Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 2 maart 2008, 12:22   #181
delcom
Burgemeester
 
Geregistreerd: 22 juni 2007
Locatie: Zelzate
Berichten: 564
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Uh-Huh Bekijk bericht
Inderdaad. Indien het waar is dat Oost-Vlaanderen het hoofddoekenverbod verwerpt, kan ik dit alleen maar toejuichen.
vorboden het moorden te verbieden, verboden het stelen te verbieden, verboden ...,
waar eindigt dit? als niets kan verboden worden, waarom dan nog een wetgeving?
je kan natuurlijk nog verder gaan: verboden om het verbieden van het moorden te verbieden.
zoalng men niet kan aanvaarden dat er nu eenmaal regels moeten zijn om een samenleving in goede banen te leiden kan men eindeloos debateren.
wat betreft het hoofddoekverbod, daar ben ik grote voorstander van.
als men de Begische nationaliteit bekomt, moet men zich dan maar aanpassen aan de Belgische levenswijze. hiermee bedoel ik dat men tijdens het werk zo een verbod moet accepteren. wat men in zijn vrije tijd doet gaat niemand aan.
ik snap niet waarom zo een discussie kan ontstaan terwijl de getogen Belgen zelf zoveel beperkingen hebben zonder daar veel word over gehoord.

neem nu een nudist, die mag thuis naakt rondlopen maar op het werk wordt het verboden.
een roker mag thuis roken, op het werk wordt het verboden
...
__________________
If you think you can beat me,try it,
don't cry when you fail
delcom is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2008, 13:40   #182
artisjok
Banneling
 
 
Geregistreerd: 9 februari 2008
Berichten: 32.057
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Wie zat er toen in de regering, juist de sossen en aanhangsels, het zijn zij tezamen met de gelen die toen beslist hebben dat er een ongecontroleerde en ongelimiteerde migratie op gang moest komen, op vraag van die fabrieken waarvan de leidinggevenden meestal wel in de kamer en of de senaat zaten en bijgevolg hebben zij tezamen met de sossen en andere evenveel boter op hun hoofd. Dus uw denkwijze is totaal fout, als u beweerd dat: "het iemand anders was dan de progressieven en hun aanhangsels, die toen vragende partij waren." Dus ook de sossen waren vragende partij!!
Hadden de socialisten toen de absolute meerderheid? In de jaren '60-'70 werden de regeringen afwisselend gevormd door :
CVP/PSC- PVV/PLP, CVP/PSC-BSP/PSB, zelfs een tijdje CVP/PSC-BSP/PSB- PVV/PLP en eens CVP/PSC-BSP/PSB-VU/FDF

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Dat deze vreemdelingen mee de economie hebben opgebouwd, heeft er niets mee te maken, zij zijn er GOED voor betaald geworden hé en moesten afgevoerd zijn wanneer ze niet meer nodig waren, terug naar hun herkomst landen, dan zaten we nu niet opgeschept met al dat vreemd tuig, dan zaten we niet opgeschept met zoveel criminele feiten, zoals fraude met dopgeld, inbraken, carjackings, moslims die zich niet willen aanpassen, moslims die onze maatschappij vijandig gezind zijn, moslims die steeds maar meer eisen aan het stellen zijn, Brussel dat vergeven is met moslims met middeleeuwse opvattingen en die op geen enkele manier in contact staan met de belgische samenleving, erger nog in de ogen van de moslims is belgie een land van wulpse vrouwen, zatlappen en zwijnenvreters, integratie is voor hen een ongelovige daad en onbespreekbaar en nog meer en erger de moslims keren zich meer en meer tegen de westerse wereld en verachten hun gastland maar genieten wel gretig mee van de uitkeringen die ze toegestopt krijgen.

In de achterkamer moskeetjes gevestigd bij hun thuis wordt haat gepredikt. Bebaarde mannen verkondigen de islam van liefde en vrede voor de buitenwereld, maar tussen elkaar gaan ze fel tekeer tegen het westen, joden en boeddhisten. De moslims kunnen in Brussel in bepaalde boekhandelwinkels anti-semitische lectuur en opruiende boekjes kopen die propaganda bevat die tot agitaties leiden moet. Waar blijft de controle op die handel door de politie? want dit is regelrecht racistische lectuur, die in het centrum van Brussel verkocht wordt! Maar ja de moslim is een beschermde soort in Belgie en hun kan niets tenlaste worden gelegd, omdat de aanklagers de racisten zijn hé!!

Mijn gedacht zijn deze mensen ons land aan het "afbouwen" totdat zij de macht kunnen grijpen en hun sharia wetten kunnen opleggen en dan... ja dan worden we eurabia.

Deze bovenstaande feiten zijn de oorzaak v/d politiekers van toen die niets hadden ondernomen en de politiekers van nu die niets ondernemen om onze samenleving veilig te stellen voor die gevaarlijke moslims

Ik raad u aan het boek 'Brussel: Eurabia' van arthur van Amerongen te lezen uitgegeven door Atlas. Kostprijs 18,50€
Dat deze mensen mee de economie hebben opgebouwd, mee onze rijdom hebben opgebouwd, mee onze sociale zekerheid hebben opgebouwd heeft er alles mee te maken. Waar zouden we staan als we hen niet hadden kunnen lokken? Dat ze GOED werden betaald durf ik te betwiijfelen. Ze werden hier natuurlijk gebruikt om de vuilste slechtst betaalde jobs in te vullen. Jij vindt dat je ze, als je ze niet meer nodig hebt, kan dumpen. Ik vind dat je je beloftes moet nakomen.

Ik hoop dat je capabel bent om genuanceerd te denken over de Belg. Je beseft ongetwijfeld dat er veel stromingen en geloofsovertuigingen zijn binnen het christendom. De ene al wat fanatieker en fundementeler dan de andere. Misschien besef je zelfs dat er Belgen atheïst, boedhist, jood, moslim,…zijn. Je weet ook wel dat 1 criminele Belg niet betekent dat alle Belgen criminelen zijn.
In elke bevolkingsgroep zijn er individuën met achterhaalde en ouderwetse visies, zijn er individuën die haat prediken, die criminele feiten plegen.
Indien je genuanceerd kan denken over 1 bevolkingsgroep, waarom dan niet over de andere?

Ik vraag je niet om een boek te lezen, lees deze tekst die ik vond op de site van KULeuven over de geschiedenis van de migratie naar België.

2.3 Van 1946 tot 1956 : het Italiaans decennium

Na WO II werd gestart met de wederopbouw van het land. Steenkool was op dat ogenblik de voornaamste
energiebron. Het patronaat (Fedechar: Federation des Associations Charbonnières) en de Belgische overheid wilden de steenkoolproductie doen stijgen. "De steenkoolslag moet gewonnen worden !".
Probleem hierbij was echter dat de steenkoolmijnen niet voldoende bemand geraakten. Dus werden de Duitse krijgsgevangenen (vrijlating in mei 1947) en de incivieken in de mijnen tewerkgesteld. Op 20 juni 1946 werd te Rome een Belgisch-Italiaans protocol ondertekend dat voorzag in de overkomst van circa 50.000 Italiaanse arbeiders voor de Belgische steenkoolmijnen. Het immigratiebeleid werd goed georganiseerd en gecontroleerd: de arbeiders werden gerekruteerd voor één sector van het economische leven: de mijnen.

