wordt staat. Vlaanderen mijn land. Vlaanderen onafhankelijk. Gedaan met geven en toegeven ! 12 miljard euro Vlaams geld in Vlaamse handen ! Mooie woorden zijn zelden waar, ware woorden zijn zelden mooi. "Niets lijkt zo op fascisten als de huidige antifascisten. Nultolerantie is een begin, rechtbank het einde. "De mening van een moslim heet geloofsovertuiging, die van een Vlaming is racisme.
ancapa is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 15:09   #116
kelt
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 29 juli 2004
Berichten: 35.614
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door brother paul Bekijk bericht


Jullie hebben eigenlijk dankzij die laksheid bijgedragen tot de opgang van het VB... jullie eigen vijand geven jullie de koren op de molen...
Maar al te juist...dit potje gegevens zal ,geheel terecht eigenlijk,lekker warm gehouden worden op het vuur om te gebruiken tegen volgende verkiezingen.....


Of,hoe het establishment zichzelf in de voet blijft schieten ,leg maar eens uit aan de uitkeringsGERECHTIGDE,die steeds strenger opgevolgd wordt in ruil voor zijn centjes dat er ,al jarenlang,minstens 10000 uitkeringsONGERECHTIGDEN konden bestaan.

Het GOOIEN met ID's en met officiele SIS-kaarten en het amtelijk massaal "aanvaarden" van prins-carnaval loonstrookjes,het aanhoudend gedoe van een overheid die blind was voor de eindeloze stroom bedrijfjes die verschijnen en verdwijnen maakt het allemaal nog moeilijker te verteren....



zum kotzen

Zelfs al gaat dit "maar" om een paar procent van de totale begroting voor uitkeringen,dit profitariaat is een regelrechte aanval op de werkgevers en werknemers ! (hallo vakbonden?...hallo werkgeversorganisaties?)

Laatst gewijzigd door kelt : 1 maart 2008 om 15:16.
kelt is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 15:45   #117
brother paul
Secretaris-Generaal VN
 
brother paul's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 mei 2007
Berichten: 35.469
Standaard

Eno

de vakbond is in uw ogen niet verantwoordelijk voor het onrechtmatig uitkeren van dit stempelgeld aan deze werkloze schijnarbeiders

OK, we draaien de vraag om, heeft de vakbond een waterdichte oplossing om dit probleem uit te roeien ? Zoniet verdient ze langs geen kanten noch haar functie waar te nemen.
brother paul is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 18:40   #118
artisjok
Banneling
 
 
Geregistreerd: 9 februari 2008
Berichten: 32.057
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door brother paul Bekijk bericht
Als iemand verandert van sociale status of van ziekenfonds of van huwelijksstand of van verbond of van aktiviteit of huwt of weduwnaar wordt, worden die gegevens binnen het kwartaal aangepast. dat is een voorbeeldje van een update die gebeurt op de siskaart. Die update gebeurt gaat dus niet door naar apothekers, ziekenhuizen etc. Die zijn dus afhankelijk van het lezen van die siskaart.

INFORMATORISCH HET MEEST DEBIELE SYSTEEM, het is bij deze bewezen hoe belachelijk overheid met informatica omgaat. Die evagroepering tegen electronisch stemmen zou beter een thema bijnemen, tegen belachelijke SISkaarten.
Als je veranderd van ziekenfonds, burgerlijke stand en alle gegevens verbonden aan het rijksregister, verandert er niets aan je verzekerbaarheid voor gezondheidszorg. De gegevens uit het rijksregister worden wel dagelijks upgedate.

De gegevens die de verzekerbaarheid bepalen komen uit de DMFA. De werkgevers moeten deze aangifte per kwartaal doen. Jij mag altijd proberen om een systeem uit te werken waarbij de aangifte dagelijks gebeurt. En probeer dat eens te verplichten.
artisjok is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 18:41   #119
artisjok
Banneling
 
 
Geregistreerd: 9 februari 2008
Berichten: 32.057
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door brother paul Bekijk bericht
Eno

de vakbond is in uw ogen niet verantwoordelijk voor het onrechtmatig uitkeren van dit stempelgeld aan deze werkloze schijnarbeiders

OK, we draaien de vraag om, heeft de vakbond een waterdichte oplossing om dit probleem uit te roeien ? Zoniet verdient ze langs geen kanten noch haar functie waar te nemen.
Hoe dikwijls moeten we je nog vertellen dat het de RVA is die bepaalt wie uitkeringsgerechtigd is.
artisjok is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 maart 2008, 19:01   #120
artisjok
Banneling
 
 
Geregistreerd: 9 februari 2008
Berichten: 32.057
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kelt Bekijk bericht
Maar al te juist...dit potje gegevens zal ,geheel terecht eigenlijk,lekker warm gehouden worden op het vuur om te gebruiken tegen volgende verkiezingen.....


Of,hoe het establishment zichzelf in de voet blijft schieten ,leg maar eens uit aan de uitkeringsGERECHTIGDE,die steeds strenger opgevolgd wordt in ruil voor zijn centjes dat er ,al jarenlang,minstens 10000 uitkeringsONGERECHTIGDEN konden bestaan.

Het GOOIEN met ID's en met officiele SIS-kaarten en het amtelijk massaal "aanvaarden" van prins-carnaval loonstrookjes,het aanhoudend gedoe van een overheid die blind was voor de eindeloze stroom bedrijfjes die verschijnen en verdwijnen maakt het allemaal nog moeilijker te verteren....



zum kotzen

Zelfs al gaat dit "maar" om een paar procent van de totale begroting voor uitkeringen,dit profitariaat is een regelrechte aanval op de werkgevers en werknemers ! (hallo vakbonden?...hallo werkgeversorganisaties?)

Ik wil het ook eens omdraaien.
Je werkt bij een firma, die volkomen legaal is opgericht. Je krijgt maandelijks je loonbriefje en je loon. Na een tijd wordt je ontslagen. Stel, dat de werkgever je ook nog een C4 overhandigt. Je doet beroep op het HVW of de vakbond om werkloosheidssteun te kunnen krijgen. Zij stellen je dossier op. Als de RVA controleert of je stempelgerechtigd bent, merken ze dat je werkgever nooit een DMFA aangifte deed voor jou, en dus nooit RSZ betaalde voor jou. Heb jij dan recht op werkloosheidssteun?
Weet je eigenlijk wat een C4 is? Weet je wat er verplicht op een loonbriefje staat? Hoe herken je echt en vals?
Wie gooit er met officiële ID's en SIS-kaarten?
artisjok is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:30.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be