In de periode 1946-1949 werden aldus 77.000 Zuid-Italianen en 20.000 Polen naar België gehaald. Ze werden eerst in eigen land medisch onderzocht alvorens door de Fedechar gerekruteerd te worden. De kolenslag werd dank zij de vreemdelingen gewonnen. De ontginning van steenkool was immers erg arbeidsintensief (60 % van de kostprijs) en de vreemdelingen waren goedkope arbeidskrachten.
In 1947 telde België 367.600 vreemdelingen of 4,3 % van de bevolking. In 1948 sloeg de economische recessie toe.
Tussen 1950 en 1954 werd 10 % van de actieve bevolking werkloos. De immigratiereglementering werd strenger. Nochtans bleek duidelijk dat de Belgische werklozen de open plaatsen in de steenkoolmijnen niet wilden innemen. Aan looneisen werd immers niet tegemoetgekomen en de syndicale eisen inzake arbeidsomstandigheden en veiligheidsmaatregelen bleven dode letter. De Italianen bleken onmisbaar voor de mijnen. Het harde, ongezonde, en vooral gevaarlijke werk eiste regelmatig slachtoffers. Op 8 augustus 1956 vond de tragedie van de "Charbonnage du Bois du Cazier" te Marcinelle plaats. De ramp eiste 262 dodelijke slachtoffers, waaronder 136 Italianen. De Italiaanse emigratiedienst eiste strengere veiligheidsmaatregelen en weigerde nog nieuwe contingenten Italianen naar België te sturen. De Belgische overheid en het patronaat gingen niet op hun eisen in.

2.4 1956-1969: "The golden sixties" : op zoek naar nieuwe wervingslanden.

Augustus 1956 was een keerpunt in de immigratie uit het Zuiden van Italië. In deze periode van hoogconjunctuur ontstond er onevenwicht op de arbeidsmarkt. In verschillende sectoren groeide een dringend gebrek aan ongeschoolde arbeidskrachten. De activiteiten verplaatsten zich meer naar de zware industrie in het algemeen, naar de grote steden waar vooral de bouwsector volop actief was, naar de havengebieden, de textiel, de persoonsverzorging ...Hiervoor werden nieuwe wervingslanden gecontacteerd: eerst Spanje en Griekenland, nadien Marokko en tenslotteTurkije.
Tussen de landen van herkomst en het gastland werden bilaterale overeenkomsten gesloten : afspraken over de rechten van de inwijkelingen in verband met de arbeidskaart, het verblijf en de sociale zekerheid.
In de jaren 1960 werd een intense rekrutering gevoerd van ongeschoolden uit Noord-Afrika en Turkije. In opdracht van het Ministerie van Arbeid en Tewerkstelling gaf het Belgisch Instituut voor Informatie en Documentatie in 1964 een brochure uit : "Vivre et travailler en Belgique".
De inleiding van deze brochure luidde als volgt :
"Arbeiders, welkom in België!
U denkt eraan in België te komen werken ? Wellicht heeft U reeds de 'grote beslissing' genomen ? Wij,
Belgen, zijn verheugd dat U aan ons land de bijdrage van uw arbeidskracht en uw intelligentie komt
leveren. (...)
Uitwijken naar een land dat onvermijdelijk met het uwe verschilt, brengt enkele aanpassingsproblemen met zich mee. Deze aanvankelijke moeilijkheden zullen veel vlotter overwonnen worden indien U een normaal leven, dit wil zeggen een familiaal leven leidt. België is een land waar de arbeid goed beloond wordt, waar het comfort op een hoog niveau ligt, vooral voor hen die in gezinsverband leven. (...) In elk geval willen wij U nogmaals verzekeren : de arbeiders uit streken van de Middellandse Zee zijn welkom onder ons in België."
De brochure gaf verder ondermeer informatie over het systeem van arbeidsvergunningen, over de streken en sectoren waar er vraag naar arbeid was en regelingen met betrekking tot de kinderbijslag en de sociale zekerheid in het algemeen. Tevens werd de migrant ingelicht over het gezinsleven in België en over de vrijheid van godsdienst.
Opvallend was het aandringen op de gezinsimmigratie. Dit kaderde in de opvattingen van het rapport Sauvy dat twee jaar eerder gepubliceerd werd. Daarin toonde Sauvy, een Franse demograaf met internationale reputatie, aan dat er ook om demografische redenen vreemdelingen aangetrokken moesten worden, vooral naar het verouderde en kinderarme Wallonië ...
Veel gastarbeiders kwamen als toeristen het land binnen en gingen vervolgens op zoek naar werk. Men noemt dit verschijnsel ook de Toeristentewerkstelling. Ze werden vaak illegaal in dienst genomen en via medische goedkeuring werd hun aanwezigheid geregulariseerd door het Ministerie van Arbeid en Tewerkstelling.
In februari 1967 ging de overheid, onder druk van de vakbonden, de verblijfswetgeving opnieuw strenger toepassen. Het systeem was echter niet sluitend en de immigratie bleef, zij het in kleiner getal, aanhouden. Er ontstond een nieuwe economische crisis. Ze ging gepaard met de beruchte "olieboycot" of "petroleumcrisis".
In 1969 schonk België als diplomatiek gebaar aan de olieproducerende Arabische Wereld het gebouw van het huidige Islamitische en Cultureel Centrum te Brussel in erfpacht aan de Saoedische koning. Daardoor beschikte de Arabische Wereld over een punt van culturele uitstraling in Europa. De islamitische eredienst werd door België erkend.

2.5 De jaren '70 : economische crisis, regularisatie en immigratiestop

De economische crisis sleepte aan. België besloot om, net zoals andere West-Europese landen, in 1974 over te gaan tot een totale immigratiestop, die trouwens vandaag nog steeds van kracht is. Bij het uitvaardigen van deze maatregel werden ongeveer 10.000 mensen "geregulariseerd". De vreemdelingen die reeds in België verbleven, kregen arbeidskaarten en verblijfsvergunningen. Nieuwkomers kwamen hiervoor niet meer in aanmerking. Arbeidsvergunningen werden enkel nog gegeven aan hooggeschoolde migranten, zoals bijvoorbeeld Japanners, Noord-Amerikanen Zweden, enz... maar niet meer aan immigrerende gastarbeiders.
artisjok is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 12:34   #183
Heiden
Vreemdeling
 
Geregistreerd: 26 februari 2008
Berichten: 71
Standaard

Op de Vlaamse islamschool kunnen vrouwelijke leerkrachten (voor zover die er zijn) ook hun hoofddoek dragen. Voor mijn part zelfs een chador. Maar ja, het discussiëren heeft precies echt geen zin. Ik vind het heel, heel jammer dat men voor racist uitgemaakt wordt als men zich daarover ergert. Waren die American Natives dan in jullie ogen ook racisten, omdat ze de veroverende Europeanen een halt toe wilden roepen en omdat ze voor hun land opkwamen? Ah nee, want die zijn een minderheid. Bovendien leven we nu in tijd waar de algemene anti-blanke-Europese-sfeer domineert.
Heiden is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 13:06   #184
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok
Dat deze mensen mee de economie hebben opgebouwd, mee onze rijdom hebben opgebouwd, mee onze sociale zekerheid hebben opgebouwd heeft er alles mee te maken.
altijd leuk te ontdekken dat héél de Belgische economie en héél het Belgische sociaal systeem werd opgebouwd door welgeteld twintigduizend man!

Il faut le faire!

het laat me denken aan de marokkaan die héél zijn leven in Nederland zijn rug had kapotgewerkt en daarom nu in Marokko van een invaliditeitspensioen moest leven.
Hij werd geinterviewd in zijn riante villa met prachtig uitzicht. Toen men vroeg wanneer hij in Nederland had gewerkt was het antwoord: van 1979 tot 1980.
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o

Laatst gewijzigd door circe : 3 maart 2008 om 13:11.
circe is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 14:22   #185
MisterXYZ
Parlementsvoorzitter
 
Geregistreerd: 10 mei 2005
Berichten: 2.115
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Hadden de socialisten toen de absolute meerderheid? In de jaren '60-'70 werden de regeringen afwisselend gevormd door :
CVP/PSC- PVV/PLP, CVP/PSC-BSP/PSB, zelfs een tijdje CVP/PSC-BSP/PSB- PVV/PLP en eens CVP/PSC-BSP/PSB-VU/FDF
De sossen van noord & zuid hebben in belziek altijd al bepaald wat en wat niet zou komen. De andere partijen hadden alleen maar toe te geven. Gaven ze niet toe dan hadden we van toen al situaties gekend zoals er zich nu zich voordoen. De walen die nu niet toegeven, nu dat Vlaanderen entwat vraagt waar ze verdomme recht op hebben hé sjokje!

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Dat deze mensen mee de economie hebben opgebouwd, mee onze rijdom hebben opgebouwd, mee onze sociale zekerheid hebben opgebouwd heeft er alles mee te maken. Waar zouden we staan als we hen niet hadden kunnen lokken? Dat ze GOED werden betaald durf ik te betwiijfelen. Ze werden hier natuurlijk gebruikt om de vuilste slechtst betaalde jobs in te vullen. Jij vindt dat je ze, als je ze niet meer nodig hebt, kan dumpen. Ik vind dat je je beloftes moet nakomen.
Een beetje kalm hé, die mensen hebben helemaal onze rijkdom niet opgebouwd en zeker niet onze sociale zekerheid opgebouwd, flagrante leugens hé sjokske. Hadden de politiekers een ietsje slimmer geweest dan hadden ze daar eisen moeten tegenover stellen! nl. werk gedaan, terug naar hun thuisland en NIET DUMPEN zoals u sjokske leugenachtig opwerpt en tracht in mijn mond te leggen! Vreemdelingen die hier komen werken moeten altijd de vuilste werkjes opknappen hé. Ga jij eens werken in het buitenland, zonder diploma en kennis, je zal rap van gedacht verandert zijn! Gij denkt blijkbaar dat ze u het properste werk moeten geven, toch denk eraan hé sjokske in ieder land speelt: eigen volk eerst!
Ik hoop dat u in staat bent om te begrijpen dat alle stromingen die tegen onze samenleving ingaan hier zouden moeten verboden worden en dat de immigratie aan banden zou moeten gelegd worden. Vooral de moslims zijn zeer gevaarlijk in onze samenleving en hunne middeleeuwse "godsdienst" is het grootste gevaar. Vreemdelingen met een totaal andere levensvisie en levenswijze horen hier niet thuis! dat is vragen op termijn voor problemen, zoals die zich nu al aftekenen in de grote steden.
De geschiedenis over de immigratie is wat ze is en terug draaien gaat niet meer, maar de immigratie stoppen dat gaat wel en op termijn zal het eigen volk weer volop kunnen leven zonder al die vreemdelingen ook al zijn ze zogenaamd belg geworden!
Lees het boek eens "Brussel: Eurabia" van Van Amerongen uitgegeven bij ATLAS voor 18,50€ krijgt u 160 blz. aanklachten wat het is te leven in een grootstad als Brussel en wat de vreemdelingen denken over onze samenleving.
Man man als je dat eens wil lezen, je zal wel anders piepen dan wat je nu kwam te piepen !!
__________________
Als ge een Cordon Sanitaire graaft voor een ander, val je er zelf in!
De rooien waren bezig een autoritair regime te vestigen!
Alles gratis maken kan niet, iemand zal het moeten betalen!
Voor smeergeld, corruptie, nepotisme en belastingen, stem op het socialisme!
We leven NIET in ’n democratie, maar in een particratie!
MisterXYZ is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 19:29   #186
artisjok
Banneling
 
 
Geregistreerd: 9 februari 2008
Berichten: 32.057
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door circe Bekijk bericht
altijd leuk te ontdekken dat héél de Belgische economie en héél het Belgische sociaal systeem werd opgebouwd door welgeteld twintigduizend man!

Il faut le faire!
Heb ik dat beweerd?
Je kan het blijkbaar niet laten om woorden te verdraaien. Om dingen te lezen die er niet staan. Een beetje eerlijk zijn, hé Circe.
artisjok is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 20:17   #187
Neptunus
Gouverneur
 
Geregistreerd: 28 mei 2006
Berichten: 1.046
Standaard

Gisteren stond in de Gazet van Antwerpen de mening van Mohammed Chakkar, woordvoerder van het extreemrechtse Marokkaans Blok, over het verbod om religieuze symbolen te dragen tijdens de de uitoefening van een loketfunctie in een openbare dienst het volgende: "Er vallen slachtoffers en de vrouwen die hun hoofddoek niet meer mogen dragen aan het loket, krijgen geen nazorg.."
Weeral koestert de de woordvoerder de extreemrechtse moslims zich lui in de slachtofferrol..alsof we die truck nog niet zouden doorhebben. Als die gehoofddoekte vrouwen, zoals extremist Cahakkar beweert, 'nazorg' nodig hebben, dan hebben die gehoofddoekten toch psychologische en psychiatrische problemen en dient die vod gewoon om hun psychiatrische problemen te verdoezelen.
Chakkar bewijst met zijn uitspraak enkel dat die onevenwichtige en egocentrische gehoofddoekten een PSYCHIATRISCHE behandeling nodig hebben.......
Neptunus is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 maart 2008, 20:23   #188
artisjok
Banneling
 
 
Geregistreerd: 9 februari 2008
Berichten: 32.057
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
De sossen van noord & zuid hebben in belziek altijd al bepaald wat en wat niet zou komen. De andere partijen hadden alleen maar toe te geven. Gaven ze niet toe dan hadden we van toen al situaties gekend zoals er zich nu zich voordoen. De walen die nu niet toegeven, nu dat Vlaanderen entwat vraagt waar ze verdomme recht op hebben hé sjokje!
Geloof je dat nu echt zelf, dat de Socialisten het altijd voor het zeggen hadden en de andere partijen niets? Geldt dat ook voor de regeringen zonder de socialisten?

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Een beetje kalm hé, die mensen hebben helemaal onze rijkdom niet opgebouwd en zeker niet onze sociale zekerheid opgebouwd, flagrante leugens hé sjokske.
Ben ik niet kalm?
Die mensen hebben niets mee opgebouwd? Waarom hebben we ze dan naar hier gelokt?

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Hadden de politiekers een ietsje slimmer geweest dan hadden ze daar eisen moeten tegenover stellen! nl. werk gedaan, terug naar hun thuisland en NIET DUMPEN zoals u sjokske leugenachtig opwerpt en tracht in mijn mond te leggen!
Welke woorden heb ik op leugenachtige wijze in je mond gelegd? Omdat ik spreek van dumpen?

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Vreemdelingen die hier komen werken moeten altijd de vuilste werkjes opknappen hé.
Terwijl jij beweerde dat ze hier GOED betaald werden?

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Ga jij eens werken in het buitenland, zonder diploma en kennis, je zal rap van gedacht verandert zijn! Gij denkt blijkbaar dat ze u het properste werk moeten geven, toch denk eraan hé sjokske in ieder land speelt: eigen volk eerst!
Inderdaad in elk land krijgt de werkmens zonder kennis en diploma het vuilste en slechtst betaalde werk.
En onder veel mensen leeft inderdaad het idee "EIGEN IK EERST"
Gelukkig zijn er veel mensen die beseffen dat ze in een samenleving wonen.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Ik hoop dat u in staat bent om te begrijpen dat alle stromingen die tegen onze samenleving ingaan hier zouden moeten verboden worden
Dan vertouw ik zeker niet op u om te bepalen welke stromingen verboden moeten worden.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
en dat de immigratie aan banden zou moeten gelegd worden.
De immigratie ligt toch al lang aan banden.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Vooral de moslims zijn zeer gevaarlijk in onze samenleving en hunne middeleeuwse "godsdienst" is het grootste gevaar. Vreemdelingen met een totaal andere levensvisie en levenswijze horen hier niet thuis! dat is vragen op termijn voor problemen, zoals die zich nu al aftekenen in de grote steden.
Ben je echt niet in staat om te nuanceren. Denk je echt dat alle moslims dezelfde islam aanhangen?
Ik vindt iedere fanatieke godsdienst gevaarlijk.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
De geschiedenis over de immigratie is wat ze is en terug draaien gaat niet meer, maar de immigratie stoppen dat gaat wel en op termijn zal het eigen volk weer volop kunnen leven zonder al die vreemdelingen ook al zijn ze zogenaamd belg geworden!
Bedoel je dat je alle niet-belgen en alle belgen van vreemde origine het land wil uitzetten? Hoe zuiver moet ons bloed zijn om te mogen blijven?
Vraag aan gelijk welke econoom wat daar de gevolgen van zouden zijn.

Wat is een sjokske of sjokje? Ik ken dat woord niet. Ik ken wel het werkwoord sjokken
artisjok is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 maart 2008, 14:39   #189
MisterXYZ
Parlementsvoorzitter
 
Geregistreerd: 10 mei 2005
Berichten: 2.115
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Geloof je dat nu echt zelf, dat de Socialisten het altijd voor het zeggen hadden en de andere partijen niets? Geldt dat ook voor de regeringen zonder de socialisten?
Ja das door de tijden heen steeds en steeds opnieuw bewezen en met de franstalige sossen is dat al sinds mensenheugnis het geval. Als de sossen uit de regering blijven is dat niet meer het geval, alhoewel in de opositie kunnen ze ook rare bokkesprongen maken.


Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Ben ik niet kalm?
Die mensen hebben niets mee opgebouwd? Waarom hebben we ze dan naar hier gelokt?
Neen u bent uiterst zenuwachtig aan het werk op dit forum en als u zich in uw avitar uitgeeft voor communist, dan begrijp ik dat!!


Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Welke woorden heb ik op leugenachtige wijze in je mond gelegd? Omdat ik spreek van dumpen?
Ik had u aangemaand om mijn script eens goed te lezen, maar blijkbaar kan u niet lezen ook al niet. Op leugenachtige manier heb jij het woord "dumpen" in mijne mond gelegd, omdat jij sprak van dumpen, wat ik helemaal niet heb geschreven hé sjokske! wou jij suggereren dat ik dat had gezegd!!
En ja ze werden goed betaald als onderontwikkelde vreemdelingen, zonder enige kennis van...
Hé Sjokske weer legt u woorden in mijn mond die ik niet heb gezegd nl.: "Eigen ik eerst" neen neen sjokske het moet zijn EIGEN VOLK EERST.
Iedere samenleving draagt dit hoog in het vaandel. Niet zoals u doet en suggereert: "Vreemdelingen eerst".
Ik hoop dat alle mensen op aarde beseffen dat ze in een samenleving leven, alleen u sjokske beseft dat niet!!

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
De immigratie ligt toch al lang aan banden.
U zegt dat, maar strookt niet met de waarheid, maandelijks komen er zo'n 3 �* 4000 vreemdelingen ons land aanvallen om hier ons te komen uitbuiten. Dus nog ver van aan banden gelegd hé sjokie.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Ben je echt niet in staat om te nuanceren. Denk je echt dat alle moslims dezelfde islam aanhangen?
Ik vindt iedere fanatieke godsdienst gevaarlijk.
Alle moslims hangen maar één moslim "bijbel" aan, weliswaar geven de moslims er bepaalde interpretaties aan, hun ingegeven en gedwongen door de gastsamenleving om hun middeleeuwse religie bij te sturen. De moslims blijven een gevaarlijk groepje mensen omdat ze onze samenleving niet aanvaarden en ons beschouwen als ongelovigen die mogen vermoordt worden, volgens hunnen "Bijbel"
Ik raad u aan om het boek "Brussel: Eurabia" te lezen uitgegeven door Atlas en tekoop voor 18.50€ en geschreven door Van Amerongen. 160blz. geven weer wat er in Brussel aan de gang is door onderandere die moslims e.a.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Bedoel je dat je alle niet-belgen en alle belgen van vreemde origine het land wil uitzetten? Hoe zuiver moet ons bloed zijn om te mogen blijven?
Vraag aan gelijk welke econoom wat daar de gevolgen van zouden zijn.
Multiculturele samenleving werkt niet en zal nooit werken en vandaar dat ik, als ik dat al zou kunnen, iedere vreemdeling terug naar hun thuisland zou sturen.
Ik betijfel of daar economische gevolgen zouden aan vasthangen. Hier in Belgie zijn werklozen genoeg zowel in het zuiden als noorden des landje. Ongeveer 1.000.000 mensen zijn in staat om te werken en waarom doen ze dat niet? Wat belemmert hun van te gaan werken? Officieel zijn er ongeveer 400.000 mensen ingeschreven als werklozen en de rest waar hangen die dan uit denkt u? Ik denk dat de sociale sector te vrijgevig is, vrijgevigheid die vooral uitgewerkt is door de sossen en aanhangsels en dat beste sjokie is de realiteit van zovele jaren sossen bestuur!!
__________________
Als ge een Cordon Sanitaire graaft voor een ander, val je er zelf in!
De rooien waren bezig een autoritair regime te vestigen!
Alles gratis maken kan niet, iemand zal het moeten betalen!
Voor smeergeld, corruptie, nepotisme en belastingen, stem op het socialisme!
We leven NIET in ’n democratie, maar in een particratie!

Laatst gewijzigd door MisterXYZ : 4 maart 2008 om 14:46.
MisterXYZ is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 maart 2008, 15:52   #190
Miguelito
Minister
 
Miguelito's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 december 2004
Locatie: Puerto de la Cruz, Tenerife
Berichten: 3.312
Standaard

De scheiding van kerk en staat en de gelijkheid van man en vrouw staat boven de vrijheid van godsdienst.
En zeker als die vrijheid in conflict komt met de scheiding van kerk en staat en de gelijkheid van man en vrouw.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door system Bekijk bericht
Neem van me aan dat, als het nu verkiezingen worden, de NVA de weg opgaat van het VB. Te weten: pardoes de berg af. Wees daar maar zeker van
Miguelito is offline   Met citaat antwoorden
Oud 5 maart 2008, 20:33   #191
artisjok
Banneling
 
 
Geregistreerd: 9 februari 2008
Berichten: 32.057
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Neen u bent uiterst zenuwachtig aan het werk op dit forum en als u zich in uw avitar uitgeeft voor communist, dan begrijp ik dat!!
Mijn schermafbeelding is het logo van Mano Negra. Mijn politieke overtuiging is niet in 1 woord samen te vatten.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Ik had u aangemaand om mijn script eens goed te lezen, maar blijkbaar kan u niet lezen ook al niet. Op leugenachtige manier heb jij het woord "dumpen" in mijne mond gelegd, omdat jij sprak van dumpen, wat ik helemaal niet heb geschreven hé sjokske! wou jij suggereren dat ik dat had gezegd!!
Nee ik wou dat helemaal niet suggereren, en schreef dit niet. Ik schreef wel:
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Dat deze vreemdelingen mee de economie hebben opgebouwd, heeft er niets mee te maken, zij zijn er GOED voor betaald geworden hé en moesten afgevoerd zijn wanneer ze niet meer nodig waren.
Dat deze mensen mee de economie hebben opgebouwd, mee onze rijdom hebben opgebouwd, mee onze sociale zekerheid hebben opgebouwd heeft er alles mee te maken. Waar zouden we staan als we hen niet hadden kunnen lokken? Dat ze GOED werden betaald durf ik te betwiijfelen. Ze werden hier natuurlijk gebruikt om de vuilste slechtst betaalde jobs in te vullen. Jij vindt dat je ze, als je ze niet meer nodig hebt, kan dumpen. Ik vind dat je je beloftes moet nakomen.
Ik denk dat ik u correct geciteerd heb. Als u spreekt over "hen afvoeren als ze niet meer nodig zijn", noem ik dat dumpen.
U schreef wel letterlijk "zij zijn er GOED voor betaald geworden hé"


Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
En ja ze werden goed betaald als onderontwikkelde vreemdelingen, zonder enige kennis van...
Dat u hen onderontwikkeld noemt zegt meer over uzelf dan over hen.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Hé Sjokske weer legt u woorden in mijn mond die ik niet heb gezegd nl.: "Eigen ik eerst" neen neen sjokske het moet zijn EIGEN VOLK EERST.
Iedere samenleving draagt dit hoog in het vaandel. Niet zoals u doet en suggereert: "Vreemdelingen eerst".
Ik hoop dat alle mensen op aarde beseffen dat ze in een samenleving leven, alleen u sjokske beseft dat niet!!
Welke woorden heb ik nu weer in uw mond gelegd? Ik stelde gewoon
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Inderdaad in elk land krijgt de werkmens zonder kennis en diploma het vuilste en slechtst betaalde werk.
En onder veel mensen leeft inderdaad het idee "EIGEN IK EERST"
Gelukkig zijn er veel mensen die beseffen dat ze in een samenleving wonen."
En dat is mijn mening. Is het toegestaan?
Zou u uw definitie van "volk" eens willen geven?
Als je de geschiedenis kent van vb. West-Europa dan weet je dat mensen van overal zich voortdurend gemengd hebben, en dat vele staatsgrenzen puur toeval zijn.
Vele samenlevingen voeren andere leuzes hoog in hun vaandel.
Waar suggereer ik "Vreemdelingen eerst"? Ik ben voorstander van iedereen gelijk!


Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
U zegt dat, maar strookt niet met de waarheid, maandelijks komen er zo'n 3 �* 4000 vreemdelingen ons land aanvallen om hier ons te komen uitbuiten. Dus nog ver van aan banden gelegd hé sjokie.
Migratiegegevens Belgen en vreemdelingen in België 2006 kan je nalezen op http://www.npdata.be/Data/Vreemdelingen/NIS/Loop/

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Alle moslims hangen maar één moslim "bijbel" aan, weliswaar geven de moslims er bepaalde interpretaties aan, hun ingegeven en gedwongen door de gastsamenleving om hun middeleeuwse religie bij te sturen. De moslims blijven een gevaarlijk groepje mensen omdat ze onze samenleving niet aanvaarden en ons beschouwen als ongelovigen die mogen vermoordt worden, volgens hunnen "Bijbel"
En merk je echt geen verschil tussen een moslim uit vb.Pakistan, Marokko en Senegal? Denk je echt dat alle moslims dezelfde visie hebben?

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Ik raad u aan om het boek "Brussel: Eurabia" te lezen uitgegeven door Atlas en tekoop voor 18.50€ en geschreven door Van Amerongen. 160blz. geven weer wat er in Brussel aan de gang is door onderandere die moslims e.a.
Waarom zou ik een boek moeten lezen dat de Islam stigmatiseerd a.d.h.v. een minderheid. Ik raad u aan om eens enkele moslims te leren kennen.


Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Multiculturele samenleving werkt niet en zal nooit werken en vandaar dat ik, als ik dat al zou kunnen, iedere vreemdeling terug naar hun thuisland zou sturen.
Ik ervaar dagelijks dat een multiculturele samenleving wel werkt. Natuurlijk is ze niet perfect, maar dat is geen enkele maatschappij.
Kan u me ook nog zeggen hoe zuiver mijn bloed moet zijn om te mogen blijven.?

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Ik betijfel of daar economische gevolgen zouden aan vasthangen. Hier in Belgie zijn werklozen genoeg zowel in het zuiden als noorden des landje.
Ik ben daar wel zeker van. Nog nooit gehoord van knelpuntberoepen? Door wie ga je de informatici of de bouwvakkers vervangen?
Zij zijn in onze economie ook ondernemer en werkgever en consument! Begin maar te tellen.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Ongeveer 1.000.000 mensen zijn in staat om te werken en waarom doen ze dat niet? Wat belemmert hun van te gaan werken? Officieel zijn er ongeveer 400.000 mensen ingeschreven als werklozen en de rest waar hangen die dan uit denkt u? Ik denk dat de sociale sector te vrijgevig is, vrijgevigheid die vooral uitgewerkt is door de sossen en aanhangsels en dat beste sjokie is de realiteit van zovele jaren sossen bestuur!!
Als het aan de socialisten ligt dat we zo'n goede sociale zekerheid hebben, moeten we hen van harte danken.
Misschien is ze te vrijgevig, voor anderen is ze te krenterig, ze is zeker nog niet perfect, maar het is een van de beste ter wereld!
Waar haal je die 1.000.000 mensen?
artisjok is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 maart 2008, 19:28   #192
MisterXYZ
Parlementsvoorzitter
 
Geregistreerd: 10 mei 2005
Berichten: 2.115
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Mijn schermafbeelding is het logo van Mano Negra. Mijn politieke overtuiging is niet in 1 woord samen te vatten.
Zoals u zich hier voordoet bent u een communist, te zien aan uw avitar! Indien niet leg het mij dan eens uit wie u wel aanhangt

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Nee ik wou dat helemaal niet suggereren, en schreef dit niet. Ik schreef wel:
Jawel, je trachtte mij dit in m'n mond te leggen. Ik zei om ze af te voeren naar hun herkomstlanden, indien het werk was verricht geworden en dat is heel iets anders dan "dumpen" hé sjokie. Dumpen wil zeggen: iets lozen alsof het geen waarde meer heeft, en dat hebt u gezegd, ik niet hé. Deze vreemdelingen hebben helemaal onze economie & rijkdom niet opgebouwd, zoals u leugenachtig beweerd. Ze hebben geprofiteerd van onze rijkdom ja, door te profiteren van de OCMW's over heel Belgie (ons belastinggeld). vreemdelingen die hier niet thuishoren dienen enkel om de vuilste werkjes op te knappen en daarvoor zijn ze goed betaald geworden, zodanig zelfs dat ze hun familie in het herkomstland goed kunnen helpen hebben en nog steeds doen!! met hetgeen zij hier verdient hebben. Dus ze waren en zijn wel degelijk goed betaald hé sjokie

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Dat u hen onderontwikkeld noemt zegt meer over uzelf dan over hen.
Vreemdelingen die naar hier afzakken zijn meestal niet ontwikkelden, die in hun thuislanden niet gemakkelijk aan werk geraken, omdat die economie daar 100 jaren achter ligt op de onze. Deze onderontwikkelden komen naar hier, omdat ze denken van in een land terecht te komen, van melk en honing, waar alles hun in het gezicht wordt gesmeten, waar ze gemakkelijk kunnen profiteren. Eenmaal hier hebben ze het al direct door dat dit niet zo is en dan beginnen ze maar te stelen, banken te beroven, auto's te pikken, om toch maar voldoede geld kunnen te sturen naar hun achter gebleven familie, die ze de hemel op aarde beloofd hebben!!
De vreemdelingen, die zeggen natuurlijk nadat ze na een tijdje de werkelijkheid ervaren hebben, "Eigen ik eerst" en nadat ze genoeg gestolen hebben van banken, van autochtone mensen e.a. laten ze hun "Eigen Volk eerst" ook mee profiteren!!!

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
En dat is mijn mening. Is het toegestaan?
Zou u uw definitie van "volk" eens willen geven?
Als je de geschiedenis kent van vb. West-Europa dan weet je dat mensen van overal zich voortdurend gemengd hebben, en dat vele staatsgrenzen puur toeval zijn.
Vele samenlevingen voeren andere leuzes hoog in hun vaandel.
Waar suggereer ik "Vreemdelingen eerst"? Ik ben voorstander van iedereen gelijk!
U schijnt niet te beseffen, dat vreemdelingen zonder kennis en diploma het vuilste werk en laagst betaalde werk moeten uitvoeren en niet behoren tot onze samenleving. U zou willen dat hun werk wordt toevertrouwd zoals alochtonen uitvoeren en daarbovenop nog goed betaald zijn!! Dat kan niet hé sjokieke, denk eraan : "Eigen volk eerst".
Er hebben zich mensen van verschillende landen onder elkaar gemengd hier in West-Europa, maar... dat waren mensen uit West-Europese landen zelf hé en geen van Marokko, Tunesie, Algerije, Congo, Zuid-Amerikaanse landen enz... enz... De immigratie toeloop is ten huidige tijde zeer hoog en is nooit in de geschiedenis zo hoog geweest. De toeloop is nu enigzins terug gedrongen, door maatregelen die genomen zijn. Toch is die toeloop nog altijd zo'n 3 �* 4.000 vreemdelingen per maand zonder de illegalen toeloop in rekening te brengen, want die kunnen niet geteld worden.
De immigratie gegevens over het aantal vreemdelingen door de overheid verschaft zijn leugens en moeten met veel korrels zout genomen worden, trouwens in deze zaken doet de overheid niet anders dan liegen (cijfers aanpassen) om de autochtonen niet te zeer te verontrusten over het aantal dat hier werkelijk rondloopt zowel legaal als illegaal!!


Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
En merk je echt geen verschil tussen een moslim uit vb.Pakistan, Marokko en Senegal? Denk je echt dat alle moslims dezelfde visie hebben?
Moslims zijn moslims, daar is geen verschil tussen vanwaar ze ook mogen komen. Die zijn maar op een zaak uit nl. hun religie en religie wetten toe te laten passen, zodat zij de staat kunnen overnemen en wij hun slaven worden, de ongelovigen in hun ogen die ze mogen vermoorden in de naam van hunne allah, de grote!! De moslims stigmatiseren hun eigen zichzelve en gans hun gemeenschap. Ja ja sjokie, de moslims zijn nu in de minderheid en zijn nog lief voor hun ongelovigen (wij dus), wij noemen zulke mensen schijnheiligen. Daarom is het beter van nu maatregelen te nemen zodat ze ons niet kunnen overheersen!!
Lees het boek: "Brussel: Eurabia" eens aandachtig en je zal dan wel anders piepen en teweten komen dat de moslims zichzelf stigmatiseren, inplaats van wat u zegt dat wij de moslims stigmatiseren (leugens sjokie die u uitpiept)

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Ik ervaar dagelijks dat een multiculturele samenleving wel werkt. Natuurlijk is ze niet perfect, maar dat is geen enkele maatschappij.
Kan u me ook nog zeggen hoe zuiver mijn bloed moet zijn om te mogen blijven.?
Een multiculturele samenleving werkt NIET en zal nooit werken. Maakt alleen maar een samenleving als de onze nog meer onleefbaar met alle daaraan verbonden problemen zoals meer criminaliteit, meer onredelijke eisen van die vreemdelingen die voelen dat ze niet aanvaard worden in onze maatschappij omdat ze heel andere levensgewoonten en cultuur erop nahouden dan de eigen bevolking (kopdoeken probleem, moskee problemen, haat predikken en achterhuis moskeeen, oproepen tot jihad, oproepen tot moord, enz...)
Hoe zuiver uw bloed is weet ik niet, maar als u bv een vreemdeling zou zijn, dan kan ik met zekerheid zeggen dat uw bloed niet tot mijn samenleving behoort!!

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Ik ben daar wel zeker van. Nog nooit gehoord van knelpuntberoepen? Door wie ga je de informatici of de bouwvakkers vervangen?
Zij zijn in onze economie ook ondernemer en werkgever en consument! Begin maar te tellen.
Hoe, u bent er wel zeker van dat wanneer we geen vreemdelingen zouden toelaten, dat dit economische gevolgen zou hebben. Kan jij in de toekomst ook al kijken. Hier in belgie zijn ongeveer 800.000 werklozen, u gaat me toch niet vertellen dat die NIET kunnen werken hé. Luibakken zijn het en vooral de franstaligen kennen blijkbaar de weg naar het NIET werken. Ze zouden moeten verplicht worden om te werken of anders geen werkloosheid vergoeding meer. Er zou geen sprake meer zijn van knelpuntberoepen en de vreemdelingen konden we dan terug naar hun thuisland sturen (niet dumpen hé sjokie, want das onmenselijk hé).
De sossen zijn te vrijgevig geweest en hebben ons belastinggeld aan deuren en vensters uit gesmeten en de belastingen almaar de hoogte ingejaagd om hun st-niklaas gedrag te kunnen volhouden, met bovendien povere resultaten. Daarom hebben ze ook een ferme opdoffer gekregen bij de laatste verkiezingen van 10 juni 2007 en daarom dat we binnenkort de buikriem zullen moeten aanhalen (besparen dus) waar de sossen moord en brand gaan schreeuwen tegen de rechtsen en voor het gemak vergeten dat zij de aanleiding hiertoe geweest zijn !!!
__________________
Als ge een Cordon Sanitaire graaft voor een ander, val je er zelf in!
De rooien waren bezig een autoritair regime te vestigen!
Alles gratis maken kan niet, iemand zal het moeten betalen!
Voor smeergeld, corruptie, nepotisme en belastingen, stem op het socialisme!
We leven NIET in ’n democratie, maar in een particratie!
MisterXYZ is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 maart 2008, 21:29   #193
Webcrusader
Provinciaal Statenlid
 
Webcrusader's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2006
Berichten: 793
Standaard

Kijk, ik ben ook een socialist, en ook een christen... en nog veel meer...
maar toch wil ik die hoofddoeken uit ons land en uit ons straatbeeld.

Die hoofddoeken zijn als een doorn in het oog, ze vormen pure provocatie, uitdaging, ze lachen ons uit in ons gezicht met hun voddekoppen.
En het worden er steeds meer. Het moet stoppen.
__________________
multiculturele samenleving: een bonte maatschappij bestaande uit een evenwichtige verdeling van vele verscheidene culturen en religies. Hierbij bestaat dan wel respekt voor de oorspronkelijke cultuur/religie van de autochtone bevolking.
De multiculturele samenleving is geen biculturele samenleving bestaande uit autochtonen en daarnaast een invasiemacht van een competitieve cultuur met uitbreidingsdrang zoals de islam.


''
Webcrusader is offline   Met citaat antwoorden
Oud 7 maart 2008, 20:06   #194
artisjok
Banneling
 
 
Geregistreerd: 9 februari 2008
Berichten: 32.057
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Zoals u zich hier voordoet bent u een communist, te zien aan uw avitar! Indien niet leg het mij dan eens uit wie u wel aanhangt.
Moet ik iemand of iets aanhangen? Ik denk zelf. Moet u ook eens doen. Zelf (na)denken, in plaats van alleen dat te denken dat door degene die u aanhangt wordt toegestaan om te denken

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Jawel, je trachtte mij dit in m'n mond te leggen. Ik zei om ze af te voeren naar hun herkomstlanden, indien het werk was verricht geworden en dat is heel iets anders dan "dumpen" hé sjokie. Dumpen wil zeggen: iets lozen alsof het geen waarde meer heeft, en dat hebt u gezegd, ik niet hé.
Leg me eens het verschil uit tussen "ze af te voeren naar hun herkomstlanden, indien het werk was verricht geworden " en "dumpen" dat u definiëert als "iets lozen alsof het geen waarde meer heeft"

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Deze vreemdelingen hebben helemaal onze economie & rijkdom niet opgebouwd, zoals u leugenachtig beweerd.
Waarom hebben we ze dan naar hier gelokt?
Hebt u de tekst gelezen die ik gepost heb?
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
2.4 1956-1969: "The golden sixties" : op zoek naar nieuwe wervingslanden.
Daar staat het toch klaar en duidelijk in.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Er hebben zich mensen van verschillende landen onder elkaar gemengd hier in West-Europa, maar... dat waren mensen uit West-Europese landen zelf hé en geen van Marokko, Tunesie, Algerije, Congo, Zuid-Amerikaanse landen enz... enz...
Geen van Marokko, Tunesië, Arabische landen, Turkije...? Van waar komen onze Arabische cijfers, het schaakspel...? Neem je geschiedeniscursus (periode 700-1200 na Christus)
Waar trekt u de grens tussen West- en Oost-Europa? In Zuid-Amerika leven enkel de nakomelingen van de zuivere indianenstammen?
Leg me toch eens uit wie dat "eigen volk" is. Als u zo kan schreeuwen "eigen volk eerst" moet u toch weten wie dat eigen volk is? Denk eens goed na!

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Moslims zijn moslims, daar is geen verschil tussen vanwaar ze ook mogen komen.
En Christenen zijn Christenen?
U wil/kan/mag geen verschillen en nuances zien?

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Lees het boek: "Brussel: Eurabia" eens aandachtig
Leest u meer dan 1 boek?

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Hoe zuiver uw bloed is weet ik niet, maar als u bv een vreemdeling zou zijn, dan kan ik met zekerheid zeggen dat uw bloed niet tot mijn samenleving behoort!!.
Natuurlijk weet u niet hoe zuiver mijn bloed is.
Ik vroeg hoe zuiver mijn bloed moet zijn om te mogen blijven? 100% 50% 25%

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MisterXYZ Bekijk bericht
Hoe, u bent er wel zeker van dat wanneer we geen vreemdelingen zouden toelaten, dat dit economische gevolgen zou hebben. Kan jij in de toekomst ook al kijken.
Dat heb ik helemaal niet gezegd. Ik heb wel gezegd:
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Bedoel je dat je alle niet-belgen en alle belgen van vreemde origine het land wil uitzetten? Hoe zuiver moet ons bloed zijn om te mogen blijven?
Vraag aan gelijk welke econoom wat daar de gevolgen van zouden zijn.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Nog nooit gehoord van knelpuntberoepen? Door wie ga je de informatici of de bouwvakkers vervangen?
Zij zijn in onze economie ook ondernemer en werkgever en consument! Begin maar te tellen.
Hoeveel informatici en bouwvakkers staan er een den dop?
En door wie ga je die ondernemers, werkgevers en consumenten vervangen? U hebt toch enig idee wat de economie zoal doet draaien?
artisjok is offline   Met citaat antwoorden
Oud 7 maart 2008, 20:12   #195
artisjok
Banneling
 
 
Geregistreerd: 9 februari 2008
Berichten: 32.057
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Webcrusader Bekijk bericht
Kijk, ik ben ook een socialist, en ook een christen... en nog veel meer...
maar toch wil ik die hoofddoeken uit ons land en uit ons straatbeeld.

Die hoofddoeken zijn als een doorn in het oog, ze vormen pure provocatie, uitdaging, ze lachen ons uit in ons gezicht met hun voddekoppen.
En het worden er steeds meer. Het moet stoppen.
Voor anderen zijn een hanekam, piercings, dreadlocks, minirok,lang haar voor mannen,.... een pure provocatie.
Aan wie ligt dat?
Voor mij zijn kruisbeelden in openbare plaatsen (zoals in elke kamer van elk openbaar ziekenhuis) een doorn in het oog.
Maar dat is toch ook allemaal niet verboden!
artisjok is offline   Met citaat antwoorden
Oud 7 maart 2008, 21:00   #196
Chipie
Banneling
 
 
Chipie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 april 2004
Berichten: 20.937
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Voor anderen zijn een hanekam, piercings, dreadlocks, minirok,lang haar voor mannen,.... een pure provocatie.
Aan wie ligt dat?
Voor mij zijn kruisbeelden in openbare plaatsen (zoals in elke kamer van elk openbaar ziekenhuis) een doorn in het oog.
Maar dat is toch ook allemaal niet verboden!
Niet jokken, artisjok...
Chipie is offline   Met citaat antwoorden
Oud 7 maart 2008, 21:17   #197
Webcrusader
Provinciaal Statenlid
 
Webcrusader's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2006
Berichten: 793
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Voor anderen zijn een hanekam, piercings, dreadlocks, minirok,lang haar voor mannen,.... een pure provocatie.
Aan wie ligt dat?
Voor mij zijn kruisbeelden in openbare plaatsen (zoals in elke kamer van elk openbaar ziekenhuis) een doorn in het oog.
Maar dat is toch ook allemaal niet verboden!
hanekam, piercings, dreadlocks, minirok, lang haar voor mannen... dat heeft geen enkele symbolische betekenis van belang... er zit geen enkele boodschap achter, integendeel deze vormen ook westerse cultuur.

En er zijn genoeg ziekenhuizen zonder kruisen, je moet maar de juiste keuze maken.
__________________
multiculturele samenleving: een bonte maatschappij bestaande uit een evenwichtige verdeling van vele verscheidene culturen en religies. Hierbij bestaat dan wel respekt voor de oorspronkelijke cultuur/religie van de autochtone bevolking.
De multiculturele samenleving is geen biculturele samenleving bestaande uit autochtonen en daarnaast een invasiemacht van een competitieve cultuur met uitbreidingsdrang zoals de islam.


''
Webcrusader is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 maart 2008, 06:35   #198
artisjok
Banneling
 
 
Geregistreerd: 9 februari 2008
Berichten: 32.057
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Webcrusader Bekijk bericht
hanekam, piercings, dreadlocks, minirok, lang haar voor mannen... dat heeft geen enkele symbolische betekenis van belang... er zit geen enkele boodschap achter, integendeel deze vormen ook westerse cultuur.

En er zijn genoeg ziekenhuizen zonder kruisen, je moet maar de juiste keuze maken.
Daar valt over te discusiëren, wat wel en niet een symbolische betekenis heeft.
Als ik als atheïst een hoofddoek draag, is dit symbolisch?
En de fakkel van de vrijzinnigen, is dat een symbool?

In Kortrijk is er geen enkel ziekenhuis zonder kruisbeeld.
artisjok is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 maart 2008, 17:35   #199
MisterXYZ
Parlementsvoorzitter
 
Geregistreerd: 10 mei 2005
Berichten: 2.115
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Moet ik iemand of iets aanhangen? Ik denk zelf. Moet u ook eens doen. Zelf (na)denken, in plaats van alleen dat te denken dat door degene die u aanhangt wordt toegestaan om te denken
Iedereen in Belgie en de wereld wordt beinvloedt door zijn omgeving, media, politiek e.a. dus hangt u iets en of wat ook aan hé sjokske. Dus uw en mijn denken wordt daardoor beinvloedt. U blijkbaar niet!! maar gij zijt daarvoor ook een communist hé sjokie, die moeten de leiders volgen en hoeven niet na te denken!!

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Leg me eens het verschil uit tussen "ze af te voeren naar hun herkomstlanden, indien het werk was verricht geworden " en "dumpen" dat u definiëert als "iets lozen alsof het geen waarde meer heeft"
U legt me weer woorden in m'n mond dat ik NIET gezegd heb hé. Ik heb niet gedefineerd wat "dumpen" betekend hé sjokie, dat doet het woordenboek. Of zijde gij te stom om dat woordenboek eens te consulteren en nog erger hebt u wel een woordenboek v/d nederlandse taal? Indien niet, dringend een aanschaffen hé sjokie, dan kun je uw woordenschat ietske uitbreiden!!

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Waarom hebben we ze dan naar hier gelokt?
Hebt u de tekst gelezen die ik gepost heb?
Gij moet dringend eens wat geschiedenis over Belgie gaan nemen, want hier ook stelt u de foute vraag: "waarom hebben we ze naar hier gelokt?"
Die grote vreemdelingen toeloop is begonnen juist na de tweede wereldoorlog toen er werkmensen te kort waren in onze koolmijnen. Toen die langzaam aan niet nodig meer bleken waren er werkmensen teveel en deze vreemdelingen hebben toen ander werk gaan zoeken in andere bedrijfstakken van de economie. Daardoor was het kwaad geschied en bleef de toeloop toenemen, we werden overspoeld met vreemdelingen die toen niet meer nodig waren en in de illegaliteit verdwenen. De sossen en aanhangsels zijn de grote oorzaak geweest en nog altijd om vreemdelingen ongecontroleerd en ongelimiteerd toe te laten, met de gekende gevolgen en nog ongekende gevolgen (toekomst!)

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Geen van Marokko, Tunesië, Arabische landen, Turkije...? Van waar komen onze Arabische cijfers, het schaakspel...? Neem je geschiedeniscursus (periode 700-1200 na Christus)
Waar trekt u de grens tussen West- en Oost-Europa? In Zuid-Amerika leven enkel de nakomelingen van de zuivere indianenstammen?
Leg me toch eens uit wie dat "eigen volk" is. Als u zo kan schreeuwen "eigen volk eerst" moet u toch weten wie dat eigen volk is? Denk eens goed na!
Vreemdelingen gekomen uit marokko, tunesie, turkije, egypte, libanon, e.a. zijn hier in grote getallen gelandt tijdens de jaren 70-80-90. Men had die nooit mogen toelaten want het waren allemaal economische vluchtelingen en die hebben zeker de arabische cijfers niet meegebracht hé sjokie. U verward de recente geschiedenis met de voorhistorische geschiedenis, die geen enkele invloed meer heeft op onze cultuur!
Met "Eigen volk eerst" wordt bedoeld dat er moet gezorgd worden voor de autochtonen en niet voor de allochtonen, die horen niet thuis in onze samenleving en nog veel minder in onze cultuur, die mensen moeten in hun cultuur- en samenleving omgeving blijven en ons niet komen opzadelen met criminaliteit. Wij moeten niet zorgen voor de vreemdelingen, die hun ellendige toestand in hun thuislanden ontvluchten oim hier bij ons te komen profiteren. Inderdaad christenen zijn christenen en als die christenen ook zo'n eisen zouden stellen zoals die moslims doen, dan zouden we ook niet akkoord gaan. De christenen hadden vroeger ook nog al eisen, maar stellen die niet meer door het feit dat de kerk mee geëvalueerd is met onze samenleving en dat willen de moslims niet omdat ze de scheiding van religie en staat niet willen, integendeel die menen te moeten denken dat wij moeten leven onder hun middeleeuwse wetten. Erger nog degene die teveel lawaai maken tegen hun middeleeuwse religie en allah de grote, die worden bedreigd met de dood. En de politiekers ondernemen hier geen actie tegen en laten maar gebeuren, begrijpe wie begrijpen kan!!

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Leest u meer dan 1 boek?
Natuurlijk weet u niet hoe zuiver mijn bloed is.
Ik vroeg hoe zuiver mijn bloed moet zijn om te mogen blijven? 100% 50% 25%
Dat heb ik helemaal niet gezegd. Ik heb wel gezegd:
Aan uw schrijfsels af te leiden, leest uw niet meer dan 1 boek en bent u geïndoctrineerd door de progressieven en daardoor is de zuiverheid van uw bloed gedaald naar 50% en wie weet wel tot 0% indien u van vreemde afkomst zijt.
Er is, mij bekend, nog geen enkel onderzoek gedaan wat voor invloed de vreemdelingen zouden hebben gehad op de economie. Wat er ook van zij, de invloed kan niet groot zijn vermits ze in verhouding met de hoeveelheid echte belgen, zij de niet-belgen een kleine minderheid zijn. U hebt wel verdoken gezegd dat wanneer we geen vreemdelingen meer zouden toelaten, dat dit economische gevolgen zou hebben!! Jij bent een helderziende die in de toekomst kan kijken zeker?

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Hoeveel informatici en bouwvakkers staan er een den dop?
En door wie ga je die ondernemers, werkgevers en consumenten vervangen? U hebt toch enig idee wat de economie zoal doet draaien?
Hier zijn informatici genoeg, ik ken er ene in mijn onmiddelijke omgeving, die werkloos is en die niet te spreken is over de invoer van die indiase informatici.
Goddank is deze invoer enkele tijd geleden gestopt geworden!
Bouwvakkers staan er ook genoeg op den dop, maar ... de rooien en aanhangsels beletten dat men hun kan verplichten om werk te aanvaarden, waarvoor ze niet opgeleid zijn. Ik heb al meermaals op dit forum gezegd dat er hier ongeveer 830.000 werklozen rondlopen, waarvan er zo'n 400.000, die mogen blijven profiteren van het dopgeld dat veel te hoog ligt, waardoor ze het vertikken om werk gaan te zoeken en waarom zouden ze, ze verdienen zo meer dan voldoende, het belastinggeld wordt hun in het gezicht gesmeten en natuurlijk blijven die op de sossen stemmen, hun broodheren!! Hier is werkvolk genoeg, we hoeven geen vreemdelingen in te voeren!! alleen de politiekers moeten willen ingrijpen en de belangen v/h volk hoger stellen dan hun belangen nl stemmen ronselen bij hun kiesvee!!
__________________
Als ge een Cordon Sanitaire graaft voor een ander, val je er zelf in!
De rooien waren bezig een autoritair regime te vestigen!
Alles gratis maken kan niet, iemand zal het moeten betalen!
Voor smeergeld, corruptie, nepotisme en belastingen, stem op het socialisme!
We leven NIET in ’n democratie, maar in een particratie!
MisterXYZ is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 maart 2008, 18:23   #200
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Artisjok is duidelijk aangetast door de jarenlange hersenspoeling en indoctrinatie waar onze jeugd aan werd blootgesteld.

Iemand die nog steeds niet weet dat de arabische cijfers in feite uit INDIA kwamen, en nee, dat de arabieren NIET de nul hebben uitgevonden, noch een hoop andere dingen die ze her en der gepikt hebben (daarom niet gepikt: gewoon, zoals we dat nog kennen: iets nieuws ontdekt, de uitvinder kopje kleiner gemaakt, en dan gezegd dat ze het zelf hebben uitgevonden...), enfin, iemand die dit nog steeds niet doorheeft ondertussen werd zéér zwaar aangepakt.
Ik vrees zelfs dat medicatie hier aangewezen is.
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o
circe is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:40.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be